Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ενω Με 60 ευρω στο στουντιο εγω μπαινω μονο σε ΜΙΑ. Καθομαι μεγιστο 25 λεπτα και φευγω...
Ξερει κανεις τους χρονους περιπου στα στουντιο? Ας μας πουν οι εμπειροτεροι 
15 με 20 λεπτα συνηθως στο απλο, μισαωρο+, στα φουλ προγραμματα.
Αλλα αμα τελειωσεις παπαλα........
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν παρεξηγω καβλιαρη, αφου μου έχω δώσει εγω ο ιδιος το χρησμό  :2funny: :2funny:

Τώρα οταν βρισκομαι φυλης... Προτιμω να παω με 3 20χρονα, παρα να πιασω χοντρες, πουρές κτλ δεν παμε στη λαικη, να ηδονιστουμε παμε  :zfuck:

Τυπε δεν αποκλειω τιποτα... μπορει να γινω πετρα και με καμια Νταλικα.
:zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
15 με 20 λεπτα συνηθως στο απλο, μισαωρο+, στα φουλ προγραμματα.
Αλλα αμα τελειωσεις παπαλα........
Δεν ισχυει τιποτα απο ολα αυτα αν θελει να σε ξεπεταξει. Οπως ειπα ειναι θεμα της κοπελλας ποσο θελει να κατσει...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν ισχυει τιποτα απο ολα αυτα αν θελει να σε ξεπεταξει. Οπως ειπα ειναι θεμα της κοπελλας ποσο θελει να κατσει...

Και εγω το εχω ξανακουσει αυτο.
Τελοςπαντων μπουρδελακια και βλεπουμε.
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Δεν ισχυει τιποτα απο ολα αυτα αν θελει να σε ξεπεταξει. Οπως ειπα ειναι θεμα της κοπελλας ποσο θελει να κατσει...

Έτσι μπράβο, με το απλό μου έχει τύχει ως 45 λεπτά χωρίς βιασύνες απο τη πλευρά της. Με το πλήρες 12 το ελάχιστο.
Εξαρτάται από την επαγγελματική ευσυνειδησία της κοπέλας κατά κύριο λόγο.  
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Έτσι μπράβο, με το απλό μου έχει τύχει ως 45 λεπτά χωρίς βιασύνες απο τη πλευρά της. Με το πλήρες 12 το ελάχιστο.
Εξαρτάται από την επαγγελματική ευσυνειδησία της κοπέλας κατά κύριο λόγο.  
Επειδη δεν εχουμε λεφτα για πεταμα πας στη δοκιμασμενη και εγγυημενη ιεροδουλο και απολαμβανεις χωρις αγχος αυτο που ξερεις οτι θα σου προσφερει.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
15 με 20 λεπτα συνηθως στο απλο, μισαωρο+, στα φουλ προγραμματα.
Αλλα αμα τελειωσεις παπαλα........
Δεν ισχυει τιποτα απο ολα αυτα αν θελει να σε ξεπεταξει. Οπως ειπα ειναι θεμα της κοπελλας ποσο θελει να κατσει...
Η θεωρια παντως αυτο λέει.......
Σαφως και ισχυει και αυτο που λες. Ειναι ομως η εξαιρεση, οχι ο κανονας.

και δεν αναφερομαι στο να εισαι τακτικος πελατης καποιας κοπελας, που σιγουρα εχεις διαφορετικη αντιμετωπιση
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Εμενα παντως με εχει κραξει τανα επειδη εχυσα γρηγορα,ειναι αναλογα τι κοπελα//
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Παιδια αυτο ισχυει και στα μπουρδελα ομως  :grin:

Μπορει να βρω μπουρδελο με ενα 20αρακι που να με κρατησει η γκομενα μεσα

κανα 15λεπτο - 20λεπτο. 
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Η θεωρια παντως αυτο λέει.......
Σαφως και ισχυει και αυτο που λες. Ειναι ομως η εξαιρεση, οχι ο κανονας.

και δεν αναφερομαι στο να εισαι τακτικος πελατης καποιας κοπελας, που σιγουρα εχεις διαφορετικη αντιμετωπιση
Ακριβώς! Ευτυχως που υπαρχουν και οι κριτικες και βγαζουμε καποια ακρη. Για τη Βαλερια ας πουμε ειναι οπως τα ειπες. Ηξερα τι να περιμενω.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ακριβώς! Ευτυχως που υπαρχουν και οι κριτικες και βγαζουμε καποια ακρη. Για τη Βαλερια ας πουμε ειναι οπως τα ειπες. Ηξερα τι να περιμενω.
Χαιρομαι που βοηθησα.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Χαιρομαι που βοηθησα.
Παντα διαβαζω τις κριτικες σου και τις εχω σαν μετρο συγκρισης. Ειναι παντως πιο αντικειμενικες απο αλλες. Προσπαθω δηλαδη να βγαλω ενα συμπερασμα για το αν αξιζει τον κοπο να επισκεφτω καποια που δεν ανηκει στις ''δοκιμασμενες'' Ελπιζω και οι δικες μου να εχουν βοηθησει χωρις να ειναι υπερβολικες...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Πάντως σχετικά με τη Μαντόνα κ γενικά, καλό είναι στις κριτικές να γράφεται κ το κόστος της συνάντησης.. Εγώ φροντίζω παντα να το γράφω προς αποφυγή παρεξηγήσεων..
Πολλές απ' τις διθυραμβικές κριτικές αναφέρονται σε προγράμματα με 69, ισπανικό κι ελεύθερό στοματικό χωρίς ν' αναφέρονται ακριβώς στο κόστος, ή στην ακριβή διάρκεια της συνάντησης.. Κάποιοι αναφέρουν ακόμα κ για τελείωμα στο στόμα, δεν ξέρω αν αυτό περιλαμβάνεται σε κάποιο πρόγραμμα..
Πάντως εδώ στη Θεσ/νίκη οι κοπέλες είναι ακόμα πιο τυπικές στο θέμα του χρόνου κ των προγραμμάτων (με κάποιες εξαιρέσεις, όπως η Αφρούλα κι η Μαιρούλα)..! Συνήθως το απλό είναι 10-15 λεπτά, αλλά εδώ το απλό στα "στούντιο" (ο θεός να τα κάνει!) είναι 40 ευρώ..!
Απ' την άλλη έχοντας κάνει μια βόλτα στη Φυλής κ βλέποντας ότι σε πολλά περιλαμβάνεται κ το 69 κ το ελεύθερο στοματικό στο απλό των 20 ευρώ, καταλαβαίνω γιατί κάποιος που 'χει συνηθίσει σ' αυτές τις τιμές να δυσανασχετεί με τις τιμές των στούντιο..
Εγώ πάντως καταλαβαίνω ότι με το απλό πρόγραμμα αγοράζεις χρόνο ένα τέταρτο περίπου κ δεν μπορείς ν' απαιτείς παράταση.. Αλλά γιατί η κοπέλα να φεύγει νωρίτερα αν τυχόν τελειώσεις νωρίτερα..; Αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω..! Αν όχι να συνεχίσετε με σεξ, τουλάχιστον με χαδάκια, γλύψιμο στα βυζιά κτλ..
Κ πάντα έχω αυτό το άγχος, να μην τελειώσω πολύ νωρίς γιατί θα πάει χαμένο το 50αρικο, ή να αγχώνομαι να τελειώσω γιατί τελειώνει ο χρόνος όταν καθυστερώ..!
Αυτό που λέω είναι, ότι είτε πρέπει να ισχύει το τέταρτο ακατέβατο, είτε τελειώσεις είτε όχι, είτε να ισχύει ότι γαμάς μέχρι να τελειώσεις, είτε είναι ένα λεπτό, είτε μια ώρα..! Δε γίνεται τα στούντιο να το 'χουν μονά-ζυγά δικά μας..!
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Επειδη δεν εχουμε λεφτα για πεταμα πας στη δοκιμασμενη και εγγυημενη ιεροδουλο και απολαμβανεις χωρις αγχος αυτο που ξερεις οτι θα σου προσφερει.

Έλα που έχω το σαράκι του ρίσκου, αν μου αρέσει μια κοπέλα θεωρώ αδιανόητο να μην περάσω. Δεν είναι λίγες οι φορές που άξιζε το κόπο, ακόμα και κόντρα σε αρνητικές κριτικές.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Έλα που έχω το σαράκι του ρίσκου, αν μου αρέσει μια κοπέλα θεωρώ αδιανόητο να μην περάσω. Δεν είναι λίγες οι φορές που άξιζε το κόπο, ακόμα και κόντρα σε αρνητικές κριτικές.
Ναι ρε γαμωτο! Αμα θολωσει ο αντρας δεν καταλαβαινει απο λογικη και τον τρωει το σαρακι να περασει. Την εχω πατησει και εγω ενω το ηξερα οτι θα ειναι μαπα η φαση. Αυτο μου αρεσει εδω. Ειμαστε υψηλου ρισκου! :2funny: :2funny: :2funny:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Πάντως η Μαντόνα είναι η αρχή. Πιστεύω πως οι ελληνίδες θα επιστρέψουν σε αυτό το επάγγελμα τα επόμενα χρόνια.. Για να φάνε τα άκυρα τους...
Το κάνω σαν πρόβλεψη...
Δε μας αρέσουν οι ξένες αλλά κάτσε να δούμε και τις ελληνίδες... Κάποια στιγμή ίσως σπάσει και αυτή..
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Ναι ρε γαμωτο! Αμα θολωσει ο αντρας δεν καταλαβαινει απο λογικη και τον τρωει το σαρακι να περασει. Την εχω πατησει και εγω ενω το ηξερα οτι θα ειναι μαπα η φαση. Αυτο μου αρεσει εδω. Ειμαστε υψηλου ρισκου! :2funny: :2funny: :2funny:

Μην γελάς αδερφέ  :) , Όταν συνάντησα την Βαρβάρα σε στούντιο, είχε κάποιες αρνητικές κριτικές και οι περισσότεροι ψηφοφόροι συμφωνούσαν. Και όμως για μένα ήταν θεά.
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Μου είπε πως δεν παίρνει Πακιστανούς όχι γιατί είναι ρατσίστρια αλλά γιατί είναι πολύ άγαρμποι και συνήθως όχι καθαροί. Προσέχει και έχει σταθερή πελατεία. Και νομίζω μπόλικη.
Γιατί το αξίζει!


ΡΕ μαγκα τι εννοεισ οταν ΄λεσ προσεχει?.δεν ειναι κριτηριο προσοχης το οτι δε δεχεται πακιδες,ενω δεχεται ολουσ τους αλλουσ ακαποτουσ.βαζω κ  εμενα μεσα :grin:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Ναι το έγραψα κάπως λάθος. Εννοώ ότι μου είπε πως προσέχει την πελατεία της να φεύγουν ευχαριστημένοι. Μου είπε πως οι πακιστανοι κλπ γαμάνε λες και έχουν απο κάτω ζωο και όχι άνθρωπο. Και συνήθως είναι πολύ βρωμιάρηδες.
Τώρα ούτε εγώ είμαι ρατσιστής αλλά μπες σε κανα Α9 ή Β9 λεωφορείο να δεις τι μπόχα έχει πουναι πάντα γεμάτα μαύρους. Ε δεν είναι τυχαίο...
Πάντως σαυτό που λες έχεις δικιο... Ρίσκο παίρνουμε φίλε με τα ακάποτο. Ο καθένας με τις επιλογές του.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Για ποιά μιλάτε δεν κατάλαβα..! Για τη Μαντόνα..;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom