Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
σου θυμιζω περιστατικα οπου κοπελες φτιαξαν τα δοντια του η βαλαν μασελακι και το αποτελεσμα ηταν να χασουν ολη την πελατεια τους και φυσικα να φυγουν απτον ναο του φαφουτικου στοματικου την κωλο-κυνθους

Την ίδια δικαιολογία χρησιμοποιεί και ο Γεωργίου και δε βάζει μασελάκι! :grin:

08072008-130042.jpg
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Θέλω να πω κάτι προς τους συντονιστές , διαχειριστές του φόρουμ. Νομίζω βέβαια ότι έχει ξανασυζητηθεί αλλά τέλος πάντων . Καταρχάς δεν έχω πάει ποτέ (εν γνώσει μου) με κοπέλα από αλλαγή φύλου. Παρατηρείται όμως στο φόρουμ μια πρωτοφανής υποτίμηση για αυτές τις κοπέλες με απαράδεκτα σχόλια, που μου κάνει απίστευτη εντύπωση πως τα επιτρέπουν. Ο όρος ρατσιστικά είναι αρκετά light για να χαρακτηρίσει αυτά τα σχόλια. "Τράβελος, Βίκος, Μπριγκιταράς, σειρά μου στο στρατό" κλπ . Δεν νομίζω ότι είναι δείγμα πολιτισμού αυτά τα σχόλια, δεδομένου ότι σε αυτό το σάιτ μπαίνουν τέτοιες κοπέλες από αλλαγή φύλου. Τόσο δύσκολο πια είναι να χρησιμοποιείται ο όρος "κοπέλα από αλλαγή φύλου"? Η στοιχειώδης αγωγή επιτάσσει την ευγένεια στον συνάνθρωπο και στην διαφορετικότητά του, ειδικά όταν μοιραζόμαστε τον ίδιο "διαδικτυακό" χώρο.
Θα παρακαλούσα λοιπόν, να επιληφθούν του θέματος οι αρμόδιοι. Ας μην ξεχνάμε ότι ειδικά στον αγοραίο έρωτα(που είναι το θέμα αυτού του σάιτ) , οι κοπέλες από αλλαγή φύλου αποτελούν έναν ξεχωριστό κεφάλαιο με αρκετούς φαν
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Θέλω να πω κάτι προς τους συντονιστές , διαχειριστές του φόρουμ. Νομίζω βέβαια ότι έχει ξανασυζητηθεί αλλά τέλος πάντων . Καταρχάς δεν έχω πάει ποτέ (εν γνώσει μου) με κοπέλα από αλλαγή φύλου. Παρατηρείται όμως στο φόρουμ μια πρωτοφανής υποτίμηση για αυτές τις κοπέλες με απαράδεκτα σχόλια, που μου κάνει απίστευτη εντύπωση πως τα επιτρέπουν. Ο όρος ρατσιστικά είναι αρκετά light για να χαρακτηρίσει αυτά τα σχόλια. "Τράβελος, Βίκος, Μπριγκιταράς, σειρά μου στο στρατό" κλπ . Δεν νομίζω ότι είναι δείγμα πολιτισμού αυτά τα σχόλια, δεδομένου ότι σε αυτό το σάιτ μπαίνουν τέτοιες κοπέλες από αλλαγή φύλου. Τόσο δύσκολο πια είναι να χρησιμοποιείται ο όρος "κοπέλα από αλλαγή φύλου"? Η στοιχειώδης αγωγή επιτάσσει την ευγένεια στον συνάνθρωπο και στην διαφορετικότητά του, ειδικά όταν μοιραζόμαστε τον ίδιο "διαδικτυακό" χώρο.
Θα παρακαλούσα λοιπόν, να επιληφθούν του θέματος οι αρμόδιοι. Ας μην ξεχνάμε ότι ειδικά στον αγοραίο έρωτα(που είναι το θέμα αυτού του σάιτ) , οι κοπέλες από αλλαγή φύλου αποτελούν έναν ξεχωριστό κεφάλαιο με αρκετούς φαν

Αυτό απευθύνεται στους διαχειριστές ή στους ίδιους τους χρήστες; Θέλω να πω ότι προτείνεις να "προειδοποιούνται", όσοι χρησιμοποιούν τέτοιους όρους, από τους διαχειριστές ή να προσπαθουν οι χρήστες να μη χρησιμοποιούν τέτοιους όρους;
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Το ιδανικό είναι να μην χρησιμοποιούνται ούτε από χρήστες. Αλλά αν δεν γίνεται τότε ας επιληφθούν οι ανώτεροι
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Το ιδανικό είναι να μην χρησιμοποιούνται ούτε από χρήστες. Αλλά αν δεν γίνεται τότε ας επιληφθούν οι ανώτεροι

Σίγουρα το σωστό θα είναι από μόνοι τους οι χρήστες να μην τους χρησιμοποιούν, αλλά ο ρατσισμός υπάρχει έτσι κι αλλιώς στο site και φαίνεται και σε άλλα θέματα που έχουν ανοιχτεί, οπότε μην περιμένεις να συμμορφωθούν πολλοί, συν το ότι κάποιοι καινούριοι θα έχουν έτσι κι αλλιώς άγνοια. Το θέμα πάντως είναι να το καταλάβουν οι ίδιοι οι χρήστες ότι τέτοιου είδους αντιδράσεις δεν ωφελούν κανέναν.
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Θέλω να πω κάτι προς τους συντονιστές , διαχειριστές του φόρουμ. Νομίζω βέβαια ότι έχει ξανασυζητηθεί αλλά τέλος πάντων . Καταρχάς δεν έχω πάει ποτέ (εν γνώσει μου) με κοπέλα από αλλαγή φύλου. Παρατηρείται όμως στο φόρουμ μια πρωτοφανής υποτίμηση για αυτές τις κοπέλες με απαράδεκτα σχόλια, που μου κάνει απίστευτη εντύπωση πως τα επιτρέπουν. Ο όρος ρατσιστικά είναι αρκετά light για να χαρακτηρίσει αυτά τα σχόλια. "Τράβελος, Βίκος, Μπριγκιταράς, σειρά μου στο στρατό" κλπ . Δεν νομίζω ότι είναι δείγμα πολιτισμού αυτά τα σχόλια, δεδομένου ότι σε αυτό το σάιτ μπαίνουν τέτοιες κοπέλες από αλλαγή φύλου. Τόσο δύσκολο πια είναι να χρησιμοποιείται ο όρος "κοπέλα από αλλαγή φύλου"? Η στοιχειώδης αγωγή επιτάσσει την ευγένεια στον συνάνθρωπο και στην διαφορετικότητά του, ειδικά όταν μοιραζόμαστε τον ίδιο "διαδικτυακό" χώρο.
Θα παρακαλούσα λοιπόν, να επιληφθούν του θέματος οι αρμόδιοι. Ας μην ξεχνάμε ότι ειδικά στον αγοραίο έρωτα(που είναι το θέμα αυτού του σάιτ) , οι κοπέλες από αλλαγή φύλου αποτελούν έναν ξεχωριστό κεφάλαιο με αρκετούς φαν

εχω παει εν αγνοια μου με τρανς και συμφωνω οτι δεν ειναι ωραιο να προσβαλεις.

αλλα δεν ειναι προσβολη και οταν σου λεει ψεματα καποιος; για μενα ειναι και μαλιστα χειροτερη. αυτη που ειχα παει μου ορκιζοταν οτι δεν ειναι τρανς. μεχρι και ταυτοτητα μου εδειξε.

εγω παρολα αυτα διαγωγη κοσμιοτατη. ουτε εγραψα ποτε εδω μεσα τιποτα ουτε εκραξα ουτε μπροστα ουτε πισω της.
καταλαβαινω οτι η ψυχοσυνθεση ενος τετοιου ανθρωπου ειναι πολυ περιπλοκη. ζει ενα ψεμα αλλοστε που οσο πιο πολυ το πιστευει τοσο πιο αληθεια γινεται. αυτα που εχει περασει, εγω ουτε στα ονειρα μου. κατα μια εννοια τον σεβομαι.


αλλα καταλαβαινω απολυτα και τους συναγωνιστες που νιωθουν εξαπατημενοι και κραζουν. οταν σε κοροιδευουν φυσικη αντιδραση ειναι να κοροιδεψεις και συ. θες να βγαλεις το αχτι σου. εγω απλα ετυχε και το εβγαλα αλλιως, με πλακα και χαβαλε. θα μπορουσα καλλιστα ομως να ταχα παρει στο κρανιο και να κατεβαζα γαμοσταυριδια εδω μεσα και εξω.

γιατι φιλε το να πας με τρανς αθελα σου δεν ειναι και λιγο. ειναι κατι που θα το θυμασαι.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Σίγουρα το σωστό θα είναι από μόνοι τους οι χρήστες να μην τους χρησιμοποιούν, αλλά ο ρατσισμός υπάρχει έτσι κι αλλιώς στο site και φαίνεται και σε άλλα θέματα που έχουν ανοιχτεί, οπότε μην περιμένεις να συμμορφωθούν πολλοί, συν το ότι κάποιοι καινούριοι θα έχουν έτσι κι αλλιώς άγνοια. Το θέμα πάντως είναι να το καταλάβουν οι ίδιοι οι χρήστες ότι τέτοιου είδους αντιδράσεις δεν ωφελούν κανέναν.
:thumbsup:
 

Επισκέπτης
Μηπως να μας στελνατε και στην σπιναλογγα?????????????? ελεος πια εχετε πολυ θρασος :s&m_2: :s&m_2:
Marianna_79, τα δικά μου ειρωνικά σχόλια αφορούν μόνο την Αφροδίτη-ΞΕΠΕΤΟΤΡΙΓΓΕΤΟΑΛΥΣΙΔΑ γιατί κοροϊδεύει τον κόσμο.Προσπαθεί να πείσει οτι είναι γέννημα της φύσης.
Αυτόν τον σκοπό εξυπηρετούν οι κατασκευασμένες κριτικές της στο παλαιό και στο νέο bourdela.
Δεν ανήκεις στην κατηγορία της Αφροδίτης γιατί είσαι ειλικρινής.
Μην εκλαμβάνεις σε βάρος σου τα ειρωνικά σχόλια για την Αφροδίτη.
H ειλικρίνειά σου σε αυτό το θέμα σε καθιστά σεβαστή.
Συμφωνώ με τον Πουτανγαμών:Η στοιχειώδης αγωγή επιτάσσει την ευγένεια στον συνάνθρωπο και στην διαφορετικότητά του, ειδικά όταν μοιραζόμαστε τον ίδιο "διαδικτυακό" χώρο.

Με εξαίρεση ΦΟΛΕΣ-ΑΠΑΤΕΣ σαν την Αφροδίτη-ΞΕΠΕΤΟΤΡΙΓΓΕΤΟΑΛΥΣΙΔΑ

Κατά τα άλλα η στοιχειώδης αγωγή σε αυτόν τον ιστότοπο είναι ζητούμενο γενικότερο...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
φιλτατοι συναγωνιστες , πηρα το θαρρος και ανοιξα ενα θεμα σχετικο με τα τελευταια ποστ
(πατε κατευθεια στη 2η σελιδα)
νομιζω ειναι καλυτερα να το συζητησουμε εκει το θεμα μιας και δεν ανοικει πια στο
< Σχολιασμός τελευταίων κριτικών... >


οσον αφορα τους σχολιασμους εχω να πω οτι γελασα πολυ με την κριτικη του συναγωνιστη xarisma

<...και ενώ πάει να φύγει τα τρώει στην μάπα από απόσταση,
πάει προς τον νιπτήρα, την σημαδεύω και της τα ρίχνω στην πλάτη..>

:2funny: :2funny: :2funny:

ευτυχος την πετυχες  φιλε , αλλιως σε φανταζομαι να τρεχεις να την κηνηγας και εξω απ το δωματιο  :grin: :grin: :grin:

ωραιος  ;)


 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
φιλε farkeli στην κριτικη απο κωσταντινουπολεως λες οτι δεν εκανες ποτε γλυψιματα σε πουτανα,ο.κ το ακαποτο το δεχομαι,μα καλα πως φτιαχνεσαι ρε φιλε,μπαινεις ντουρος απο πριν?
θυμαμαι,μεχρι γλωσσοφυλο στη μιλενα ειχα ριξει γιατι δε φτιαχνωμουνα με τιποτα λεμε,ετσι οπως ειναι...και μου ειχε πει "μη,κακο!",πολυ γελιο...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
οσον αφορα τους σχολιασμους εχω να πω οτι γελασα πολυ με την κριτικη του συναγωνιστη xarisma

<...και ενώ πάει να φύγει τα τρώει στην μάπα από απόσταση,
πάει προς τον νιπτήρα, την σημαδεύω και της τα ρίχνω στην πλάτη..>
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και δεν έγραψε και τη συνέχεια:

"βγήκα από το δωμάτιο πήγε να με μαλώσει η τσατσά , την πέτυχα και αυτήν στα ρούχα. Βγαίνοντας έξω έμπαιναν κάτι πακιστανοί και τους πέτυχα και αυτούς . Πήγε να με σταματήσει ένας μπάτσος σε ένα φανάρι έφαγε και αυτός μια ξώφαλτση"
 

nautipu$$

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
567
Like
0
Πόντοι
6
"βγήκα από το δωμάτιο πήγε να με μαλώσει η τσατσά , την πέτυχα και αυτήν στα ρούχα. Βγαίνοντας έξω έμπαιναν κάτι πακιστανοί και τους πέτυχα και αυτούς . Πήγε να με σταματήσει ένας μπάτσος σε ένα φανάρι έφαγε και αυτός μια ξώφαλτση"
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Να βοηθήσω διευκρινίζοντας περαιτέρω, ότι δε μιλάω για θεόστραβά ή ελλιπή, αλλά για το χρώμα τους κυρίως: κιτρινογκρί προς το σταχτί, κάτι σκούρο χαλασμενί να το πω, δε τα παω και καλά με τα χρώματα... :tooth:

τυπε αποτι λεει ο συναγωνιστης ειχε απλα ασχημα δοντια
και εγω το θεωρω απαραδεκτο
δεν βλεπω τον λογο να μην τα βγαλει τελειως ωστε να ειναι πιο καυλα :2funny:
σου θυμιζω περιστατικα οπου κοπελες φτιαξαν τα δοντια του η βαλαν μασελακι και το αποτελεσμα ηταν να χασουν ολη την πελατεια τους και φυσικα να φυγουν απτον ναο του φαφουτικου στοματικου την κωλο-κυνθους
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Να βοηθήσω διευκρινίζοντας περαιτέρω, ότι δε μιλάω για θεόστραβά ή ελλιπή, αλλά για το χρώμα τους κυρίως: κιτρινογκρί προς το σταχτί, κάτι σκούρο χαλασμενί να το πω, δε τα παω και καλά με τα χρώματα... :tooth:
κωλοφαρδε τυπε :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Δεν θα διαφωνησω...και το ξερεις οτι προσωπικα εγω δεν εχω προβλημα να παω με τρανς γιατι αμα λαχει κανουν πιο γαματο ερωτα απο τις εκ γενετης γυναικες.....υπαρχουν ομως πολλοι αλλοι που δεν γουσταρουν τις τρανς(γουστα ειναι αυτα)....δεν ειναι καλο να αναφερονται οι τρανς στο site .....ωστε να κανουμε τις επιλογες μας!!!!!!!!!!!!!!

+1

Ξερεις ποιες το εχουν δηλωσει- παραδεχτει ?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
φιλε farkeli στην κριτικη απο κωσταντινουπολεως λες οτι δεν εκανες ποτε γλυψιματα σε πουτανα,ο.κ το ακαποτο το δεχομαι,μα καλα πως φτιαχνεσαι ρε φιλε...?
Λες να το ψάξω απο ιατρικής πλευράς, μήπως μου συμβαίνει κάτι παθολογικό ;  :2funny:

...μπαινεις ντουρος απο πριν?
Όχι πάντα  

...θυμαμαι,μεχρι γλωσσοφυλο στη μιλενα ειχα ριξει γιατι δε φτιαχνωμουνα με τιποτα λεμε,ετσι οπως ειναι...και μου ειχε πει "μη,κακο!",πολυ γελιο...
Όσα δεν ξέρει... "ο νοικοκύρης", δεν ξέρει ο κόσμος όλος   ;)
 

loverpoutanes

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
επειδη την εβαλα απο χτες και δεν μπηκε τη βαζω εδω.δεν προμμοταρω καμια ειναι προσωπικες στιγμες του καθενος δεν σημαινει οτι σε ολους κανουν ολες οι κοπελλες τα ιδια.ειχα γενεθλια και ειπα να το γορτασω αναλογος.επισκεψη στη ελενα κεφαληνιας 75 που ειναι απο τις αγαπημενες μου.εχει αλλαξει καπως τα μαλλια της και μου αρεσουν πολυ.πιο καυλα απο ποτε μπαινει στο σαλονι με πολυ κουνημα επαιζε και τραγουδακι και μου χορευε.καθησε στα ποδια μου θελω να περασεις μου λεει και εγω τις λεω.δινω χρημα για φουλ προγραμματακι και παω στο δωματιο.βγαζω ρουχα ξαπλωνω και περιμενω. μπαινει μεσα με δονητη στα χερια τις λεω εχω γενεθλια και λεω να τα περασω μαζι σου.αυτο ηταν ερχεται στα τεσσερα βαζει τον δονητη στο στομα τις και τον γλυφει.τον φερνει κοντα στο στομα μου και ενω τον γλυφει με γλυφει και μενα.καλα εχω καυλωσει απιστευτα ποτε δεν εχω τρελαθει ετσι. ξαπλωνει βαζει τον δονητη στο μουνακι της και μπυ λεει ελα εδω.μου περνει πιπα αργα βασανηστικα ενω χωνει τον δονητη στο μουνι της.πρεπει να εχει καυλωσει γιατι με κοιταει με τρελα.μου φοραει προφιλακτικο και ξαπλωνω πανω της.αρχιζουμε ενα γαμησι μεσα στη καυλα.της φιλαω στα χειλια γιατι εχω καυλωσει τρελα.μετα την γλυφω και αυτο ηταν φευγουν κατι γλωσοφιλα απισταυτα.εχουμε ξεφυγει και οι δυο δεν σκεφτομαστε τιποτα.δεν θα περιγραψω τιποτα αλλο ειναι προσωπικα.αφου τελειωνω σηκωνεται μου λεει χρονια πολλα και σκαει φιλακι.δεν εχω ξαναπερασει ετσι με καμια στη ζωη μου τελος..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom