Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6

γινε λιγακι πιο λεπτομερης αν 8ες.
ποσο ειναι το εισητηριο στο νεο οικο?20? η 25 οπως συνη8ιζεται στην καλυμνου.
σου εκανε γυμνο στοματικο? γιατι τελευταια στην αγκυρας μου τα μασαγε.."εισαι μικρος και να προσεχεις'', δεν εχει κ αδικο αλλα πα8η ειν αυτα.. :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μια απορια μονο για την κριτικη του συναγωνιστη St. Theodore για την Τζινα (Καρεα 30)


(Αποσπασματικα βαζω το κειμενο το οποιο μου προξενησε την απορια) :

[size=9pt].... Τσιμπούκι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ με φούλ γλείψιμο στα αρχίδια και ελεύθερο στοματικό (unfuckinbelievable). Την γλείφω (πωπω ένα μουνάκι). Κι άλλο τσιμπούκι (επίσης ελεύθερο) και της λέω "έλα να σε γαμήσω και λίγο γιατί δεν θέλω και πολύ".

..... Συνοψίζοντας και σχετικά με την τιμή που πολλοί έχουν βρεί τσιμπημένη: Σε ένα "επώνυμο" στούντιο θα πλήρωνα 50ε για το απλό, συν 10 για 69, συν 20 για ελεύθερο στοματικό, συν 30 και για τα δύο προηγούμενα εξτρά (συν παραπάνω χρόνο) με ένα ικανοποιητικό κορίτσι. Εδώ με 60ε έκανα ότι ήθελα και μάλιστα με μία (όχι μόνο κατά τα δικά μου λεγόμενα) πορνοστάρ...
[/size]

Δηλαδη η Τζινα (δεν την εχω παρει και δεν ξερω) κανει ελευθερο, και δεχεται γλυψιμο με 60 ευρω ?

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

Αυτή είναι η κριτική του MasterChef για την Afroditi21.

Την κοπέλα δεν την ξέρω καθόλου. Αλλά η απορία μου είναι, αφού γράφεις τόσο καλά λόγια, γιατί τη βαθμολογείς σε όλα με 3; Εκτός αν βαρέθηκες να συμπληρώσεις τη βαθμολογία...

Σε τέτοιες περιπτώσεις συνήθως τα μέλη ξεχνάνε να βαλουν βαθμό, οπότε η κριτική αποθηκεύεται έτσι. Είχα κι εγώ την ίδια απορία πολλάκις :)
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Μια απορια μονο για την κριτικη του συναγωνιστη St. Theodore για την Τζινα (Καρεα 30)


(Αποσπασματικα βαζω το κειμενο το οποιο μου προξενησε την απορια) :
[size=9pt].... Τσιμπούκι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ με φούλ γλείψιμο στα αρχίδια και ελεύθερο στοματικό (unfuckinbelievable). Την γλείφω (πωπω ένα μουνάκι). Κι άλλο τσιμπούκι (επίσης ελεύθερο) και της λέω "έλα να σε γαμήσω και λίγο γιατί δεν θέλω και πολύ".
..... Συνοψίζοντας και σχετικά με την τιμή που πολλοί έχουν βρεί τσιμπημένη: Σε ένα "επώνυμο" στούντιο θα πλήρωνα 50ε για το απλό, συν 10 για 69, συν 20 για ελεύθερο στοματικό, συν 30 και για τα δύο προηγούμενα εξτρά (συν παραπάνω χρόνο) με ένα ικανοποιητικό κορίτσι. Εδώ με 60ε έκανα ότι ήθελα και μάλιστα με μία (όχι μόνο κατά τα δικά μου λεγόμενα) πορνοστάρ...
[/size]
Δηλαδη η Τζινα (δεν την εχω παρει και δεν ξερω) κανει ελευθερο, και δεχεται γλυψιμο με 60 ευρω ?

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Λόγω αναδουλειάς όλα γίνονται κατά τη γνώμη μου και επειδή τη συγκεκριμένη την έχω πάρει πολλές φορές αν εισαι καλός πελάτης έχεις και τα τυχερά σου!!!!!!!!!Πάντως  αν της δώσεις 20-30 ευρώ κάνει πολλά. :pipa3: :pipa3: :pipa2: :fuck2:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Λόγω αναδουλειάς όλα γίνονται κατά τη γνώμη μου και επειδή τη συγκεκριμένη την έχω πάρει πολλές φορές αν εισαι καλός πελάτης έχεις και τα τυχερά σου!!!!!!!!!Πάντως  αν της δώσεις 20-30 ευρώ κάνει πολλά. :pipa3: :pipa3: :pipa2: :fuck2:
Μαλλον θα πρεπει να την γνωρισω καλυτερα μολις επιστρεψει..........

:think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783

Επισκέπτης
Kούπερ σημαίνει ''βαρελάς'', κατά μετάφραση, εκτος αν προτιμάτε το ηχομιμητικό ''κούπας'', κύριε. :)
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Έχω πεθάνει στο γέλιο με κριτικές ΤΑΚΜΑΝ  :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε φίλε, σκέψου όμως ότι άμα τους πιάνεις τα βραχιόλια λογικό είναι οι γριές να στρίβουνε, θα λένε ότι θέλεις να τις ψειρίσεις, πού να φανταστούνε ότι θέλεις να τις  :fuck1:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
το thread συγχωνεύτηκε
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Αν και νομίζω ότι ο συναγωνιστής είναι μια κατηγορία μόνος του  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Έχω πεθάνει στο γέλιο με κριτικές ΤΑΚΜΑΝ   :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε φίλε, σκέψου όμως ότι άμα τους πιάνεις τα βραχιόλια λογικό είναι οι γριές να στρίβουνε, θα λένε ότι θέλεις να τις ψειρίσεις, πού να φανταστούνε ότι θέλεις να τις  :fuck1:
Ομοιως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο νεος δεν παιζεται, ακου το ριγκακι του γυπα  :2funny: :2funny: :2funny:

www.bourdela.com/stountio/athina/kassandras-3/#jr_review_18573]http://www.bourdela.com/stountio/athina/kassandras-3/#jr_review_18573[/url]
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Νομίζω πως η κριτική ξεκινάει από εδώ...

Αφού έκανα μια ανιχνευτική βόλτα σε όλα τα στούντιο της οδού αυτής, αποφάσισα να επισκεφτώ το συγκεκριμένο στούντιο (Estimated Arrival Time: 14:40, αναφέρομαι στο κάτω). Όταν χτύπησα το κουδούνι, μου άνοιξε κατευθείαν η Μαριάννα.

Ολο το προηγούμενο μέρος θα μπορούσε να λέγεται "Οι περιπέτειες ενός μικρού πορνο-περιηγητή" ή "τι κάνει ένας άντρας μέχρι να καταλήξει σε μπουρδέλο...."

Πάντως συμφωνώ με το συνάδελφο που είπε πως ο ΤΑΚΜΑΝ είναι μια κατηγορία μόνος του...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
ΤΑΚΜΑΝ  :rockon: :rockon: :rockon:
"Εγώ καβλώνω με μια 70άρα χήρα, η οποία έχει ένα γιο γύρω στα 30 και δουλεύει σε ένα εβγατζίδικο στη γωνία Κρίσης και Αίγλης στην Κυψέλη. Φοράει δύο kinky-sexy χρυσά ριγκάκια και μια παρδαλή φούστα. Στις 24/08/2010 από τις 10:05 έως τις 10:26 το πρωί έκατσα δίπλα της στο μαγαζί, δήθεν για να πούμε κανά νέο από τις διακοπές και καμία αστρολογική πρόβλεψη και όση ώρα ήμασταν μαζί συνέχεια την άγγιζα στο χέρι. Αυτή βέβαια μου το τίναζε ευγενικά. Στο τέλος τη χαιρέτησα δια διευθυντικής χειραψίας και αυτή η σκηνή επαναλήφθηκε 3 φορές με το πρόσχημα ότι γουστάρω τόσο πολύ την παρέα της και δεν μπορώ να ξεκολλήσω με τίποτα. Αστρολογική επιρροή: Πανσέληνος στον 8ο οίκο μου (ο 8ος οίκος συμβολίζει τη λίμπιντο). Επιπλέον στις 20/09/2010 έκατσα στο μαγαζί (καθίσαμε δίπλα-δίπλα) από τις 11:05 έως τις 12:10 το πρωί. Έκατσα για να της πω τα νέα από τη Σαγκάη και την ώρα που της έδειχνα τις φωτογραφίες, κάποιες από τις οποίες τις έχω δημοσιεύσει στο Facebook, της χούφτωνα το χέρι με τα κοσμήματα, δήθεν για να την ξεναγήσω (ντοιν!!!!!). Αν καμία φορά λείπουν και οι δυο γονείς μου (φεύγουν οι γάτες, χορεύουν τα ποντίκια), σκέφτομαι να της προτείνω να πάμε για κανά καφέ. Αλλά πώς σκατά να της το πω;"


:rockon: :rockon: :rockon:
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Αυτό το σάιτ είναι γεμάτο Εμπειρίκους, καθόλου κατώτερους από τον πραγματικό Εμπειρίκο! Και να μην ασχολείσαι ενεργά με το άθλημα, αξίζει να παρακολουθείς, πραγματικά!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Κι είναι μόνο 25 τύπε μου, φαντάσου στην ωριμότητά του πάνω τι θα γράφει
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Αυτό το σάιτ είναι γεμάτο Εμπειρίκους, καθόλου κατώτερους από τον πραγματικό Εμπειρίκο! Και να μην ασχολείσαι ενεργά με το άθλημα, αξίζει να παρακολουθείς, πραγματικά!

Τώρα μην μας πει Ολλανδέ πως τα κάνουμε ξεπατικούρα από τον μέγα Ανατολικό... :2funny: :2funny: :2funny:
Πάντως θυμάσαι?
"η Φλωσσυ κινόντας φρενιτιωδώς την δεξιάν της επί της χαίνουσας, ωσάν γλυκκύ ροδάκινο μουνοτρυπά της, και πίπτουσα των δακτύλων της επί της εξογκωμένης κλειτορίδας της, ολολύζουσα από την ηδονή που εδοκίμαζε, εν πληρει εκστάση εν τέλει χύνει...."
(κάπως έτσι νομίζω απ'ότι θυμάμαι έγραφε...)
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Μπααα, δεν νομίζω ότι το ξεπατικώσατε, το έχετε μέσα σας! Φαίνονται όποιοι είναι καλοί, διαφέρουν από αυτούς που αντιγράφουν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom