Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Πες μου κιολας οτι σου εχει τυχει στις 12 το μεσημερι να ειναι κοκκινομαλλα με μπλε ματια και στις 2 μαυρομαλλα με μαυρα! :2funny:

Το κάνουν για να σε μπερδέψουνε και να αποφασίσεις να πας ο ίδιος να τσεκάρεις :rolleyes: ;)
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290

''Εκείνο που με ξενέρωσε ήταν πριν την δεύτερη κατάθεση Angryκτύπησε το alarm πολύ νωρίτερα για τέλος χρόνου χωρίς να συνυπολογίζετε το social time που έγινε στην αρχή του αγωνος''


πλακα κανεις  ε?
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
απλα καλη λεει αλλα παρ ολα αυτα περασες ρε φιλε 2 ωρες μαζι της???κατι δεν παει καλα?εκτος κι αν προπληρωσες 2 ωρες και δεν ζητησες τα λεφτα για την 2η χαμενη ωρα πισω!!!αν ειναι ετσι τοτε φταιτε και τα παθαινετε!!!
απο τη στιγμη που δεν σ αρεσει κατι και δεν γουσταρεις το λες και τελος... :sunglasses:
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007

''Εκείνο που με ξενέρωσε ήταν πριν την δεύτερη κατάθεση Angryκτύπησε το alarm πολύ νωρίτερα για τέλος χρόνου χωρίς να συνυπολογίζετε το social time που έγινε στην αρχή του αγωνος''


πλακα κανεις  ε?
οσο η τζουλιεν δουλευε μονη κι ερχοταν στα ραντεβου με το αυτοκινητακι της δεν υπηρχαν αυτα!!αν τωρα που συναιτεριστηκε με την εβιτα-πεννυ φερεται ετσι και απεκτησε κι οδηγο-νταβα που την παιρνει τηλεφωνω να ''τελειωνει'' με τα ραντεβου μπηκε μονη της στην μαυρη λιστα!!!! :think: :think: :think:
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
www.bourdela.com/stountio/athina/peiraiws-193/#jr_review_19792]http://www.bourdela.com/stountio/athina/peiraiws-193/#jr_review_19792[/url]
www.bourdela.com/stountio/athina/khfisou-30/#jr_review_19859]http://www.bourdela.com/stountio/athina/khfisou-30/#jr_review_19859[/url]
Kαποιος απο τους 2 δεν μας τα λεει καλα!
Ή μηπως και οι δυο? :think:
Αποφασιστε ρε παιδια..ειναι κοκκινομαλλα με μεγαλες μπλε ματαρες ή μαυρομαλλα με μαυρα ματια(λεω εγω τωρα..)?!
:rolleyes:
Nα λύσω τον γρίφο? :2funny:
Είναι κοκκινομάλα με μπλε μάτια........mr PIATSAS.... :-*
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
:rolleyes:
Nα λύσω τον γρίφο? :2funny:
Είναι κοκκινομάλα με μπλε μάτια........mr PIATSAS.... :-*

Γιατί δεν κανονίζετε, αγαπητό στούντιο, να λυθεί και η απορία στον εν λόγω κύριο που την έβλεπε αλλιώς; :2funny: :2funny: :2funny:

www.bourdela.com/stountio/athina/khfisou-30/#jr_review_19859]http://www.bourdela.com/stountio/athina/khfisou-30/#jr_review_19859[/url]
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
Γιατί δεν κανονίζετε, αγαπητό στούντιο, να λυθεί και η απορία στον εν λόγω κύριο που την έβλεπε αλλιώς; :2funny: :2funny: :2funny:

www.bourdela.com/stountio/athina/khfisou-30/#jr_review_19859]http://www.bourdela.com/stountio/athina/khfisou-30/#jr_review_19859[/url]
Kαλά θα του κάνουμε δώρο ένα ραντεβού στον οφθαλμίατρο........ :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλά μπορεί να έχασε το φώς του απο την Angelina.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Kαλά θα του κάνουμε δώρο ένα ραντεβού στον οφθαλμίατρο........ :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλά μπορεί να έχασε το φώς του απο την Angelina.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σε ποιο πρόγραμμα θα είναι το δώρο; :think: Γιατί εδώ που τα λέμε, κι εγώ έχω να πάω καιρό :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
www.bourdela.com/stountio/athina/fulhs-104/#jr_review_19918]
]


Άντζελα : forced sissification

Μέσος όρος:

9.8
Εμφάνιση κοπέλας:

10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:

10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου:

10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:

9.0
Πρόσβαση/Parking:

9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

10.0
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;
Ευχαριστούμε για την ψήφο σας.
από sarouman
15-12-2010
Στους top 100 Αξιολογητές
Link κριτικής
Δείτε όλες τις κριτικές για την Άντζελα
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

10 στους 12 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
Η κριτική αυτή είναι κάπως ετεροχρονισμένη, αφού η συγκεκριμένη εμπειρία συνέβη πριν μία εβδομάδα ακριβώς. Αλλά λόγω κάποιων υποχρεώσεων που είχα, και κυρίως επειδή τη θεωρώ αρκετά extreme… αμφιταλαντευόμουν αν έπρεπε να τη περιγράψω ή όχι. Όπως και να ‘χει… πιστεύω πως η Άντζελα έδωσε τα ρέστα της εδώ…
Απόγευμα Τρίτης, προς βράδυ, και χτυπώντας το κουδούνι, βρήκα στο σαλόνι 2 υπηρεσίες και όχι 1, οι οποίες και με καλοχαιρέτησαν (μπορεί να έπεσα και στην αλλαγή της δικής τους βάρδιας). Η Άντζελα ήταν στο δωμάτιο. Εγώ ανέβηκα στο 3, ξεντύθηκα και περίμενα, χαζεύοντας στην τσόντα που έδειχνε η LCD.
Άκουσα στις σκάλες τις τακουνάρες της να ανεβαίνουν, και η πόρτα στο δωμάτιο μου άνοιξε (παρόλο ότι ήξερα πως θα πήγαινε στο 4 γιατί προηγούνταν κάποιος συναγωνιστής). Μπήκε φουριόζα μέσα και πριν προλάβω να τη χαιρετήσω, μου έχωσε δυο δυνατές σφαλιάρες και με έφτυσε στο πρόσωπο! Εντάξει αιφνιδιάστηκα!
«Θα περιμένεις στο πάτωμα στα 4 όταν θα ακούσεις να τελειώνω από δίπλα!» μου είπε επιτακτικά και βιαστικά έφυγε…
Έγιναν όλα τόσο αστραπιαία που δεν κατάλαβα πότε είχα καυλώσει! Ξάπλωσα να ηρεμήσω αλλά είχα πάρει φωτιά. Έριξα λίγο νερό στο πρόσωπο μου και συνήλθα..
Τέλος πάντων, μετά από κάποια ώρα η διπλανή πόρτα έκλεισε βαριά και εγώ έπεσα στα 4 περιμένοντας. Την άκουσα να βαδίζει αργά και να μιλάει με την υπηρεσία. Άνοιξε τη πόρτα και με κοίταξε ανέκφραστη να είμαι γονατισμένος στο πάτωμα. Δεν έκανε τίποτα, απλά με κοίταζε. Έκανε ένα αργό βαθύ κάθισμα που αποκάλυψε τους μυώδεις τετρακέφαλούς της και με διέταξε να βγω στα 4 στο σαλόνι…
Άρχισα να μπουσουλάω προς τα έξω, και το μάτι μου πήρε την υπηρεσία που κοντοστέκονταν στις σκάλες κοιτάζοντάς με! Ένιωσα ντροπή και καύλα μαζί, ενώ απέφυγα να την κοιτάξω στο πρόσωπο.. «Χαιρέτησε την κυρία!»
με πρόσταξε η Άντζελα και εγώ με αδύναμη φωνή της είπα «Γεια σας κα….». Είχα γίνει κατακόκκινος..
Προσπαθούσα να γλείψω τις ποδάρες της Άντζελας καθώς προχωρούσα στα 4… αλλά αυτή μπήκε στο δίπλα δωμάτιο. Πήρε ένα στριγκάκι και μου το έδωσε να το φορέσω καθώς και ένα κόκκινο babydoll.
«Κάθισε στην πολυθρόνα και μη μιλάς!», μου είπε, ενώ την είδα να κάθεται δίπλα μου κρατώντας μακιγιάζ! Μου έβαψε τα μάγουλα, μου έβαλε ρουζ, και κραγιόν στα χείλη. Αισθάνθηκα σαν πουτανίτσα.. Με έφτυσε στο στόμα και μου είπε να σηκωθώ και να κατέβω τις σκάλες. Πήγα μέχρι τα μισά γιατί ντρεπόμουν. Με έβριζε και μου είπε να φωνάξω την υπηρεσία που μας άκουγε.
«φώναξε ότι είσαι μια πουτάνα που την πληρώνουν για να γαμιέται!»

«πιο δυνατά!»
«πες ότι είσαι μια πουτάνα που γουστάρεις να πηδιέσαι, ξεφτιλισμένη»
Προσπαθούσα να φωνάξω, αλλά είχα γίνει μούσκεμα.. Με έκανε ξεφτίλα και ο πούτσος μου στεκόταν όρθιος! Με κάλεσε πάνω και μπήκαμε πάλι στο δωμάτιο.
Ξάπλωσε στο κρεβάτι και μου έδωσε τις ποδάρες της να τις γλείψω. Εγώ γονατιστός στο πάτωμα έπεσα με τα μούτρα, και ρουφούσα τα καυλιάρικα δαχτυλάκια της και τις πατούσες της… Με χαστούκιζε αν δεν έμενε ευχαριστημένη και με έφτυνε δυνατά. Σε μια στιγμή σηκώθηκε και κόλλησε το πρόσωπο μου στη μουνάρα της, αλλά μου απαγόρεψε να τη γλείψω, απλά να τη μυρίσω δυνατά.
«αχ, πως κατουριέμαι τόση ώρα» είπε και άφησε να της πέσει λίγη golden rain στα μούτρα μου, αιφνιδιάζοντας με!
«όχι ακόμα καριόλη», και με χαστούκισε δυνατά στο μάγουλο.
Με διέταξε να στηθώ στα 4 πάνω στο κρεβάτι… και την είδα να κρατάει μία τάπα! Ήταν κάπως χοντρή στη μέση αλλά κοντή. Της έβαλε προφυλακτικό και μου είπε να μη κουνηθώ καθόλου. Με κωλοδαχτύλιασε λιγάκι και έφτυσε 2-3 φορές τον πρωκτό μου. Άρχισε να σπρώχνει την τάπα, που δεν έμπαινε. Μου χάιδεψε την πλάτη και είπε να χαλαρώσω και να πιέσω προς τα έξω… και με μια επιδέξια κίνηση μου την κάρφωσε! Πόνεσα εξαιρετικά αλλά μου μαλάκιζε το πούτσο πολύ γλυκά γλείφοντάς με στο αυτί. Άφησε την τάπα μέσα μου και είπε να ξαναγλείψω τα πόδια της. Είχα τρελαθεί! Τώρα έγλειφα όπου προλάβαινα, και τα μπούτια της και τις γάμπες της και με άφηνε γελώντας, τρίβοντας τη μουνάρα της.. ενώ ακόμα μερικές σταγονίτσες που επίτηδες της ξέφυγαν, με έκαναν να μαλακίζομαι σαν τρελός.
Εντάξει δεν άντεχα και μου είπε «κάνε ότι θες μόνο να μη σου πέσει η τάπα γιατί σε τσάκισα!»
Πήγε προς το μπάνιο και την ακολούθησα στα 4… και έκανα επίτηδες την τάπα να μου πέσει (δεν άντεχα και άλλο την πρωτόγνωρη αυτή αίσθηση). Αλλά τι το ήθελα….
Το κατάλαβε και αφήνιασε! Άρχισε να με βρίζει «γιατί δεν ακούς ποτέ αυτά που σου λέω? σε σιχαίνομαι καριόλη» και μου άρπαξε το πρόσωπο τραντάζοντάς το, ενώ έχωσε σαν λυσσασμένη τα νύχια της στα μούτρα μου (πραγματικά με πόνεσε πολύ αυτό). Μου έχωσε δυνατές σφαλιάρες, ενώ εγώ την παρακαλούσα να σταματήσει. Απαίτησε να της πω συγνώμη δυνατά, και να ξαπλώσω ανάσκελα..
Ήρθε από πάνω μου και κάνοντας βαθύ κάθισμα στο πρόσωπο μου, με γέμισε με την golden rain της ώσπου πνίγηκα, χύνοντας μέσα στο στριγκάκι…
Συνήθως τελειώνω έτσι στο αυταρχικό αλλά το έχω κάνει μόνο στο συγκεκριμένο studio, γι’αυτό και το επαναλαμβάνω κάθε φορά..
Με δυο λέξεις: ήταν τέλεια! Πρωτόγνωρες εμπειρίες, απίστευτες καταστάσεις, που με οποιαδήποτε κοπέλα δεν μπορείς να πραγματοποιήσεις εύκολα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να ζητήσεις αυταρχικό από αυτό το studio και να μην περάσεις καλά, ή να μη ζήσεις κάτι διαφορετικό!
Τώρα τι να πω… ίσως η υπερβολική ειλικρίνεια βλάπτει, ίσως δεν έπρεπε να τα γράψω όλα… ίσως, ίσως, ίσως…
Ίσως να βαρέθηκα κάποιες ειρωνείες, ίσως να κουράστηκα να απολογούμαι για το τι είμαι, και τι δεν είμαι…
Ίσως κουράστηκα να γράφω και πρέπει να σταματήσω κάποια στιγμή.. θα δούμε…
Πάντως ότι φαντασιώσεις έχω… σ’αυτό το studio… ποτέ δεν απέχουν πολύ από το να γίνουν πραγματικότητα. Και οι κοπέλες τα δίνουν όλα! Το λέω υπεύθυνα αυτό…
Τα λέμε…












τι ειναι αυτα ρε τυπε;πρεπει να σταματησεις επειγοντως το αθλημα....σε χαλαει... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006

Επισκέπτης

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.315
Πόντοι
216
και

τωρα.... αυτες μοιαζουν σαν να τις εχει γραψει ο ιδιος ανθρωπος ???
η εγω ειμαι απλα καχυποπτος?? :o

μερικοί δεν κρατανε ουτε τα προσχηματα...φαντασου ποσα αρνια υπαρχουν εδω μεσα.
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
μερικοί δεν κρατανε ουτε τα προσχηματα...φαντασου ποσα αρνια υπαρχουν εδω μεσα.

Έχω μια δυσκολία να βγάλω το ίδιο συμπέρασμα. Βέβαια δεν έκανα και λεπτομερειακή cross-correlation αλλά η γενική εντύπωση που αποκόμισα με ένα γρήγορο διάβασμα είναι διαφορετική για κάθε μια κριτική.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
και

τωρα.... αυτες μοιαζουν σαν να τις εχει γραψει ο ιδιος ανθρωπος ???
η εγω ειμαι απλα καχυποπτος?? :o

Μπορείς να γίνεις αναλυτικότερος; Γιατί για να είμαι ειλικρινής προσωπικά τη σχέση μεταξύ τους δεν τη βρίσκω πουθενά :think: Ίσως βέβαια να ψάχνω και σε λάθος σημεία
 

Επισκέπτης
Γενικώς εμφανίζονται κριτικές-ύμνοι από μέλη-κομήτες. Αποδείξεις δεν έχουμε, μύτη όμως έχουμε. Αν αδικηθεί κανείς, και τον πάρουμε για μουφα, ο χρόνος και η συνέχεια της συμμετοχής στο σάιτ θα διορθώσουν τα πράγματα. Πάντως αδυνατώ να πιστέψω ότι δεν υπάρχουν παπαγαλάκια εδώ. Μερικοί είναι άτεχνοι και φαίνεται η προσπάθεια τους να καλυφθούν.
Δεν στήνουμε δικαστήριο. Όλοι έχουν (ή θα έπρεπε να έχουν) κρίση. Ας την ακολουθήσούν. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom