Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (1 μέλη και 55 επισκέπτες)

Hold my beer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2019
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Δεν νομίζω ότι μιλάμε για την ίδια κοπέλα. Η Αγνή ή αλλιώς Πατρίσια "καθάριζε" σκάλες στα νότια προάστια πριν από μερικά χρόνια και ήταν από την Πολωνία.  
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Δεν νομίζω ότι μιλάμε για την ίδια κοπέλα. Η Αγνή ή αλλιώς Πατρίσια "καθάριζε" σκάλες στα νότια προάστια πριν από μερικά χρόνια και ήταν από την Πολωνία.  
...άλλη αυτή ... αυτή είναι μικροκαμωμένη συμπαθητική και πρέπει να έχει σταματήσει και … η άλλη Αγνή είναι με λίγα παραπανίσια κιλά 
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Μαγκες καλημερα μου ειπαν για Ειρηνη απο city massage δεν παιζει τιποτα παραπανω απο το μασαζ και ΜΟΝΟ!!!!!Αυτη η πορνοφατσα η Ασπα που στο διαλο εχει παει;;;;;
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Μαγκες καλημερα μου ειπαν για Ειρηνη απο city massage δεν παιζει τιποτα παραπανω απο το μασαζ και ΜΟΝΟ!!!!!Αυτη η πορνοφατσα η Ασπα που στο διαλο εχει παει;;;;;

..τι παραπανω εκανε και με ποσα?????
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Τιποτα απολυτως!!!Μασαζ και μονο μασαζ!!!Για Ασπα πρωην του γιορς ξερεις;;;;
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Επειδη εγω γνωρισα την μικρη αδελφη και οχι την γυμναστρια κατι περιεργο παιζει αλλα δεν καταλαβα τι,το θεμα ειναι οτι η γυμναστρια μου ειχε πει οτι ειναι παντρεμενη με παιδια ενω η υποτιθεμενη αδελφη μου ειπε οτι δεν εχει παιδια και σε διαφορες αλλες ερωτησεις σχετικα με την γυμναστρια αλλα μου ειχε πει αυτη και αλλα η μικρη αδελφη και ενω ειχα κλεισει ραντεβου με την γυμναστρια μου εστειλε την υποτιθεμενη αδελφη της που οντως ειναι μικρη γυρω στα 19 -20 μικρωκαμωμενη με ωραιο κορμακι αλλα μην περιμενετε τιποτα περισσοτερο απο μασαζ και γλυψιμο στην μικρη που εγω τουλαχιστον καταφερα και ειναι απολαυστικο,τηλεφωνο δεν δινει η μικρη και οτι θελετε μεσω της γυμναστριας που σε επικοινωνια  μαζι της να ξαναδω την μικρη  απαιτει να παρω εκεινη για να μου ξαναστειλει την μικρη ,το σταματησα εκει βλεποντας μονο την μικρη μια φορα το κοστος ειναι 60 ευρω + 20 ξενοδοχειο συνολο 80 ευρω τα οποια θεωρω υπερβολικα απλα ειπα να δοκιμασω πιο πολυ απο περιεργεια οποιος εχει τιποτα περισσοτερο ας ενημερωσει και για να προλαβω τυχον ερωτησεις για τηλεφωνο δεν το εχω  γιατι το εχω διαγραψει αφου δεν σκοπευω να ξανασχοληθω εγω το ειχα βρει απο αγγελια που ειχε βαλει

μασαζ εκανε;η απλα σε πασαλυψε με baby oil?
η περιπτωση μου θυμιζει  μια ωραια ψηλη κυρια
γυρω στα 50 που ερχεται και σε λαδωνει και μετα
στον παιζει μονο.
βεβαια για το μικρο ισως να εκανα ενα test drive
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.071
Πόντοι
1.336
Τελικά ακόμα και στο όνομα Αγνή, που είναι σπανιότατο, έχουμε 2 περιπτώσεις  :think:
 

Simplythebest

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2018
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
osmose με ανανεωμενο σαιτ και νεα μουνετα.. βλεπω και 2 βυζαρουδες, τις ξερει/εχει δοκιμασει κανεις?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Παίδες  σος... έχασα το κινητό μου και μαζί διάφορα  τηλ. Όπως αυτό της ειρήνης από Μαρνης... Έχω γράψει πολλές φορές  σχόλια/κριτική  για ειρήνη και αυτοί που παρακολουθούν με ξέρουν  δε λέω μουφες... plz ας μου το στείλει  pm Κάποιος...
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Παιδες osmose γαμαω στανταρ;;;;Αν θελω απλο μασαζ μπορω να παω σα μαγαζια μασαζ....Λολα φαινετε καλο μουνι!!!!Αλλα δν θελω να φαω φολα
warnwarn.gif
 Αν[/URL] συνεχίσεις τη μαλακία που κάνεις, έχεις φύγει.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Παιδες osmose γαμαω στανταρ;;;;Αν θελω απλο μασαζ μπορω να παω σα μαγαζια μασαζ....Λολα φαινετε καλο μουνι!!!!Αλλα δν θελω να φαω φολα
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnwarn.gif[/img[/URL]] [color=green]Αν συνεχίσεις τη μαλακία που κάνεις, έχεις φύγει.[/color]
[/quote]Το όλο πακέτο είναι φόλα πάντως!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom