Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
... Μου είπε πως οι πακιστανοι κλπ γαμάνε λες και έχουν απο κάτω ζωο και όχι άνθρωπο...

Ενδέχεται λοιπόν ορισμένοι Πακιστανοί να βλέπουν τη λευκή φυλή ως ζώα, για τους ίδιους λόγους που ορισμένοι λευκοί βλέπουν τους Πακιστανούς ως ζώα. (Απώθηση, απόρριψη και αποστροφή σε κάποια ασυνήθιστα, ξένα ή νέα πράγματα).
Π.χ. λευκός πελάτης σε ρυπαρό πορνείο στο Καράτσι...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Be the change you want to see in the world, lead a movement.
If you will , it is not a dream !!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Μην γελάς αδερφέ  :) , Όταν συνάντησα την Βαρβάρα σε στούντιο, είχε κάποιες αρνητικές κριτικές και οι περισσότεροι ψηφοφόροι συμφωνούσαν. Και όμως για μένα ήταν θεά.
Και για μενα ειναι ακομα απιστευτη θεα! Θα εχεις δει τις κριτικες μου φανταζομαι. Πραγματικο θωρηκτο, σε εξοντωνει. Και μενα την πρωτη φορα ηταν λιγο επιφυλακτικη, αλλα αργοτερα ξεδιπλωσε το ταλεντο της. Απο τις καλυτερες που εχω βρει σε στουντιο. Τρομερη αντοχη για αγρια αλλα και τρυφερα πραγματα. Που ξερεις... μπορει και να επιστρεψει στην ενεργο δραση. Εγω παντως θα την περιμενω οποτε και να ερθει. Τετοια εμπειρια με γυναικα ειναι σπανια. Κατα τη γνωμη μου παντα. Βαρβαρααα ακους???
 

Επισκέπτης
....
Εγώ πάντως καταλαβαίνω ότι με το απλό πρόγραμμα αγοράζεις χρόνο ένα τέταρτο περίπου κ δεν μπορείς ν' απαιτείς παράταση.. Αλλά γιατί η κοπέλα να φεύγει νωρίτερα αν τυχόν τελειώσεις νωρίτερα..; Αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω..! Αν όχι να συνεχίσετε με σεξ, τουλάχιστον με χαδάκια, γλύψιμο στα βυζιά κτλ..
Κ πάντα έχω αυτό το άγχος, να μην τελειώσω πολύ νωρίς γιατί θα πάει χαμένο το 50αρικο, ή να αγχώνομαι να τελειώσω γιατί τελειώνει ο χρόνος όταν καθυστερώ..!
Αυτό που λέω είναι, ότι είτε πρέπει να ισχύει το τέταρτο ακατέβατο, είτε τελειώσεις είτε όχι, είτε να ισχύει ότι γαμάς μέχρι να τελειώσεις, είτε είναι ένα λεπτό, είτε μια ώρα..! Δε γίνεται τα στούντιο να το 'χουν μονά-ζυγά δικά μας..!
Παλιό ζήτημα και στο σάιτ το είχε θέσει προς συζήτηση ο Παίχτουρας...
Ατυχώς το σύστημα δουλέυει στα μέτρα των εκδιδομένων. Μέχρι να χύσεις, αλλά όχι και να παρατραβάει. Υπάρχει πάνω όριο. Χρονοχρεώση δεν υπάρχει. Θα μείνεις τόσο (πάνω όριο ή λιγότερο.  Ένας λόγος που δεν παώ σε στούντιο. 50 ευρώ είναι τρια δεκαπενταράκια στο μετάξι και περισσεύουν και για ένα φρέντο, αν ζεσταθείς.

Μπάι δε γουέι, θα μπει επιτέλους ISO στις πουτάνες να ξέρουμε τι γαμάμε, και όχι να μας βγαίνει, η κάθε μία, πότε έτσι και πότε κοκορέτσι???
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Αρχικα κακως εχει μαυρισθει αυτη η κριτικη (2 στα 7)

απο την αλλη , γιατι εφοσον ολες ελεγχονται... οπως λενε η ακουγεται
οταν γινεται εφοδος της αστυνομιας κλεινει το 80% των μπορδελων?

Απλη ερωτηση... εγω δεν φοβαμαι τις αρρωστιες. Υπο την εννοια οτι
δεν θα κατσω να κανω γλειφομουνιες και ακαποτιες...αλλα και το προφυλακτικο
να σπασει δεν θα το κανω καθολου θεμα... ουτε θα φοβηθω... αν ειναι της μοιρας
οκ. Αλλωστε επαιρνα τα μετρα μου , δεν εφταιγα εγω.  
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγώ πάντως καταλαβαίνω ότι με το απλό πρόγραμμα αγοράζεις χρόνο ένα τέταρτο περίπου κ δεν μπορείς ν' απαιτείς παράταση.. Αλλά γιατί η κοπέλα να φεύγει νωρίτερα αν τυχόν τελειώσεις νωρίτερα..; Αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω..! Αν όχι να συνεχίσετε με σεξ, τουλάχιστον με χαδάκια, γλύψιμο στα βυζιά κτλ..
Κ πάντα έχω αυτό το άγχος, να μην τελειώσω πολύ νωρίς γιατί θα πάει χαμένο το 50αρικο, ή να αγχώνομαι να τελειώσω γιατί τελειώνει ο χρόνος όταν καθυστερώ..!
Αυτό που λέω είναι, ότι είτε πρέπει να ισχύει το τέταρτο ακατέβατο, είτε τελειώσεις είτε όχι, είτε να ισχύει ότι γαμάς μέχρι να τελειώσεις, είτε είναι ένα λεπτό, είτε μια ώρα..! Δε γίνεται τα στούντιο να το 'χουν μονά-ζυγά δικά μας..!

Ε ναι ρε φιλε και εγω συμφωνω.
Σωστος... αλλωστε 50αρικο ειναι αυτο.
Πλεον σταματα να εχει πλακα  ;) δεν παιζεις
για το 20αρικο , παιζεις για το 50αρικο  ;)
σταματας να εισαι τοσο στα αρχιδια σου , ε και
για αυτο δεν παω και σε στουντιο. εγω.
 

Επισκέπτης
Πιπίνου 65-Άνκα:
{από whowho
...Δεν βιάζεται καθόλου η κοπέλα, μάλιστα παραπονιέται γιατί τελειώνεις και δεν κρατάς κάμποσο - χαλάει τη πιάτσα. Προτείνεται για τους αργούς συναγωνιστές,...}

Πόσα λεπτά παρέμεινε στο δωμάτιο;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Mαυρίσατε την κριτικη μου γκειδες..    :birdman: :birdman: :jerking:

Τωρα την μαυρησατε επειδη δεν σας βοηθησα για την κοπελα, η για το αλλο δεν ξέρω....

Παντως βαλτε το γαμημενο το μυαλο εν λειτουργεία και μην ακουτε της παπαριες οτι ειναι ολες δηλωμένες... :headbang: :headbang: :headbang:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
thrasher μην ακους κανεναν,η κοπελα πρεπει να ηταν super αφου σε εκανε και τελειωσες σε 3 λεπτα...στα υποψην...εξαλλου εκει μεσα οποτε και να μπεις βρωμει,ειναι βρωμοσπιτο απο παλια...
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
506
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286

να αφτά που λέγμαε....άντε καλά στέφανα κει πες μας και τι σου έταξε για να τα πείς αφτά. γιατι άμα δε πήρες και κάτι για αντάλλαγμα για να κάνεις τέτοια λεζάντα πιάστηκες διπλά κορόηδο.
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
506
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Βριλησσού 60-Μαντόνα:
{Μαντόνα : ό,τι πάρεις 10ευρώωωωωωωωω!}

Όποιος πρόλαβε την κυρίαν είδε!  :priest:...οι άλλοι στο σούπερμαρκετ...
να το θημηθήτε αφτό που λέω μερικές σε λίγο καιρό θα σου χρεώνουνε έξτρα και τη καλημέρα που θα σου λένε αμα βλέπουνε πόσο μαλάκες είμαστε εμείς οι άντρες.
 

Επισκέπτης

να αφτά που λέγμαε....άντε καλά στέφανα κει πες μας και τι σου έταξε για να τα πείς αφτά. γιατι άμα δε πήρες και κάτι για αντάλλαγμα για να κάνεις τέτοια λεζάντα πιάστηκες διπλά κορόηδο.
:2funny:
Ὁ κ. tenniskiller ἐφόνευσεν ὄχι τὴν ἀντισφαίρισιν ἀλλὰ τὴν ...ἀντικειμενικότηταν.
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165

να αφτά που λέγμαε....άντε καλά στέφανα κει πες μας και τι σου έταξε για να τα πείς αφτά. γιατι άμα δε πήρες και κάτι για αντάλλαγμα για να κάνεις τέτοια λεζάντα πιάστηκες διπλά κορόηδο.
ακριβως οπως τα λεει ο tennis killer ειναι.εσυ κλαψε...
 

Επισκέπτης

Σωστά το θέτεις το θέμα stam. Δεν ξέρουμε τι γαμάμε, γι' αυτό προσοχή. Οσο για τα στούντιο, τι νομίζεις? Έχουν, μήπως, αναρτημένο κατάλογο με όσες πέρασαν από γιατρό?
Το ωραίο περιτύλιγμα δεν εξασφαλίζει υγιεινό πρόϊόν.
Εύχομαι, να πάρεις κάποιο επίδομα με την τριετία που έκλεισες :) και να σου τύχουν καλές περιπτώσεις.

Πότε επιτέλους θα μπει ISO στις πουτάνες και στα μπουρδέλα?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom