Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301

Επικοινώνησα μέσω ίνστα με την συγκεκριμένη. Πρέπει να είναι απατεώνας επειδή μου είπε ότι έχει στον Κολωνό στούντιο και θέλει μόνο 40 € για μια ώρα Νούρου με happy end. Μέχρι εδώ καλά αλλά θέλει και 3 ευρώ προκαταβολή με ηλεκτρονική πληρωμή μια μέρα πριν το ραντεβού.

Βασικά όλα βρωμάνε στην υπόθεση, ειδικά η δελεαστική τιμή, δεν μπορεί μια τόσο μουνάρα να θέλει μόνο 40 € και να ζητάει 3 € μπροστά. Μάλλον μαζεύει τρίευρα ο τυπάς... Τι να πω, δεν με νοιάζουν τα τρία ευρώ αλλά το να φάω στήσιμο ή να έρθει καμιά γιαγιά αντί για αυτήν δεν το ρισκάρω. Ας δοκιμάσει κάποιος τολμηρός.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Συγγνώμη κιόλας αλλά πότε ρε μάγκες ρώτησε την γνώμη σας με ποιον τρόπο θα χαλάσει τα λεφτά του ? Ελεύθερη αγορά έχουμε όπως είπε και ένας φιλος πιο πάνω και ο καθένας ξοδεύει τα λεφτά του όπως γουστάρει. Ειδικά 3-4 συγκεκριμένοι ενός γραφείου εκτειθεστε συνεχώς με τα κακόβουλα σχόλια σας.
εγραψε η τεα από το άλλο της προφίλ με όνομα top boy....ελευθερη αγορά έχουμε όποτε και ο κοσμος ελεύθερα σχολιάζει ότι γουστάρει...και λέει απλά πράγματα ότι όταν το μασαζ το σωστό το κάνει με 50€ με θεραπευτριες που είναι σαν τα κρύα τα νερά φαινετε παράλογο να ζητάς εσυ 250 για να μας κάνει μπάνιο και να μας ξυρίζεις τις μπάλες....αυτό δεν λέγετε μασαζ αυτό λέγετε βιζιτιλικη κοροϊδία και εμμέσως ένας τρόπος να μπεις στο πορτοφόλι μας..όποτε ίσως καλύτερα να αλλάξεις κατηγορία γιατί μόνο μασαζ δεν είναι οι υπηρεσίες της γκεισας και το ξυρισμα των όρχεων...ciao ciao
Αν κατάλαβα καλά ο φίλος ήρθε φορτωμένος και σε μας δεν πέφτει λόγος, χάλασε παρόμοιο ποσό σε άλλες δύο και δεν έμεινε ευχαριστημένος ,αυτό ''πονάει'' και όχι όταν τα δίνεις και μένεις ευχαριστημένος

Αυτό ακριβώς συνέβη Gregor35 ! 4+ μήνες εκτός Αθηνών με κλειστά μπαράκια και χρήματα μαζεύεις και τα ξοδεύεις όπως σου αρέσει ... αυτό έκανα και εγώ .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Από αριθμητική σκίζετε φίλοι μου ! Όταν ξανάρθω Αθήνα να σας συναντήσω για να σας δώσω τα χρήματα που μου δανείσατε για να πληρώσω την Τεα 200+ 75 = 350+
Καλό βράδυ και καλό τσικνισμα!

Σου εχει υπολογισει και τη βενζινη φιλε μου.

Εγω παντως ειμαι μαζι σου. Απο τη στιγμη που εσυ περασες καλα, η γνωμη των αλλων περισσευει και δεν θα επρεπε να σε ενδιαφερει.

Πραγματικά Πέτρο Γεωργίου πέρασα πολύ καλά και θα το ξανακάνω όταν προκύψει ! Δημοκρατία έχουμε , ελεύθερη αγορά έχουμε , ποικιλία υπηρεσιών έχουμε , ποικιλία κοριτσιών έχουμε , όποτε ας αποφασίσουμε τι και ποια μας αρέσει , κλείνουμε ραντεβού , απολαμβάνουμε ή όχι την συνάντηση και στο τέλος αν θελουμε γράφουμε την εμπειρια μας !! Τόσο απλά ..,
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Συνέδρια πριν λίγη ώρα με μια νεα θεραπεύτρια του εν ονόματι λαουραα!!!30αρα μελαχροινή από τη Βενεζουέλα....απίστευτο χέρι...προχωράει εκπληκτικό αισθησιακό μασαζακι....κορμακιι Σεξυ με 5αρες τορπιλες και τα μυαλά στα κάγκελα..υγιαίνετε...
 

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
271
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Συνέδρια πριν λίγη ώρα με μια νεα θεραπεύτρια του εν ονόματι λαουραα!!!30αρα μελαχροινή από τη Βενεζουέλα....απίστευτο χέρι...προχωράει εκπληκτικό αισθησιακό μασαζακι....κορμακιι Σεξυ με 5αρες τορπιλες και τα μυαλά στα κάγκελα..υγιαίνετε...
5αρια σίγουρα; Γιατί από την φωτό δεν βγάζω άκρη.
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Συνέδρια πριν λίγη ώρα με μια νεα θεραπεύτρια του εν ονόματι λαουραα!!!30αρα μελαχροινή από τη Βενεζουέλα....απίστευτο χέρι...προχωράει εκπληκτικό αισθησιακό μασαζακι....κορμακιι Σεξυ με 5αρες τορπιλες και τα μυαλά στα κάγκελα..υγιαίνετε...
5αρια σίγουρα; Γιατί από την φωτό δεν βγάζω άκρη.
αυτη που έχει το λινκ είναι η Πατρισια και αυτή με μεγάλα μπαλκόνια αλλά χαλια περιφέρεια...προτιμώ την λαουρα....ζητά φωτος Viber να σου στείλουν..
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Συνέδρια πριν λίγη ώρα με μια νεα θεραπεύτρια του εν ονόματι λαουραα!!!30αρα μελαχροινή από τη Βενεζουέλα....απίστευτο χέρι...προχωράει εκπληκτικό αισθησιακό μασαζακι....κορμακιι Σεξυ με 5αρες τορπιλες και τα μυαλά στα κάγκελα..υγιαίνετε...

Ειναι οντως μεγαλα 4αρι-5αρι αλλα ειναι ψευτικο. Ειναι Βραζιλιανα και οχι Βενεζουελανα και εχει αρκετα μεγαλη περιφερεια (οχι ακριβως βραζιλιανικη)
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Από αριθμητική σκίζετε φίλοι μου ! Όταν ξανάρθω Αθήνα να σας συναντήσω για να σας δώσω τα χρήματα που μου δανείσατε για να πληρώσω την Τεα 200+ 75 = 350+
Καλό βράδυ και καλό τσικνισμα!

Σου εχει υπολογισει και τη βενζινη φιλε μου.

Εγω παντως ειμαι μαζι σου. Απο τη στιγμη που εσυ περασες καλα, η γνωμη των αλλων περισσευει και δεν θα επρεπε να σε ενδιαφερει.

Πραγματικά Πέτρο Γεωργίου πέρασα πολύ καλά και θα το ξανακάνω όταν προκύψει ! Δημοκρατία έχουμε , ελεύθερη αγορά έχουμε , ποικιλία υπηρεσιών έχουμε , ποικιλία κοριτσιών έχουμε , όποτε ας αποφασίσουμε τι και ποια μας αρέσει , κλείνουμε ραντεβού , απολαμβάνουμε ή όχι την συνάντηση και στο τέλος αν θελουμε γράφουμε την εμπειρια μας !! Τόσο απλά ..,

Χαιρομαι που περασες καλα και μακαρι να το ξανακανεις οπως επιθυμεις. Εγω πιστευω οτι θα πρεπει να γραφουμε ολοι τις εμπειριες μας αρκει να ειναι ειλικρινεις. Διαφωνιες προφανως και θα υπαρχουν καθως η αποψη του καθενος ειναι υποκειμενικη. Αξιολογουμε τις κριτικες και πραττουμε αναλογως.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Αυτές που δούλευαν στο μετάξι και λοιπές περιοχές, έχουν βγει στα μασατζίδικα ή "ανεξάρτητες".
Θεωρώ οτι μετά την καραντίνα, θα ανέβουν τα κασέ τους.
Γιατί να κάτσει με 10 και 15 ευρώ όταν ξέρει οτι με ένα "μασαζ" θα πάρει τα 10πλάσια;
Δεν λέω πως όλες είναι έτσι, αλλά γνωρίζω 2-3 περιπτώσεις.

ΝΑΙ Οντως Ετσι ειναι Συμφωνω και το εχω δει στη πραξη με αρκετες..
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446

Επικοινώνησα μέσω ίνστα με την συγκεκριμένη. Πρέπει να είναι απατεώνας επειδή μου είπε ότι έχει στον Κολωνό στούντιο και θέλει μόνο 40 € για μια ώρα Νούρου με happy end. Μέχρι εδώ καλά αλλά θέλει και 3 ευρώ προκαταβολή με ηλεκτρονική πληρωμή μια μέρα πριν το ραντεβού.

Βασικά όλα βρωμάνε στην υπόθεση, ειδικά η δελεαστική τιμή, δεν μπορεί μια τόσο μουνάρα να θέλει μόνο 40 € και να ζητάει 3 € μπροστά. Μάλλον μαζεύει τρίευρα ο τυπάς... Τι να πω, δεν με νοιάζουν τα τρία ευρώ αλλά το να φάω στήσιμο ή να έρθει καμιά γιαγιά αντί για αυτήν δεν το ρισκάρω. Ας δοκιμάσει κάποιος τολμηρός.

Απατη ειναι ΠΡΟΧΟΣΗ ΓΕΝΙΚΑ Με το Ινσταγραμ !
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Είχα ξεκάθαρα ανάγκη για σεξ και όχι για μασαζ, οπότε χτες δοκίμασα την τύχη μου με μια κοπέλα από Osmose που μου γυάλισε, τη Τζοάνα. Δεν είχα μεγάλες προσδοκίες, αλλά είχα τρελαθεί με τις ματάρες της και σκέφτηκα πως αν είναι ξεπέτα, τουλάχιστον θα μου αρέσει πολύ εμφανισιακά.
Να μην πολυλογώ : ήρθε ΑΚΡΙΒΏΣ στην ώρα της. Εμφάνιση όπως στη φωτογραφία. Κομψό ντύσιμο με μια χαλαρή μπλούζα και ένα τζινάκι κολλητό.
Ψηλή κοπέλα, λέει πως είναι από Γερμανία, εγώ την κάνω για Ρωσίδα, μικρή σημασία έχει. Anyway, τιμοκατάλογος, γδύσιμο και μασάζ. Το μασάζ ήταν απλά για να γίνει, αλλά δεν με ενδιέφερε γιατί ήξερα τι έπαιρνα.
Της έκανα κι εγώ, και ήταν χαλαρή, το ήθελε. Πολύ απαλή επιδερμίδα, αποτριχωμένη τέλεια. Σώμα χωρίς τατουάζ (νομίζω είχε ένα πολύ μικρό κάπου ψηλά), και στήθος ποίημα, χωρίς να είναι το στήθος το σημείο που κοιτάζω σε μια γυναίκα. Πραγματικά ποίημα .Στη φωτό δείχνει στυλιάρι, έχει όμως 2-3 κιλά παραπάνω , στα σωστά σημεία, έχει γυναικείο σώμα, για τα γούστα μου καταπληκτικό.
Να σημειώσω επίσης ότι μοσχοβόλαγε από πάνω ως κάτω.
Χρήση πλαστικού εξ αρχής. Στοματικό καλό, λίγα σημάδια βιασύνης στο σεξ, όχι πολλές πρωτοβουλίες, αλλά δεν έκλεψε ούτε αρνήθηκε κάποια στάση. Δυστυχώς δεν φιλάει και δε νομίζω πως είναι λόγω covid.
Μιλάει πολύ καλά τα ελληνικά και θα κάτσει ως το Πάσχα από όσο μου είπε. Τελική τιμή 100. Αν σε κάποιον αρέσει πολύ αυτό που βλέπει, πιστεύω δεν θα απογοητευθεί.
Έχει ανέβει το osmose στην εκτίμησή μου και μου αρέσει που οι κοπέλες δεν δείχνουν να είναι τέρμα photoshopαρισμένες (έχω δει και Κάρμεν).

Εμενα απο ολες που δοκιμασα απο Οσμοσε

πιο πολυ μου αρεσε η Ρανια + Ατζελινα απο Ξανθα Μωρα !
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Εγω καταλαβαίνω ότι σταδιακά τα γραφεία προσαρμοζονται στην ζήτηση και αναπόφεκτα η ποιότητα πέφτει. Γιατί η ζήτηση, φαίνεται και από το νημα εδώ αυτό, έχει πάει προς το σεξ και οχι στο μασάζ με ότι και αν προκυψει. Είναι πλέον οι πιο πολλοί αυτοί που ψάχνουν μόνο το σεξ, οπότε τα γραφεία φέρνουν τις αντίστοιχες, οι οποίες μασαζ δεν ξερουν, τρόπους δεν έχουν, και κάτα την αποψη μου οι περισσότερες ούτε την εμφάνιση έχουν... αλλά τα λεφτα του μασαζ + ότι άλλο τα θέλουν.
Όσοι θέλετε απλά σεξ, νομίζω ότι θα ήταν καλό να καταλάβετε ότι εδώ ψάχνετε σε λάθος μέρος.
Θεωρώ τουλάχιστον παράλογο να δίνεις 120+ όταν θες σεξ και να μην παίρνεις κάποια επαγγελματία, οι οποίες των γραφείων με 140 την ώρα είναι υπερτουμπανα.

Δεν εχεις αδικο γενικως..

Ετσι ειναι...
 

NtheGreek

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2019
Μηνύματα
30
Like
33
Πόντοι
0
Παιδια εμένα μου γυάλισε η 'Ελλη από το osmose, αλλά το πνιγει το κουνέλι?

 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Παιδια εμένα μου γυάλισε η 'Ελλη από το osmose, αλλά το πνιγει το κουνέλι?


Και εμενα μαρεσει, αλλα ενας συναγωνιστης πιο πισω στο νημα, ανεφερε οτι ζηταγε +70 για καλαμακι με λαστιχο και γυμνη!:embarrased: Παντως, δεν εχουν αναφερθει καλα σχολια για την συγκεκριμενη, αλλα οφειλω να πω οτι ειναι αξιαγαμητο μωρο!:zfuck::rockon:
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.062
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Είχα ξεκάθαρα ανάγκη για σεξ και όχι για μασαζ, οπότε χτες δοκίμασα την τύχη μου με μια κοπέλα από Osmose που μου γυάλισε, τη Τζοάνα. Δεν είχα μεγάλες προσδοκίες, αλλά είχα τρελαθεί με τις ματάρες της και σκέφτηκα πως αν είναι ξεπέτα, τουλάχιστον θα μου αρέσει πολύ εμφανισιακά.
Να μην πολυλογώ : ήρθε ΑΚΡΙΒΏΣ στην ώρα της. Εμφάνιση όπως στη φωτογραφία. Κομψό ντύσιμο με μια χαλαρή μπλούζα και ένα τζινάκι κολλητό.
Ψηλή κοπέλα, λέει πως είναι από Γερμανία, εγώ την κάνω για Ρωσίδα, μικρή σημασία έχει. Anyway, τιμοκατάλογος, γδύσιμο και μασάζ. Το μασάζ ήταν απλά για να γίνει, αλλά δεν με ενδιέφερε γιατί ήξερα τι έπαιρνα.
Της έκανα κι εγώ, και ήταν χαλαρή, το ήθελε. Πολύ απαλή επιδερμίδα, αποτριχωμένη τέλεια. Σώμα χωρίς τατουάζ (νομίζω είχε ένα πολύ μικρό κάπου ψηλά), και στήθος ποίημα, χωρίς να είναι το στήθος το σημείο που κοιτάζω σε μια γυναίκα. Πραγματικά ποίημα .Στη φωτό δείχνει στυλιάρι, έχει όμως 2-3 κιλά παραπάνω , στα σωστά σημεία, έχει γυναικείο σώμα, για τα γούστα μου καταπληκτικό.
Να σημειώσω επίσης ότι μοσχοβόλαγε από πάνω ως κάτω.
Χρήση πλαστικού εξ αρχής. Στοματικό καλό, λίγα σημάδια βιασύνης στο σεξ, όχι πολλές πρωτοβουλίες, αλλά δεν έκλεψε ούτε αρνήθηκε κάποια στάση. Δυστυχώς δεν φιλάει και δε νομίζω πως είναι λόγω covid.
Μιλάει πολύ καλά τα ελληνικά και θα κάτσει ως το Πάσχα από όσο μου είπε. Τελική τιμή 100. Αν σε κάποιον αρέσει πολύ αυτό που βλέπει, πιστεύω δεν θα απογοητευθεί.
Έχει ανέβει το osmose στην εκτίμησή μου και μου αρέσει που οι κοπέλες δεν δείχνουν να είναι τέρμα photoshopαρισμένες (έχω δει και Κάρμεν).

Εμενα απο ολες που δοκιμασα απο Οσμοσε

πιο πολυ μου αρεσε η Ρανια + Ατζελινα απο Ξανθα Μωρα !

Την Ατζελινα την κάνω και εγώ πολύ κέφι!!!
Την έχεις πάρει, αξίζει να συναντηθώ μαζί της;;;
 

peter_pan17

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
0
Συνάντηση με τη Νατάσα από Osmose - ευχάριστη νεαρα 25 - 27 ετών, ωραίο δέρμα, στητο ομορφο 2αρι. Ρώτησε αμέσως εάν θα προχωρούσαμε στο σεξ. ήταν λίγο απρόθυμη για aka καλαμάκι το οποιο τελικά πρόσφερε για 30 ευρώ. Σε γενικές γραμμές πέρασα Ok
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής Αγγελική από velvet?
Αξίζει;
Προχωράει καθόλου ;
Απάντηση και με πμ
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
146
Πόντοι
1
Έχει κάνει κανείς μασάζ με lenamprl_ από ινστα να μας πει τι παίζει?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Έχει κάνει κανείς μασάζ με lenamprl_ από ινστα να μας πει τι παίζει?

Ενα βλαμενο ψωνιο ειναι που κανει μασαζ σπιτι της

κανει εξτρα χερι - στομα

αλλα βαραει πολυ ασχημα

και δεν κανει στο σπιτι μας

αλλα στο δικο της

κωλοπαιδο ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom