Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
δικιε μου εχεις δει την τυπισσα
που πηρε ο τυπος?
κανε μια παληκαρια και πηγαινε να την δεις...
απο περιεργεια.... αλλου παταει αλλου βρισκεται  :2funny:

Καλημέρα & Χρόνια πολλά και καλά.

Ασχέτως πως/τι είναι η κοπέλα έχουμε υποχρέωση σε μας-σε αυτήν-στους επόμενους να προσεχουμε την υγεία μασ/της/τους!
Αν η ίδια για δικούς της λόγους ΔΕΝ το κατέχει, εμείς σαν πιο σώφρονες πρέπει να κάνουμε το πρέπον/σωστό.

Έτσι αρρωσταίνει κάποιος/α & μετά ζητάμε τα ρέστα!

Ελπίζω το Νέο Έτος να μας φωτίσει περισσότερο.

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλημέρα & Χρόνια πολλά και καλά.

Ασχέτως πως/τι είναι η κοπέλα έχουμε υποχρέωση σε μας-σε αυτήν-στους επόμενους να προσεχουμε την υγεία μασ/της/τους!
Αν η ίδια για δικούς της λόγους ΔΕΝ το κατέχει, εμείς σαν πιο σώφρονες πρέπει να κάνουμε το πρέπον/σωστό.

Έτσι αρρωσταίνει κάποιος/α & μετά ζητάμε τα ρέστα!

Ελπίζω το Νέο Έτος να μας φωτίσει περισσότερο.

Επισης χρονια πολλα και παντα υγεια.
Στην συγκεκριμενη θα εμπαινα μονο αν ειχα σκασει
σουρωμενος στην φυλης  :grin:
η αν ηθελα μια να την κανω οτι θελω
χωρις να βγαλει αχνα και να καταλαβαινει τι γινεται
καποιες φορες δεν χρειαζεται να μπεις στο δωματιο
για να προβλεψεις τι προκειται να ακολουθησει
φυσιογνωμιστης οπως λεει και ο καβιρος.

Οσο για τον προφεσορ ευθυνη του
τους υπολοιπους αν φορεσουμε καποτα σε ολα
πως μπορει να μας επηρεασει αυτο δηλαδη?
εεχουμε καποιον κινδυνο ακομη και με την καποτα?
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
amadeus ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι θεωρείς περίεργο στο να αλλάξεις τρύπα κατά την συνουσία.Εγώ κράτησα την ίδια καπότα μεν αλλά και ήμουν και προστατευμένος δε.Δεν είμαι ο πρώτος ουτε ο τελευταίος που σε έναν οίκο ανοχής αν η κοπέλα πονέσει στο πρωκτικό,και πάνω στον οίστρο της στιγμής αλλάξει τρύπα.Μην μου πεις εσύ αν έκανες πρωκτικό και σε διέκοπτε η κοπέλα γιατί πονούσε οτι θα έλεγες:Aς φορέσω μια άλλη καπότα γιατί η κοπέλα είναι επιρρεπής σε βακτηριακές μολύνσεις αν την πάρω απο τον κόλπο και είναι επίσης κρίμα και οι συναγωνιστές μου;;; :2funny: :2funny:To πιο φυσιολογικό λοιπόν που θα έκανες είναι να συνέχιζες απο τον κόλπο με την ίδια καπότα.Να μου την πείς οτι της τον έδωσα ακάποτο τσιμπούκι ίσως μπορώ να το καταλάβω αν και εκεί και πάλι δεν σου πέφτει λόγος.Κανείς μας δεν είναι τέλειος!Άλλοι καταστρέφονται απο το ποτό,άλλοι απο τον τζόγο,άλλοι απο τα ναρκωτικά και άλλοι απο το sex!
Άλλοι αδειάζουν επίτηδες τις καπότες πάνω στο κρεββάτι,άλλοι φτύνουν,άλλοι πάνε άπλυτοι και λερώνουν τα σεντόνια με σκατά και άλλοι συνουσιάζονται με ιερόδουλες χωρίς προφύλαξη καν!!
Εσένα σε πείραξε οτι απο πρωκτικό το γύρισα σε κολπικό με καπότα;;;;; :uglystupid: :uglystupid:
Πέρα απο τις επικρίσεις συναγωνιστές να γράφετε και καμία ενημέρωση.Ακόμα και να πήγατε σε 3 μπουρδέλα παίζει καθοριστικό ρόλο και βοηθάει τους άλλους συναγωνιστές στο να βρουν αυτό που ψάχνουν.30 συναγωνιστές να γράφουν απο 3 μπουρδέλα και να περιγράφουν την κοπέλα επιτυγχάνεται μια καλή γεωγραφική κάλυψη και βοηθούνται όλοι μας!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
amadeus ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι θεωρείς περίεργο στο να αλλάξεις τρύπα κατά την συνουσία.Εγώ κράτησα την ίδια καπότα μεν αλλά και ήμουν και προστατευμένος δε.Δεν είμαι ο πρώτος ουτε ο τελευταίος που σε έναν οίκο ανοχής αν η κοπέλα πονέσει στο πρωκτικό,και πάνω στον οίστρο της στιγμής αλλάξει τρύπα.Μην μου πεις εσύ αν έκανες πρωκτικό και σε διέκοπτε η κοπέλα γιατί πονούσε οτι θα έλεγες:Aς φορέσω μια άλλη καπότα γιατί η κοπέλα είναι επιρρεπής σε βακτηριακές μολύνσεις αν την πάρω απο τον κόλπο και είναι επίσης κρίμα και οι συναγωνιστές μου;;; :2funny: :2funny:To πιο φυσιολογικό λοιπόν που θα έκανες είναι να συνέχιζες απο τον κόλπο με την ίδια καπότα.Να μου την πείς οτι της τον έδωσα ακάποτο τσιμπούκι ίσως μπορώ να το καταλάβω αν και εκεί και πάλι δεν σου πέφτει λόγος.Κανείς μας δεν είναι τέλειος!Άλλοι καταστρέφονται απο το ποτό,άλλοι απο τον τζόγο,άλλοι απο τα ναρκωτικά και άλλοι απο το sex!
Άλλοι αδειάζουν επίτηδες τις καπότες πάνω στο κρεββάτι,άλλοι φτύνουν,άλλοι πάνε άπλυτοι και λερώνουν τα σεντόνια με σκατά και άλλοι συνουσιάζονται με ιερόδουλες χωρίς προφύλαξη καν!!
Εσένα σε πείραξε οτι απο πρωκτικό το γύρισα σε κολπικό με καπότα;;;;; :uglystupid: :uglystupid:
Πέρα απο τις επικρίσεις συναγωνιστές να γράφετε και καμία ενημέρωση.Ακόμα και να πήγατε σε 3 μπουρδέλα παίζει καθοριστικό ρόλο και βοηθάει τους άλλους συναγωνιστές στο να βρουν αυτό που ψάχνουν.30 συναγωνιστές να γράφουν απο 3 μπουρδέλα και να περιγράφουν την κοπέλα επιτυγχάνεται μια καλή γεωγραφική κάλυψη και βοηθούνται όλοι μας!!!
δεν ειναι καθολου υγιεινο για την κοπελα και θεωρω απιθανο οποιαδηποτε εκδιδομενη να σε αφησει να το κανεις αυτο.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
δεν ειναι καθολου υγιεινο για την κοπελα και θεωρω απιθανο οποιαδηποτε εκδιδομενη να σε αφησει να το κανεις αυτο.
Σε αυτό συμφωνώ και εγώ.Οσό το αν είναι απίθανο η όχι πολλές είναι οι εκδιδόμενες που αφήνουν πίστεψε με!!Προσωπικά εγώ δεν το θεωρώ καθόλου απίθανο να κάνεις εναλλαγή τρύπας σε οικο ανοχής και studio με το ίδιο προφυλακτικό.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
θεωρω απιθανο οποιαδηποτε εκδιδομενη να σε αφησει να το κανεις αυτο.
Πώς φαινεται ότι δεν εχεις γαμησει ρουμάνες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ σε μία τον εβγαλα απο τον κωλο της γεματο μερεντα και το μονο που εκανε ειναι να σκουπισει λιγο την καποτα με μια χαρτοπετσετα και το βαλαμε στον κολπο της με την ιδια καποτα(ελπιζω να μην τρως, γιατι θα τα βγαλεις  :2funny: :2funny: )

Προφέσορ θενκς για την απαντηση στο αλλο θρεντ. Θα δοκιμασω ντουετο και θα ενημερωσω  :)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυποι ο μαστερ δεν παει
σε μπουρδελα  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Με το ίδιο προφυλακτικό κάνατε διείσδυση στο μουνί?  :uglystupid:
Από κόλο κατευθείαν μουνάκι?  :idiot:

Μετά σας φταίνε οι κοπέλες που κάνουν φουλ πρόγραμμα!!!!!!!!!!!!!!!     :headbang:
τυπε στην συγκεκριμενη δεν νομιζω οτι αυτο ειναι εστια μολυνσης  :2funny:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Πώς φαινεται ότι δεν εχεις γαμησει ρουμάνες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ σε μία τον εβγαλα απο τον κωλο της γεματο μερεντα και το μονο που εκανε ειναι να σκουπισει λιγο την καποτα με μια χαρτοπετσετα και το βαλαμε στον κολπο της με την ιδια καποτα(ελπιζω να μην τρως, γιατι θα τα βγαλεις  :2funny: :2funny: )

Προφέσορ θενκς για την απαντηση στο αλλο θρεντ. Θα δοκιμασω ντουετο και θα ενημερωσω  :)
Ελπίζω να σταθείς τυχερός γιατί στο Μετάξι οι περισσότερες που έχω δει ντουέτο είναι μπάζα.Αν πετύχεις έστω και μία καλή με 30 ευρώ παρτούζα τότε θα είσαι τυχερός.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Πώς φαινεται ότι δεν εχεις γαμησει ρουμάνες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ σε μία τον εβγαλα απο τον κωλο της γεματο μερεντα και το μονο που εκανε ειναι να σκουπισει λιγο την καποτα με μια χαρτοπετσετα και το βαλαμε στον κολπο της με την ιδια καποτα(ελπιζω να μην τρως, γιατι θα τα βγαλεις  :2funny: :2funny: )

Προφέσορ θενκς για την απαντηση στο αλλο θρεντ. Θα δοκιμασω ντουετο και θα ενημερωσω  :)
bowing-036.gif
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Στο φυλης 40 ηταν η θρυλικη επισκεψη και δεν θα μπορουσα να μην εχω γραψει κριτικη για τετοια μαγεια  :2funny: :2funny:
Ανατρεξτε στην κριτικη στις 21-8-2009 όποιος εχει γερο στομαχι  :boobies: :boobies:

Ελπίζω να σταθείς τυχερός γιατί στο Μετάξι οι περισσότερες που έχω δει ντουέτο είναι μπάζα.Αν πετύχεις έστω και μία καλή με 30 ευρώ παρτούζα τότε θα είσαι τυχερός.
Αν πετυχω εστω μια με λιγο συμπαθητικο προσωπο, όχι χοντρη και νεαρή σε ηλικία, θα μπω σουμπιτος.  Αλλιως θα δοκιμασω φυλης που εχει καλα 20χρονα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Στο φυλης 40 ηταν η θρυλικη επισκεψη και δεν θα μπορουσα να μην εχω γραψει κριτικη για τετοια μαγεια  :2funny: :2funny:
Ανατρεξτε στην κριτικη στις 21-8-2009 όποιος εχει γερο στομαχι  :boobies: :boobies:
Αν πετυχω εστω μια με λιγο συμπαθητικο προσωπο, όχι χοντρη και νεαρή σε ηλικία, θα μπω σουμπιτος.  Αλλιως θα δοκιμασω φυλης που εχει καλα 20χρονα.
ουτε ο γιασου τοση μερεντα τυπε :2funny:
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Λοιπόν θα αποκαλύψω τις απαντήσεις.
Στην 1η ερώτηση είναι το γ. Αν και φύσαγε μόνο 5 bofor, επειδή το ferryboat είναι παμπάλαιο, στην αρχή της διαδρομής έτριζε ολόκληρο. Για αυτό το λόγο αποφάσισα να την προσεγγίσω σχολιάζοντας τον καιρό.
Στην 2η ερώτηση είναι το δ. Συζητούσαμε το γεγονός ότι πολλοί Έλληνες, εξαιτίας της οικονομικής κρίσης, μεταναστεύουν στην Κύπρο, όπως γινόταν τη δεκαετία του 50. Πρόσθεσα δε, ότι σε κάποιο κουσομπολίστικο περιοδικό (η μαμά μου τα διαβάζει αυτά) λένε ότι ο Γιώργος Θεοφάνους σκέφτεται να εγκαταλείψει την Ελλάδα και να πάει στην Κύπρο με την οικογένειά του.
Εννοείται ότι το βράδυ της μέρας αυτής, μετά τη γνωριμία  :jerking:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
www.bourdela.com/stountio/athina/serviwn-26/#jr_review_20172]http://www.bourdela.com/stountio/athina/serviwn-26/#jr_review_20172[/url]

Κανονικά δεν είναι κακό, αλλά μήπως τέτοιες κριτικές όπου ΔΕΝ έχει μπει βαθμολογία θα έπρεπε να σβήνονται εκτός κι αν οι χρήστες δώσουν τη βαθμολογία τους ετεροχρονισμένα; Λέω εγώ τώρα... Υπάρχουν αρκετές τέτοιες στο site γενικότερα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
www.bourdela.com/stountio/athina/serviwn-26/#jr_review_20172]http://www.bourdela.com/stountio/athina/serviwn-26/#jr_review_20172[/url]

Κανονικά δεν είναι κακό, αλλά μήπως τέτοιες κριτικές όπου ΔΕΝ έχει μπει βαθμολογία θα έπρεπε να σβήνονται εκτός κι αν οι χρήστες δώσουν τη βαθμολογία τους ετεροχρονισμένα; Λέω εγώ τώρα... Υπάρχουν αρκετές τέτοιες στο site γενικότερα.

+10000000000000

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

μισο να βρω την παραθεση μου απο την ημερησια ενημερωση και επανερχομαι  :grin:


« Απάντηση #23975 στις: 22/12/10, 21:09 »
6. ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥΛΑ <=> Διδυμου 27 ( Ο ΟΡΟΦΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟΣ) -> Βασιλικη ειπε η υπηρετρια... πολυ μετρια εμφανιση... αλλα δεν την λες και τελειως μπαζο... βασικα δεν σου δινει την εντυπωση πουτανας μιας και εχει τελειως θολο και αοριστο παρουσιαστικο.


 

freess

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
αυτή είναι αλλά είδες τι κάνει ένα παραπλανητικό χαμόγελο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αυτή είναι αλλά είδες τι κάνει ένα παραπλανητικό χαμόγελο

Διαβαζε την ημερησια ενημερωση για μπουρδελα
αρκετοι συναγωνιστες που γραφουν εκει
εχουν παρει αρκετες γκομενες που μετακινουνται απο
το ενα σπιτι στο αλλο και ετσι η ταυτοποιηση τους ειναι ευκολη.

Σε μενα παντως αυτη βγηκε στο σαλονι με υφος "τι ειστε εσεις εδω? εγω ειμαι στον κοσμο μου"
απορω πως σου σκασε χαμογελο εσενα μορτη
λογικα θα την εσμπρωξε η τσατσα  :2funny:
 

vavel84

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
36
Like
2
Πόντοι
11
Συμφωνω 100 τα 100 με τη κριτικη του Cheyene για Λολα.Πηγα κι εγω εκεινη τη Κυριακη και μου εκανε τα ιδια απορώ πως κρατήθηκα και δεν την βίασα! :fuck1:
Εχει και κατι ποδαρακια η ατιμη! :cum: :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom