Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
το πηδημα επι χρημασι,μαλλον ειναι...αρρωστια :grin:,γιατι πες μου εσυ,ποσοι δεν εχουν και παραπανω απο μια γκομενες-γυναικες και συνεχιζουν να δοκιμαζουν και επι χρημασι... ;)

Ετσι ειναι. Αλλοι τα χαλάνε στα ποτα. Αλλοι στο κουμαρι. Αλλοι πανε για κυνηγι-ψαρεμα. Εμας μας αρεσει να τα χαλάμε στο μουνι. Αρκει να μη μας πιανουν μαλακες βεβαια...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
το πηδημα επι χρημασι,μαλλον ειναι...αρρωστια :grin:,γιατι πες μου εσυ,ποσοι δεν εχουν και παραπανω απο μια γκομενες-γυναικες και συνεχιζουν να δοκιμαζουν και επι χρημασι... ;)
το 90%.... :thumbsup:
 

alex04

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
30
Like
8
Πόντοι
0
Την πέτυχα στο τηλέφωνο μετά από πολλές προσπάθειες. Μασάζ ερωτικό για μία ώρα 50 ευρώ σε δικό τους χώρο στην Καλλιθέα. Η κοπέλα της φωτογραφίας είναι σύμφωνα με τα λεγόμενα της τηλεφωνήτριας που απάντησε.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Αόριστα, δήθεν ενημερωτικά μηνύματα διαγράφονται.
 

alex04

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
30
Like
8
Πόντοι
0
Την πέτυχα στο τηλέφωνο μετά από πολλές προσπάθειες. Μασάζ ερωτικό για μία ώρα 50 ευρώ σε δικό τους χώρο στην Καλλιθέα. Η κοπέλα της φωτογραφίας είναι σύμφωνα με τα λεγόμενα της τηλεφωνήτριας που απάντησε.
Η αγγελία
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
σχετικο αυτο που λες....να σου απαντησω με ερωτηση?...αυτος που αγοραζει ενα τζιπ με 30000,και εχει και το πληρωνει,ειναι κοροιδο?.... :huh:
αυτο ισχυει παντου φιλε μου..και ολοι εμεις που πηδαμε με πληρωμη εδω μεσα,κοροιδα ειμαστε,για καποιους που πηδανε τσαμπα. :woldman:

:rockon: :rockon:

Εγραψες!!! Γιαυτό είσαι guru!
 

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
38
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες. Ξερει κανενας τι παιζει εδω?
Σε ερωτηση μου αν ειναι η κοπελα που φαινεται στις φωτο απαντησε θετικα χωρις καμια αμφιβολια. Λετε να ναι φολα?
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
σχετικο αυτο που λες....να σου απαντησω με ερωτηση?...αυτος που αγοραζει ενα τζιπ με 30000,και εχει και το πληρωνει,ειναι κοροιδο?.... :huh:
αυτο ισχυει παντου φιλε μου..και ολοι εμεις που πηδαμε με πληρωμη εδω μεσα,κοροιδα ειμαστε,για καποιους που πηδανε τσαμπα. :woldman:


Κορόιδα είναι αυτοί που σκάνε 500€ το μήνα για να βγάζουν βόλτα για φαγητό ελλεϊνίδες για να κάνουν παρέα μαζί τους και να τις πηγαίνουν γλυφάδα για καφεδάκια και σιχάματα δωράκια, δαχτυλιδάκια και κάθε μαλακία του πυρφόρου Γκρεκού ραγιά. Είναι επανάσταση να σε παρακαλάνε γιατί μαζί σου περνάνε καλά στο ξενοδοχείο και να περιμένουν πότε θα τις ξαναεπισκεφθείς με ευχαρίστηση. Υπάρχουν άντρες τη σήμερον ημέρα που έχουν τα στανταράκια τους παρόλο που έχουν γυναίκα ή φιλενάδα να τους τα πρήζει πότε θα παντρευτούν και εν γένη να υπομένουν ΟΛΗ τη σαχλαμάρα της νεο-ελλεϊνίδας.

 
 

kolitiri2001

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
26
Πόντοι
0
Το ακριβότερο γαμήσι είναι το δωρεάν! ΝΌΜΟΣ!
Είμαι χρόνια μέλος και ενημερώνομαι καθημερινά. Δεν γράφω σχεδόν ποτέ. Όμως φίλε μου taxiarxis δεν μπορώ παρά να σπάσω τη σιωπή κου και να υποκλιθώ.
ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.
Και μόνο όταν το έχεις πάθει έχεις μάθει.
Νασαι πάντα καλά.
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301
Όπως έχουν πει και έμπειροι συναγωνιστές εδώ μέσα, μασάζ και μια καλή εκτόνωση με το χέρι δεν πρέπει να κοστίζει πάνω από 30 ευρώ για μια ώρα.
Με μόνο τέσσερις ώρες δουλειά την ημέρα κάντε τις πράξεις και δείτε τι χρήματα μπορεί να βγάζει τον μήνα.
Είναι πολύ καλά λεφτά για την κοπέλα και τίμιο για εμάς.
Ας σταματήσουν επιτέλους να ζητάνε πάρα πολλά..

Αν όμως το μασάζ είναι καλό, επιπέδου lemassage κλπ τότε αξίζει το 50αρικο για μασαζ+φραπέ, ειδικά αν έχει και δικό της χώρο. Θα την δοκιμάσω και θα ενημερώσω σύντομα.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Καλησπερα συναγωνιστες. Ξερει κανενας τι παιζει εδω?
Σε ερωτηση μου αν ειναι η κοπελα που φαινεται στις φωτο απαντησε θετικα χωρις καμια αμφιβολια. Λετε να ναι φολα?
Ειναι σε κεντρικο δρομο στην νεα Σμυρνη.. μεσα σε ενα εμπορικο... απο το τηλεφωνο καλα τα λεει... υποσχεται κ εκτονωση.. αλλα απο κοντα οταν ειχα παει μου το γυρισε το τροπαριο... "οτι δεν κανουμε εδω τετοια.. κ για ποια με περασες... κλπ..."   
Βεβαια αυτα πριν κανενα 6μηνο... ισως τωρα εχει αλλαξει... Οποιος παει ας ενημερωσει....
Α! σε καμια περιπτωση δεν ειναι η κοπελα στις φωτο...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Ειναι σε κεντρικο δρομο στην νεα Σμυρνη.. μεσα σε ενα εμπορικο... απο το τηλεφωνο καλα τα λεει... υποσχεται κ εκτονωση.. αλλα απο κοντα οταν ειχα παει μου το γυρισε το τροπαριο... "οτι δεν κανουμε εδω τετοια.. κ για ποια με περασες... κλπ..." 
Βεβαια αυτα πριν κανενα 6μηνο... ισως τωρα εχει αλλαξει... Οποιος παει ας ενημερωσει....
Α! σε καμια περιπτωση δεν ειναι η κοπελα στις φωτο...
τουλαχιστον τρωγοταν αυτη που ειδες,η μπα?...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom