Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
jockerx καλά τα λες γιατί μας περνάνε για πολύ "μαλακούς" όμως από την άλλη αναρωτιέμαι αν αξίζει να κάτσει να τσακωθεί και να σπασθεί ο professorx και ο καθένας από εμάς ;

Τα έγραψε εδώ και (νομίζω) ότι της κάνει χειρότερη "ζημιά"

Μάλλον πιο σωστά της δίνει αυτό που της αξίζει

[size=16pt]Είπαμε Χριστίνα από Διδύμου 25 ;[/size]   :S
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960

Η Diana που τίμησα είναι ένα κοντοπού γύρω στο 1.64, ξανθιά με όμορφο προσωπάκι, καλοσχηματισμένο σώμα, στρογγυλά 2,5άρια βυζάκια με καυλωμένες ρογίτσες. Πιπινάκι ίσως και κάτω των 20 ετών.

Η επιστημονική αξιολόγηση και η ακρίβεια των μελών του ΜΠΟΥ αξίζει να θέσει υποψηφιότητα, στο σύνολό της, για βραβείο Πούλιτζερ το συντομότερο δυνατόν..

Να συμπληρώσω, χωρίς τακούνια.
Στην επόμενη, να βάλω και χιλιοστά ή είναι άχρηστη πληροφορία αφού μεταβάλλεται αναλόγως το μήκος και τη διαμόρφωση της κόμης?

:2funny:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
με βάση την παραπάνω κριτική,για την οποία δεν έχω και λόγω να αμφιβάλω,βλέπουμε ότι η κατάσταση έχει παραγίνει...μας έχουν για κορόϊδα και μόνο..απλά να πέρνουν τα φράγκα.Πέρα απ αυτό,το θέμα καθαριότητας,είναι ένα άλλο πολύ πολύ βασικό.Δεν πας σε μπουρδέλο,όπου λες οκ..δεν πειράζει,ας μην κάνει μπάνιο από πελάτη σε πελάτη,αφού μπαίνει σφαίρα και ξεπετάει τον κόσμο,αλλά μιλάς για στούντιο,που τα σκας και αν μη τι άλλο πληρώνεις και παραπάνω λεφτά για κάποια συγκεκριμένη υπηρεσία και θα πρέπει να υπάρχει το βασικό ...η καθαριότητα. Είναι δυνατόν να πληρώνεεις για 69(δεν εξετάζω κινδύνους ή όχι),όπως το  παλικάρι εδώ και να βρωμάει το μουνί της καριόλας???και το θέμα είναι ότι δεν  συνέβει μόνο μιά φορά,αλλά συμβαίνει κατ' εξακολούθηση,σε διάφορα μαγαζιά, όπως έχει τύχει και σε μένα..και σε καλά υποτίθεται μαγαζιά και "κοπέλες - γνωστές".Οι κυρίες ή οι κύριοι που διαβάζουν εδώ μέσα και μας δίνουν κάθε μέρα το πρόγραμμα για τα μαγαζιά τους,καλό θα είναι θα γίνουν πιό αυστηροί και προσεκτικοί με το θέμα καθαριότητας και να το επιβάλουν στις κοπέλες,ειδικά αν έχουν πληρωθεί και για εξτρά υπηρεσίες.Θα κερδίσουν κάποια φράγκα την πρώτη φορά,αλλά εγώ που δυσαρεστήθηκα,όχι μόνο δεν θα ξαναπάω,αλλά θα αποτρέψω και άλλους.Ας καταλάβουν πιο είναι το συμφέρον τους και τι πρέπει να κάνουν..
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Η κριτικη για Καλλιθεα 40 απο το n.smirni69 ειναι ψευτικη και κακεντρεχης.
Επειδη το μελος αυτο ηρθε και απειλουσε και εκβιαζε τη κοπελα οτι ειναι απο το ιντερνετ με σκοπο να εχει καλυτερες υπηρεσιες εβγαλε αυτη τη κριτικη σαν αποτελεσμα εκβιασμου.Η κοπελα οπως ολες υποχρεωνονται να κανουν μπανιο πριν πανε στο δωματιο ειδικα οταν ειναι για 69 οποτε το πρωτο ψεμα και η κακια φαινεται.Στην αρχη τα απαξιωτικα λογια προς τις κοπελες δειχνουν το χαμηλο επιπεδο σου και αν δεν σου αρεσαν απο την αρχη γιατι μπηκες?
Το απαραδεκτο ομως που εκανες ειναι οτι στη κοπελα ελεγες και ξαναελεγες οτι θα γραψεις για αυτη στο ιντερνετ για να σου κανει διαφορα.Τι ηθελες δηλαδη να κανει επειδη εισαι απο το ιντερνετ?Και ενω ειπες στη κοπελα οτι ηταν ολα καλα μετα στην υπηρεσια πας και λες αλλα?
Δεν μου κανει εντυπωση τις ψευτιες που εγραψες στο ιντερνετ αφου ηδη χρησιμοποιοντας το οτι εισαι απο το ιντερνετ ελεγες στη κοπελα να σου κανει διαφορα για να της γραψεις καλα λογια.Αν κοιτας να βγαλεις τα βιτσια σου τσαμπα εισαι για λυπηση και το οτι ασχοληθηκα μαζι σου πολυ σου ειναι!Το λιγοτερο ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ γιατι θα μπορουσα να πω κι αλλα...................
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Η κριτικη για Καλλιθεα 40 απο το n.smirni69 ειναι ψευτικη και κακεντρεχης.......
Καλα κυρα-Λιτσα.... μας επεισες...
ξερουμε τι ξεπετες ειναι οι περοσσοτερες κοπελες σου.... δεν θα τις μαθουμε τωρα.. :tickedoff:
Ο ανθρωπος(n.smirni69) πειρε και φουλ προγραμμα... σας εσκασε 100 εβροπουλα... γιατι???
Για σεξ-σοου.. που απλα βαζει τον δονητη στα βυζια???
Για ανυπαρκτο μασζ...???

Τεσπα...κοιτα να οργανωσεις τα μπουρδελα σου...και βαλε και κανενα κολοχερο στις κοπελες που ειναι ολες ξεπετες..
γιατι τα 50αρικα και τα 100σταρικα δεν τα βγαζουμε εμεις σε 10-15 λεπτα..... :tickedoff:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Η κριτικη για Καλλιθεα 40 απο το n.smirni69 ειναι ψευτικη και κακεντρεχης.
Επειδη το μελος αυτο ηρθε και απειλουσε και εκβιαζε τη κοπελα οτι ειναι απο το ιντερνετ με σκοπο να εχει καλυτερες υπηρεσιες εβγαλε αυτη τη κριτικη σαν αποτελεσμα εκβιασμου.Η κοπελα οπως ολες υποχρεωνονται να κανουν μπανιο πριν πανε στο δωματιο ειδικα οταν ειναι για 69 οποτε το πρωτο ψεμα και η κακια φαινεται.Στην αρχη τα απαξιωτικα λογια προς τις κοπελες δειχνουν το χαμηλο επιπεδο σου και αν δεν σου αρεσαν απο την αρχη γιατι μπηκες?
Το απαραδεκτο ομως που εκανες ειναι οτι στη κοπελα ελεγες και ξαναελεγες οτι θα γραψεις για αυτη στο ιντερνετ για να σου κανει διαφορα.Τι ηθελες δηλαδη να κανει επειδη εισαι απο το ιντερνετ?Και ενω ειπες στη κοπελα οτι ηταν ολα καλα μετα στην υπηρεσια πας και λες αλλα?
Δεν μου κανει εντυπωση τις ψευτιες που εγραψες στο ιντερνετ αφου ηδη χρησιμοποιοντας το οτι εισαι απο το ιντερνετ ελεγες στη κοπελα να σου κανει διαφορα για να της γραψεις καλα λογια.Αν κοιτας να βγαλεις τα βιτσια σου τσαμπα εισαι για λυπηση και το οτι ασχοληθηκα μαζι σου πολυ σου ειναι!Το λιγοτερο ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ γιατι θα μπορουσα να πω κι αλλα...................
καλα δεν ντεπεσαι να λες τετεια ψεματα για να δικαιολογηθεις.....στην κοπελα ουτε μια φορα δεν της ανεφερα οτι θα γραψω στο ιντερνετ μονο σε σενα το ειπα,τα απαξιωτικα λογια τα εγραψα μετα το συμβαν λογικο δεν ειναι.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Η κριτικη για Καλλιθεα 40 απο το n.smirni69 ειναι ψευτικη και κακεντρεχης.
Επειδη το μελος αυτο ηρθε και απειλουσε και εκβιαζε τη κοπελα οτι ειναι απο το ιντερνετ με σκοπο να εχει καλυτερες υπηρεσιες εβγαλε αυτη τη κριτικη σαν αποτελεσμα εκβιασμου.Η κοπελα οπως ολες υποχρεωνονται να κανουν μπανιο πριν πανε στο δωματιο ειδικα οταν ειναι για 69 οποτε το πρωτο ψεμα και η κακια φαινεται.Στην αρχη τα απαξιωτικα λογια προς τις κοπελες δειχνουν το χαμηλο επιπεδο σου και αν δεν σου αρεσαν απο την αρχη γιατι μπηκες?
Το απαραδεκτο ομως που εκανες ειναι οτι στη κοπελα ελεγες και ξαναελεγες οτι θα γραψεις για αυτη στο ιντερνετ για να σου κανει διαφορα.Τι ηθελες δηλαδη να κανει επειδη εισαι απο το ιντερνετ?Και ενω ειπες στη κοπελα οτι ηταν ολα καλα μετα στην υπηρεσια πας και λες αλλα?
Δεν μου κανει εντυπωση τις ψευτιες που εγραψες στο ιντερνετ αφου ηδη χρησιμοποιοντας το οτι εισαι απο το ιντερνετ ελεγες στη κοπελα να σου κανει διαφορα για να της γραψεις καλα λογια.Αν κοιτας να βγαλεις τα βιτσια σου τσαμπα εισαι για λυπηση και το οτι ασχοληθηκα μαζι σου πολυ σου ειναι!Το λιγοτερο ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ γιατι θα μπορουσα να πω κι αλλα...................
α ανοιξε  κ τα στραβα σου n.smirni76 ειναι το σωστο....αντι να προσπαθησεται να βελτιωθειτε μετα απο μια κριτικη προσπαθειτε να βγειτε απο πανω......διαβασε ολες της κριτικες μου για να δεις αν λεω ψεματα η περιγραφω γεγονοτα....κ αν θεωρεις βιτσιο το μασαζ το 69 κ το σεξ σοου γιατι τα προσφερεις στο μαγαζακι σου....
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Εμένα πάντως και στο Θησέως 40,μου έχει ξανατύχει τέτοιο περιστατικό,πέρισυ. Βέβαια προς τιμήν της τσατσάς,όταν της διαμαρτηρήθηκα με ευγενικό τρόπο και ιδιαιτέρως-όχι μπροστά σε πελάτη,για την βρώμα που έβγαζε το μουνί της κοπέλας,ενώ είχα πληρώσει για 69...μου επέστρεψε την διαφορά και μάλιστα πρέπει να το είχα αναφέρει σε παλιότερή μου κριτική. Κυρά Λίτσα και ποιες άλλες κυρίες και κύριοι κρατάτε μαγαζιά,το ζητούμενο δεν είναι να έρθετε σε αντιπαράθεση με τον πελάτη,να φάμε τα μουστάκια μας εδώ ή εκεί,διότι αυτό δεν οδηγεί πουθενά.Μόνο κακό στα μαγαζιά σας κάνει...Σκοπός είναι να σέβεστε όλους αυτούς που έρχοντε και καταθέτουν ένα σημαντικό ποσό,το οποίο δεν βγαίνει καθόλου εύκολα από τους περισσότερους - και ειδικά τέτοιες εποχές- και να βελτιώσετε την καθαριότητα και τις υπηρεσίες,για να συνεχίσετε να έχετε κι εσείς δουλειά.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Καλα για ποσο μαλακες μας εχουν? Αντε γαμηθειτε ρε γαμω τα στουντιο σας κ γαμω τις κριτικες σας
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Εμένα πάντως και στο Θησέως 40,μου έχει ξανατύχει τέτοιο περιστατικό,πέρισυ. Βέβαια προς τιμήν της τσατσάς,όταν της διαμαρτηρήθηκα με ευγενικό τρόπο και ιδιαιτέρως-όχι μπροστά σε πελάτη,για την βρώμα που έβγαζε το μουνί της κοπέλας,ενώ είχα πληρώσει για 69...μου επέστρεψε την διαφορά και μάλιστα πρέπει να το είχα αναφέρει σε παλιότερή μου κριτική. Κυρά Λίτσα και ποιες άλλες κυρίες και κύριοι κρατάτε μαγαζιά,το ζητούμενο δεν είναι να έρθετε σε αντιπαράθεση με τον πελάτη,να φάμε τα μουστάκια μας εδώ ή εκεί,διότι αυτό δεν οδηγεί πουθενά.Μόνο κακό στα μαγαζιά σας κάνει...Σκοπός είναι να σέβεστε όλους αυτούς που έρχοντε και καταθέτουν ένα σημαντικό ποσό,το οποίο δεν βγαίνει καθόλου εύκολα από τους περισσότερους - και ειδικά τέτοιες εποχές- και να βελτιώσετε την καθαριότητα και τις υπηρεσίες,για να συνεχίσετε να έχετε κι εσείς δουλειά.
ρε φιλε εμενα αυτο με τσαντισε ,ενω τηνπιανω χαμηλοφωνα κ της λεω για την κοπελα αρχισε να φωναζει κ να με βγαζει ψευτη ,τοτε κ εγω αρχισα κ φωναζα ,καλα ο αλλος πελετης ειχε μηνει μαλακας.....
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Όποιος αμφιβάλλει, ας δει όλες τις κριτικές του hostes και θα καταλάβει πολλά...
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Το μελοσ hostes με αλλη κοπελα πηγε γιατι η Ζωη δεν εχει καμια σχεση με αυτα που γραφει ξανθια και αδυνατη.Μαλλον με τη Σοφια θα πηγε.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616

Επισκέπτης
Το μελοσ hostes με αλλη κοπελα πηγε γιατι η Ζωη δεν εχει καμια σχεση με αυτα που γραφει ξανθια και αδυνατη.Μαλλον με τη Σοφια θα πηγε.
Όχι...μάλλον πήγε με την θεία της την χορεύτρια!  :s&m_2:

Καλα για ποσο μαλακες μας εχουν? Αντε γαμηθειτε ρε γαμω τα στουντιο σας κ γαμω τις κριτικες σας

Όποιος αμφιβάλλει, ας δει όλες τις κριτικές του hostes και θα καταλάβει πολλά...

[size=16pt]Επιεικώς:
Αϊ στο διάολο από δω litsa που θα μας κοροϊδέψεις εσύ, εμάς![/size]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom