Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
καλησπερα μαγκες, εχει κανεις το τηλεφωνο μιας απο Ελληνικο που εκανε ραντεβου στην αρχη στο χωρο της και μετα το αποφευγε και εκανε σε ξενοδοχειο? Μασαζ μαλλον δεν το κατειχε και πολυ απ οτι θυμαμαι. Ειχα μιλησει καποτε μαζι της αλλα δε μου φανηκε και πολυ σοι και δεν ειχα δοικιμασει. Πρεπει να το ειχα σβησει και απο τοτε εχω χασει τα ιχνη της :think:

Μαλλον λες γι αυτην,
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Ήττα από Έλενα joy (αυτή του site, την άλλη δεν έχει τύχει να δοκιμασω).
 

Nazgul99

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Απο athens massage ξερουμε αν αξίζει κάποια?
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Καλησπερα συναγωνιστες.Για να μην παρεξηγηθω.Εγραψα για Ελενες απο τζοι.Οχι για Ελεανα που μου εχετε γραψει.Αυτη δεν την εχω δοκιμασει.Οποιος εχει το τηλεφωνο της Βασιας ας μου στειλει pm.Περιμενω.Φιλε μου περιμενω.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Καλησπερα συναγωνιστες.Για να μην παρεξηγηθω.Εγραψα για Ελενες απο τζοι.Οχι για Ελεανα που μου εχετε γραψει.Αυτη δεν την εχω δοκιμασει.Οποιος εχει το τηλεφωνο της Βασιας ας μου στειλει pm.Περιμενω.Φιλε μου περιμενω.
αμα δε σε ξερει δεν απανταει
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
412
Πόντοι
36
Καλησπερα συναγωνιστες.Για να μην παρεξηγηθω.Εγραψα για Ελενες απο τζοι.Οχι για Ελεανα που μου εχετε γραψει.Αυτη δεν την εχω δοκιμασει.Οποιος εχει το τηλεφωνο της Βασιας ας μου στειλει pm.Περιμενω.Φιλε μου περιμενω.

...εσυ συστηνεις την Ελενα/ες απο τζοι ανεπιφυλακτα... ως προς τι????
γιατι σε ρωτησε και αλλος φιλος και δεν απαντησες...
και επομενος παρακατω μιλησε για ηττα...
..για πες τελος παντων για αυτην την Ελενα......
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Φιλαρακι δεν θελει κοπο.Θελει τροπο.Επειδη μου τη λες τωρα.Εχω απαντησει σε ολα τα μηνυματα που μου εχουν στειλει συναγωνιστες.Αυτος που γραφει για ηττα μπορει με 60 ευρω να ζηταγε ακροβατικα.Και εγω την πρωτη φορα ηττα εφαγα.Εγω απανταω σε ολα τα μηνυματα.Περιμενω να μου απαντησουν ομως και για το τηλεφωνο της βασιας.
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Οποίος πάρει μυρτω από lotus να ενημερώσει και μας το βλέπω ωραιο....
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Φιλαρακι δεν θελει κοπο.Θελει τροπο.Επειδη μου τη λες τωρα.Εχω απαντησει σε ολα τα μηνυματα που μου εχουν στειλει συναγωνιστες.Αυτος που γραφει για ηττα μπορει με 60 ευρω να ζηταγε ακροβατικα.Και εγω την πρωτη φορα ηττα εφαγα.Εγω απανταω σε ολα τα μηνυματα.Περιμενω να μου απαντησουν ομως και για το τηλεφωνο της βασιας.

Κλαψ, Κλαψ!!!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: Είμαι χάλιας, δεν έχω τρόπο.

Λοιπόν, η Έλενα είναι μια γλυκήτατη πιτσιρίκα, ευχάριστη, ομορφούλα, ή οποία κάνει συμπαθητικό μασάζ. Στο πρόσφατο διώρο ραντεβού μας, δεύτερο με τη συγκεκριμένη θεραπεύτρια, η ώρά πέρασε εύκολα, ήταν ευχάριστη, ομηλιτική, ευδιάθετη. Μασάζ χωρίς πετσέτα, διατηρώντας όμως αποστάσεις από ευαίσθητα σημεία, και όχι τόσο απαλό/χαδιάρικο/ερωτικό, ώστε να προκαλέσει ερεθισμό (κοινώς να με καυλώσει τρελά). Με τιπ 50 ευρώ, το μασάζ ολοκληρώθηκε ευχάριστα, αλλά εγώ όχι μόνο δεν ολοκλήρωσα, αλλά ούτε καν καύλωσα. Εάν λοιπόν δεν σας ενδιαφέρει η "ολοκλήρωση", ή το άρτιο τεχνικά μασάζ, την προτείνω ανεπιφύλακτα δεδομένου ότι είναι μία πολύ ευχάριστη και πρόσχαρη θεραπεύτρια.

Τώρα πάμε στα "ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΑ": Ξοδεύοντας ένα χιλιάρικο το μήνα, για πολλά χρόνια, αποκλειστικά στο χώρο του μασάζ, και με βασικό άξονα, να πάρω το κάτι παραπάνω, έστω λίγο,  ακόμα κι εκεί που δεν προβλέπεται, να πετύχω το "εκπορνεύσιμο" κορίτσι από το Le Massage, ως το σπά ενός πεντάστερου ξενοδοχείου, κρίνω το σχόλιο σου ως άτοπο και προσβλητικό. Αν πάντως θέλεις να λειτουργήσεις ως καλός προμότορας, θα σου πρότεινα να είσαι ευγενής και θετικός απέναντι σους πιθανούς πελάτες, καθώς η ειρωνία σου μάλλον αρνητικό αντίκτυπο θα έχει στη συγκεκριμένη θεραπεύτρια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους!!
Έχει κάποιος συναγωνιστής το τηλεφωνο της Βάσιας από art
Απάντηση με πμ
Ευχαριστώ εκ των προτερων
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Sexymood..
Το διαβαζω το ξαναδιαβαζω ακρη δεν βγαζω.Προχτες εγραψες πως εφαγες ηττα.Τωρα μας λες οτι εδωσες 50 ευρω τιπς.Για ποιο λογο δηλαδη της εδωσες 50 ευρω τιπς.Για τα ωραια της τα ματια? Οταν λες το μασαζ ολοκληρωθηκε ευχαριστα με 50 ευρω τιπς και μετα λες οτι δεν ολοκληρωσες ουτε καν καβλωσες...κατι δεν κολλαει.Πρωτα λες με 50 ευρω ολοκληρωθηκε ευχαριστα μετα λες αν δεν σας ενδιαφερει η ολοκληρωση,την προτεινεις.Τι φαση? Επιπλεον 2 ωρες μασαζ μαυτο το μωρο και να μην καυλωσες...οκ...παω πασο.Αδερφε ουτε ειρωνευτηκα ουτε αγενης ημουν.Την αποψη μου εγραψα με πολυ ομορφο τροπο οπως φαιρομαι και στις κοπελες.Αυτος ειναι ο τροπος που εγραψα εγω.Τα 50αρικα εσυ τα εγραψες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom