Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
[size=9pt]Eλένη, περίμενα περισσότερα
17-03-2011

Την Ελένη την είχα πάρει πριν από αρκετούς μήνες σε μια επίσκεψή μου στο βουνό. Δεν μπορώ να πω ότι είχα ενθουσιαστεί, ούτε βέβαια ότι είχα απογοητετεί. Αυτό που μου είχε μείνει από την τότε συνεύρεσή μας ήταν το πανέμορφο κορμί της και τα μεσανατολίτικα χαρακτηριστικά της. Η μετακόμισή της σε ένα από τα κορυφαία στούντιο σε συνδυασμό με τις πολύ καλές κριτικές με έκαναν να κατηφορίσω στο άντρο της Αντζελας για να ξανασυναντήσω τη γλυκιά Αιγύπτια. Προς στιγμή σκέφτηκα να κάνω duo με Ελένη και Νεφέλη, όμως τελικά επέλεξα να μην ενδώσω στον πειρασμό και να πάρω μόνο την Ελένη. Τα 60 ευρώ (για στάση 69) βγήκαν από το πορτοφόλι και μετά από αναμονή 15 λεπτών στο μικρό δωμάτιο δεξιά έρχεται η δεσποινίδα για τα περαιτέρω... Αφού (ξανα)συστηθήκαμε της είπα ότι είχαμε ξαναβρεθεί στη Βριλησσού και απ' ό,τι κατάλαβα δεν θέλει να πολυμιλάει για το πέρασμά της από εκεί. Ξεκινήσαμε με φιλιά εκ μέρους της σε όλο μου το σώμα, με αποτέλεσμα να γίνω τούρμπο ιδιαίτερα γρήγορα, κάτι που έσπευσε να εκμεταλλευτεί φορώντας μου προφυλακτικό και ξεκινώντας μια κάπως βιαστική πίπα, χωρίς καθόλου καραμέλωμα @@. Μετά από λίγη ώρα με προ(σ)κάλεσε να ανταποδώσω την περιποίηση. Φυσικά και δεν μπορούσα να αρνηθώ και ξεκίνησα με φιλιά και γλύψιμο στο κορμί της, κάτι που έδειχνε να απολαμβάνει αν κρίνω από τους αναστεναγμούς και από το πόσο είχαν σκληρύνει οι ρώγες της. [size=12pt]Οταν όμως έφτασα στο επίμαχο σημείο, μου μπήκαν ιδέες ότι πιθανότατα να είχε έρθει σε μένα κατευθείαν από τον προηγούμενο συναγωνιστή, χωρίς να πλυθεί[/size]. Αποσύρθηκα διακριτικά από την περιοχή και ασχολήθηκα αρκετή ώρα με το στήθος της. Ξεκινήσαμε το σεξ με εμένα από πάνω και μετά στο πλάι. Η συμμετοχή της καλή, με προστυχόλογα χωρίς... υπερβολές. Το [size=12pt]τελείωμα ήρθε με το υγρό μου πυρ να ξεχύνεται στο στήθος της. Σκουπίστηκε με μωρομάντηλο,[/size] ντύθηκε και έφυγε δίνοντάς μου ένα πεταχτό φιλί. Αφού ξεπλύθηκα στον νιπτήρα, ντύθηκα και φεύγοντας την είδα να ανεβαίνει τα σκαλιά για τον επόμενο. Θα ορκιζόμουν ότι όσο ετοιμαζόμουνα δεν άκουσα κανέναν να μπαίνει στο ντους (είναι ακριβώς απέναντι από το μικρό δωμάτιο), κάτι που σε συνδυασμό με την εντύπωση που μου έδωσε στο δωμάτιο, με κάνει να σκέφτομαι πολύ σοβαρά αν θα την ξανατιμήσω, παρά το ότι είναι ο τύπος της γυναίκας που μου αρέσει. Μακάρι να είναι απλώς η ιδέα μου αλλά δεν νομίζω...
[/size]

Ας ελπίσουμε ο επόμενος να έγλειψε μουνί και να άφησε τα βυζιά, ο μεθεπόμενος να έγλειψε βυζιά και να φοβήθηκε το μουνί και τελικά όλοι να έγλειψαν το καθαρό σημείο.  ;) :2funny: :2funny:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Πολυ καλη και ξεχωριστη η κριτικη του Βυζολάγνου για το Διδυμου 20


Πραγματικα την απολαυσα.

Μπραβο, πολυ καλο χιουμορ και ταλεντο ταυτοχρονα !!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Ομοίως... ειδικά το δίστιχο

Τσουνάμι άσπρο παχύρευστο, της σάρωσε τα στήθια,
αν ήταν φυτοφάρμακο θα φύτρωναν ρεβύθια


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τι είπε το άτομο....
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ερωτηξις στους ειδικους. Η Κατερινα με τα γυαλακια, του βουνου (σαν το τσαι) και μετεπειτα Κασσανδρας, ξαναγυρισε στο βουνο? 57?
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ερωτηξις στους ειδικους. Η Κατερινα με τα γυαλακια, του βουνου (σαν το τσαι) και μετεπειτα Κασσανδρας, ξαναγυρισε στο βουνο? 57?

...ΣΤΩΩΩ... τωρα καταλαβα οτι δεν το ποσταρα στην ημερησια ενημερωση...αλλανταλλων...
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Εχει κανει λαθος! Εννοει το Λελας Καραγιαννη.

Ειναι μεθυσμενος μαλλον... :2funny:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616

Ο κ. PIATSAS πήρε πιάτο 73 ευρώ στο Amnezia.

Η εν λόγω βραχύσωμη νεαρά είναι ημιπαράφρων.

Προ ημερών είχε καντήλες-φλύκταινες στο λαιμό. Τις είχε και χθες;

Τι είναι αυτά ρε παίχτες?

Νέα κόλπα?

Μπουρδελο-στριπάδικο δύο σε ένα wash and go?

Λίγο καιρό έλειψα από δω και γίναν τέτοια πράγματα?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ενα μεγαλο ευχαριστω στον PIATSA για την κριτικη του για την Μελισσα στο MANREY.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Και ο λογος ειναι οτι στην μοναδικη μου επισκεψη στο ιδρυμα, η συγκεκριμενη κοπελα μου ειχε κανει ιδιεταιρη εντυπωση και ειχα σκοπο να την τιμησω.

Μετα απο αυτα ομως που γραφει ο εγκριτος συναγωνιστης, δεν υπαρχει περιπτωση.

ΥΓ: PIATSA την επομενη φορα που θα βρεθουμε κερναω μπυρα.........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Καλημερα σε ολους..ωραια και χρησιμη η ανταποκριση του spiderdom για κων/λεως66..παρεμπιπτοντως,κυριε spiderdom,ξερω κι εγω για μια gilf ολγα-πολυεργαλειο που ειναι με παληο καπετανιο ο οποιος υποφερει απο εγκεφαλικα κι οχι μονο..βιος και πολιτεια η κυρια.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
spiderdom-ανταποκριση για κων/λεως 166β.Διορθωνω...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Η εν λόγω βραχύσωμη νεαρά είναι ημιπαράφρων.

Προ ημερών είχε καντήλες-φλύκταινες στο λαιμό. Τις είχε και χθες;
Το ημι.. τι το θελατε κ.ΠΥΡΑΥΛΕ? :2funny:
Οχι δεν παρατηρησα κατι περιεργο στον λαιμο της
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ενα μεγαλο ευχαριστω στον PIATSA για την κριτικη του για την Μελισσα στο MANREY.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Και ο λογος ειναι οτι στην μοναδικη μου επισκεψη στο ιδρυμα, η συγκεκριμενη κοπελα μου ειχε κανει ιδιεταιρη εντυπωση και ειχα σκοπο να την τιμησω.

Μετα απο αυτα ομως που γραφει ο εγκριτος συναγωνιστης, δεν υπαρχει περιπτωση.

ΥΓ: PIATSA την επομενη φορα που θα βρεθουμε κερναω μπυρα.........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Αν νομιζεις οτι με μια μπυρα θα την βγαλεις λαδι γελαστηκες  :2funny:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
PIATSAS, ελπίζω να μη σε πήρα στο λαιμό μου ρε φίλε  :2funny:

Εντάξει, εμένα μου ψιλοάρεσε η Μελίσσα, αλλά γούστα είναι αυτά..
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
PIATSAS, ελπίζω να μη σε πήρα στο λαιμό μου ρε φίλε  :2funny:

Εντάξει, εμένα μου ψιλοάρεσε η Μελίσσα, αλλά γούστα είναι αυτά..
Μια χαρα μου τα χες πει ρε paiktoura δεν φταις εσυ!
Το πουλι μου φταιει που την εβλεπε κ βαραγε προσοχες!! :2funny:
Παμε για αλλα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom