Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (5 μέλη και 25 επισκέπτες)

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Ξεκίνημα εβδομάδας με Αγγελικη από Yourmassage.gr ομορφούλα χαμογελαστή νεανιδα με εξειδίκευση στο χαλαρωτικό μασαζ...άνετη και γεμάτη ναζί!!ναι από μενα!!!

Μεσοβδόμαδα και είμαι ακόμα στο ψάξιμο από που να πάρω...οποίος έχει καμία πληροφορία και πρόταση pm...

Σας ευχαριστώ..
 

Arnigioulmpasi

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Αφροδιτη απο joy ειναι στα ναι; Εγω εχω παρει δαναη απο deluxe.sta ναι , ρενατα απο οσμος στα ναι δυνατο πολυ αυταα!!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.062
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Καλησπέρα.Εγώ επιχείρησα μέσω viber να κλείσω ραντεβού με την Ζωή αλλά μου είπαν πως δεν υπάρχει υπηρεσία Ταντρα μασαζ με τη Ζωή!ισως ήθελαν να το αποφύγουν!Ξερει κανείς αν υπάρχει άλλος τρόπος να την βρούμε την συγκεκριμένη?


Ζήτα απλώς την Ζωή. Αν σου την στείλουν το κανονίζεις με την ίδια, αλλά άμα σου πουν ότι δεν υπάρχει καμία Ζωή, τότε ο συναγωνιστής που έγραψε για την Ζωή μας λέει ψέματα!!!
 

Woody80

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας ...

Νεότατος στο forum αν και μπαίνω χρόνια ως απλός επισκέπτης χωρίς να έχω λογαριασμό.

Θα ήθελα πληροφορίες για τη Πατρίτσια από lux.

Πολλοί έχουν σχολιασει τη μεγάλη της περιφέρεια αλλά αλλού είδους πληροφορίες σχετικά με τις υπηρεσίες της και πιθανά extra δεν έχει τύχει να βρω.


Κάθε βοήθεια καλοδεχουμενη.

 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
τι παιζει με το πουρο εδώ? εστειλα αιτημα και με τρελανε στις φωτος και στα φωνητικα μηνυματα.εντωμεταξυ καυλα φωνη!

Φίλε μακριά όσο μπορείς!!
Αν θες πες μου το γιατι; Εδω ή πρινε. Σε ευχαριστώ
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Καλησπέρα.Εγώ επιχείρησα μέσω viber να κλείσω ραντεβού με την Ζωή αλλά μου είπαν πως δεν υπάρχει υπηρεσία Ταντρα μασαζ με τη Ζωή!ισως ήθελαν να το αποφύγουν!Ξερει κανείς αν υπάρχει άλλος τρόπος να την βρούμε την συγκεκριμένη?


Ζήτα απλώς την Ζωή. Αν σου την στείλουν το κανονίζεις με την ίδια, αλλά άμα σου πουν ότι δεν υπάρχει καμία Ζωή, τότε ο συναγωνιστής που έγραψε για την Ζωή μας λέει ψέματα!!!
Πω πω ρε φιλε τι μου θυμισες ,φαρσες που καναμε παλια απο το τηλεφωνο.Μια κλασικη ηταν να παιρνουμε τηλεφωνο τυχαια νουμερα και να ζηταμε την Αγνη ,μεχρι που καποιος ατυχος απαντουσε "δεν υπαρχει καμια Αγνη εδω" και μετα ακολουθουσε η ατακα.
"Καλα ολες πουτανες ειναι εκει μεσα?" :headbang2:
Αχ ωραιες πλακες να εισαι καλα φιλε που μου το θυμισες.
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.381
Πόντοι
1.011
Ξεκίνημα εβδομάδας με Αγγελικη από Yourmassage.gr ομορφούλα χαμογελαστή νεανιδα με εξειδίκευση στο χαλαρωτικό μασαζ...άνετη και γεμάτη ναζί!!ναι από μενα!!!

Μεσοβδόμαδα και είμαι ακόμα στο ψάξιμο από που να πάρω...οποίος έχει καμία πληροφορία και πρόταση pm...

Σας ευχαριστώ..
Μιλανα deluxe έχεις πάρει;
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΔΕΝ

ΔΗΛΑΔΗ ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ




---------------------------------------------------------------------

best1.massage + PRIVE ( ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ )
ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΝΑΙ
ΠΡΟΧΩΡΑΝΕ ΣΕ ΕΚΤΟΝΩΣΗ ΧΕΡΙ / ΣΤΟΜΑ
 

durability

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2017
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές μήπως έχει κάποιος από εσάς υπόψην το MON MASSAGE που είναι στην περιοχή του μοσχάτου???
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Μολις ελαβα μια προσκληση στο fb, απο καινουριο γραφειο οναματι FOCUS MASSAGE! Ξερει κανεις τιποτα για το συγκεκριμενο? :think:
 

peter_pan17

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
0
Καλησπέρα !!

Με Γωγώ από Velvet έχει δοκιμάσει κανείς; Τελικά η Χριστιάννα που έχουν εκεί δεν είναι η παλιά Χριστιάννα του Deluxe

Ευχαριστώ...

Πήρα Γωγώ πριν από λίγες μέρες. Tίμιο μασάζ απο παρθενοπιπίτσα (με πετσέτα κλπ.) που μπορώ να το βρω με 20-25 Euros. Για μένα ένα μεγάλο ΔΕΝ
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Καλησπέρα !!

Με Γωγώ από Velvet έχει δοκιμάσει κανείς; Τελικά η Χριστιάννα που έχουν εκεί δεν είναι η παλιά Χριστιάννα του Deluxe

Ευχαριστώ...

Πήρα Γωγώ πριν από λίγες μέρες. Tίμιο μασάζ απο παρθενοπιπίτσα (με πετσέτα κλπ.) που μπορώ να το βρω με 20-25 Euros. Για μένα ένα μεγάλο ΔΕΝ
εχω φάει φολα από velvet και τη συγκεκριμένη και είναι στα δεν και από μενα..και από μασαζ τίποτα ιδιαίτερο...το αστείο είναι ότι στο Viber άφησε η τηλεφωνήτρια να εννοηθεί ότι κάνει χώρις πετσέτα κτλ...και έφαγα τη φολα του αιώνα...απαραδεκτο!!!χ από μενα..
 

GeorgeKxx9

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
78
Πόντοι
0
Καλησπέρα !!

Με Γωγώ από Velvet έχει δοκιμάσει κανείς; Τελικά η Χριστιάννα που έχουν εκεί δεν είναι η παλιά Χριστιάννα του Deluxe

Ευχαριστώ...

Πήρα Γωγώ πριν από λίγες μέρες. Tίμιο μασάζ απο παρθενοπιπίτσα (με πετσέτα κλπ.) που μπορώ να το βρω με 20-25 Euros. Για μένα ένα μεγάλο ΔΕΝ

Ωωω κατάλαβα... σε ευχαριστώ πολύ φίλε !!
 

GeorgeKxx9

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
78
Πόντοι
0
Καλησπέρα !!

Με Γωγώ από Velvet έχει δοκιμάσει κανείς; Τελικά η Χριστιάννα που έχουν εκεί δεν είναι η παλιά Χριστιάννα του Deluxe

Ευχαριστώ...

Πήρα Γωγώ πριν από λίγες μέρες. Tίμιο μασάζ απο παρθενοπιπίτσα (με πετσέτα κλπ.) που μπορώ να το βρω με 20-25 Euros. Για μένα ένα μεγάλο ΔΕΝ
εχω φάει φολα από velvet και τη συγκεκριμένη και είναι στα δεν και από μενα..και από μασαζ τίποτα ιδιαίτερο...το αστείο είναι ότι στο Viber άφησε η τηλεφωνήτρια να εννοηθεί ότι κάνει χώρις πετσέτα κτλ...και έφαγα τη φολα του αιώνα...απαραδεκτο!!!χ από μενα..

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε !!! Κρίμα, γιατί φαίνεται ωραίο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom