Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
H Μαρια απο Ν σμυρνη κανει ραντεβου αυτον τον καιρο;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
H Μαρια απο Ν σμυρνη κανει ραντεβου αυτον τον καιρο;
Σε προσφατη τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα μαζι της μου ειπε οτι κανει μονο θεραπευτικο και χαλαρωτικο μασαζ τιποτε αλλο δε ρωτησα και πολλα αλλα νομιζω οτι αυτο ισχυει διοτι και εγω επιδιωξα ραντεβου και δεν τα καταφερα.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
... έσφιξαν οι κώλοι φαίνεται.....!!!
...και λόγω ημερών.. καμιά εξετασούλα έκανε?????
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Ο χαρακτηρισμός, θα μπορούσε να αποφευχθεί.... :rolleyes:
δίκιο έχεις αλλά ο καθένας έχει την άποψη του... λανθασμένη ή όχι , φυσικά αν το δικαιολογούσε θα ήταν καλύτερα...
πάντως επείδη την έχω γνωρίσει απο κοντά , δεν την έκοψα για ηλίθια.....
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
δίκιο έχεις αλλά ο καθένας έχει την άποψη του... λανθασμένη ή όχι , φυσικά αν το δικαιολογούσε θα ήταν καλύτερα...

Συμφωνώ!

πάντως επείδη την έχω γνωρίσει απο κοντά , δεν την έκοψα για ηλίθια.....

Κι'εγώ την έχω γνωρίσει από κοντά (όχι από "πολύ" κοντά για να λέμε την αλήθεια) αλλά έχω την ίδια αίσθηση με εσένα.
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Συμφωνώ!

Κι'εγώ την έχω γνωρίσει από κοντά (όχι από "πολύ" κοντά για να λέμε την αλήθεια) αλλά έχω την ίδια αίσθηση με εσένα.
εγώ που επίσης την έχω γνωρίσει θα συμβιβαζόμουνα με ένα "idiot savant"  :priest:
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Σε προσφατη τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα μαζι της μου ειπε οτι κανει μονο θεραπευτικο και χαλαρωτικο μασαζ τιποτε αλλο δε ρωτησα και πολλα αλλα νομιζω οτι αυτο ισχυει διοτι και εγω επιδιωξα ραντεβου και δεν τα καταφερα.

Αν δεν σου κανει κοπο κι'επειδη απ' ο,τι διαβαζω φαινεται πως εχεις επισκεφτει την Μαρια αρκετες φορες κατα το προσφατο παρελθον, γνωριζεις αν κανει καποιο συγκεκριμενο θεραπευτικο μασαζ πχ σουηδικο, ταυλανδεζικο, λεμφικο, κλπ;
Ρωταω γιατι απο την στιγμη που δεν κανει πια σεξ,  κι'εφοσον αποφασισω να την επισκεφτω γνωριζοντας εκ των προτερων πως αν παω, παω μονο για τις υπηρεσιες μασαζ, θα ηθελα τουλαχιστον να ξερω αν ειναι εξισου καλη στο μασαζ που κανει ωστε ν'αξιζει τα λεφτα που σου ζηταει;
To χαλαρωτικο μασαζ που κανει ειναι με λαδια;
Δεν παιζει πια ουτε καν happy ending; Επιτρεπεται εστω και να υπονοησεις κατι τετοιο σε περιπτωση που κατα την διαρκεια του χαλαρωτικου μασαζ συμβει να σου σηκωθει η υπαρχει ο κινδυνος να σε διωξει με τις κλωτσιες;
Πως μπορει να την βρει καποιος στο τηλεφωνο? Εχει μηπως email;
Δημοσιευει καπου αγγελια της για να την βρω;
Εφοσον απαγορευεται η δημοσιευση μεσα απο το φορουμ των στοιχειων επικοινωνιας της, θα μπορουσες μηπως να μου στειλεις κατι με πμ;
Ευχαριστω προκαταβολικα
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ξερεις κάτι φίλε μου? πρακτικές σαν τις δικές σου είναι γνωστές εδω και πααααρα πολύ καιρό στο φόρουμ.....και όλες αυτές οι δήθεν ερωτήσεις που κάνεις,αλλά και όσα υπονοείς για το παρελθόν,είναι εκ του πονηρού.....
Εν πάσει περιπτώσει,δεν είμαι εκπρόσωπος της κοπέλλας....Εγραψα ότι ξέρω......απευθύνσου αλλού για απαντήσεις στις ερωτήσεις σου.....
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Ξερεις κάτι φίλε μου? πρακτικές σαν τις δικές σου είναι γνωστές εδω και πααααρα πολύ καιρό στο φόρουμ.....και όλες αυτές οι δήθεν ερωτήσεις που κάνεις,αλλά και όσα υπονοείς για το παρελθόν,είναι εκ του πονηρού.....
Εν πάσει περιπτώσει,δεν είμαι εκπρόσωπος της κοπέλλας....Εγραψα ότι ξέρω......απευθύνσου αλλού για απαντήσεις στις ερωτήσεις σου.....

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Ξερεις κάτι φίλε μου? πρακτικές σαν τις δικές σου είναι γνωστές εδω και πααααρα πολύ καιρό στο φόρουμ.....και όλες αυτές οι δήθεν ερωτήσεις που κάνεις,αλλά και όσα υπονοείς για το παρελθόν,είναι εκ του πονηρού.....
Εν πάσει περιπτώσει,δεν είμαι εκπρόσωπος της κοπέλλας....Εγραψα ότι ξέρω......απευθύνσου αλλού για απαντήσεις στις ερωτήσεις σου.....
:police: :police: :knuppel:
:2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Ξερεις κάτι φίλε μου? πρακτικές σαν τις δικές σου είναι γνωστές εδω και πααααρα πολύ καιρό στο φόρουμ.....και όλες αυτές οι δήθεν ερωτήσεις που κάνεις,αλλά και όσα υπονοείς για το παρελθόν,είναι εκ του πονηρού.....
Εν πάσει περιπτώσει,δεν είμαι εκπρόσωπος της κοπέλλας....Εγραψα ότι ξέρω......απευθύνσου αλλού για απαντήσεις στις ερωτήσεις σου.....
έχουν γνώση οι φύλακες ... ;)
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.014
Like
960
Πόντοι
96
o σκοτεινός σου ρόλος αποκαλύφθηκε, πες τα όλα τώρα όσο είναι καιρός, για να ελαφρύνεις τη θέση σου.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.014
Like
960
Πόντοι
96
για ποιόν δουλεύεις , μίλα,  CIA  ??  MI5 ??  NKVD ??  λέγε !!!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ξερεις κάτι φίλε μου? πρακτικές σαν τις δικές σου είναι γνωστές εδω και πααααρα πολύ καιρό στο φόρουμ.....και όλες αυτές οι δήθεν ερωτήσεις που κάνεις,αλλά και όσα υπονοείς για το παρελθόν,είναι εκ του πονηρού.....
Εν πάσει περιπτώσει,δεν είμαι εκπρόσωπος της κοπέλλας....Εγραψα ότι ξέρω......απευθύνσου αλλού για απαντήσεις στις ερωτήσεις σου.....

:rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Ξερεις κάτι φίλε μου? πρακτικές σαν τις δικές σου είναι γνωστές εδω και πααααρα πολύ καιρό στο φόρουμ.....και όλες αυτές οι δήθεν ερωτήσεις που κάνεις,αλλά και όσα υπονοείς για το παρελθόν,είναι εκ του πονηρού.....
Εν πάσει περιπτώσει,δεν είμαι εκπρόσωπος της κοπέλλας....Εγραψα ότι ξέρω......απευθύνσου αλλού για απαντήσεις στις ερωτήσεις σου.....

Με ποιο δικαιωμα μιλας για γνωστες πρακτικες, δηθεν δηθεν ερωτησεις, δηθεν υπονοουμενα για το παρελθον που ολα αυτα ειναι δηθεν εκ του πονηρου;
Οφειλω να σου πω πως κανεις μεγαλο λαθος στην εκτιμηση σου. Πως ειναι ποτε δυνατον να εκτιθεσαι με τοση σιγουρια οτι ταχα αλλα εννοουσα κι' αλλα εγραψα κι'οτι εισαι σε θεση να γνωριζεις εσυ καλυτερα απο εμενα τι εννουσα πραγματικα;
Θα'θελα αληθεια να'ξερα τι ακριβως απ'ολα οσα εγραψα δικαιολογει αυτο το υφος στην απαντηση σου κι'επειδη εγω εχω μεσανυχτα για οσα αοριστα μου καταμαρτυρεις σε προκαλω να μου τα κανεις πιο λιανα κι'ασε κατα μερος τα αποσιωπητικα.
Δεν σου φταιω εγω σε τιποτα αν εισαι εσυ μπριζωμενος με καποιους αλλους απο τουτο εδω το σαιτ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Αν δεν σου κανει κοπο κι'επειδη απ' ο,τι διαβαζω φαινεται πως εχεις επισκεφτει την Μαρια αρκετες φορες κατα το προσφατο παρελθον, γνωριζεις αν κανει καποιο συγκεκριμενο θεραπευτικο μασαζ πχ σουηδικο, ταυλανδεζικο, λεμφικο, κλπ;
Ρωταω γιατι απο την στιγμη που δεν κανει πια σεξ,  κι'εφοσον αποφασισω να την επισκεφτω γνωριζοντας εκ των προτερων πως αν παω, παω μονο για τις υπηρεσιες μασαζ, θα ηθελα τουλαχιστον να ξερω αν ειναι εξισου καλη στο μασαζ που κανει ωστε ν'αξιζει τα λεφτα που σου ζηταει;
To χαλαρωτικο μασαζ που κανει ειναι με λαδια;
Δεν παιζει πια ουτε καν happy ending; Επιτρεπεται εστω και να υπονοησεις κατι τετοιο σε περιπτωση που κατα την διαρκεια του χαλαρωτικου μασαζ συμβει να σου σηκωθει η υπαρχει ο κινδυνος να σε διωξει με τις κλωτσιες;
Πως μπορει να την βρει καποιος στο τηλεφωνο? Εχει μηπως email;
Δημοσιευει καπου αγγελια της για να την βρω;
Εφοσον απαγορευεται η δημοσιευση μεσα απο το φορουμ των στοιχειων επικοινωνιας της, θα μπορουσες μηπως να μου στειλεις κατι με πμ;
Ευχαριστω προκαταβολικα
ρε φιλαράκι μας δουλεύεις????
διάβασε μερικές σελίδες πίσω και θα βρείς αυτά που ψάχνεις....
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλαράκι μας δουλεύεις????
διάβασε μερικές σελίδες πίσω και θα βρείς αυτά που ψάχνεις....

Το εκανα ηδη(τηλεφωνο ομως η email της δεν ειδα πουθενα) και θα πρεπει να παραδεχθω πως ηταν επιπολαιο εκ μερους μου που ζητησα απο τον andy51 να μου στειλει τα στοιχεια επικοινωνιας της κοπελας με πμ καθως απ'οτι διαβασα εκ των υστερων, ο ιδιος το εχει ξεκαθαρισει πως ειναι κατι που δεν το κανει ποτε.
Γι'αυτο και μονον οφειλω  πραγματικα να του ζητησω συγγνωμη. Αλλο αυτο ομως και αλλο οι κατηγοριες περι δηθεν γνωστων πρακτικων και ολα τ'αλλα ασχετα που με τοση απολυτη σιγουρια μου προσαπτει και που ορισμενοι φιλοι του αμεσως σπευσατε να τον συγχαρειτε μονον και μονον επειδη τυχαινει να ειμαι καινουργιος αλλα και ασχετος στο σαιτ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom