Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (1 μέλη και 52 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Καλησπέρα , ξέρει κάποιος να ενημερώσει αν τα κορίτσια του deluxe σου κανουν μασαζ χωρις εσωρουχο; και ποιες; , παιζει happy  end;
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
πριν καιρο ειχα δει αυτη την αγγελια της Ναταλιας, η κοπελα που το σηκωσε μου ειπε οτι ειναι μια φιλη της Ναταλιας (που εβαλε την αγγελια) και οτι πλεον θα ειναι αυτη και οχι η Ναταλια που κανει το αισθησιακο μασαζ. με την "ναταλια" εχει βρεθει κανεις? ξερετε τι εννοει με το αισθησιακο μασαζ? ειναι οκ?

πήρα τηλ. Και μου είπε ότι έχει αυτή το τηλ  τώρα. Κανείς ραντεβού  και στο σπίτι 50 ευρώ μόνο μασάζ.της είπα για εκτωνωση  και μου λέει αν θέλεις είναι  έξτρα θα τα πούμε από κοντά. Εμφάνιση  τις λέω. Μου είπε μελαχρινή  με πιασηματα
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Καλησπέρα , ξέρει κάποιος να ενημερώσει αν τα κορίτσια του deluxe σου κανουν μασαζ χωρις εσωρουχο; και ποιες; , παιζει happy  end;
εσυ δεν μας λες από αυτές που έχεις πάρει  και δεν κάνουν για να ξέρουμε  και  εμείς να μη  πάρουμε τι λες δεν είναι ποιό  δίκαιο αυτό;; ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Δυστυχως απο deluxe δεν εχω εμπειρια τι παιζει.....BIKY-ΣΤΕΦΑΝΙΑ , tantrazoe και grace μπορω να σε βοηθησω....
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Παιδια εχω ζητησει πληροφοριες για Ειρηνη απο citymassage και αν ξερετε που μπορω να βρω Ασπα που δουλευε  στο γιουρα και με εχετε γραψει κανονικα
 

Redman 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπερα αν εχει δοκιμασει κανεις με Δαναη απο deluxe η Φροσω απο κινγς ας στειλει ενα μηνυμα να μ πει εντυπωσεις και αν θελει να του πω με ποιες εχω δοκιμασει εγω! 
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Αυτο το deluxe εχει ωραια νιαμου....Οχι ολες αλλα στελνει αμα θες στο βαιμπερ και βλεπεις...Κανα δυο ειναι για ξεσκισμα...Εχει ψωνισει κανεις???
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
πριν καιρο ειχα δει αυτη την αγγελια της Ναταλιας, η κοπελα που το σηκωσε μου ειπε οτι ειναι μια φιλη της Ναταλιας (που εβαλε την αγγελια) και οτι πλεον θα ειναι αυτη και οχι η Ναταλια που κανει το αισθησιακο μασαζ. με την "ναταλια" εχει βρεθει κανεις? ξερετε τι εννοει με το αισθησιακο μασαζ? ειναι οκ?

δυνατό φαίνεται το δοκίμασε κανένας;
 

mariosxnikolaou

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2019
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους! Καινουριος στον χωρο, θα παρακαλουσα οποιον ξερει τι παιζει στο grace στο μαρουσι για την αρωγη του. Ευχαριστω!
 

charis205

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
153
Like
52
Πόντοι
1

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom