Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
1ον : δεν κατάλαβα το χαρακτηρισμό "παπαγαλάκι" ?
2ον : γιατί ενοχλείστε τόσο που δίνω 120ε και μου αρέσει το αυταρχικό?
Oι κριτικές παπαγαλακίων είναι άμεσα εντοπίσιμες και δεν είναι οι δικές σου.
Το "ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ" αφορά την Μαντόνα-Βριλλησού 60.
 

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.742
Κριτικές
34
Like
4.701
Πόντοι
7.195
Τελικα παντα αξιζει μια δευτερη ευκαιρια...
  από
20-12-2010
Link κριτικής
Δείτε όλες τις κριτικές για την Έλενα
ποιός είναι ο δοκιμαστής ???? γιατί δε γράφει νικ ?
την ίδια μέρα έχει επίσης κριτική για Παιωνίου 47 πάλι θετική, στην ουσία χωρίς καμμία πληροφορία
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
ποιός είναι ο δοκιμαστής ???? γιατί δε γράφει νικ ?
την ίδια μέρα έχει επίσης κριτική για Παιωνίου 47 πάλι θετική, στην ουσία χωρίς καμμία πληροφορία
Ενω εχω  περαση  στην  Ελενα ενα  απογευμα η τσατσα  μου  ειπε περασε ειναι  η  ελενη και  και οταν  ειδα  την ελενη δεν ηταν  φυσικα  η  ελενα .Και  της απαντω  αλλο Ελενη  και αλλο  Ελενα.....Ναι  μου  λεει πανε να  μας  ξεγελασουν.Η τσατσα ειναι  μια  μελαχρινη με  κοντο  μαλι μαυρο και  βαρια  φωνη εχτες  ηταν  με  την  Ρενατα επανω......
 

slave1975

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
17
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Καλα τρελη ειναι η γκομενα? Απο τον εναν τα περνει στο στομα
 και στον αλλο γλωσσοφιλα
? ΑΗΔΙΑ!  :shit: :shit: :shit:  :shit: :shit:
Λεω γαι τις κριτικες των Χαρδαβελας και as.manager

λογικα η κοπέλα πλενετε με στοματικο διαλυμα
 

Manager69

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
3.465
λογικα η κοπέλα πλενετε με στοματικο διαλυμα


Η κοπέλα είναι πεντακάθαρη και μοσχομυριστή.Στο σεξ, όταν κάτι γίνεται με τη θέληση και των δύο, δεν είναι κατακριτέο.Κι η κοπέλα ό,τι έκανε, το έκανε μόνη της και το απόλαυσε κιόλας.Το τί θα κάνεις με τις κοπέλες, είναι δικό σου θέμα.Κι εύχομαι να απολαμβάνεις αυτό που κάνεις.Αρκεί φυσικά, να είναι σε λογικά πλαίσια.Και θα ήθελα να ξέρεις, ότι πρώτα ρωτάω και μετά προχωράω.Αν μου αρνηθούν κάτι, το καταλαβαίνω, το σέβομαι και δεν προχωράω.Και γι¨αυτό τις περισσότερες φορές περνάω καλά κι ας είναι διαφορετικές οι κοπέλες.Επειδή, σέβομαι τη δουλειά της κοπέλας, όπως θέλω να με σέβεται κι αυτή, επειδή πληρώνω για τις υπηρεσίες της.
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231

Η πιο ωραια του χωριου
από sadragino
20-12-2010

Σύντροφοι και συντροφισες(ξερω οτι παρακολουθειτε πολλες) καλησπερα σας...συναντηση με την αννουλα πριν περιπου 2-3 βδομαδες..Σε οτι αναφορα την εμφανιση δε θα κανω αναλυση καθως εχουν αναφερθει προηγουμενοι συναγωνιστες.το μονο που θα ηθελα να αναφερω ειναι οτι η αννα κατα τη γνωμη μου ειναι η πιο ωραια που κυκλοφορει στη φυλης...Οσο αναφορα τις υπηρεσίες που προσφερει θα έλεγα οτι για 20 ευρώ εμεινα αρκετα ικανοποιημενος...με το που μπηκα στο δωματιο(αν και περειμενα περιπου 20 λεπτα διοτι γινοταν της αννουλας) και επειτα απο τις τυπικες χαιρετουρες αρχισε πιπα αργη και βαθια χωρις δοντακι κατι που το προτειμω..[size=14pt]επειτα φορεσε το σκουφακι[/size] και ακολουθησε η ελληνορωμαικη παλη σε cow girl και επειτα στα 4...τωρα το αν θα ξαναπηγαινα ειναι δυσκολη ερωτηση ναι μεν απο αποψη εμφανισης το κοριτσι δεν παιζεται αλλα απο συμμετοχη δεν εκανε κατι τρομερο το οποιο θα με τραβαγε ετσι ωστε να ξαναπαω..ωραια τα περασα αλλα μεχρι εκει..παρκινγκ βρηκα εξω απο το μπουρδελο ακριβως αλλα ηταν και περιπου 3 τα ξημερωματα...αυτα τα λιγα..καλα να τα περνατε
Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης 04-12-2010
Όνομα κοπέλας Άννα
Προκαταρκτικά Ναι
Βάρδια επίσκεψης 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)



Τύπε σου έκανε ακάποτη πίπα η Αννούλα??




 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Ρε φιλε πουτανα ηθελες ή μενταλιστ?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Kαι γλωσσοφιλα δινει φιλε η αννουλα αν καβλωσει
Βασικά σε όλους δινει γλωσσόφιλα...

Και σε εμενα που δεν ειχαμε καθολου χημεια, δεν ελεγε όχι στα γλωσσίδια.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
[quote/]
Cultastaseis!

Η Βάσω είναι μία καινούρια Ρουμάνα αρκετά παρακμιακή.Είναι πολύ αδύνατη με μακριά μαύρα μαλλιά και με κάπως τραχύ πρόσωπο χωρίς να την χαρακτηρίσω και άσχημη.
Κάνει ακάποτη πίπα τελειωτική,69 πρωκτικό σεξ και δεν μιλάει καθόλου ελληνικά.Έγιναν προκαταρκτικά γλύφοντας μου όλο το σώμα και τα αρχίδια.Μέσα στην κάβλα μου της τον έδωσα γυμνό στο στόμα κάτι που μετανιώνω τώρα που σκέφτεται το πάνω κεφάλι.Την πήρα πάνω μου και έπειτα ζήτησα πρωκτικό.Στήθηκε στα τέσσερα και προσπάθησα να της τον βάλω με δυσκολία.Όταν τελικά τον πήρε άρχισε να τινάζεται απο τον πόνο και τελικά σταμάτησα και την πήρα απο το μουνί.Σε λίγο η τσατσά μία λεπτή με γυαλιά χτύπησε την πόρτα και γι αυτό η χαμηλή βαθμολογία.Η κοπέλα μου έκανε νόημα οτι πρέπει να φυγει και εγώ έβγαλα προφυλακτικό και της τα έριξα στα βυζάκια της.Να τονίσω οτι προφυλακτικό δεν ξέρει να τοποθετεί και αναγκάστηκα να το βάλω μόνος μου.Κάνει καλό κρεββάτι γενικά αλλά είναι και λίγο ρίσκο για νοσήματα.
Γι αυτό την προτείνω μόνο σε άτομα που τους αρέσουν οι cult καταστάσεις και που είναι γενικά πρόθυμα να αναλάβουν και το ανάλογο ρίσκο.

Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης 24-12-2010
Όνομα κοπέλας Bάσω
Προκαταρκτικά Ναι
Υπηρεσίες κοπέλας Πρωκτικό σεξ • Στάση 69
Βάρδια επίσκεψης 2η (απογευματινή)
[/quote]

Με το ίδιο προφυλακτικό κάνατε διείσδυση στο μουνί?  :uglystupid:
Από κόλο κατευθείαν μουνάκι?  :idiot:

Μετά σας φταίνε οι κοπέλες που κάνουν φουλ πρόγραμμα!!!!!!!!!!!!!!!    :headbang:
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Στις 23/12/2010 έγραψα κριτική για το στούντιο στην οδό Αχαρνών 106. Νομίζω ότι η κριτική αυτή είναι ότι πιο αστείο έχω γράψει (φρόντισα να βάλω όλη μου την τέχνη). Ακούω σχόλια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Και τώρα δυο ερωτήσεις στα μέλη (να δω ποιοι θα τα βρείτε):

1) Ποιος από τους παρακάτω ήταν ο εναρκτήριος διάλογος;
Α)
ΕΓΩ: Συγνώμη, και εσείς στην Ιστιαία πηγαίνετε;
ΑΥΤΗ: Όχι αγόρι μου. Εγώ θα κατέβω στην Αιδηψό.
Β)
ΕΓΩ: Σας πονάνε τα δόντια σας ε; Σας καταλαβαίνω.
ΑΥΤΗ: Δυστυχώς ναι.
ΕΓΩ: Κρίμα. Αν είχα μαζί μου καμία ασπιρίνη θα σας την έδινα ευχαρίστως.

Γ)
ΕΓΩ: Τώρα κόπασε κάπως ο αέρας. Στην αρχή φύσαγε πάρα πολύ.
ΑΥΤΗ: Αυτό δεν είναι τίποτα. Την προηγούμενη Κυριακή (12/12/2010), όπου ταξίδευα για Αθήνα ... εκεί να έβλεπες.
Δ)
ΕΓΩ: Να σας ρωτήσω: Σε 15 λεπτά φτάνουμε στην Αιδηψό;
ΑΥΤΗ: Έτσι νομίζω.
ΕΓΩ: Σας ευχαριστώ.

2) Τι άλλο συζητήσαμε, εκτός από την οικονομική κρίση και προσωπικά θέματα;
Α) Για το θαύμα με τους μεταλλωρύχους.
Β) Για τον καυγά της Βίκυς Καγιά με μια παίκτρια του next top model.
Γ) Για τις αποθήκες στο κέντρο της Αθήνας με τα μαϊμού προϊόντα.
Δ) Για το γεγονός ότι ο Γιώργος Θεοφάνους σκέφτεται να εγκαταλείψει την Ελλάδα και να μείνει για πάντα στην Κύπρο.





πετυχα τιποτα
; :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
λοιπον ειναι

το 1-> Α

και το 2 -> Β ?

χωρις να ειμαι σιγουρος για το 2ο

δεν διαβασα πολυ ΤΑΚΜΑΝ σημερα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Με το ίδιο προφυλακτικό κάνατε διείσδυση στο μουνί?  :uglystupid:
Από κόλο κατευθείαν μουνάκι?  :idiot:

Μετά σας φταίνε οι κοπέλες που κάνουν φουλ πρόγραμμα!!!!!!!!!!!!!!!     :headbang:

δικιε μου εχεις δει την τυπισσα
που πηρε ο τυπος?
κανε μια παληκαρια και πηγαινε να την δεις...
απο περιεργεια.... αλλου παταει αλλου βρισκεται  :2funny:
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11

Η πιο ωραια του χωριου
από sadragino
20-12-2010

Σύντροφοι και συντροφισες(ξερω οτι παρακολουθειτε πολλες) καλησπερα σας...συναντηση με την αννουλα πριν περιπου 2-3 βδομαδες..Σε οτι αναφορα την εμφανιση δε θα κανω αναλυση καθως εχουν αναφερθει προηγουμενοι συναγωνιστες.το μονο που θα ηθελα να αναφερω ειναι οτι η αννα κατα τη γνωμη μου ειναι η πιο ωραια που κυκλοφορει στη φυλης...Οσο αναφορα τις υπηρεσίες που προσφερει θα έλεγα οτι για 20 ευρώ εμεινα αρκετα ικανοποιημενος...με το που μπηκα στο δωματιο(αν και περειμενα περιπου 20 λεπτα διοτι γινοταν της αννουλας) και επειτα απο τις τυπικες χαιρετουρες αρχισε πιπα αργη και βαθια χωρις δοντακι κατι που το προτειμω..[size=14pt]επειτα φορεσε το σκουφακι[/size] και ακολουθησε η ελληνορωμαικη παλη σε cow girl και επειτα στα 4...τωρα το αν θα ξαναπηγαινα ειναι δυσκολη ερωτηση ναι μεν απο αποψη εμφανισης το κοριτσι δεν παιζεται αλλα απο συμμετοχη δεν εκανε κατι τρομερο το οποιο θα με τραβαγε ετσι ωστε να ξαναπαω..ωραια τα περασα αλλα μεχρι εκει..παρκινγκ βρηκα εξω απο το μπουρδελο ακριβως αλλα ηταν και περιπου 3 τα ξημερωματα...αυτα τα λιγα..καλα να τα περνατε
Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης 04-12-2010
Όνομα κοπέλας Άννα
Προκαταρκτικά Ναι
Βάρδια επίσκεψης 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)



Τύπε σου έκανε ακάποτη πίπα η Αννούλα??
το θεωρω λιγο απιθανο να κανει ακαπελα η αννουλα.σε ενα αλλο θρεντ ειχα διαβασει οτι μια εποχη εδινε και κωλο με +20 ευρω αλλα και αυτο μαλλον στα ορια του αστικου μυθου βαδιζει
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
λοιπον ειναι

το 1-> Α

και το 2 -> Β ?

χωρις να ειμαι σιγουρος για το 2ο

δεν διαβασα πολυ ΤΑΚΜΑΝ σημερα
Κανένα από τα παραπάνω. Επειδή είναι Χριστούγεννα, σας δίνω άλλη μια ευκαιρία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom