Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Φιλαρακι δεν θελει κοπο.Θελει τροπο.Επειδη μου τη λες τωρα.Εχω απαντησει σε ολα τα μηνυματα που μου εχουν στειλει συναγωνιστες.Αυτος που γραφει για ηττα μπορει με 60 ευρω να ζηταγε ακροβατικα.Και εγω την πρωτη φορα ηττα εφαγα.Εγω απανταω σε ολα τα μηνυματα.Περιμενω να μου απαντησουν ομως και για το τηλεφωνο της βασιας.
Καλησπέρα φίλε!!!
Έχεις το τηλεφωνο της βασιας;
Θα μπορούσες να το στείλεις με πμ
Ευχαριστώ
 

nikoszer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
65
Like
52
Πόντοι
0
Κλαψ, Κλαψ!!!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: Είμαι χάλιας, δεν έχω τρόπο.

Λοιπόν, η Έλενα είναι μια γλυκήτατη πιτσιρίκα, ευχάριστη, ομορφούλα, ή οποία κάνει συμπαθητικό μασάζ. Στο πρόσφατο διώρο ραντεβού μας, δεύτερο με τη συγκεκριμένη θεραπεύτρια, η ώρά πέρασε εύκολα, ήταν ευχάριστη, ομηλιτική, ευδιάθετη. Μασάζ χωρίς πετσέτα, διατηρώντας όμως αποστάσεις από ευαίσθητα σημεία, και όχι τόσο απαλό/χαδιάρικο/ερωτικό, ώστε να προκαλέσει ερεθισμό (κοινώς να με καυλώσει τρελά). Με τιπ 50 ευρώ, το μασάζ ολοκληρώθηκε ευχάριστα, αλλά εγώ όχι μόνο δεν ολοκλήρωσα, αλλά ούτε καν καύλωσα. Εάν λοιπόν δεν σας ενδιαφέρει η "ολοκλήρωση", ή το άρτιο τεχνικά μασάζ, την προτείνω ανεπιφύλακτα δεδομένου ότι είναι μία πολύ ευχάριστη και πρόσχαρη θεραπεύτρια.

Τώρα πάμε στα "ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΑ": Ξοδεύοντας ένα χιλιάρικο το μήνα, για πολλά χρόνια, αποκλειστικά στο χώρο του μασάζ, και με βασικό άξονα, να πάρω το κάτι παραπάνω, έστω λίγο,  ακόμα κι εκεί που δεν προβλέπεται, να πετύχω το "εκπορνεύσιμο" κορίτσι από το Le Massage, ως το σπά ενός πεντάστερου ξενοδοχείου, κρίνω το σχόλιο σου ως άτοπο και προσβλητικό. Αν πάντως θέλεις να λειτουργήσεις ως καλός προμότορας, θα σου πρότεινα να είσαι ευγενής και θετικός απέναντι σους πιθανούς πελάτες, καθώς η ειρωνία σου μάλλον αρνητικό αντίκτυπο θα έχει στη συγκεκριμένη θεραπεύτρια.
δηλαδη φιλε sexy.mood μας λες οτι εσκασες 50 ευρω για tip μονο και μονο για να σου κανει ευχαριστο μασαζ? μαγκια σου αν ετσι γουσταρεις να κανεις αλλα μην το φωναζεις κιολας εδω  μεσα .... γιατι για να μας κερασουν φραπε θα θελουν πεντακοσαευρω σε λιγακι.
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Καλημέρα παίδες πήρα μυρτω δεν άντεξα στα δεν ,άσε που είναι πετσί και κόκκαλο......
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους!!
Έχει κάποιος συναγωνιστής το τηλεφωνο της Βάσιας από art
Απάντηση με πμ
Ευχαριστώ εκ των προτερων
οποιος το εχει ας μου στειλει και σε μενα σε pm παρακαλω
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
και μενα ρε παιδια για βασια και ανταλλασω πληροφοριες...
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Η βασια δεν το σηκωνει αν δε σας ξερει ουτε απανταει αυτα .
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.638
Κριτικές
78
Like
7.485
Πόντοι
17.436
Deluxe δοκίμασε κάνεις τη Βαλέρια;
 

Xalarhs

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Χαριτωμενη κοπελα η Βαλερια με τιμιο μασαζ αλλα μεχρι εκει, δεν προχωραει.
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες. Έχουμε καμία πληροφορία μήπως επέστρεψε η Φαίδρα? Προσπαθώ να επικοινωνήσω στα δύο τηλ που έχω αλλά μάταια. Ξέρω ότι είναι εξωτερικό, μέχρι πέρυσι ερχόταν για κάποιο διάστημα και ενημέρωνε. Ευχαριστώ εκ τον πρότερον
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Αν εμφανιστεί ξανά, να είσαι σίγουρος ότι θα γράψει εδώ μέσα από μόνη της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: audi21

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.995
Πόντοι
736
για οτι καλυτερο δεν ξερω, παντως ηταν οτι πιο ασυνεπες και αντιεπαγγελματικο εχω συναντησει σιγουρα. :thubsdown: :thubsdown:
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
για οτι καλυτερο δεν ξερω, παντως ηταν οτι πιο ασυνεπες και αντιεπαγγελματικο εχω συναντησει σιγουρα. :thubsdown: :thubsdown:
σε αυτό συμφωνώ που λες, για να καταφέρεις να βρεθείς μαζί της έπρεπε να έχεις τύχη βουνό, βέβαια σε αποζημίωνε με το παραπάνω. Απλά στο σήμερα δεν υπάρχουν πολλές που προσφέρουν ολοκληρωμένο το πακέτο που μας πρόσφερε η Μαρία. Ίσως και καμιά τουλάχιστον όσον αφορά εμένα από όσο γνωριζω
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Χαριτωμενη κοπελα η Βαλερια με τιμιο μασαζ αλλα μεχρι εκει, δεν προχωραει.
Καλημερα αδερφε.Αφου την εχεις δοκιμασει οπως λες πες μας τι υψος εχει? Χαριτωμενη κοπελα η 2μετρη μουναρα Ρωσιδα? Την επομενη φορα παρε και ζητα να σου στειλουν τη Μπελουτσι αν οντως κανεις μασαζ.Το δεν προχωραει..που δεν προχωραει.Να βγει μαζι σιυ για ποτο ας πουμε? Γιατι κατα ταλλα ειναι οπως το ονομα σου.
 

Xalarhs

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Δεν προχωραει σε κατι περα απο μασαζ. Ολοι οι προηγουμενοι καταλαβαν τι εννοουσα εκτος απο εσενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom