Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μπορεί να είναι και έτσι...
Όλοι οι άνθρωποι νιώθουμε ενοχές στη ζωή μας, άλλοι τις εξωτερικεύουν και άλλοι όχι, παρολο που όλους μας βασανίζουν ενδόμυχα.
Τις κριτικές τις γράφω αφενός επειδή μου δίνει τη δυνατότητα το site και αφετέρου προς ενημέρωση αυτών που θέλουν να δοκιμάσουν κάτι παρόμοιο. Ισως και προς δική μου τέρψιν.
Πάντως δεν έχω αμφιβολίες σχετικά με την ταυτότητα μου (όπως άλλοι από περιέργεια και άλλοι ειρωνικά με ρωτούσαν κατά καιρούς). Και πολλοί με περιμένουν στη γωνία όταν εκφράσω άποψη για οποιοδήποτε θέμα στα threads του site για να με ειρωνευτούν για τις προτιμήσεις μου στη σεξουαλική μου ζωή (ακόμα και ο πολύς "bakalhs")
Και δε θέλω να προκαλώ, ούτε να σοκάρω.. Αν δω πως οι αρνητικές ψήφοι πλειοψηφήσουν των θετικών, ή δεχτώ αρκετά αρνητικά μηνύματα..να είσαι σίγουρος πως θα σταματήσω να γράφω κριτικές. Το έχω ξαναπεί αυτό άλλωστε.
:thumbsup: Περί ορέξεως ουδείς λόγος.
Εξάλου κυριε sarouman  είσθε το Νο 1 στο είδος σας !!!
 

Επισκέπτης
(...)
Τις κριτικές τις γράφω αφενός επειδή μου δίνει τη δυνατότητα το site και αφετέρου προς ενημέρωση αυτών που θέλουν να δοκιμάσουν κάτι παρόμοιο. Ισως και προς δική μου τέρψιν.
Πάντως δεν έχω αμφιβολίες σχετικά με την ταυτότητα μου (...)
Και δε θέλω να προκαλώ, ούτε να σοκάρω.. Αν δω πως οι αρνητικές ψήφοι πλειοψηφήσουν των θετικών, ή δεχτώ αρκετά αρνητικά μηνύματα..να είσαι σίγουρος πως θα σταματήσω να γράφω κριτικές. Το έχω ξαναπεί αυτό άλλωστε.

Πολύ σωστή βρίσκω τη στάση σου.
Κριτικές γράφω (και διαβάζω) για τους ίδιους λόγους και εγώ, άσχετα από προτιμήσεις.
Γενικά μία είναι η απαίτηση: O σεβασμός του άλλου. Επί της ουσίας, όχι σαχλές «ηθικολογίες» ή πολιτικές «ορθότητες».
Σωστή κρίνω και τη στάση να μην γράφεις αν διαπιστώσεις ότι αυτό θα ήθελε η συντριπτική πλειοψηφία του σάιτ. Τι νόημα θα είχε σε αυτή την περίπτωση;
Δεν νομίζω όμως ότι συμβαίνει αυτό και η δική μου γνώμη είναι να συνεχίσεις να γράφεις (εφόσον βέβαια το επιθυμείς κι εσύ).
Γενικά, συνειδητό άτομο μου φαίνεσαι.
Keep walking :)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

Kαι ποιος σου ειπε πως εμεις θελουμε να στηριξουμε την SIRINA
με τις μ@λ@κιες που βγαζει κατα καιρους???

Μηπως εισαι κι εσυ της αποψης οτι η πειρατεια σκοτωνει τη μουσικη-cinema-κτλ ????
Μηπως πιστευεις κι εσυ πως τα πνευματικα δικαιωματα πρεπει να τα προστατευουμε,
πληρωνοντας τα με 20ευρα???

Τι ακριβως θελεις να μας πεις???

Οσο για το παραπανω μερος της κριτικης σου δεν θα το σχολιασω!
Ο καθενας εχει την αποψη του! Εγω δεν εχω δει ακομη την τσοντα αρα δεν μπορω να εχω αποψη!
Μονο στο συγκεκριμενο σημειο σταθηκα!
 

Επισκέπτης
Φυλής 71 άνω-Βίκυ:
{Βίκυ: Βούτυρα - ἔλαια – λίπη
...1 Ἐξ ἄλλου ὁ ἄνθρωπος σπανίως ἐπιζητεῖ τὴν ἠσυχίαν του ἀλλὰ ἀντικαταστήσας τὴν Πίστιν διὰ τῆς διαβολικῆς ἐπιθυμίας τῆς Γνώσεως κατέστη ὁ ἴδιος πρόξενος τῶν πλείστων δυσχερειῶν τὰς ὁποίας ἀντιμετωπίζει καθ΄ ὅλον τὸν βῖον του.
...2Ἀλλὰ καὶ κατὰ τὴν πράξιν ἠσθανόμεθα ὅτι συνουσιαζόμεθα μὲ σᾶκκον πλήρην γάλακτος ἀφεθέντος εἰς τὴν δράσιν τῶν φυραμάτων πρὸς ζύμωσιν εἰς τυρόν
.}
από bakalhs

:thumbsup:
Μπακάλη, μου έφτιαξες το κέφι απογευματιάτικα.
1Τουλάχιστον έχεις την ικανοποίηση οτι βαδίζεις στα αχνάρια του Σων Κόνερι στο "Το Όνομα Του Ρόδου".
2Ευτυχείς οι απολαμβάνοντες ακόμη φυσικών προϊόντων του χωριού.




 

Επισκέπτης
2Ευτυχείς οι απολαμβάνοντες ακόμη φυσικών προϊόντων του χωριού.

Καὶ ἡ Βίκυ φυσικὸν προϊὸν εἶναι (ἐν ἀντιπαραβολῇ πρὸς τὰ προϊόντα τῆς πλαστικῆς χειρουργικῆς), ἀλλὰ δὲν ἐξεύρω ἐὰν εἶναι εὐτυχεῖς οἱ δοκιμάζοντες. Ὑποψηφίους πελάτας δὲν εἶχεν πολλοὺς πάντως.
 

Επισκέπτης
Δεν την απασχολεί καθόλου.Δεν κάνει καμμία ενέργεια για επικοινωνία.Μια από τα ίδια σε όλους.Αγγαρεία της υπομονής.Αρκείται σε οτι λάβει.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Η www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fulhs-71a/#jr_review_19675]νέα κριτική του κ. bakalhs[/url] αποδεικνύει ότι η αποχή, ο ασκητισμός και τα τοιαύτα, ευνοούν την τέχνη, όπως εδώ συμβαίνει με την ποίηση...

"...Ἀλλὰ καὶ κατὰ τὴν πράξιν ἠσθανόμεθα ὅτι συνουσιαζόμεθα μὲ σᾶκκον πλήρην γάλακτος ἀφεθέντος εἰς τὴν δράσιν τῶν φυραμάτων πρὸς ζύμωσιν εἰς τυρόν.}..."

Αμήν.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
αυτη ειναι mega-jumbo, πως και σου ξεφυγε? τσεκαρε asap
 

Επισκέπτης

Καιρό έιχαμε να διαβάσουμε κριτική από τον τιμημένο συναθλητή.
Μου αρέσει που, αναστοχαζόμενος, προβάλλει τα εφήμερα γεγονότα σε ένα ευρύτερο πλαίσιο απτόμενο της ανθρώπινης μοίρας:

Ἐξ ἄλλου ὁ ἄνθρωπος σπανίως ἐπιζητεῖ τὴν ἠσυχίαν του ἀλλὰ ἀντικαταστήσας τὴν Πίστιν διὰ τῆς διαβολικῆς ἐπιθυμίας τῆς Γνώσεως κατέστη ὁ ἴδιος πρόξενος τῶν πλείστων δυσχερειῶν τὰς ὁποίας ἀντιμετωπίζει καθ΄ ὅλον τὸν βῖον του.

Συμπληρώνοντας τον Πύραυλο: (η αποχή, ο ασκητισμός και τα τοιαύτα, ευνοούν την τέχνη)
Tυπική ψυχαναλυτική προσέγγιση εξιδανίκευσης της γεννετήσιας ορμής (επιστημονικώς: libido, λαΐστί: καύλα)
Και εις άλλα* με υγεία!

*(Δεν πίνω Άλφα, Κάιζερ πίνω, αλλά προτιμώ τις βαυαρέζικες)
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240


Συνάντησα την μαυρούλα μας πρίν 2 εβδομάδες περίπου στα νότια προάστεια ......
Είχα λίγο αγχος με το τι θα συναντήσω και επιπλέον διότι ήταν η πρώτη μου επαφή με μαύρη ....
Ήρθε με 20 λεπτά αργοπορία (ειχε ενημερώσει όμως).
Πολύ φιλική και ξεκίνησε με ένα βαδύ φιλί. Την περί΄μενα μπανιαρισμένος και φορώντας μόνο την πετσέτα του μπάνιου ..... γθύθηκε γρήγορα και μου τον χούφτωσε .
Ξε΄κινησε μια τρελή πίπα με πολλά σάλια και γλύψιμο αρχιδιών, και καταλήξαμε με ένα απίστευτο gagging στα όρθια όπου και τελείωσα μέσα βαθιά στο στόμα της. έφυγε πήγε στο μπάνι και εφού μπανιαρίστηκε ήρθε πάλι. Παρείγκηλε αναψυκτικα (τα κέρασε) και αφού ήπιαμε λιγο ξεκινήσαμε πάλι με βαθιά πίπα πάλι ..... και καταλήξαμε σε τρελό ANAL με αυτή απο πάνω και μετά πισωκολητο με πολύ χτύπημα. Δεν μασάει καθόλου ..... Έτσι και τελείωσα πάνω στο κολαράκι της ......
Αφού καθήσαμε και χαλαρώσαμε λιγάκι ήρθε η ώρα να αποχαιρετιστούμε και να πληρώσω .........
Εκεί τσαντήστηκα ........ Μου ζήτησε 150 .......ThinkingThinkingThinking
Τα έδωσα γιατί δεν είμαι άνθρωπος που θα κάνει καυγάδες αλλά .......
Αυτός είναι ο λόγος που δεν ξέρω αν θα την ξαναπάρω .......



χαχαχαχα θεος ο τυπος.... πηρε λοκο ,της τα ριξε βαθια στο λαρυγγι , του κερασε και γκαζοζα αντι να βαλει το χερι στην τσεπη , και τσαντιστηκε κιολας... χαχα :rockon: :rockon: :rockon:
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
χαχαχαχα θεος ο τυπος.... πηρε λοκο ,της τα ριξε βαθια στο λαρυγγι , του κερασε και γκαζοζα αντι να βαλει το χερι στην τσεπη , και τσαντιστηκε κιολας... χαχα :rockon: :rockon: :rockon:

Το θέμα είναι τι είχαν συμφωνήσει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866


Συνάντησα την μαυρούλα μας πρίν 2 εβδομάδες περίπου στα νότια προάστεια ......
Είχα λίγο αγχος με το τι θα συναντήσω και επιπλέον διότι ήταν η πρώτη μου επαφή με μαύρη ....
Ήρθε με 20 λεπτά αργοπορία (ειχε ενημερώσει όμως).
Πολύ φιλική και ξεκίνησε με ένα βαδύ φιλί. Την περί΄μενα μπανιαρισμένος και φορώντας μόνο την πετσέτα του μπάνιου ..... γθύθηκε γρήγορα και μου τον χούφτωσε .
Ξε΄κινησε μια τρελή πίπα με πολλά σάλια και γλύψιμο αρχιδιών, και καταλήξαμε με ένα απίστευτο gagging στα όρθια όπου και τελείωσα μέσα βαθιά στο στόμα της. έφυγε πήγε στο μπάνι και εφού μπανιαρίστηκε ήρθε πάλι. Παρείγκηλε αναψυκτικα (τα κέρασε) και αφού ήπιαμε λιγο ξεκινήσαμε πάλι με βαθιά πίπα πάλι ..... και καταλήξαμε σε τρελό ANAL με αυτή απο πάνω και μετά πισωκολητο με πολύ χτύπημα. Δεν μασάει καθόλου ..... Έτσι και τελείωσα πάνω στο κολαράκι της ......
Αφού καθήσαμε και χαλαρώσαμε λιγάκι ήρθε η ώρα να αποχαιρετιστούμε και να πληρώσω .........
Εκεί τσαντήστηκα ........ Μου ζήτησε 150 .......ThinkingThinkingThinking
Τα έδωσα γιατί δεν είμαι άνθρωπος που θα κάνει καυγάδες αλλά .......
Αυτός είναι ο λόγος που δεν ξέρω αν θα την ξαναπάρω .......



χαχαχαχα θεος ο τυπος.... πηρε λοκο ,της τα ριξε βαθια στο λαρυγγι , του κερασε και γκαζοζα αντι να βαλει το χερι στην τσεπη , και τσαντιστηκε κιολας... χαχα :rockon: :rockon: :rockon:
του χρεωσε την γκαζοζα τυπε γιαυτο του φανηκε ακριβη η τιμη :2funny:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783

το παρατεταμενο φιλι της θεας αφροδιτης ελπιζω να μην ειχε δυσαρεστα αποτελεσματα κυριε ωστε να αποδειχθει μοιραιο...να προσεχετε...

Δυσάρεστα αποτελέσματα;
Μοιραίο;
Έτσι όπως τα γράφετε, θα 'λεγε κανείς ότι η Αφροδίτη είναι λάμια...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

[size=8pt]Πρώτη φορά σε δωμάτιο στο εν λογω ίδρυμα, γι΄αυτό θα σταθώ λίγο.
Από τα χειρότερα που χω συνανησει σε studio.Λιτό, χωρίς κανένα καλαίσθητο στοιχείο, χωρίς ντουζιέρα ή νιπτήρα. Τα μωρομαντηλα ξεραμένα.
Το κρεβάτι ένα απλό σιδερένιο που έτριζε. Ένα μόνο μαξιλάρι και αυτο τετράγωνο «του καναπέ»….
Ευτυχώς η απόδοση της Αλεξάνδρας με έκανε να το ξεχάσω όσο ήταν δυνατόν.
[/size]

Πολυ εκλεκτικος μας εχεις γινει!  :grin:

Εχεις γαμησει ποτε στο (λεω ενα στην τυχη......)...... ΑΧΙΛΛΕΩΣ 40????
Χανεις!
ΕΧΕΙ ΒΡΩΜΙΚΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ!  :tooth:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom