Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
O Πύραυλος έγραψε:Στο χώρο αναμονής και επιδείξεων του υπόγειου Οίκου Καλύμνου 36, εμφανίστηκε γυμνόστηθη η ημεδαπή μεσήλιξ Βίκυ.
Παρείχε πεοθηλασμό άνευ περικαυλίδος, έναντι 20 ευρώ.
Πα μαλ.
Στο Καλύμνου 36 το ρίξανε απο 25 σε 20 ευρώ;;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
O Πύραυλος έγραψε:Στο χώρο αναμονής και επιδείξεων του υπόγειου Οίκου Καλύμνου 36, εμφανίστηκε γυμνόστηθη η ημεδαπή μεσήλιξ Βίκυ.
Παρείχε πεοθηλασμό άνευ περικαυλίδος, έναντι 20 ευρώ.
Πα μαλ.
Στο Καλύμνου 36 το ρίξανε απο 25 σε 20 ευρώ;;

Δεν παίρνω όρκο.
Άλλωστε έχω κι εγώ το error rate μου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Turbothor, για ποιον λογο ανεβαζεις κριτικη για συναντηση που δεν εγινε, χωρις μαλιστα να εχεις καποιο παραπονο για την αναβολη αυτη????
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...
[size=12pt]Κριτική CHEYENNE[/size]

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;attach=269115;type=avatar[/img[/URL]]

[URL unfurl="true"]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/kolwnou-11a/#jr_review_22044[/URL]

[i][b][color=navy]Μαρία - Πάλι με χρόνια και καιρούς...[/color][/b]
[color=navy]...
Χρέη υπηρεσίας έκανε η Κατερίνα, ιδιοκτήτρια του ιδρυματος, την οποια είχα τιμήσει πάρα πολλες φορές όταν ακόμα αργαζόταν σαν κοπέλα, αρκετα χρόνια πριν, με τις καλύτερες αναμνήσεις.[/color]
...[/i]

Φίλε CHEYENNE νομίζω ότι την "ξέρω" και εγώ την Κατερίνα ...  ;)

[i][color=navy]...Δεν ήταν κάτι το αξέχαστο αλλά ήταν μια τίμια λύση στα 15 ευρώ. Μια ευχάριστη ανάπαυλα απo τα studio
... [/color][/i]

Σωστά! Μια τίμια και "λαϊκή" λύση  :thumbsup:

Με την ευκαιρία να σημειώσω ότι όταν είχα πάει μπουρδελό-τσαρκα πριν απο δυο-τρεις ημέρες στην Ιάσωνος, περπατώντας είδα στο πορνο-πλακόστρωτο του πεζόδρομου πεταμένα 50e που στο μισοσκόταδο έμοιαζαν με αληθινά.
Ώπα! σκέφτομαι! Μας λυπήθηκε ο θεός και έριξε φράγκα για να πάμε να πηδήξουμε τώρα με την κρίση   :2funny:

Σήκωσα ένα για να το δω και τι νομίζετε ότι είδα;

Αυτό

[img]http://imagerous.com/images/89462776744422285958.jpg

Η δεύτερη σκέψη που έκανα ήταν ότι το μήνυμα (μάλλον) αναφέρεται και στην δική μας περίπτωση (δηλαδή των μπουρδελόβιων) που ακουμπάμε τον οβολό μας έναντι πορνο-υπηρεσιών σε (λαθρο?)μετανάστριες. Για αυτό τα έριξαν (μάλλον) απέξω από τα μπουρδέλα


Γιατί όπως λέει και ο φίλος μου ο Farkeli : «Τα μπουρδελλα είναι η ραχοκοκαλιά της πορνείας»…...
...


:thumbsup:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
...



Μαρία - Πάλι με χρόνια και καιρούς...
...
Χρέη υπηρεσίας έκανε η Κατερίνα, ιδιοκτήτρια του ιδρυματος, την οποια είχα τιμήσει πάρα πολλες φορές όταν ακόμα αργαζόταν σαν κοπέλα, αρκετα χρόνια πριν, με τις καλύτερες αναμνήσεις.

...


Φίλε CHEYENNE νομίζω ότι την "ξέρω" και εγώ την Κατερίνα ...  ;)
Το παραξενο θα ηταν να μην την γνωριζεις στρατηγε μου.  :grin:

Πρωτη γνωριμια μαζι της εγινε το 1998 στο ιδρυμα της οδου Νοταρα στα Εξαρχεια που εχει κλεισει μετα τον σεισμο του 1999.
Στη  συνεχεια εργαστηκε σε ιδρυμα της οδου Ακομινατου (απεναντι και προς τα δεξια απο τα υπαρχοντα ανοιχτα ιδρυματα) το οποιο επισης εχει κλεισει εδω και καιρο.

Με εξαιρετικη και πρωτοποριακη περιποιηση για τα δεδομενα της εποχης, τοτε που η πλειονοτητα των εκδιδομενων ηταν Ελληνιδες.
Η πρωτη με την οποια ειχα εξπερματιση στο προσωπο εν ετει 1999.

Φημολογηται οτι πλεον ειναι η ιδιοκτητρια των ιδρυματων της οδου Ακομιαντου, οπως επισης και του Κολωνου 11, στο οποιο ενιοτε κανει και χρεη υπηρεσιας.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

Τουλάχιστον αυτή "αποκαταστάθηκε" ...

 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Φημολογηται οτι πλεον ειναι η ιδιοκτητρια των ιδρυματων της οδου Ακομιαντου, οπως επισης και του Κολωνου 11, στο οποιο ενιοτε κανει και χρεη υπηρεσιας.
Λέτε για την πληθωρική κυρία φαντάζομαι με τα μεγάλα βυζιά και τα κοντά καστανόξανθα μαλλιά.Αυτή εγώ την θυμάμαι πάντα ως τσατσά.Έχει κάνει τσατσά και σε Μεταξουργείο αλλά και σε Φυλής δεν θυμάμαι όμως σε ποια σπίτια.Δεν θυμάμαι αν τη δεκαετεία του 90 ήταν και ιερόδουλη.
Θυμάμαι όμως οτι στο απέναντι ισόγειο της Ακομινάτου που έχει κλείσει και συγκεκριμένα είχε σαν καρέκλα ένα κάθισμα οδηγού αυτοκινήτου, πολύ cult αλήθεια ,δούλευε μία θείτσα λεπτή με πολύ μεγάλα βυζιά και κοντά μαλλιά και γινόταν κοσμοσυρροή γι αυτήν.Αλήθεια CHEYENNE ποια ήταν αυτή η θείτσα;;;Φαντάζομαι λόγω κόσμου θα έκανε προχωρημένο πρόγραμμα για την εποχή.Μιλάω για το διάστημα 1995-1998 πριν κλείσουν τα 2 απέναντι.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Kαμια σχεση προφεσορ..η κατερινα ειναι μετριου αναστηματος προς κοντη...καθολου ευσωμη με σχετικα μακρια μαλλια,Δουλευει συνηθως στη 3η βαρδια στο κολωνου 11 στο ισογειο.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Kαμια σχεση προφεσορ..η κατερινα ειναι μετριου αναστηματος προς κοντη...καθολου ευσωμη με σχετικα μακρια μαλλια,Δουλευει συνηθως στη 3η βαρδια στο κολωνου 11 στο ισογειο.
A ok εγώ νόμιζα την κυρία που είναι πρωινή και απογευματινή παλιά τσατσά και αυτή.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Λέτε για την πληθωρική κυρία φαντάζομαι με τα μεγάλα βυζιά και τα κοντά καστανόξανθα μαλλιά.Αυτή εγώ την θυμάμαι πάντα ως τσατσά.Έχει κάνει τσατσά και σε Μεταξουργείο αλλά και σε Φυλής δεν θυμάμαι όμως σε ποια σπίτια.Δεν θυμάμαι αν τη δεκαετεία του 90 ήταν και ιερόδουλη.
Θυμάμαι όμως οτι στο απέναντι ισόγειο της Ακομινάτου που έχει κλείσει και συγκεκριμένα είχε σαν καρέκλα ένα κάθισμα οδηγού αυτοκινήτου, πολύ cult αλήθεια ,δούλευε μία θείτσα λεπτή με πολύ μεγάλα βυζιά και κοντά μαλλιά και γινόταν κοσμοσυρροή γι αυτήν.Αλήθεια CHEYENNE ποια ήταν αυτή η θείτσα;;;Φαντάζομαι λόγω κόσμου θα έκανε προχωρημένο πρόγραμμα για την εποχή.Μιλάω για το διάστημα 1995-1998 πριν κλείσουν τα 2 απέναντι.
Για να ξεκαθαρισουμε τα πραγματα :
Η Κατερινα στην οποια ανφερομαι εγω ταυτιζεται με την περιγραφη την οποια κανετε.Να προσθεσω οτι πλεον ειναι υπερβαρη, και κοντουλα.
Επισης η συγκεκριμενη ειναι η κοπελα που εργαζοταν στο Ακομινατου στο οποιο αναφερεστε. Εγω την συνατουσα εκει το 1999.
Δεν γνωριζω εαν ειναι η ιδια για την οποια ομιλητε. Ενδεχομενως την περιοδο που αναφερεται να ηταν λεπτοτερη.

Επισης η περιγραφη του spiderdom εχει πολλα κοινα με την κυρια που μιλαω, ομως με προβλιματιζει το γεγονος οτι γραφει πως δεν ειναι ευσωμη..........
Ισως να υπαρχουν δυο υπηρεσιες Κατερινες στο Κολωνου 11.
Spiderdom, μαλλον θα πρεπει να παμε μια βολτιτσα μαζι.........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Διάβασα την κριτική για την Μαρλέν στο www.bourdela.com/call-girls/girls/marlene/#jr_review_22293]http://www.bourdela.com/call-girls/girls/marlene/#jr_review_22293[/url]

Την Μαρλέν την είχα πάρει πριν πολλά χρόνια (ίσως 6-7) και ακόμα θυμάμαι δύο πράγματα: 1) τα 600 Ευρώ που είχα πληρώσει και 2) ότι όταν έχυσα δεν επέτρεψε extra ball. Τελικά οι συνήθειες όσα χρόνια κι αν περάσουν δεν αλλάζουν. Το μόνο που άλλαξε απ' όσο κατάλαβα είναι ότι η κυρία έχει μειώσει σημαντικά τις τιμές της. Είναι αυτό αρκετό όμως;

BTW, τότε έκανε duo με μια φίλη της που τη λέγανε Ανέλια και ήταν κι αυτή βουλγάρα. Δεν τις είχα πάρει duo αλλά είχα πάρει την Ανέλια μόνη της. Πολύ όμορφη, αλλά άψυχη και με ελάχιστη συμμετοχή. Τιμή 200 Ευρώ πριν 6-7 χρόνια (ούτε κι αυτή είχε δεχτεί extra ball). Είναι στο χώρο ακόμα η Ανέλια;
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Γιατί το λέτε αυτό;

Το λέω για όλα σας τα κείμενα κύριε Πύραυλε!...

Δεν εννοώ σε καμιά περίπτωση κάτι κακό με αυτό, το αντίθετο μάλιστα...

Όμως, τα θεωρώ έτσι επειδή...καταγράφουν τη ματαιότητα της ανθρώπινης ύπαρξης! Αυτό μου βγάζουν εμένα τουλάχιστον.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

Το λέω για όλα σας τα κείμενα κύριε Πύραυλε!...

Δεν εννοώ σε καμιά περίπτωση κάτι κακό με αυτό, το αντίθετο μάλιστα...

Όμως, τα θεωρώ έτσι επειδή...καταγράφουν τη ματαιότητα της ανθρώπινης ύπαρξης! Αυτό μου βγάζουν εμένα τουλάχιστον.

Παρεμπιπτόντως ...

Γνωρίζεις την "χαρμολύπη" ;

:)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom