Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μου την γαμήσατε την κριτική που ριξατε 4% το ποσοστο χρησιμων κριτικων... :tickedoff: :tickedoff:

Δεν πειράζει  μια κακη παρένθεση ειταν απλα....

Συνεχίζω... :rockon: :rockon: :rockon:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

---> Πολύ καλή η κριτική σου. Περιγραφική και καλοφτιαγμένη. Άσχετα, λοιπόν, από τις προσωπικές προτιμήσεις, οι οποίες ενδέχεται να είναι διαφορετικές από άτομο σε άτομο (και σαφώς σεβαστές/αποδεκτές) αξίζεις τις επευφημίες μας. Τουλάχιστον είναι ξεκάθαρο ότι για να γραφεί μια τέτοια κριτική απαιτεί χρόνο και κόπο...

... Έγραψα αναλυτική κριτική, μάλλον κουραστική για τους περισσότερους. Δεν πειράζει, ας υπάρχουν και τέτοιες κριτικές. Διαβάζουμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια.
Επειδή κάποιοι κοροϊδεύουν (ενώ χρησιμοποίησαν τις προτιμήσεις μου στο σεξ για να με ειρωνευτούν και δήθεν να ηθικολογήσουν τον δήθεν προοδευτισμό τους και να μου κάνουν προσωπική επίθεση σε άσχετα threads) είμαι διστακτικός αν έπρεπε να γράψω τη συγκεκριμένη ή οποιαδήποτε άλλη κριτική.


---> Άρα μην τους ακούς. Συνέχισε!

... Αλλά κάτι θες το κολάρο κάτι η άβολη στάση (είχα στραβολαιμιάσει) έγλειφα όπου ναναι.

---> Καλοπροαίρετα, θα είχε και πλάκα (νομίζω)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227

H Ροξάνα στην οποία αναφέρεται ο heellover δεν είναι αλλη παρά η Ολίβια (Βριλησσού 57) - Ντανιέλα από Φυλής 92... Απλά επαναβαφτίστηκε!

Το διευκρινίζω για να μην την πατήσουν κι άλλοι όπως εγώ που χάρηκα νομίζοντας ότι ήταν νέο φρούτο!
177.gif
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

H Ροξάνα στην οποία αναφέρεται ο heellover δεν είναι αλλη παρά η Ολίβια (Βριλησσού 57) - Ντανιέλα από Φυλής 92... Απλά επαναβαφτίστηκε!

Το διευκρινίζω για να μην την πατήσουν κι άλλοι όπως εγώ που χάρηκα νομίζοντας ότι ήταν νέο φρούτο!
177.gif
Ωραιος!

Κατι μου λεει τότε οτι δεν θα μείνει και πάρα πολύ...
 

Επισκέπτης

Έργάζεται καὶ μετὰ τῆς ὠρίμου Κατερίνας εἰς Φ67 δι'ὅσους ἐπιθυμοῦσι ὁμαδικὸν ἔρωτα.

Φαίνεται νὰ δίδῃ καλὰ δείγματα γραφῆς. Ὀπωσδήποτε τὸ πλακούντιον κρίνεται μόνον τρώγoντὰς το. (The proof of the pudding is in the eating).

 

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Τελικά η δεύτερη φορά στις ίδιες επαγγελματίες είναι καλύτερη από ότι η πρώτη!

Συνάντησα για δεύτερη φορά τόσο τη Μαντόνα όσο και τη Λάουρα εντός της περασμένης εβδομάδος και είδα εντελώς διαφορετικές συμπεριφορές προς τη θετική πάντα κατεύθυνση!

Η Μαντόνα ωστόσο μπορεί άνετα να καταταχτεί στα top of the top!

Η Λάουρα κι αυτή κρυφό ταλέντο με άσσο της την υπομονή της!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125

Επειδή συνεχίζω να λαμβάνω pm με ποικίλο περιεχόμενο, και επειδή εγώ έγραψα τις κριτικές απλά με σκοπό την καλύτερη ενημέρωση των συναδέλφων του site, έχω αρχίσει να προβληματίζομαι έντονα για το αν πρέπει και κατά πόσο να εκφράζουμε τις σεξουαλικές μας ενορμήσεις, οι οποίες εκτελούνται κυρίως ορμώμενες από την αρχή της ευχαρίστησης, εφόσον δεν καταπατείται η ελευθερία του άλλου.
Λυπούμαι αν ορισμένοι νιώθουν πως βιάζεται η αισθητική τους διαβάζοντας τις περιγραφές που έχω κάνει και το σέβομαι. Όμως είναι τόσο ευρύ και κυρίως ρευστό το πλαίσιο που οριοθετεί την αισθητική μας, πιθανόν αυξομειούμενο (κυρίως αυξανόμενο μάλλον) βάση της εποχής που ζούμε, και με βάση το πως καθορίζονται σε καθεμιά τα ήθη και οι πολιτισμικές αντιστάσεις.
Δεν θέλω να προκαλώ, ούτε είχα αυτή τη πρόθεση να το κάνω. Από την άλλη δε καταλαβαίνω στην κλίμακα της ηθικής (ή της κοινωνικής αποδοχής) αν το ιεραποστολικό σεξ, το στοματικό, το πρωκτικό σεξ σε γυναίκα, ο σαδομαζοχισμός, το πρωκτικό σεξ σε άντρα, η ουρολαγνεία, κλπ (ας μην τα αριθμήσω όλα) πως κατηγοριοποιούνται και απενεχοποιούνται.
Βλέπω πως και η επιστήμη η ίδια είναι διστακτική πια στο να βάζει ταμπέλες. Στο DSM-IV (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders) δεν αναφέρεται πουθενά ο όρος ομοφυλοφιλία (παλαιότερα κατατάσσονταν στις δ/χες προσωπικότητας), ενώ διστακτικοί είναι και στην αναδιάταξη των υπόλοιπων παραφιλιών.
Προσωπικά δε βλέπω γιατί κάποιος καπνιστής ας πούμε δεν είναι βιαστής της αισθητικότητας μας (και της υγείας μας…και της υγείας του) και είναι κάποιος ας πούμε o φετιχιστής ή o ουρολάγνος… Και επαναλαμβάνω πόσο εύπλαστο είναι το πλαίσιο της αισθητικότητάς μας.
Συγνώμη για την παρέμβαση.
Δεν ξέρω αν είμαι  :offtopic:

 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
ΒΜW E30 M3

Μέσος όρος: 6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο): 5.0
Εμφάνιση (σώμα): 8.0
Γενική συμπεριφορά: 7.0
Επικοινωνία: 7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 7.0
Σχέση απόδοσης/τιμής: 6.0

Σας βοήθησε αυτή η κριτική;
 
από giannis_8840
16-10-2010

Link κριτικής
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

5 στους 11 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

ένα όχημα με αρκετά χιλιόμετα. το καταλαβαίνεις μόλις άνοιξη η πόρτα και αντικρίσεις το eμπρος προφυλακτήρα ο οποιος είναι από άλλη εποχή. σίγουρα χρειάζεται ένα τοπικό βαψιματάκι και η υποδοχή τον πελατών θα βελτιωθεί.εμπρός φτερά φουσκωμένα από τι μάνα τους χωρίς επέμβασης και σιλικόνες.πίσω διαφορικό σπαστό και foul μπόλε στα τέσσετα η θεα είναι σκέτη καύλα."μοτερικα" το όχημα είναι καλοσυντηρημένο έχει κάνει όλα τα σέρβις του καθαρό ξυρισμένο και δεν λέει όχι σε ένα καλο "πλυσιματακη" με την γλώσσα όχι υπερβολές όμως γιατί θα πάρουν νερά τα μπουζί και θα έχουμε ρεταρίσματα. μόλις κάτσεις στην θέση του οδηγού το mpaket είναι φιλικό αλλα μέχρι εκεί δεν είναι το δυνατό της σημείο δεν ασχολείται με φτυσίματα και περιποίηση αρχιδιών.στην οδήγηση είναι "χαμιροροπο" στα πολλά ζόρια πατινάρει. αν δουλέψεις καλά τον συμπλέκτη θα κανεις ωραία "μπατιλικια" χωρίς να ζορίς το όχημα. θα το ετίμηση και θα σου φερθεί ανάλογα.ένα όχημα περασμένης τεχνολογίας που τα άλογα του είναι ακόμα αρκετά για να σε "ξεκαβλοσουν". σίγουρα αν είχε 20 η 30 χιλιάδες χιλιόμετρα θα έκανε παπάδες αλλα και σήμερα κρατιέται αρκετά καλή.


Τα πλεονεκτήματα της πίσω κίνησης !!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Επειδή συνεχίζω να λαμβάνω pm με ποικίλο περιεχόμενο, και επειδή εγώ έγραψα τις κριτικές απλά με σκοπό την καλύτερη ενημέρωση των συναδέλφων του site, έχω αρχίσει να προβληματίζομαι έντονα για το αν πρέπει και κατά πόσο να εκφράζουμε τις σεξουαλικές μας ενορμήσεις, οι οποίες εκτελούνται κυρίως ορμώμενες από την αρχή της ευχαρίστησης, εφόσον δεν καταπατείται η ελευθερία του άλλου.
Σε καμια περιπτωση δεν εχω κοινες προτιμησεις μαζι σου, ομως πραγματικα θαυμαζω το θαρος σου να μοιραζεσαι τις εμπειριες σου μαζι μας.

Ποτε δεν συμπαθησα-αντιπαθησα ανθρωπο απο τις σεξουαλικες του προτιμησεις, (ποσο μαλλον εαν δεν με ενοχλουν)αλλα απο τις πραξεις του και την συμπεριφορα του.

 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
sarouman, μαζί σου κι εγώ. Αν και δεν έχω καμιά σχέση με το είδος που περιγράφεις, μπράβο σου και για το θάρρος σου και για την ποιότητα του κειμένου!
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
sarouman, μαζί σου κι εγώ. Αν και δεν έχω καμιά σχέση με το είδος που περιγράφεις, μπράβο σου και για το θάρρος σου και για την ποιότητα του κειμένου!
Σωστα! Ο Άνθρωπος απλά ήθελε να μοιραστεί την εμπειρία του μαζί μας και μπράβο του που το τόλμησε. Άλλωστε εδω σεξουαλικό φόρουμ δεν είναι? Μπορεί να είναι προχωρημένος για τα γούστα μου αλλά δεν έχω πρόβλημα να ακούω και διαφορετικές απόψεις από την στιγμη που ενήλικος είναι και έχει δικαίωμα να δοκιμάζει ότι θέλει για τον εαυτό του και δεν νομίζω ότι δικαιούμαστε να τον κρίνουμε... Ο καθένας από εδώ νομίζω ότι έχει δοκιμάσει τα οριά του στο σεξ. Έτσι δεν είναι?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
... έχω αρχίσει να προβληματίζομαι έντονα για το αν πρέπει και κατά πόσο να εκφράζουμε...

Προχωρήστε κύριε, μην επηρεάζεστε από μικρότητες.
Σας ζηλεύουν, αυτό είναι όλο.
Προχωρήστε.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447

Επειδή συνεχίζω να λαμβάνω pm με ποικίλο περιεχόμενο, και επειδή εγώ έγραψα τις κριτικές απλά με σκοπό την καλύτερη ενημέρωση των συναδέλφων του site, έχω αρχίσει να προβληματίζομαι έντονα για το αν πρέπει και κατά πόσο να εκφράζουμε τις σεξουαλικές μας ενορμήσεις, οι οποίες εκτελούνται κυρίως ορμώμενες από την αρχή της ευχαρίστησης, εφόσον δεν καταπατείται η ελευθερία του άλλου.
Λυπούμαι αν ορισμένοι νιώθουν πως βιάζεται η αισθητική τους διαβάζοντας τις περιγραφές που έχω κάνει και το σέβομαι. Όμως είναι τόσο ευρύ και κυρίως ρευστό το πλαίσιο που οριοθετεί την αισθητική μας, πιθανόν αυξομειούμενο (κυρίως αυξανόμενο μάλλον) βάση της εποχής που ζούμε, και με βάση το πως καθορίζονται σε καθεμιά τα ήθη και οι πολιτισμικές αντιστάσεις.
Δεν θέλω να προκαλώ, ούτε είχα αυτή τη πρόθεση να το κάνω. Από την άλλη δε καταλαβαίνω στην κλίμακα της ηθικής (ή της κοινωνικής αποδοχής) αν το ιεραποστολικό σεξ, το στοματικό, το πρωκτικό σεξ σε γυναίκα, ο σαδομαζοχισμός, το πρωκτικό σεξ σε άντρα, η ουρολαγνεία, κλπ (ας μην τα αριθμήσω όλα) πως κατηγοριοποιούνται και απενεχοποιούνται.
Βλέπω πως και η επιστήμη η ίδια είναι διστακτική πια στο να βάζει ταμπέλες. Στο DSM-IV (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders) δεν αναφέρεται πουθενά ο όρος ομοφυλοφιλία (παλαιότερα κατατάσσονταν στις δ/χες προσωπικότητας), ενώ διστακτικοί είναι και στην αναδιάταξη των υπόλοιπων παραφιλιών.
Προσωπικά δε βλέπω γιατί κάποιος καπνιστής ας πούμε δεν είναι βιαστής της αισθητικότητας μας (και της υγείας μας…και της υγείας του) και είναι κάποιος ας πούμε o φετιχιστής ή o ουρολάγνος… Και επαναλαμβάνω πόσο εύπλαστο είναι το πλαίσιο της αισθητικότητάς μας.
Συγνώμη για την παρέμβαση.
Δεν ξέρω αν είμαι  :offtopic:

Μεγιστε Saroumen ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΜΙΑ!
Εισαι μεγας ανταποκριης και μπραβο για το θαρρός σου που μας περιγραφεις χωρίς κομπλεξισμους αυτα που κανεις και σου αρεσουν
Εγω και αλλοι πολλοι γνησιοι μπουρδελιαρηδες σε παμε με 1000

και κατι ακομα φιλε.
Ολοι οσοι σου στελνουν μαλακισμενα pm να εισαι σιγουρος πως θα ήθελαν να κανουν αυτά που κανεις εσύ ή τα κανουν και απλα δεν τα γράφουν...

γραψε τους στα παπαρια σου και συνεχισε
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040

Αυτή είναι η κριτική του MasterChef για την Afroditi21.

Την κοπέλα δεν την ξέρω καθόλου. Αλλά η απορία μου είναι, αφού γράφεις τόσο καλά λόγια, γιατί τη βαθμολογείς σε όλα με 3; Εκτός αν βαρέθηκες να συμπληρώσεις τη βαθμολογία...
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Πέρασα πολύ καλά. Το ευχαριστήθηκε και αυτή.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040

Αυτή είναι η κριτική του MasterChef για την Afroditi21.

Την κοπέλα δεν την ξέρω καθόλου. Αλλά η απορία μου είναι, αφού γράφεις τόσο καλά λόγια, γιατί τη βαθμολογείς σε όλα με 3; Εκτός αν βαρέθηκες να συμπληρώσεις τη βαθμολογία...

Απ' ό,τι είδα, διορθώθηκε η βαθμολογία!
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
42
Like
604
Πόντοι
6.055
Sarouman ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ εχω βρει δοκαρι με τις ψευτικες και αβανταδορικες κριτικες,και ποσοι αλλοι συναγωνηστες επισης ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΟΟΥΤΣΑΡΟΥΝΕ να πανε να κανουνε κατι αλλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom