Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
αναρωτιεμαι ποιος θα μαζεψει τις μερεντες απ'το κρεβατι , αν λασκαρει ο σφιγκτηρας...
ειναι η τσατσα που τα κανει ολα :grin: γι'αυτο πληρονεται... οχι μονο να ανοιγει την πορτα και να λει τα προγραμματα :grin: :P
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
τι να πει κανεις...
αυτοι που πανε στα studio για να γαμηθουν , θα μπορουσαν καλλιστα να ψωνισουν κανα πακη στην πλατεια ντουρου-ντουρου ,να τους κανονισει , εξαλλου η ταριφα ειναι ενα 10αρικακι
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
τι να πει κανεις...
αυτοι που πανε στα studio για να γαμηθουν , θα μπορουσαν καλλιστα να ψωνισουν κανα πακη στην πλατεια ντουρου-ντουρου ,να τους κανονισει , εξαλλου η ταριφα ειναι ενα 10αρικακι
αυτο λεω κι'εγω αλλα τι να κανω αφου δεν θελουν τους πακηδες :grin: :grin: :grin: :grin:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616

Χάσαμε τὴ θεία στόπ. Ἡ λιτότης τοῦ λόγου ἡμπορεῖ νὰ ᾖ προσόν, ἀλλὰ 3,5 γραμμαὶ δὲν εἶναι κριτική.
Θα συμφωνησω απολυτα! Ας γραφουμε και κατι παραπανω. Αλλωστε και οι δικες σας κριτικες μου προξενουν ενδιαφερον και φιλομαθεια για την Ελληνικη γλωσσα που τεινει σιγα-σιγα να ξεχαστει απο ολους μας. Οποιαδηποτε κριτικη γραφεται και εχει κατι το ιδιαιτερο ειτε σε γλωσσολογικο επιπεδο ειτε στην περιγραφικη διασταση των γεγονοτων πιστευω οτι θα εχει την κοινη αποδοχη απο ολους μας. Τουλαχιστον σπαει η μονοτονια...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
αυτο λεω κι'εγω αλλα τι να κανω αφου δεν θελουν τους πακηδες :grin: :grin: :grin: :grin:
υπαρχει και το ψωνιστηρι στο ζαπειο

περα απο την πλακα τωρα, και χωρις να θελω να γινω ο σπασικλας της ιστοριας
τα περισσοτερα επικινδυνα ΣΜΝ κολλανε απο bi αντρες, απλα το αναφερω σαν πληροφορια... ;)
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
υπαρχει και το ψωνιστηρι στο ζαπειο

περα απο την πλακα τωρα, και χωρις να θελω να γινω ο σπασικλας της ιστοριας
τα περισσοτερα επικινδυνα ΣΜΝ κολλανε απο bi αντρες, απλα το αναφερω σαν πληροφορια... ;)
τα ξερω γι'αυτο το προφιλακτικο ειναι ο καλυτερος μου φιλος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

MyNameIsNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1

Χάσαμε τὴ θεία στόπ. Ἡ λιτότης τοῦ λόγου ἡμπορεῖ νὰ ᾖ προσόν, ἀλλὰ 3,5 γραμμαὶ δὲν εἶναι κριτική.
Δε σάς γνωρίζω, γι αυτό και ο πληθυντικός. Οι κριτικές σας μου θυμίζουν χρονογραφήματα του Τσιφόρου. Κάποιες είναι στα favourites, είναι απολαυστικές


Κοίτα πράματα... Nτε και καλά να μάς απαυτώσεις :s&m_2:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
περα απο την πλακα τωρα, και χωρις να θελω να γινω ο σπασικλας της ιστοριας
τα περισσοτερα επικινδυνα ΣΜΝ κολλανε απο bi αντρες, απλα το αναφερω σαν πληροφορια... ;)
και γώ δε θέλω να γίνω σπασίκλας αλλά για αυτό ακριβώς τους μισούνε όλοι τους κωλομπινέδες γιατί πάνε και κολλάνε τις γυναίκες.
Τα κωλόσκουλήκια
.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
και γώ δε θέλω να γίνω σπασίκλας αλλά για αυτό ακριβώς τους μισούνε όλοι τους κωλομπινέδες γιατί πάνε και κολλάνε τις γυναίκες.
Τα κωλόσκουλήκια
.
και αυτες με τη σειρα τους ολους εμας τους αθωους μπουρδελιαρηδες  ;)
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
...και betadine γαργαρες

(πολυ κατακουζηνος εγινα ) ;)
αφου ξερεις οτι ουτε την πιπα κανω χωρις προφιλαξη :) αλλα και παλι ναι εχεις δικαιο betadine και οχι μονο για γαργαρες.... εδω ρε γμτ συνεχεια πηγαινω για εξετασεις, δεν κανω τπτ χωρις προφιλαξη και καποιοι ερχονται και ζητανε χωρις... αυτους απλα τους διοχνω να κολλανε τις αλλες...............
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
αφου ξερεις οτι ουτε την πιπα κανω χωρις προφιλαξη :) αλλα και παλι ναι εχεις δικαιο betadine και οχι μονο για γαργαρες.... εδω ρε γμτ συνεχεια πηγαινω για εξετασεις, δεν κανω τπτ χωρις προφιλαξη και καποιοι ερχονται και ζητανε χωρις... αυτους απλα τους διοχνω να κολλανε τις αλλες...............
μπραβο το  καλο κοριτσι  ;)

ομως εμεις τα αγορακια ,ειμαστε και ηλιθια πλασματα , ακομα και στο μεταξουργειο ή φυλης να ειμαστε
αν φτιαχτουμε, πολυ ευκολα υποκυπτουμε σε γλωσσοφιλα/γλειφομουνια/ακαποτα/πρωκτικα...
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
μπραβο το  καλο κοριτσι  ;)

ομως εμεις τα αγορακια ,ειμαστε και ηλιθια πλασματα , ακομα και στο μεταξουργειο ή φυλης να ειμαστε
αν φτιαχτουμε, πολυ ευκολα υποκυπτουμε σε γλωσσοφιλα/γλειφομουνια/ακαποτα/πρωκτικα...
Γιαυτο πηγαινουμε με καποιες συγκεγκριμενες κοπελλες που ξερουμε οτι σεβονται τους πελατες τους και την υγεια τους. Τα υπολοιπα απλως μπορει να μας οδηγησουν σε επικινδυνα μονοπατια και δεν το θελουμε αυτο.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16

με ολο το συμπαθειο...εδω ο καθενας περιγραφει τη δικη του προσωπικη εμπειρια,
η οποια καποιες φορες καλως η κακως τυγχανει να ειναι διαφορετικη απο καποιου αλλου...
αυτο δε σημαινει οτι καποιος ειναι σωστος και καποιος ειναι λαθος,απλα ειναι διαφορετικες εμπειριες σε διαφορετικες χρονικες στιγμες...για σενα η εμπειρια ηταν κακη,για καποιον αλλον ομως ηταν καλη,οποτε ορια και σταθμα δε μπορουμε να βαζουμε ποτε και σε τιποτα...
 

Επισκέπτης
Φυλής 136-Άννα ΠΙΤΣΟΣ
{Ξεπέτα και ψυγείο!!}

Αυτά έκανε και αναγκάστηκε να πάει στο Μεταξουργείο μία φορά.Θα πάει και δεύτερη αν συνεχίσει έτσι.
Άρχισε να κάνει πάλι τα ίδια, προφανώς γιατί έχει πελατεία τώρα και μαθαίνει και για το ίντερνετ.
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231

Η εμπειρία του προφέσορα είναι εντελώς (εντέλώς όμως) αντιδιαμετρική με τη δική μου λίγες μέρες πριν (τουλάχιστον όσον αφορά τον χρόνο και την βιασύνη της)... Μαζί μου έκατσε τουλάχιστον ένα τέταρτο στο δωμάτιο, ήταν μάχιμη καθόλιν τη διάρκεια και μάλιστα στο τέλος δεν έλεγε να ξεκολλήσει.
Παράξενα πράγματα. Η τύπισσα πρέπει να λειτουργεί ανάλογα με τα φαγγάρια της.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom