Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
176
Like
49
Πόντοι
1

Επισκεψη προσφατη
μασαζ στο μεσο ορο.
Καθαριοτητα μια χαρα
δεχεται χουφτωματα αλλα θα σας τα σπασει τα ουμπαλα  "προσεχε με τα βυζια μου","πιο απαλα και τετοια"

φατσα σωμα ΟΚ με πιασηματα

πιπα με προφυλακτικο αν θυμαμαι καλα.

για μενα δεν αξιζει

Εχουν περασει καμια 10-15 μερες που την ειχα επισκεφτει.


 

tkar

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα! μπορώ να έχω το τηλ?
 

alex04

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
30
Like
8
Πόντοι
0
Επισκεψη προσφατη
μασαζ στο μεσο ορο.
Καθαριοτητα μια χαρα
δεχεται χουφτωματα αλλα θα σας τα σπασει τα ουμπαλα  "προσεχε με τα βυζια μου","πιο απαλα και τετοια"

φατσα σωμα ΟΚ με πιασηματα

πιπα με προφυλακτικο αν θυμαμαι καλα.

για μενα δεν αξιζει

Εχουν περασει καμια 10-15 μερες που την ειχα επισκεφτει.
Σε ποια αναφέρεσαι;
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Έκλεισα μασάζ κατ'οίκον απο σοβαρό μασατζίδικο....η κοπέλα μου χει κάνει 2 φορές μασάζ στο μαγαζί που δουλεύει...κανονικό μασάζ δεν έχει γίνει τπτ...

Βέβαια έχω την εντύπωση ότι είναι δεκτική...αλλά ίσως να ναι κινήσεις που χω παρεξηγήσει λόγω κάβλας....

τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση?
 

el_pero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
281
Καλησπέρα κι απο εμενα. Πριν γραφτώ διαβασα αρκετά για αγνή μασαζ. Φαίνεται εξαιρετική, είχε κάποιος φίλος εμπειρία τελευταία?
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Ποιά είναι η θεία Ελένη?

μερικεσ κριτικεσ απο μασσατζιδικα στουρναρη 29..ψαξτε κ θα ρειτε κ αλλεσ κριτικεσ στο μαγαζι

από Orimos51
20-08-2015
Γεια σας συναγωνιστές!!!
Πρωινή επίσκεψη στο εν λόγω τριψάδικο,
Λίγες οι λάδοκόρες 3-4 επιλογή Ελένης. Προφανώς λόγω καλοκαιρινών διακοπών Στα νιάτα της η κυρία αυτή θα "φύσαγε!!"
Πραγματικά στο μασάζ η κυρία αυτή δίνει ρέστα πραγματική μασέρ κατέχει το "άθλημα" άριστα. Πραγματικό μασάζ με ωραία καυλωτικά περάσματα στις ευαίσθητες περιοχές ενός άντρα.
Στα του υπόλοιπου προγράμματος γλείψιμο αρχιδίων, της γύρω περιοχής, τσιμπούκι ωραίο βαθύ με φτυσίματα το οποίο σε κάνει να χύσεις "άνευ ετέρας". Εγώ τουλάχιστον δεν πρόλαβα να κάνω τίποτα άλλο.
Λοιπόν η κοπέλα είναι καθαρά GIFOκατάσταση, για την ηλικία της διατηρεί πραγματικά ωραίο κορμί. Εκεί που παίρνει άριστα είναι το μασαάζ. Τώρα στα του σεξ αφορά προσωπική επιλογή του κάθε ένα από μας πως θα ξοδέψει τα φράγκα του. Πάντως σ' αυτούς που αρέσουν τα GILF συνιστάται ανεπιφύλακτα.
Να περνάτε καλά συναγωνιστές..Γαμάτε γιατί φαλιρίσαμε!!!!!!!!!

πό καρδιναλιος
10-06-2015

Επειδή πολλά έχουν γραφτεί για την Ελένη δεν θα αναφερθώ στις υπηρεσίες της γιατί απλά αγγίζουν το άριστα και έχουν ήδη αναφερθεί πολλάκις.
Θα συμπληρώσω όμως οτι η γυναίκα το κατέχει το άθλημα, το δείχνει, το γουστάρει και είναι αριστη επαγγελματίας σε ότι προσφέρει.
Είναι ευγενική,σου δίνει την εντύπωση της φίλης σου και γενικά έχει τις λεπτομέρειες που κάνουν την διαφορά.
Προτείνεται 100% σε όσους αγαπούν το μασαζ να έχει τον κυρίαρχο ρόλο στο παιχνίδι, χωρίς να εστιάζουν στην εμφάνιση της θεραπεύτριας.
Για τους άλλους συναγωνιστές υπάρχουν ομορφότερες και νεότερες και φτηνότερες λύσεις

από howard hughes
12-05-2015
Επίσκεψη στην Στουρνάρη μετά απο αρκετό καιρό και με στόχο μόνο την Ελεναρα ,δεν έχω λόγια για την διάθεση,ευγενια και το αξεπέραστο μασάζ που προσφέρει αλλά υπάρχει και ένα αλλά, η κοπέλα μεγάλωσε και μεγάλωσε πολύ κάτι που φαίνεται όταν φύγουν τα λιγοστά ρούχα απο πάνω της

Για εμένα ήταν λίγο ξενεροτικο και μάλλον αποχαιρετιστήρια συνεύρεση ,τώρα για όσους δεν έχουν δοκιμάσει και έχουν περιέργεια ας το τολμήσουν για το εξαίρετο μασάζ
Πληροφορίες Συνάντησης
 

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
176
Like
49
Πόντοι
1
Έκλεισα μασάζ κατ'οίκον απο σοβαρό μασατζίδικο....η κοπέλα μου χει κάνει 2 φορές μασάζ στο μαγαζί που δουλεύει...κανονικό μασάζ δεν έχει γίνει τπτ...

Βέβαια έχω την εντύπωση ότι είναι δεκτική...αλλά ίσως να ναι κινήσεις που χω παρεξηγήσει λόγω κάβλας....

τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση?

Πες μας και μας να παμε στο μαγαζη να δουμε.
Αν θες δεχομαι και σε πμ
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Δεν αξίζει λοιπόν..
δεν αξίζει την είχα επισκεφτεί πριν καιρό 50 ευρώ μόνο μασάζ και φραπεδιά στο τέλος της είπα για σεξ γύρισε και μου είπε την επόμενη φορά ξενέρωσα και έφυγα
 

alex04

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
30
Like
8
Πόντοι
0
δεν αξίζει την είχα επισκεφτεί πριν καιρό 50 ευρώ μόνο μασάζ και φραπεδιά στο τέλος της είπα για σεξ γύρισε και μου είπε την επόμενη φορά ξενέρωσα και έφυγα
Όπως έχουν πει και έμπειροι συναγωνιστές εδώ μέσα, μασάζ και μια καλή εκτόνωση με το χέρι δεν πρέπει να κοστίζει πάνω από 30 ευρώ για μια ώρα.
Με μόνο τέσσερις ώρες δουλειά την ημέρα κάντε τις πράξεις και δείτε τι χρήματα μπορεί να βγάζει τον μήνα.
Είναι πολύ καλά λεφτά για την κοπέλα και τίμιο για εμάς.
Ας σταματήσουν επιτέλους να ζητάνε πάρα πολλά..
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Όπως έχουν πει και έμπειροι συναγωνιστές εδώ μέσα, μασάζ και μια καλή εκτόνωση με το χέρι δεν πρέπει να κοστίζει πάνω από 30 ευρώ για μια ώρα.
Με μόνο τέσσερις ώρες δουλειά την ημέρα κάντε τις πράξεις και δείτε τι χρήματα μπορεί να βγάζει τον μήνα.
Είναι πολύ καλά λεφτά για την κοπέλα και τίμιο για εμάς.
Ας σταματήσουν επιτέλους να ζητάνε πάρα πολλά..
ζητανε γιατι υπαρχει πολυς κοσμος που τα δινει.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
aka ελευθερη αγορα..οταν υπαρχουν πολλα κοροιδα που τα δινουν θα ειναι χαζες να μην τα παρουν..
σχετικο αυτο που λες....να σου απαντησω με ερωτηση?...αυτος που αγοραζει ενα τζιπ με 30000,και εχει και το πληρωνει,ειναι κοροιδο?.... :huh:
αυτο ισχυει παντου φιλε μου..και ολοι εμεις που πηδαμε με πληρωμη εδω μεσα,κοροιδα ειμαστε,για καποιους που πηδανε τσαμπα. :woldman:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.627
Like
28.126
Πόντοι
5.006
σχετικο αυτο που λες....να σου απαντησω με ερωτηση?...αυτος που αγοραζει ενα τζιπ με 30000,και εχει και το πληρωνει,ειναι κοροιδο?.... :huh:
αυτο ισχυει παντου φιλε μου..και ολοι εμεις που πηδαμε με πληρωμη εδω μεσα,κοροιδα ειμαστε,για καποιους που πηδανε τσαμπα. :woldman:
τι ειπες τωρα :o :grin: :hi:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
σχετικο αυτο που λες....να σου απαντησω με ερωτηση?...αυτος που αγοραζει ενα τζιπ με 30000,και εχει και το πληρωνει,ειναι κοροιδο?.... :huh:
αυτο ισχυει παντου φιλε μου..και ολοι εμεις που πηδαμε με πληρωμη εδω μεσα,κοροιδα ειμαστε,για καποιους που πηδανε τσαμπα. :woldman:
το πηδημα επι χρημασι,μαλλον ειναι...αρρωστια :grin:,γιατι πες μου εσυ,ποσοι δεν εχουν και παραπανω απο μια γκομενες-γυναικες και συνεχιζουν να δοκιμαζουν και επι χρημασι... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom