Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης

Μεγαλη πικρα πρεπει να ηταν!

Για εξετασεις πηγες;
Σου έσπασε η καπότα στον κώλο; Φιλαράκι χωρίς να θέλω σε τρομάξω πήγαινε για καμιά εξέταση αλλιώς με βλέπω να μην ξαναγαμάω γκόμενα που έχεις περάσει εσύ πρώτα... :huh:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Σου έσπασε η καπότα στον κώλο; Φιλαράκι χωρίς να θέλω σε τρομάξω πήγαινε για καμιά εξέταση αλλιώς με βλέπω να μην ξαναγαμάω γκόμενα που έχεις περάσει εσύ πρώτα... :huh:
η καποτα εσπασε ψηλα κ στα πλαγια λογικα λογο αερα κ μη σωστης τοποθετησης...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
ο τακμαν ειναι τρομερος τυπος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
να το κλεισω το στομα μου....εμεινα μαλακας τι γραφει οσυναδελφος....
απορια 1 τι να ειναι το τρικ -τρικ
απορια 2 τι ρολο βαραει ο γυπας
απορια 3 ο γυπας ειναι αρσενικος η θυληκος
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

Επισκέπτης
η καποτα εσπασε ψηλα κ στα πλαγια λογικα λογο αερα κ μη σωστης τοποθετησης...
Ρε πήγαινε να κάνεις, οι λογικοφανείς δικαιολογίες είναι πανεύκολες σ' αυτές τις περιπτώσεις... Το καουτσούκ είναι ανθεκτικό όσο δεν υπάρχει ανωμαλία στο μήκος του. Αν σχιστεί σε ένα μέρος θα σχιστεί και σε άλλο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
να το κλεισω το στομα μου....εμεινα μαλακας τι γραφει οσυναδελφος....

απορια 3 ο γυπας ειναι αρσενικος η θυληκος
Ο γύπας

Μπαίνει ένας τύπος σε ένα μπαρ και έχει στον ώμο του έναν γύπα !
Λέει στον μπάρμαν

-Μια βότκα δικιά μου, μια τεκίλα για το γύπα, ένα δικό σου και κέρασε όλο το μαγαζί!

Σε 10 λεπτά του την έχουν πέσει οι τρεις καλύτερες μουνάρες!
Αφήνει 200 ευρώ ,παίρνει τις γκόμενες και φεύγει...
Το άλλο βράδυ πάλι το ίδιο σκηνικό.
Ο τύπος με το γύπα στον ώμο κερνάει όλο το μαγαζί, του την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες, τις παίρνει και φεύγοντας
Αφήνει και 100 ευρώ πουρμπουάρ...

Μετά από μια βδομάδα κι αφού γινόταν κάθε βράδυ το ίδιο σκηνικό, ο μπάρμαν τον ρωτάει

-Συγνώμη κύριε μου αλλά με έχει φάει η περιέργεια. Κάθε βράδυ έρχεστε ,σκορπάτε τόσα χρήματα, σας την πέφτουν οι καλύτερες μουνάρες και έχετε και αυτόν τον γύπα στον ώμο...

-Κοίταξε Τάκη, του λέει ο τύπος, πριν από λίγο καιρό εκεί που περπατούσα βρήκα στο δρόμο ένα λυχνάρι. Μόλις το έτριψα βγήκε ένα τζίνι και μου είπε ότι θα μου πραγματοποιήσει τρεις επιθυμίες.
To πρώτο που του ζήτησα ήταν να μην αδειάζουν ποτέ οι τσέπες μου από λεφτά...
Το δεύτερο ήταν να μου την πέφτουν πάντα οι ωραιότερες γυναίκες...

-Και το τρίτο ; τον ρωτάει ο μπάρμαν

-Το τρίτο που του ζήτησα ήταν να μου δώσει ένα μεγάλο πουλί... και μου έδωσε αυτόν τον μαλάκα
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Ο γύπας

Μπαίνει ένας τύπος σε ένα μπαρ και έχει στον ώμο του έναν γύπα !
Λέει στον μπάρμαν

-Μια βότκα δικιά μου, μια τεκίλα για το γύπα, ένα δικό σου και κέρασε όλο το μαγαζί!

Σε 10 λεπτά του την έχουν πέσει οι τρεις καλύτερες μουνάρες!
Αφήνει 200 ευρώ ,παίρνει τις γκόμενες και φεύγει...
Το άλλο βράδυ πάλι το ίδιο σκηνικό.
Ο τύπος με το γύπα στον ώμο κερνάει όλο το μαγαζί, του την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες, τις παίρνει και φεύγοντας
Αφήνει και 100 ευρώ πουρμπουάρ...

Μετά από μια βδομάδα κι αφού γινόταν κάθε βράδυ το ίδιο σκηνικό, ο μπάρμαν τον ρωτάει

-Συγνώμη κύριε μου αλλά με έχει φάει η περιέργεια. Κάθε βράδυ έρχεστε ,σκορπάτε τόσα χρήματα, σας την πέφτουν οι καλύτερες μουνάρες και έχετε και αυτόν τον γύπα στον ώμο...

-Κοίταξε Τάκη, του λέει ο τύπος, πριν από λίγο καιρό εκεί που περπατούσα βρήκα στο δρόμο ένα λυχνάρι. Μόλις το έτριψα βγήκε ένα τζίνι και μου είπε ότι θα μου πραγματοποιήσει τρεις επιθυμίες.
To πρώτο που του ζήτησα ήταν να μην αδειάζουν ποτέ οι τσέπες μου από λεφτά...
Το δεύτερο ήταν να μου την πέφτουν πάντα οι ωραιότερες γυναίκες...

-Και το τρίτο ; τον ρωτάει ο μπάρμαν

-Το τρίτο που του ζήτησα ήταν να μου δώσει ένα μεγάλο πουλί... και μου έδωσε αυτόν τον μαλάκα
Γεια σου ρε απολυτε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Ο τυποσ αρκανας που βοσκει δικε μου..απο τοτε που σταματησε γαμηθηκε το σαιτ...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Γεια σου ρε απολυτε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Ο τυποσ αρκανας που βοσκει δικε μου..απο τοτε που σταματησε γαμηθηκε το σαιτ...
τυπε εχει καιρο να τον τσεκαρω εδω
μαλλον θα πηγε κολομβια :rockon:
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
να το κλεισω το στομα μου....εμεινα μαλακας τι γραφει οσυναδελφος....
απορια 1 τι να ειναι το τρικ -τρικ
απορια 2 τι ρολο βαραει ο γυπας
απορια 3 ο γυπας ειναι αρσενικος η θυληκος
1) Τρικ-τρικ = χρυσά κοσμήματα.
2) Ο θυληκός Γύπας είναι μια πρώην συμφοιτήτριά μου από το ΠΑΠΕΙ. Αυτή η κοπέλα, μου χαρίζει κατά καιρούς κοσμήματα, για να τα φοράω στις πουτάνες στις στουντιότσαρκες (συνολικά μου έχει χαρίσει μέχρι τώρα 5 ριγκάκια και 1 βραχιολάκι).
3) Ο αρσενικός Γύπας είναι ένας πρώην συμφοιτητής μου από το ΠΑΠΕΙ, ο οποίος μοιάζει με αρπακτικό. Όταν επιστρέφαμε παρέα τις καθημερινές από το μεταπτυχιακό με τον ΗΣΑΠ, του τσίμπαγα τα μάγουλα στο τραίνο και του έλεγα "Α ρε γυπάκο". Εκείνος τα έπαιρνε στο κρανίο. Από τότε που τελειώσαμε το μεταπτυχιακό, έχουμε σταματήσει τις επαφές, γιατί είναι εντελώς ακοινώνητος. Αυτός όχι κοσμήματα δεν θα χάριζε, αλλά ούτε τσίχλα.
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
1) Τρικ-τρικ = χρυσά κοσμήματα.
2) Ο θυληκός Γύπας είναι μια πρώην συμφοιτήτριά μου από το ΠΑΠΕΙ. Αυτή η κοπέλα, μου χαρίζει κατά καιρούς κοσμήματα, για να τα φοράω στις πουτάνες στις στουντιότσαρκες (συνολικά μου έχει χαρίσει μέχρι τώρα 5 ριγκάκια και 1 βραχιολάκι).
3) Ο αρσενικός Γύπας είναι ένας πρώην συμφοιτητής μου από το ΠΑΠΕΙ, ο οποίος μοιάζει με αρπακτικό. Όταν επιστρέφαμε παρέα τις καθημερινές από το μεταπτυχιακό με τον ΗΣΑΠ, του τσίμπαγα τα μάγουλα στο τραίνο και του έλεγα "Α ρε γυπάκο". Εκείνος τα έπαιρνε στο κρανίο. Από τότε που τελειώσαμε το μεταπτυχιακό, έχουμε σταματήσει τις επαφές, γιατί είναι εντελώς ακοινώνητος. Αυτός όχι κοσμήματα δεν θα χάριζε, αλλά ούτε τσίχλα.
Δλδ της το εχεις πει?? Οτι αυτα που σου χαριζει τα φορας στις πουτανες???? :huh:
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Δλδ της το εχεις πει?? Οτι αυτα που σου χαριζει τα φορας στις πουτανες???? :huh:
Της τα έχω πει όλα. Ο Γύπας είναι πολύ μπροστά. Την τελευταία φορά που βρεθήκαμε, μου εξήγησε και ποια είναι η στάση 69.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πολύ καλή η κριτική του συναθλητή αναλυτική περιεκτική και ευκολοδιάβαστη.


Για ένα πραγμα είμαι περίεργος μιας που οι εμπειρίες μου είναι μόνο σε μπουρδέλα και studio.

Είναι δυνατόν να πέρνουν τόσα λεφτά και να βγάζουν τέτοιες συμπεριφορές. :huh: :think: Εδώ εμείς δίνουμε 30 ή 40 ευρώ και αν κάτι δεν πάει καλά με την κορασίδα το μαύρισμα πέφτει σύννεφο.

Είναι τόσο πολύ όμορφες που μπορούν να το εκμεταλεύονται σε αυτό το βαθμό. :huh: :think:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Είναι δυνατόν να πέρνουν τόσα λεφτά και να βγάζουν τέτοιες συμπεριφορές. :huh: :think: Εδώ εμείς δίνουμε 30 ή 40 ευρώ και αν κάτι δεν πάει καλά με την κορασίδα το μαύρισμα πέφτει σύννεφο.
Γιαυτο ειχα πει οτι τα city tours και τα call girls δεν αποτελουν εγγυηση και οτι αρκετοι εχουν κλαψει 200αρια και 300αρια. Ενω με το στανταρακι σου στο στουντιο θα περασεις πολυ καλυτερα και με ανεση χρονου αν δεν εχει κοσμο...
 

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11

Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ call girl και δεν πρόκειται να το κάνω, μια και δεν υπάρχει η ασφάλεια της 1ης ζωντανής ματιάς πρίν αποφασίσεις να πληρώσεις, όπως στα στούντιο.

Η χημεία είναι βασικό ακόμα και στον πληρωμένο έρωτα, γιαυτό και ο καθένας έχει τα στανταράκια που άλλοι δεν προτιμούν κλπ..

Ο καθένας βέβαια ξοδεύει τα λεφτά του όπως νομίζει..

η αίσθηση του 'ατομικού' ραντεβού έχει την χάρη της όπως και να το κάνουμε.

και το αντίστοιχο ρίσκο όπως και να το κάνουμε..
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
η αίσθηση του 'ατομικού' ραντεβού έχει την χάρη της όπως και να το κάνουμε.

και το αντίστοιχο ρίσκο όπως και να το κάνουμε..
Κι αν μπορεις να συνδιασεις το "ατομικο ραντεβου" με ενα στανταρακι δεν θα ηταν καλυτερα?

Εχω βρεθει σε ξενοδοχειο με κοπελλα απο στουντιο που εκανε και εκτος τα απογευματα.

Διαρκεια 1 ωρα, κοστος 100 ευρω. Οσες φορες θελεις. Πραγματικα απο τις πιο ωραιες εμπειριες...

Περιτο να πω οτι με την συγκεγκριμενη βρισκομασταν μονο σε ξενοδοχειο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom