Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (5 μέλη και 45 επισκέπτες)

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.542
Κριτικές
99
Like
25.906
Πόντοι
26.236
Καλημέρα. Πρώτη φορά σε αυτό το σπορ και λέω να δοκιμάσω σήμερα με κάποια από αυτές που έχουν αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες. Χαζή απορία: Τις κοπέλες τις περιμένετε ντυμένοι? Με πετσέτα? Δεν πιστεύω να έρθει και να μου λέει φορά εσώρουχο??!!
Με τη μαλαπερδα έξω φίλε καλύτερα να το ξεκαθαρίσεις από την αρχή .
Και εμεις που τις περιμένουμε ντυμένοι τι καταλάβαμε ? Να γδυθούμε θελουμε .
Εκτός αν είναι μπαζο τότε θελουμε να βάλουμε πανοπλία .
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
Σοβαρά γραφεία. Ενα κινητό ομιχλώδους ιδιοκτησίας και μιά σελίδα στο ίντερνετ.    Με ελάχιστα έξοδα κάνουμε "σοβαρή" μπίζνα.    Μάλιστα.
Και σοβαρές κοπέλες που θίγονται από τα σχόλια που τους κάνουμε.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
συναγωνιστες καποιο καλο μασαζ κατ οικον με φραπεδακι εχουμε? Χρυση ευκαιρια αρκετες δουλευουν αλλα μυριζει ξεπετα απο το τηλ .  Ιουλια έχω παει 2 φορες και δεν προκειται να παω παλι. Βικυ στεφανια μια φορά αλλα μου πεφτει μακρυα
 

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
σιγουρα πραγματα? γιατι εχει κανα δυο καλα τεμαχια και ενδιαφερομαι αν γνωριζεις λεπτομεριες
Το φουλ θα σου πάει 120. Η κοινή γνώμη λέει ότι δεν αξίζει...δεν έχω δει κάτι θετικό να γράφεται εδώ μέσα και η προσωπική μου εμπειρία το επιβεβαιώνει. Τώρα ο καθένας βέβαια μπορεί να θέλει να το διαπιστώσει μόνος του.
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
τι εγινε ρε τυποι? μετα τον ιο σας επιασε βαρεμαρα στον εγκεφαλο? ασε που εχει γεμισει το θρεντ με αμπαλους που τα θελουν ολα στο πιατο.
οσοι ρωτατε τα ιδια πραγματα μονιμα απλα πηγαιντε μερικες σελιδες πισω (ελεος) ή ενα google search.

ας επιστρεψω στην κανονικοτητα λοιπον,

πηρα Ρουλα απο ντελουξ ετσι επειδη εχω ακουσει διαφορα και ειπα να ρισκαρω, οκ ναι κανει πολλα παραπανω..αλλα απο εικονα μηδεν. Δεν την ξαναπαιρνω με τιποτα.

το velvet εν το μεταξυ παιρνει πασα κοπελες απο joy. Joy γενικα αποφευγω γιατι ειναι αρκετα ακριβο σχετικα με αποδοση και την υπολοιπη αγορα.

οποιος τυπος εχει πληροφοριες για Νινα απο artmassage που δεν εχει επιστρεψει ακομα, ας στειλει να ανταλλαξουμε ινφο. ευχαριστω τυποι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: wack34

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
215
Κριτικές
28
Like
1.337
Πόντοι
2.391
ρε παιδια με χρυσαννα εχω βρεθει αρκετες φορες και εχει παιχτει εξτραδακι...παρ ολα αυτα τωρα που θελω καποια αλλη δε ξερω πως να τη προσεγγισω για το κατι παραπανω..ομολογω οτι μου ειναι αρκετα δυσκολο..εχετε να προτεινετε κατι? ευχαριστω
 

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
ρε παιδια με χρυσαννα εχω βρεθει αρκετες φορες και εχει παιχτει εξτραδακι...παρ ολα αυτα τωρα που θελω καποια αλλη δε ξερω πως να τη προσεγγισω για το κατι παραπανω..ομολογω οτι μου ειναι αρκετα δυσκολο..εχετε να προτεινετε κατι? ευχαριστω
Εξαρτάται.
Αυτή η άλλη είναι γνωστό ότι κάνει έξτρα; αν ναι τότε μπορεί να στο προτείνει και μόνη της η αν της το πεις εσύ να το πιάσει αμέσως.
Γενικά το να ρωτήσεις την οποιαδήποτε ευγενικά αν θα έκανε κάτι παραπάνω, εφόσον σου δώσει πάτημα βέβαια, δεν απαγορεύεται.
Την Χρυσαννα πως την προσεγγισες;
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
215
Κριτικές
28
Like
1.337
Πόντοι
2.391
ευχαριστω για την απαντηση..εε δεν το κανα με πολυ τακτ απλα αυτη ειναι και ψιλοετοιμη απο μονη της...βασικα της εδωσα απο την αρχη τα χρηματα και ψιλοκαταλαβε..η αληθεια ειναι οτι απο deluxe εχω πληροφορες για ποιες κανουνε, τωρα δε ξερω αν ισχυουνε αυτα..λεω να αρχισω ρωτωντας την αν ειναι οκ να μη φοραω κατι οσο μ κανει..τεσπα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.978
Like
9.897
Πόντοι
1.056
Άσχετο με το θέμα της συζήτησης αλλά ρε φίλε Dildo Baggins , έχω λιώσει στο γέλιο. με το nickname σου.... Ευφυέστατο χαχαχαχαχα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
215
Κριτικές
28
Like
1.337
Πόντοι
2.391

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
ρε παιδια με χρυσαννα εχω βρεθει αρκετες φορες και εχει παιχτει εξτραδακι...παρ ολα αυτα τωρα που θελω καποια αλλη δε ξερω πως να τη προσεγγισω για το κατι παραπανω..ομολογω οτι μου ειναι αρκετα δυσκολο..εχετε να προτεινετε κατι? ευχαριστω
ρωτα το γραφειο ...ποιες προτεινει..Θα σου στειλουν και φωτο ,ετσι κι αλλιως ξερουν για ποιο λογο ρωταμε
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Πολύ σωστή κριτική 7s..αυτός είναι και ο λόγος του θρεντ για να μπορούμε να  ανταλλάσουμε πληροφορίες και να αποφεύγουμε τις κακοτοπιές.

Από deluxe προσθέτω και Αλεξανδρα καλό μασαζ και τα σχετικά όπως προείπε ο συναγωνιστής..Ωραίο Κοριτσακι της διπλανής πόρτας..συν Χριστίανα ωραία κοπελίτσα ελληνίδα αδυνατουλα και  πολύ πολύ καλή στο μασαζ και γενικα στα παρελκόμενα.

Από joy καλα τα είπε ο συναγωνιστής ποιο πάνω φυγανε κάνα δυο νομίζω γκονζαλεσ (μια χοντρούλα που ζήταγε 200€ από συναγωνιστή έχει γίνει σχετική αναφορά στο παρελθόν) και άλλη μια και ήρθε μια καινούργια Ελενα και μια Ελένη μικρή και μια Νικολ..δεν έχουν φωτός στο σαιτ στέλνουν Viber δεν έχω δοκιμάσει πέρα από την μικρή την ελενη που αξίζει μια συνάντηση..Νικόλ και ελενη οποίος έχει εμπειρία ας ενημερώσει να ξέρουμε τη γίνετε.

 

7S

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
21
Like
28
Πόντοι
0
Παιδες χρειαζομαι πληροφοριες για Αγγελικη Joy και Lucy και Βαλερια απο Deluxe

Ευχαριστω πολυ
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
2
Like
3.974
Πόντοι
456
εγω,παντως,εστειλα μνμ στο deluxe  για φωτο απο τις κοπελες που αναφερουν στο σαιτ οτι μπορουμε να ρωτησουμε.οσο μου απαντησε ο τραμπ ,τοσο μου απαντησαν κι αυτοι.
 

pussymaniac

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2010
Μηνύματα
363
Κριτικές
1
Like
455
Πόντοι
21
λινα και ελενη απο osmose εχει δοκιμασει κανεις?
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
182
Πόντοι
1
Καλημέρα
Νομίζω ότι γύρισε στην ενεργό δράση η κοπέλα με τον δικό της χώρο στα βόρεια προάστια.
Όποιος την ξέρει ας δει την τεα απο βελβετ.
Φωτογραφία μέσω viber.
 
  • Like
Αντιδράσεις: smgmob

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
225
Like
179
Πόντοι
1

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.978
Like
9.897
Πόντοι
1.056
Καλημέρα
Νομίζω ότι γύρισε στην ενεργό δράση η κοπέλα με τον δικό της χώρο στα βόρεια προάστια.
Όποιος την ξέρει ας δει την τεα απο βελβετ.
Φωτογραφία μέσω viber.
Για αυτη στην Πεύκη μιλάς;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom