Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Βρέθηκα Αθήνα για λίγες ημέρες μετά από πολύ καιρό, σχεδόν 4 μήνες λόγω των μέτρων. Παλιός στο σύστημα του πληρωμένου ,αλλά πολύ καινούργιος στο κατ' οίκον. Την πρώτη μου συνάντηση που ήταν με την όμορφη,γλυκιά Μόνικα από την ομάδα της Τέας(diamondsmassage.gr instagram) την έχω γράψει πριν λίγες ημέρες!
Την Παρασκευή στις 26 αποφάσισα και κανόνισα για 4 χέρια και δύο ώρες με Τέα και Μόνικα.στην σουίτα του Bill,η οποία συνάντηση κατέληξε σε τρίωρο.Αλλά τί να πώ και πώς να περιγράψω αυτήν την εμπειρία...ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ.
Η Τέα είναι συνθέτης, παραγωγός, εκτελεστής της καύλας και με την συμμετοχή της Μόνικα πέρασα ένα πολύ όμορφο τρίωρο.Πώς θα σας φαινόταν να ανοίγετε την πόρτα του δωματίου και να εμφανίζονται δύο μελαχρινές κοπέλες όπως είναι τα κορίτσια και η Τέα να κρατάει μία σαμπάνια στο χέρι και τρία αντίστοιχα ποτήρια?? Αυτό προέκυψε κατά την διάρκεια των μηνυμάτων όπου με ρώτησε τί κρασί προτιμώ για να φέρει και επέμενε να το φέρει η ιδια στην προσφορά μου να είναι δικό μου δώρο.
Όμορφα κορίτσια για εμένα ,πολύ πρόσχαρα ,χαμογελαστά και πολύ άνετα. Η Μόνικα όπως την είχα γνωρίσει λίγες ημέρες πριν και η Τέα κοντούλα,λεπτή, με κοτσίδα ,πολύ άνετη, φιλική, όμορφη για εμένα.Χαιρετισμός με φιλιά από την κάθε μία, αρχικές εντυπώσεις και μετά αφαίρεση των ρούχων για να προχωρήσουμε για μπάνιο και οι τρείς στο τζακούζι και να δοκιμάσουμε την σαμπάνια.Ασκήσεις χαλάρωσης στα όρθια από την Τέα μπροστά μου και βοήθεια από την Μόνικα που με συγκρατούσε στην πτώση του σώματος μου προς τα πίσω...εννοείτε και οι τρείς γυμνοί.Στην εκπνοή μου στο στόμα της, βαθιά φιλιά με γλώσσα .Από πίσω μου η Μόνικα κολλημένη και αυτή πάνω μου.Αυτό έγινε τρείς φορές και μου ζήτησε να κάνω εισπνοές και εκπνοές με κλειστά μάτια και ξαφνικά αισθάνομαι την Τέα να ξεκινάει στοματικό με το ζεστό της στόμα,όλο μέσα!Πολύ ερωτικό...της λέω οτι είμαι έτοιμος να τελειώσω και μου λέει "όχι δεν σε αφήνω ,εγώ θα σου πώ πότε"!Κάνει μία κίνηση και σταματάω.Όλοι μαζί μεταφερθήκαμε στο τζακούζι όπου ο ένας επλενε τον άλλο με βαθιά φιλιά μεταξύ μας ,χέρια και δάκτυλα παντού,ωραία αίσθηση. Χαλάρωση με κάθισμα στην μπανιέρα και μοίρασμα της σαμπάνιας σε τρία ποτήρια! Υπηρεσίες γκέισας... Όμορφες θερμές κουβέντες,χαδια παντού , φιλιά παντού και η Τέα σηκώνεται και πλησιάζει στο στόμα μου και μου προσφέρει το μοσχομυριστό μουνάκι της ,απόλαυση! Η Μόνικα να με φιλάει στο στήθος,κοιλιά και μετά αρχίζει στοματικό υγρό , ζεστό και κατευθύνει τα δάκτυλα στο δικό της μουνάκι ...απόλαυση!Η Τέα να δίνει στην Μόνικα οδηγίες και εγώ να έχω χάσει την μπάλα...
Μεταφορά στο μεγάλο στρογγυλό κρεβάτι για να συνεχίσουμε τα παιχνίδια μας που για να γράψω θα χρειαστώ σελίδες.Εναλλαγές μεταξύ Τέας και Μόνικα,βαθιά φιλιά και με τις δύο, να τις γλύφω και τις δύο , να μου κάνουν στοματικό και οι δύο, να μου δίνουν τα δάκτυλα τους στο στόμα μου , να με χαιδεύουν πίσω με τα δάκτυλα τους, να χαιδεύουν παντού, να δαγκώνουν τις θηλές μου , μία συνεχής εναλλαγή ερωτισμού.
Δίδυμο φωτιά!!Η Μόνικα ήρεμη , γλυκιά ερωτική δύναμη , η Τέα ερωτικός σίφουνας..Ασταμάτητες και οι δύο με την καθοδήγηση της Τέας,Θα μπορούσα να γράψω και άλλα πολλά ,αλλά θα καταχραστώ τον χρόνο σας!
Για εμένα που ασχολούμαι με όλα αυτά εδώ και τουλαχιστον 35 χρόνια και στην ηλικία που είμαι , η συνάντηση με Τέα και Μόνικα ήταν η καλύτερη που βίωσα μέχρι σήμερα και ελπίζω να την επαναλάβω στο επόμενο ταξίδι μου !
Σας ευχαριστώ Μόνικα και Τέα!! ...
Φιλες αν επαιξες γλυφομουνι πλακομουνι τσιμπουκι και γλυφοκωλι εδωσες 500+ και δεν γαμησες...... χαρας το κουραγιο σου, σε ζηλευω
 

rainbow1

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
63
Like
127
Πόντοι
0
Τι γίνεται ρε γαμώτο; Με την οικονομία κλειστή, με τα μαγαζιά κλειδαμπαρωμένα, τόσο πολύ χρήμα πως κυκλοφορεί; Όλοι εδώ μέσα επιχειρηματίες με μαύρο χρήμα και θαμμένα στον κήπο 500άρικα; Δεν φτάνουν οι παλιές αλλά έχουν γεμίσει όλα τα γραφεία με δεκάδες κοριτσόπουλα και μαζεύουν δεκάδες 1000ρικα την ημέρα. Άσε δε που δεν λογαριάζουν την υγεία τους.
Πραγματικά είναι σε άλλο κόσμο ο ελληνάρας!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: wack34
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Βλέπω ότι η κατάθεση της εμπειρίας μου δημιούργησε μερικά θέματα και απόψεις άρχισαν να γράφονται στον " αέρα " ! Έγραψα αρκετά από αυτά που έζησα με Τεα και Μονικα λίγο μαζεμένα γιατί η όλη φάση θα κούραζε για να διαβαστεί ...
Να λύσω μερικές απορίες για μα μην αγχώνονται μερικοί φίλοι . Σίγουρα δεν ξεπούλησα χωράφι ούτε και έδωσα 500-1000 .
Αν κάνατε τον κόπο να επισκεφθείτε την σελίδα της Τεας θα βλέπατε τα προγράμματα , χρόνους , τιμές και υπηρεσίες και αν της μιλούσατε στο τηλέφωνο ή στο Viber θα βλέπατε πως σκεπτετε . Μου λέει " Τεα και Μονικα για υπηρεσίες 4 χέρια 90 λεπτα , 150 ευρώ . Σε ερώτηση μου αν είναι υπερβολικός ο χρόνος , μου απαντάει " όσο μας πάρει πάνω στο παιχνίδι και όπου φτάσουμε , ακόμα και δυο ώρες ΔΕΝ θα σε χρεώσω παραπάνω " !!!! Το λένε αυτό πολλά γραφεία φίλοι μου ??? Δεν νομίζω από όσο έχω διαβάσει από αυτούς που πήραν κορίτσια από τα γνωστά γραφεία ... Και το αφρώδες που έφερε μαζί της !!! Όταν λοιπόν η Τεα εξηγείτε έτσι δεν μπορείς να μην της το αναγνωρίζεις . Ούτε στιγμή δεν κοίταξε το ρολόι και στο τέλος που τελειώσαμε κοίταξα και είδα 17.05 όταν άνοιξα την πόρτα στις 14.05 . Απλή αριθμητική φίλοι μου !
Με μερικά κορίτσια πρέπει να αφήνεις σε αυτές την πρωτοβουλία όταν βλέπεις ότι το ζητάει και δεν θα χάσεις , θα περάσεις καλά ! Και όχι , δεν έκανα σεξ όπως το εννοούν μερικοί , αλλά αυτά τα 5-10 λεπτα του τέλους και της εισόδου δεν αξίζουν όσο όλο το ερωτικο παιχνίδι και το τέλος όπως έγινε . Δεν κολλάω ότι πρέπει να δω το σπερμα μου μέσα σε ένα πλαστικό ...
Μου είπαν ότι δεν κάνουν σεξ παρά τις προσφορές που έχουν από τους πελάτες και αυτό το πιστεύω όπως πιστεύω ότι κάποιος φίλος θα έχει την τύχη να το απολαύσει όταν αποφασίσουν να το κάνουν ! Ανθρώπινο είναι !
Επιτέλους πρέπει αυτά τα οποία μας αρέσουν να τα κάνουμε οι ίδιοι και όχι να πιανόμαστε από την εμπειρια κή τις επιθυμίες άλλων . Δοκιμάσετε , δεν θα χάσετε και πρώτα από όλα ανθρώπινη επαφή , σεβασμός στα κορίτσια γιατί καμμία δεν γεννήθηκε έτσι και πολλές το κάνουν από ανάγκη και πρέπει να το σεβόμαστε . Εγώ έτσι το σκέπτομαι και το εφαρμόζω και δεν χάνω .
Αποτυχίες θα υπάρξουν , αλλά έτσι είναι η ζωή .
Στο διάστημα των 15 ημερών που ήμουν Αθήνα είχα 2 πολύ μέτριες συναντήσεις , όχι φτηνές . 120 και 200 συν το ξενοδοχείο με το Νιρβάνα μασαζ . Συμβαίνουν και αυτά , έτσι είναι η ζωή ... δεν θα τα βάψω μαύρα !
Για να τελειώσω με το οικονομικό έδωσα 200 στα κορίτσια και 75 για την σουίτα του Μπιλ και όση βενζίνη έκαψα από το σπίτι μου και την επιστροφή . Αυτά για σήμερα και Ελπιζω να έλυσα μερικά ερωτήματα και απορίες . Και αν όχι θα το δούμε σε δεύτερο χρόνο . Καλή Τσικνοπέμπτη με ασφάλεια !
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Τι γίνεται ρε γαμώτο; Με την οικονομία κλειστή, με τα μαγαζιά κλειδαμπαρωμένα, τόσο πολύ χρήμα πως κυκλοφορεί; Όλοι εδώ μέσα επιχειρηματίες με μαύρο χρήμα και θαμμένα στον κήπο 500άρικα; Δεν φτάνουν οι παλιές αλλά έχουν γεμίσει όλα τα γραφεία με δεκάδες κοριτσόπουλα και μαζεύουν δεκάδες 1000ρικα την ημέρα. Άσε δε που δεν λογαριάζουν την υγεία τους.
Πραγματικά είναι σε άλλο κόσμο ο ελληνάρας!!!
μην το λες φίλε μου από αυτά που συζητάω και με τις κοπέλες 2-3 γραφεία δουλεύουν...όλα τα αλλα Βαράνε μύγες ...
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Τι γίνεται ρε γαμώτο; Με την οικονομία κλειστή, με τα μαγαζιά κλειδαμπαρωμένα, τόσο πολύ χρήμα πως κυκλοφορεί; Όλοι εδώ μέσα επιχειρηματίες με μαύρο χρήμα και θαμμένα στον κήπο 500άρικα; Δεν φτάνουν οι παλιές αλλά έχουν γεμίσει όλα τα γραφεία με δεκάδες κοριτσόπουλα και μαζεύουν δεκάδες 1000ρικα την ημέρα. Άσε δε που δεν λογαριάζουν την υγεία τους.
Πραγματικά είναι σε άλλο κόσμο ο ελληνάρας!!!
μην το λες φίλε μου από αυτά που συζητάω και με τις κοπέλες 2-3 γραφεία δουλεύουν...όλα τα αλλα Βαράνε μύγες ...
ισχύει...
Τα αστεράκια του ντελουξ δύσκολα τα πετυχαίνεις...
ισχυει....είναι ένα γραφείο που και από τα λεγόμενα των θεταπευτων έχει αρκετή δουλεια...προφανως γιαυτο και όλες οι θεραπευτριες έχουν μαζευτεί εκεί...γιατί ξέρουν ότι εκεί έχει παραδάκι...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Βλέπω ότι η κατάθεση της εμπειρίας μου δημιούργησε μερικά θέματα και απόψεις άρχισαν να γράφονται στον " αέρα " ! Έγραψα αρκετά από αυτά που έζησα με Τεα και Μονικα λίγο μαζεμένα γιατί η όλη φάση θα κούραζε για να διαβαστεί ...
Να λύσω μερικές απορίες για μα μην αγχώνονται μερικοί φίλοι . Σίγουρα δεν ξεπούλησα χωράφι ούτε και έδωσα 500-1000 .
Αν κάνατε τον κόπο να επισκεφθείτε την σελίδα της Τεας θα βλέπατε τα προγράμματα , χρόνους , τιμές και υπηρεσίες και αν της μιλούσατε στο τηλέφωνο ή στο Viber θα βλέπατε πως σκεπτετε . Μου λέει " Τεα και Μονικα για υπηρεσίες 4 χέρια 90 λεπτα , 150 ευρώ . Σε ερώτηση μου αν είναι υπερβολικός ο χρόνος , μου απαντάει " όσο μας πάρει πάνω στο παιχνίδι και όπου φτάσουμε , ακόμα και δυο ώρες ΔΕΝ θα σε χρεώσω παραπάνω " !!!! Το λένε αυτό πολλά γραφεία φίλοι μου ??? Δεν νομίζω από όσο έχω διαβάσει από αυτούς που πήραν κορίτσια από τα γνωστά γραφεία ... Και το αφρώδες που έφερε μαζί της !!! Όταν λοιπόν η Τεα εξηγείτε έτσι δεν μπορείς να μην της το αναγνωρίζεις . Ούτε στιγμή δεν κοίταξε το ρολόι και στο τέλος που τελειώσαμε κοίταξα και είδα 17.05 όταν άνοιξα την πόρτα στις 14.05 . Απλή αριθμητική φίλοι μου !
Με μερικά κορίτσια πρέπει να αφήνεις σε αυτές την πρωτοβουλία όταν βλέπεις ότι το ζητάει και δεν θα χάσεις , θα περάσεις καλά ! Και όχι , δεν έκανα σεξ όπως το εννοούν μερικοί , αλλά αυτά τα 5-10 λεπτα του τέλους και της εισόδου δεν αξίζουν όσο όλο το ερωτικο παιχνίδι και το τέλος όπως έγινε . Δεν κολλάω ότι πρέπει να δω το σπερμα μου μέσα σε ένα πλαστικό ...
Μου είπαν ότι δεν κάνουν σεξ παρά τις προσφορές που έχουν από τους πελάτες και αυτό το πιστεύω όπως πιστεύω ότι κάποιος φίλος θα έχει την τύχη να το απολαύσει όταν αποφασίσουν να το κάνουν ! Ανθρώπινο είναι !
Επιτέλους πρέπει αυτά τα οποία μας αρέσουν να τα κάνουμε οι ίδιοι και όχι να πιανόμαστε από την εμπειρια κή τις επιθυμίες άλλων . Δοκιμάσετε , δεν θα χάσετε και πρώτα από όλα ανθρώπινη επαφή , σεβασμός στα κορίτσια γιατί καμμία δεν γεννήθηκε έτσι και πολλές το κάνουν από ανάγκη και πρέπει να το σεβόμαστε . Εγώ έτσι το σκέπτομαι και το εφαρμόζω και δεν χάνω .
Αποτυχίες θα υπάρξουν , αλλά έτσι είναι η ζωή .
Στο διάστημα των 15 ημερών που ήμουν Αθήνα είχα 2 πολύ μέτριες συναντήσεις , όχι φτηνές . 120 και 200 συν το ξενοδοχείο με το Νιρβάνα μασαζ . Συμβαίνουν και αυτά , έτσι είναι η ζωή ... δεν θα τα βάψω μαύρα !
Για να τελειώσω με το οικονομικό έδωσα 200 στα κορίτσια και 75 για την σουίτα του Μπιλ και όση βενζίνη έκαψα από το σπίτι μου και την επιστροφή . Αυτά για σήμερα και Ελπιζω να έλυσα μερικά ερωτήματα και απορίες . Και αν όχι θα το δούμε σε δεύτερο χρόνο . Καλή Τσικνοπέμπτη με ασφάλεια !
Εντάξει μωρέ,.έχεις δίκιο είμαστε υπερβολικοί.
Δεν έδωσες 500€ ακριβώς, έδωσες 350+ και την φάση που περιγράφεις με τις 2 γκόμενες πριν,.τελικά παραδέχτηκες ότι δεν γαμησες.

Το χειρότερο είναι ότι το παρουσιάζεις ως κάτι εξαιρετικό και είσαι και προκλητικός που χαλάς τόσα χρήματα τέτοιες ημέρες που υπάρχει κόσμος χωρίς δουλειές.

Προσωπικά τα θεωρώ πεταμένα λεφτά και ότι σε έπιασαν κότσο.
Εσύ μπορείς να τα παρουσιάζεις όπως θες βέβαια.
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Βλέπω ότι η κατάθεση της εμπειρίας μου δημιούργησε μερικά θέματα και απόψεις άρχισαν να γράφονται στον " αέρα " ! Έγραψα αρκετά από αυτά που έζησα με Τεα και Μονικα λίγο μαζεμένα γιατί η όλη φάση θα κούραζε για να διαβαστεί ...
Να λύσω μερικές απορίες για μα μην αγχώνονται μερικοί φίλοι . Σίγουρα δεν ξεπούλησα χωράφι ούτε και έδωσα 500-1000 .
Αν κάνατε τον κόπο να επισκεφθείτε την σελίδα της Τεας θα βλέπατε τα προγράμματα , χρόνους , τιμές και υπηρεσίες και αν της μιλούσατε στο τηλέφωνο ή στο Viber θα βλέπατε πως σκεπτετε . Μου λέει " Τεα και Μονικα για υπηρεσίες 4 χέρια 90 λεπτα , 150 ευρώ . Σε ερώτηση μου αν είναι υπερβολικός ο χρόνος , μου απαντάει " όσο μας πάρει πάνω στο παιχνίδι και όπου φτάσουμε , ακόμα και δυο ώρες ΔΕΝ θα σε χρεώσω παραπάνω " !!!! Το λένε αυτό πολλά γραφεία φίλοι μου ??? Δεν νομίζω από όσο έχω διαβάσει από αυτούς που πήραν κορίτσια από τα γνωστά γραφεία ... Και το αφρώδες που έφερε μαζί της !!! Όταν λοιπόν η Τεα εξηγείτε έτσι δεν μπορείς να μην της το αναγνωρίζεις . Ούτε στιγμή δεν κοίταξε το ρολόι και στο τέλος που τελειώσαμε κοίταξα και είδα 17.05 όταν άνοιξα την πόρτα στις 14.05 . Απλή αριθμητική φίλοι μου !
Με μερικά κορίτσια πρέπει να αφήνεις σε αυτές την πρωτοβουλία όταν βλέπεις ότι το ζητάει και δεν θα χάσεις , θα περάσεις καλά ! Και όχι , δεν έκανα σεξ όπως το εννοούν μερικοί , αλλά αυτά τα 5-10 λεπτα του τέλους και της εισόδου δεν αξίζουν όσο όλο το ερωτικο παιχνίδι και το τέλος όπως έγινε . Δεν κολλάω ότι πρέπει να δω το σπερμα μου μέσα σε ένα πλαστικό ...
Μου είπαν ότι δεν κάνουν σεξ παρά τις προσφορές που έχουν από τους πελάτες και αυτό το πιστεύω όπως πιστεύω ότι κάποιος φίλος θα έχει την τύχη να το απολαύσει όταν αποφασίσουν να το κάνουν ! Ανθρώπινο είναι !
Επιτέλους πρέπει αυτά τα οποία μας αρέσουν να τα κάνουμε οι ίδιοι και όχι να πιανόμαστε από την εμπειρια κή τις επιθυμίες άλλων . Δοκιμάσετε , δεν θα χάσετε και πρώτα από όλα ανθρώπινη επαφή , σεβασμός στα κορίτσια γιατί καμμία δεν γεννήθηκε έτσι και πολλές το κάνουν από ανάγκη και πρέπει να το σεβόμαστε . Εγώ έτσι το σκέπτομαι και το εφαρμόζω και δεν χάνω .
Αποτυχίες θα υπάρξουν , αλλά έτσι είναι η ζωή .
Στο διάστημα των 15 ημερών που ήμουν Αθήνα είχα 2 πολύ μέτριες συναντήσεις , όχι φτηνές . 120 και 200 συν το ξενοδοχείο με το Νιρβάνα μασαζ . Συμβαίνουν και αυτά , έτσι είναι η ζωή ... δεν θα τα βάψω μαύρα !
Για να τελειώσω με το οικονομικό έδωσα 200 στα κορίτσια και 75 για την σουίτα του Μπιλ και όση βενζίνη έκαψα από το σπίτι μου και την επιστροφή . Αυτά για σήμερα και Ελπιζω να έλυσα μερικά ερωτήματα και απορίες . Και αν όχι θα το δούμε σε δεύτερο χρόνο . Καλή Τσικνοπέμπτη με ασφάλεια !
Εντάξει μωρέ,.έχεις δίκιο είμαστε υπερβολικοί.
Δεν έδωσες 500€ ακριβώς, έδωσες 350+ και την φάση που περιγράφεις με τις 2 γκόμενες πριν,.τελικά παραδέχτηκες ότι δεν γαμησες.

Το χειρότερο είναι ότι το παρουσιάζεις ως κάτι εξαιρετικό και είσαι και προκλητικός που χαλάς τόσα χρήματα τέτοιες ημέρες που υπάρχει κόσμος χωρίς δουλειές.

Προσωπικά τα θεωρώ πεταμένα λεφτά και ότι σε έπιασαν κότσο.
Εσύ μπορείς να τα παρουσιάζεις όπως θες βέβαια.
μην το ψάχνεις φίλε...η ίδια η τεα τα γράφει για να μας κάνει μεροκάματο...μακριά από την τυπισα αυτή...θέλει και 350€ Το ένα και ένα μιλκο...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Από αριθμητική σκίζετε φίλοι μου ! Όταν ξανάρθω Αθήνα να σας συναντήσω για να σας δώσω τα χρήματα που μου δανείσατε για να πληρώσω την Τεα 200+ 75 = 350+
Καλό βράδυ και καλό τσικνισμα!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
3.546
Πόντοι
456
αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι το γεγονος το οτι καποιοι δεν εννοουν να δεχτουν με ποιον τροπο ικανοποιειται ο καθε πελατης.εαν εγω δεν θελω σεξ για τους οποιους λογους μου και με ικανοποιει ενα πραγματικα καλο μασαζ με την οποια εκτονωση και ειμαι διατεθιμενος να πληρωσω γι'αυτο ,ποιον πειραζω ? καταλαβαινω τον ενδοιασμο για την αυξηση των τιμων και των στημενων κριτικων αλλά τί μπορουμε να κανουμε ?ελευθερη αγορα ειναι , αυτο που εχουν αναμεσα στα ποδια τους οι κυριες ειναι οπλο και το χρησιμοποιουν , οποτε ο καθεις με τον παρα του βρισκει την λυση.καλως ή κακως ετσι εχουν τα πραγματα .παρτε το αποφαση και μην επιτιθεστε σε οποιον κανει το κεφι του οπως γουσταρει.ψυχραιμια κυριοι!! ως γνωστον , ο τροχος δεν γυρισε ποτέ για να γα....σει κι ο φτωχος.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Από αριθμητική σκίζετε φίλοι μου ! Όταν ξανάρθω Αθήνα να σας συναντήσω για να σας δώσω τα χρήματα που μου δανείσατε για να πληρώσω την Τεα 200+ 75 = 350+
Καλό βράδυ και καλό τσικνισμα!

Σου εχει υπολογισει και τη βενζινη φιλε μου.

Εγω παντως ειμαι μαζι σου. Απο τη στιγμη που εσυ περασες καλα, η γνωμη των αλλων περισσευει και δεν θα επρεπε να σε ενδιαφερει.
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Συγγνώμη κιόλας αλλά πότε ρε μάγκες ρώτησε την γνώμη σας με ποιον τρόπο θα χαλάσει τα λεφτά του ? Ελεύθερη αγορά έχουμε όπως είπε και ένας φιλος πιο πάνω και ο καθένας ξοδεύει τα λεφτά του όπως γουστάρει. Ειδικά 3-4 συγκεκριμένοι ενός γραφείου εκτειθεστε συνεχώς με τα κακόβουλα σχόλια σας.
εγραψε η τεα από το άλλο της προφίλ με όνομα top boy....ελευθερη αγορά έχουμε όποτε και ο κοσμος ελεύθερα σχολιάζει ότι γουστάρει...και λέει απλά πράγματα ότι όταν το μασαζ το σωστό το κάνει με 50€ με θεραπευτριες που είναι σαν τα κρύα τα νερά φαινετε παράλογο να ζητάς εσυ 250 για να μας κάνει μπάνιο και να μας ξυρίζεις τις μπάλες....αυτό δεν λέγετε μασαζ αυτό λέγετε βιζιτιλικη κοροϊδία και εμμέσως ένας τρόπος να μπεις στο πορτοφόλι μας..όποτε ίσως καλύτερα να αλλάξεις κατηγορία γιατί μόνο μασαζ δεν είναι οι υπηρεσίες της γκεισας και το ξυρισμα των όρχεων...ciao ciao
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.120
Πόντοι
456
Συγγνώμη κιόλας αλλά πότε ρε μάγκες ρώτησε την γνώμη σας με ποιον τρόπο θα χαλάσει τα λεφτά του ? Ελεύθερη αγορά έχουμε όπως είπε και ένας φιλος πιο πάνω και ο καθένας ξοδεύει τα λεφτά του όπως γουστάρει. Ειδικά 3-4 συγκεκριμένοι ενός γραφείου εκτειθεστε συνεχώς με τα κακόβουλα σχόλια σας.
εγραψε η τεα από το άλλο της προφίλ με όνομα top boy....ελευθερη αγορά έχουμε όποτε και ο κοσμος ελεύθερα σχολιάζει ότι γουστάρει...και λέει απλά πράγματα ότι όταν το μασαζ το σωστό το κάνει με 50€ με θεραπευτριες που είναι σαν τα κρύα τα νερά φαινετε παράλογο να ζητάς εσυ 250 για να μας κάνει μπάνιο και να μας ξυρίζεις τις μπάλες....αυτό δεν λέγετε μασαζ αυτό λέγετε βιζιτιλικη κοροϊδία και εμμέσως ένας τρόπος να μπεις στο πορτοφόλι μας..όποτε ίσως καλύτερα να αλλάξεις κατηγορία γιατί μόνο μασαζ δεν είναι οι υπηρεσίες της γκεισας και το ξυρισμα των όρχεων...ciao ciao
Αν κατάλαβα καλά ο φίλος ήρθε φορτωμένος και σε μας δεν πέφτει λόγος, χάλασε παρόμοιο ποσό σε άλλες δύο και δεν έμεινε ευχαριστημένος ,αυτό ''πονάει'' και όχι όταν τα δίνεις και μένεις ευχαριστημένος
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.262
Κριτικές
2
Like
771
Πόντοι
96
Για 3 ωρες 100€ η καθε μια ειναι ακριβα?
Ρε εχετε παρει καμια κοπελα για μασαζ ή ειστε εδω για ψυχοθεραπεια?

Αχαχχαχααααχχααα.... μου βγηκε ο καφες απο τη μυτη!
δε μπορουσες να το θεσεις πιο ωραια και ντομπρα!

Το γελιο ειναι πως τα λενε αυτα (για την Τεα) και δυο σχολια πιο κατω προμοταρουν βιζιτες που δε ξερουν να σταθουν για 120€ την ωρα στο full πακετο κτλ κτλ

Να σαι καλα παντως, ακομα γελαω με το χωσιμο
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Εγω καταλαβαίνω ότι σταδιακά τα γραφεία προσαρμοζονται στην ζήτηση και αναπόφεκτα η ποιότητα πέφτει. Γιατί η ζήτηση, φαίνεται και από το νημα εδώ αυτό, έχει πάει προς το σεξ και οχι στο μασάζ με ότι και αν προκυψει. Είναι πλέον οι πιο πολλοί αυτοί που ψάχνουν μόνο το σεξ, οπότε τα γραφεία φέρνουν τις αντίστοιχες, οι οποίες μασαζ δεν ξερουν, τρόπους δεν έχουν, και κάτα την αποψη μου οι περισσότερες ούτε την εμφάνιση έχουν... αλλά τα λεφτα του μασαζ + ότι άλλο τα θέλουν.
Όσοι θέλετε απλά σεξ, νομίζω ότι θα ήταν καλό να καταλάβετε ότι εδώ ψάχνετε σε λάθος μέρος.
Θεωρώ τουλάχιστον παράλογο να δίνεις 120+ όταν θες σεξ και να μην παίρνεις κάποια επαγγελματία, οι οποίες των γραφείων με 140 την ώρα είναι υπερτουμπανα.
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Αυτές που δούλευαν στο μετάξι και λοιπές περιοχές, έχουν βγει στα μασατζίδικα ή "ανεξάρτητες".
Θεωρώ οτι μετά την καραντίνα, θα ανέβουν τα κασέ τους.
Γιατί να κάτσει με 10 και 15 ευρώ όταν ξέρει οτι με ένα "μασαζ" θα πάρει τα 10πλάσια;
Δεν λέω πως όλες είναι έτσι, αλλά γνωρίζω 2-3 περιπτώσεις.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Είχα ξεκάθαρα ανάγκη για σεξ και όχι για μασαζ, οπότε χτες δοκίμασα την τύχη μου με μια κοπέλα από Osmose που μου γυάλισε, τη Τζοάνα. Δεν είχα μεγάλες προσδοκίες, αλλά είχα τρελαθεί με τις ματάρες της και σκέφτηκα πως αν είναι ξεπέτα, τουλάχιστον θα μου αρέσει πολύ εμφανισιακά.
Να μην πολυλογώ : ήρθε ΑΚΡΙΒΏΣ στην ώρα της. Εμφάνιση όπως στη φωτογραφία. Κομψό ντύσιμο με μια χαλαρή μπλούζα και ένα τζινάκι κολλητό.
Ψηλή κοπέλα, λέει πως είναι από Γερμανία, εγώ την κάνω για Ρωσίδα, μικρή σημασία έχει. Anyway, τιμοκατάλογος, γδύσιμο και μασάζ. Το μασάζ ήταν απλά για να γίνει, αλλά δεν με ενδιέφερε γιατί ήξερα τι έπαιρνα.
Της έκανα κι εγώ, και ήταν χαλαρή, το ήθελε. Πολύ απαλή επιδερμίδα, αποτριχωμένη τέλεια. Σώμα χωρίς τατουάζ (νομίζω είχε ένα πολύ μικρό κάπου ψηλά), και στήθος ποίημα, χωρίς να είναι το στήθος το σημείο που κοιτάζω σε μια γυναίκα. Πραγματικά ποίημα .Στη φωτό δείχνει στυλιάρι, έχει όμως 2-3 κιλά παραπάνω , στα σωστά σημεία, έχει γυναικείο σώμα, για τα γούστα μου καταπληκτικό.
Να σημειώσω επίσης ότι μοσχοβόλαγε από πάνω ως κάτω.
Χρήση πλαστικού εξ αρχής. Στοματικό καλό, λίγα σημάδια βιασύνης στο σεξ, όχι πολλές πρωτοβουλίες, αλλά δεν έκλεψε ούτε αρνήθηκε κάποια στάση. Δυστυχώς δεν φιλάει και δε νομίζω πως είναι λόγω covid.
Μιλάει πολύ καλά τα ελληνικά και θα κάτσει ως το Πάσχα από όσο μου είπε. Τελική τιμή 100. Αν σε κάποιον αρέσει πολύ αυτό που βλέπει, πιστεύω δεν θα απογοητευθεί.
Έχει ανέβει το osmose στην εκτίμησή μου και μου αρέσει που οι κοπέλες δεν δείχνουν να είναι τέρμα photoshopαρισμένες (έχω δει και Κάρμεν).
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.120
Πόντοι
456
Αυτές που δούλευαν στο μετάξι και λοιπές περιοχές, έχουν βγει στα μασατζίδικα ή "ανεξάρτητες".
Θεωρώ οτι μετά την καραντίνα, θα ανέβουν τα κασέ τους.
Γιατί να κάτσει με 10 και 15 ευρώ όταν ξέρει οτι με ένα "μασαζ" θα πάρει τα 10πλάσια;
Δεν λέω πως όλες είναι έτσι, αλλά γνωρίζω 2-3 περιπτώσεις.
ναι ισχύει και αυτό...
Είναι πιο κερδοφόρα τα κατ οίκον μασάζ....όπως και να το κάνεις...Εδώ για να βρούμε τα αστεράκια πχ στο ντελουξ πρέπει να κλείσουμε από την προηγούμενη...
Αχ Μιλανα...
Δεν πιστεύω να σε πληρώνουν και απο πάνω για τις παπαριές που γράφεις κάθε τόσο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom