Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Εγώ έκανα μια κριτική για το σπίτι της οδού Καλύμνου 48Β στις 26/11/10 για την Βαλέρια, και δεν δημοσευθηκε στην θέση του σπιτιού θα παρακαλούσα το αγαπητό site αν θέλει φυσικά να μου έγραφε γιατί? Ευχαριστώ πολύ. Χρηστός Μπαφίρης. cbafiris@yahoo.gr
Γιατί κύριε Μπαφίρη :grin: στο παρακάτω κείμενο δεν έχει καμία πληροφορία...

Λυπάμαι που δεν θα συμφωνήσω με τους προηγουμένους συναγωνιστές αλλά ..............παρασύρθηκα από αυτούς (και ειδικά από έναν ) ο οποίος είναι σπαθί στις κριτικές του, και πήγα χθές το πρωί . Κανονικά έπρεπε να φύγω αμέσως και με την θέα και μόνο της .........Θεάς, αλλά ,λέω μέσα μου , για να γράφουν αυτοί οι μάγκες τέτοια σχόλια , κάτι θα ξέρουν και μπήκα στο δωμάτιο ο μακάκας, αρκέστηκα σε ένα τσι..... και λέγοντας ότι τελείωσα, την ευχαρίστησα και έφυγα χωρίς να τελειώσω. Τώρα τι έκανε στους τρείς προηγούμενους φίλους,δεν ξέρω. Πάντως για σκιάχτρο στα χωράφια να διώχνει τα πουλιά , πάρα πολύ καλή είναι. SERAPIS.

 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Γιατί κύριε Μπαφίρη :grin: στο παρακάτω κείμενο δεν έχει καμία πληροφορία...

Λυπάμαι που δεν θα συμφωνήσω με τους προηγουμένους συναγωνιστές αλλά ..............παρασύρθηκα από αυτούς (και ειδικά από έναν ) ο οποίος είναι σπαθί στις κριτικές του, και πήγα χθές το πρωί . Κανονικά έπρεπε να φύγω αμέσως και με την θέα και μόνο της .........Θεάς, αλλά ,λέω μέσα μου , για να γράφουν αυτοί οι μάγκες τέτοια σχόλια , κάτι θα ξέρουν και μπήκα στο δωμάτιο ο μακάκας, αρκέστηκα σε ένα τσι..... και λέγοντας ότι τελείωσα, την ευχαρίστησα και έφυγα χωρίς να τελειώσω. Τώρα τι έκανε στους τρείς προηγούμενους φίλους,δεν ξέρω. Πάντως για σκιάχτρο στα χωράφια να διώχνει τα πουλιά , πάρα πολύ καλή είναι. SERAPIS.
Αραγε η κοπελα καταλαβε οτι της ελεγε ψεμματα οτι τελειωσε στο τσιμπουκι; :huh: :2funny:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

Εντυπωσιακος και περιγραφικοτατος!

Ενα μεγαλο RESPEKT τυπε μου!!!

:thumbsup:
Μαλακα μου τρελα νευρα η Αντζελα!  :grin:

Χιουμορ κανω! Δεν το λεω αρνητικα. Οντως τιμαει το συγκεκριμενο στουντιο απο οσο βλεπω τον τιτλο του Fetish!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

ρε που τα βρισκεται τα λεφτα (150)...απορια...

Το ντουέτο λογικά θα τα μοιράστηκε τα λεφτά ;) Σε καιρούς κρίσης δεν υπάρχει πια το "Κερνάει ο άντρας" :cheesy:

Μαλακα μου τρελα νευρα η Αντζελα!  :grin:

Χιουμορ κανω! Δεν το λεω αρνητικα. Οντως τιμαει το συγκεκριμενο στουντιο απο οσο βλεπω τον τιτλο του Fetish!

Άσχετο: www.gossipcop.com/leslie-nielsen-dies-dead-dead-death-84-pneumonia-airplane-naked-gun/]http://www.gossipcop.com/leslie-nielsen-dies-dead-dead-death-84-pneumonia-airplane-naked-gun/[/url]
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Οι www.bourdela.com/stountio/athina/fulhs-104/#jr_review_19567]περιπέτειες του sarouman[/url] είναι παρακαταθήκες.

Οι επιδοκιμασίες στα γραφόμενα του sarouman έχουν παραπάνω βάρος όταν προέρχονται από πρόσωπα που δεν έχουν το γούστο και την αισθητική του sarouman.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.535
Πόντοι
41.447

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Αχ βρε παιδιά... πάλι την πατάτε ?
Οι www.bourdela.com/stountio/athina/fulhs-104/#jr_review_19567]περιπέτειες του sarouman[/url] είναι παρακαταθήκες.

Οι επιδοκιμασίες στα γραφόμενα του sarouman έχουν παραπάνω βάρος όταν προέρχονται από πρόσωπα που δεν έχουν το γούστο και την αισθητική του sarouman.
sarouman μεγάλη μορφή ! :thumbsup:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Πραγματικά, εντυπωσιακός ο sarouman! Από αυταρχικά και τέτοιου είδους πράγματα δεν κατέχω, αλλά από γράψιμο είναι άπαιχτος!

Έχουμε Εμπειρίκους εδώ μέσα, έχουμε Ντε Σαντ, απ' όλα έχουμε.

Με αφορμή κάποιες τελευταίες κριτικές (και δεν "επιτίθεμαι" σε κάποιον συγκεκριμένα), σκέφτομαι λίγο και τη θέση των κοριτσιών... Όχι ότι δεν υπάρχουν και αυτές που πάνε να κοροϊδέψουν ή απλά δεν κάνουν για τη δουλειά, όμως, πάμε κι εμείς σ' αυτές πιωμένοι, κουρασμένοι, άπλυτοι, δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο... Και έχουμε την απαίτηση να μας κάνουν τούρμπο. Ε, δεν είναι και τόσο εύκολο, αν θες να περνάς καλά σε αυτό το άθλημα, πρέπει να είσαι και λίγο προετοιμασμένος.

Ως τώρα πάντως θεωρώ τυχερό τον εαυτό μου, από τότε που (ξανα)ξεκίνησα, όλες οι εμπειρίες μου είναι καλές - και εννοείται ότι το σάιτ βοήθησε πάρα πολύ σε αυτό.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
μου ζηταει συγγνωμη φευγει και φευγω

Ξαφνικα σηκωθηκε πηρε τα βρακια της και την εκανε χωρις κουβεντα !!!

Της μοδας εγινε ?  :think:


URL]]
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040

"....προς το παρον η ντονα παιζει και θα παιζει μονη της σε ολες τις βαρδιες απο οτι μου ειπε....δεν ηρθε αλλη κοπελα...."

Έχει παραγίνει αυτό το κακό σε πολλά στούντιο!

Οι κοπέλες πραγματικά ξεπατώνονται. Και δεν είναι μόνο το με πόσους πάνε μέσα στη μέρα. Το ότι κάθονται εκεί μέσα δεκαπέντε ώρες, φτάνει.

Πρόσφατα έγραψα μια κριτική για τη δεύτερη συνάντησή μου με την πάρα πολύ καλή Βαλεντίνα της Βριλησσού 60 και σημείωσα ότι αυτή τη φορά μου φάνηκε ένα κλικ πιο βιαστική. Στην πραγματικότητα ήταν πιο κουρασμένη - και φυσικό είναι, γιατί όπως έχω παρατηρήσει, συνέχεια διπλοβάρδια δουλεύει. Και δεν είναι η μόνη, το φαινόμενο εξαπλώνεται. Πώς μετά να δείξουν καλή διάθεση οι κοπέλες; - και πάλι καλά δηλαδή που ορισμένες ακόμα κι έτσι τα καταφέρνουν...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

"....προς το παρον η ντονα παιζει και θα παιζει μονη της σε ολες τις βαρδιες απο οτι μου ειπε....δεν ηρθε αλλη κοπελα...."

Έχει παραγίνει αυτό το κακό σε πολλά στούντιο!

Οι κοπέλες πραγματικά ξεπατώνονται. Και δεν είναι μόνο το με πόσους πάνε μέσα στη μέρα. Το ότι κάθονται εκεί μέσα δεκαπέντε ώρες, φτάνει.

Πρόσφατα έγραψα μια κριτική για τη δεύτερη συνάντησή μου με την πάρα πολύ καλή Βαλεντίνα της Βριλησσού 60 και σημείωσα ότι αυτή τη φορά μου φάνηκε ένα κλικ πιο βιαστική. Στην πραγματικότητα ήταν πιο κουρασμένη - και φυσικό είναι, γιατί όπως έχω παρατηρήσει, συνέχεια διπλοβάρδια δουλεύει. Και δεν είναι η μόνη, το φαινόμενο εξαπλώνεται. Πώς μετά να δείξουν καλή διάθεση οι κοπέλες; - και πάλι καλά δηλαδή που ορισμένες ακόμα κι έτσι τα καταφέρνουν...
καλα εκει ειναι και επαρχιακη πολη και ισως ανοιγουν απο τις τρεις  το μεσημερι και μετα τον πρωτο καιρο και η δουλεια ειναι σιγουρα πιο περιορισμενη.....αλλα αθηνα ειναι σιγουρα απαραδεκτο ως φαινομενο...ειδικα οποιος παει αργα βραδυ θα φαει σιγουρα πατατα και λογικο ειναι με τοση κουραση
 

Επισκέπτης
Άντζελα : domina GODESS

Sarouman, νοιώθεις ένοχος για κάποια αιτία που δεν κατάλαβες ποτέ;
Νοιώθεις απροσδιόριστα ενοχές στην ζωή σου;

 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Άντζελα : domina GODESS

Sarouman, νοιώθεις ένοχος για κάποια αιτία που δεν κατάλαβες ποτέ;
Νοιώθεις απροσδιόριστα ενοχές στην ζωή σου;

Μπορεί να είναι και έτσι...
Όλοι οι άνθρωποι νιώθουμε ενοχές στη ζωή μας, άλλοι τις εξωτερικεύουν και άλλοι όχι, παρολο που όλους μας βασανίζουν ενδόμυχα.
Τις κριτικές τις γράφω αφενός επειδή μου δίνει τη δυνατότητα το site και αφετέρου προς ενημέρωση αυτών που θέλουν να δοκιμάσουν κάτι παρόμοιο. Ισως και προς δική μου τέρψιν.
Πάντως δεν έχω αμφιβολίες σχετικά με την ταυτότητα μου (όπως άλλοι από περιέργεια και άλλοι ειρωνικά με ρωτούσαν κατά καιρούς). Και πολλοί με περιμένουν στη γωνία όταν εκφράσω άποψη για οποιοδήποτε θέμα στα threads του site για να με ειρωνευτούν για τις προτιμήσεις μου στη σεξουαλική μου ζωή (ακόμα και ο πολύς "bakalhs")
Και δε θέλω να προκαλώ, ούτε να σοκάρω.. Αν δω πως οι αρνητικές ψήφοι πλειοψηφήσουν των θετικών, ή δεχτώ αρκετά αρνητικά μηνύματα..να είσαι σίγουρος πως θα σταματήσω να γράφω κριτικές. Το έχω ξαναπεί αυτό άλλωστε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom