Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
πριζα ομως εχει βλεπω...αν παρει κανεις λαπτοπ να γραψει κιολας την κριτικη αμεσα..... :grin: :grin: :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
πριζα ομως εχει βλεπω...αν παρει κανεις λαπτοπ να γραψει κιολας την κριτικη αμεσα..... :grin: :grin: :grin:
Ξεσκισμενη και η πριζα ομως  :zfuck: :zfuck:

Ρε συ που εισαι ενημερωμενος, εμαθες τπτ για τσατ? :huh: πλησιαζει?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Έχεις δει το παραβαν στο πιπινου? Γαμαει λεμε!! Το εχουν για διακριτικότητα στον χώρο του νιπτήρα, ωστε αν εχεις καμια αναγκη  :piss: και δεν προλαβεις μεχρι να μπει η κοπελα, να μην σε παρει χαμπαρι  :grin:
Και το φυλης109 το πανω ειναι παλάτι και επισης το αγιου πετρου πρωην στουντιο, του εχουν ξεμεινει τα μεγαλα ανετα κρεβατια  ;) και οσες φορες ειχα παει-παει καιρος βεβαια-ήταν καθαρά.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Τυπε αυτο με το κατουρημα το ειχα και εγω "αγχος" αλλα μια μερα μου ειχε πει ενας συναγωνιστης
ε και? κατουρα μεσα στον νιπτηρα καλα του λεω στον νιπτηρα ρε?? λεει ε ναι ρε μαλακα περιεργο σου φαινεται? :2funny: :2funny:
Αλλα εγω ημουν μεγαλος καραγκιοζης ρε λιγο πριν παω να πηδηξω και με ειχε πιασει κατουρημα ετρεχα στα μαγαζια εκει γυρω που εχει να ζητησω τουαλετες  :2funny:
και μετα πηγαινα αμεσως για καταθεση!
Εχω μπει και στο ρωσιδοουκρανικονταβατζο μπιλιαρδαδικο !! και κατεβηκα την σιδερενια σκαλα να παω τουαλετες χαχαχα
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Νομίζω ότι η Ναταλί έχει απλά ακμή & όχι κάτι τόσο σοβαρό.

Σύμφωνα με εμπειρίες άλλων, γνώμες γιατρών & διαδίκτυο, λίγο δύσκολο να τα έχεις σε οοοοοοοοοοοοοόλο το σώμα.

Ενημέρωση εδώ:                
Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να προσέχουμε. Ότι νομίζουμε οτι μας απειλεί, ΔΕΝ το πλησιάζουμε.

Ας ευχηθούμε όλοι στην κοπελίτσα περαστικά και να μην έχει κάτι σοβαρό, πάντως σήμερα απόγευμα που
περνούσα τυχαία από την περιοχή το Φυλής 40 ήταν κλειστό, άρα κάτι πρέπει να έχει το κορίτσι.
 

Επισκέπτης
Φυλής 40-Ναταλί:
Πέρα απο τον χρόνο εδω πιστευω εξεταζεται η κατασταση της υγειας της εκδιδομενης  :cheesy:
Μείζον και πρωταρχικό θεμα.
Τα πάντα τίθενται επί τάπητος (επί νήματος επί του προκειμένου).

Και το φυλης109 το πανω ειναι παλάτι και επισης το αγιου πετρου πρωην στουντιο, του εχουν ξεμεινει τα μεγαλα ανετα κρεβατια  ;) και οσες φορες ειχα παει-παει καιρος βεβαια-ήταν καθαρά.
Εξαίρεσε το Αγ.Πέτρου 7.Βρώμικα σεντόνια επί μονίμου βάσεως λόγω της τσατσάς Πωλίνας.

Ας ευχηθούμε όλοι στην κοπελίτσα περαστικά και να μην έχει κάτι σοβαρό, πάντως σήμερα απόγευμα που
περνούσα τυχαία από την περιοχή το Φυλής 40 ήταν κλειστό, άρα κάτι πρέπει να έχει το κορίτσι.
Και συ τυχαία περνούσες; :cool2:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
η συγκεκριμενη κριτικη εχει εξευτελισμο :2funny: οπως ζητησε ο συναγωνιστης κ περιγραφει



1 στους 1 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Σάββατο ή μάλλον ξημερώματα Κυριακής.
Είχα καιρό να πάω στην οδό Φυλής και εξεπλάγην ευχαρίστως από το πλήθος των ιδρυμάτων που λειτουργούσαν στις 2.30 τα χαράματα.
Επισης, για πρώτη φορά είδα 2 γκομενακια στο ίδιο σπίτι συγχρόνως.
Ο φίλος μου δεν έχασε την ευκαιρία και τίμησε ένα ντουέτο.
Εγώ, αντιθέτως προτίμησα one to one κατάσταση με την Ναταλί.
Ψηλή μελαχροινή με ίσιο βαμμένο μαύρο μαλλί κομμένο με χάρακα στο κούτελο. Γουστάρω με τρέλα τέτοια κώμη...
Απίστευτο σώμα και ο πιο ωραίος κώλος που έχω δει στη Φυλής και πέριξ.
Πολύ μικρό βυζί όμως.Sad
Η κοπέλα είχε αναλάβει και ρόλο τσατσάς. Παρουσίαζε δηλαδή μόνη της τον εαυτό της ενώ υπήρχε και μια άλλη κυριούλα στο χώρο που μίλαγε μ'έναν μαντράχαλο...
Κόβω εισιτήριο και μπαίνω μέσα. Πολύ γρήγορα μπαίνει κι αυτή. Στραβωμένη με τον μαντράχαλο που σας έλεγα. Αρχίζει το ...μπούκι. Καλό, με γλωσσοσκάμπιλα στο κεφαλάκι και δαγκώματα στη βάση. Στη συνέχεια ανέβηκε πάνω μου...
Επειδή όμως δεν είχα προγραμματίσει αυτήν την επίσκεψη και τον είχα παίξει το απόγευμα, και λόγω της ηλικίας μου σε συνδυασμό με τη σούρα και τη ..στούρα της βραδιάς, δεν είχα την απαραίτητη απόκριση και το εργαλείο ήταν σε μια μέτρια κατάσταση.
Τότε της ζήτησα να μου κάνει άλλα κόλπα.
Κι επειδή γουστάρω να με ταλαιπωρούν οι ωραίες γυναίκες, της είπα να πατήσει πάνω μου. Δεν έδειξε να εκπλήσσεται κι αυτό με κάνει να πιστεύω ότι της έχει τύχει πολλές φορές κάτι τέτοιο.
Ρώτησε αν θέλω να βγάλει τα τακούνια της και φυσικά της είπα όχι. Ανέβηκε λοιπόν πάνω μου και με πάτησε με πολλή άνεση και με τη δέουσα προσοχή. Περιττό να σας πω ότι το στήθος μου πονάει ακόμα...
Στη συνέχεια έκατσε με όλη της την άνεση πάνω στο στήθος μου και με χαστούκισε δυνατά για αρκετή ώρα. Παράλληλα με έβριζε. Έπειτα άρχισε να μπηστάει τον υπέροχο κώλο της πάνω μου ενώ κοιταζόταν στον πλαϊνό καθρέφτη του αλλά αυτή συνέχισε ακάθεκτη κι αυτό με κάβλωσε.
Μετά ηρέμησε και ξάπλωσε πάνω μου με τα πόδια της ανοιχτά σε ελάχιστη απόσταση απ'τη μούρη μου. Της έδωσα μερικά φιλάκια. Δεν δέχεται γλείψιμο.
Στο τέλος,με καβάλησε για 2η φορά σφίγγοντας τον λαιμό μου.
Έτσι έχυσα.
Αν κι έμεινα κάμποση ώρα στο δωμάτιο, δεν διαμαρτυρήθηκε καθόλου ούτε η ίδια ούτε η κυριούλα απ'έξω.
Σίγουρα θα ξαναπάω στην ίδια και τη συνιστώ σε όσους θέλουν να τρώνε τις ψιλές τους.


Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης 09-10-2010
Όνομα κοπέλας Ναταλί
Προκαταρκτικά Ναι
Υπηρεσίες κοπέλας Στάση 69 • Αυταρχικό
Βάρδια επίσκεψης 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)

 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Φυλής 40-Ναταλί:Τα πάντα τίθενται επί τάπητος (επί νήματος επί του προκειμένου).
Εξαίρεσε το Αγ.Πέτρου 7.Βρώμικα σεντόνια επί μονίμου βάσεως λόγω της τσατσάς Πωλίνας.
Και συ τυχαία περνούσες; :cool2:

Εντελώς τυχαία και ...χωρίς να το θέλω :-) μάλιστα και σήμερα κατά τις 5.00 που
πάλι έτυχε και περνούσα από την ευρύτερη περιοχή, είδα την γνωστή τσα2 του Φ40 να
συνοδεύει μια μελαχρινή μίλφ με ψιλο-ατσούμπαλο λίγο παχουλό κορμί και μαύρα μακριά μαλλιά
οπότε φαντάστηκα οτι θα ήταν η 'εργαζόμενη' στο Φ40, άρα η Ναταλία θα είναι αδιάθετη,
κρίμα η κοπελίτσα, κατάρα στον λαδέμπορα(βρωμιάρη) που την κόλλησε.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μου απαντάει : «Δεν έχεις πληρώσει για αυτό!» Εκεί μένω λίγο άναυδος..
Μου λέει πάλι «Δε σου είπε η υπηρεσία το πρόγραμμα?»
Λέω «ναι, αλλά γι’αυτό νόμιζα πως είναι μέσα στην τιμή..»
«Όχι, μου λέει για να με γλείψεις και εσύ είναι 10ευρώ επιπλέον» (!!!!!)
Εκεί παιδιά ΕΠΑΘΑ ΤΟ ΣΟΚ και ξενέρωσα τελείως. Αλλά το κατάπια και δεν είπα τίποτα γιατί θα ξεκαύλωνα μετά και θα πήγαινε όλο χαμένο.

Και γω ξενερωσα μονο που το διαβασα  :-
Δεν ξερω αν θα το καταπινα , οπως το σκευτομαι τωρα θα της ζητουσα ενα δεκαρικο ρεστα και θα τις ελεγα να αφαιρεσει κατι , την πιπα  , δυο στασεις .. οτι ναναι  :2funny:
Η θα μας τρελανοιυν ή θα τις τρελανουμε  :2funny:

Και λάθος να έκανα στο πρόγραμμα, δεν τον ξενερώνεις έτσι τον άλλον!
:rockon:


Αν και δεν μενω Αθηνα απλα μ αρεσε η κριτικη και ειπα να κανω ενα σχολιο
ωραιος ο sarouman
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

διαφωνω....λαθος προσεγγιση του θεματος....αφου ρε σαρουμαν σου εξηγησαν εξαρχης τι παιζει γιατι χαλιεσαι;ή πληρωνεις εξαρχης +10 ή γαμησε το το θεμα....καλως κακως ολες το χρεωνουν εξτρα το γλειφομουνι...πολυ σπανια να το προσφερει καμια τζαμπα εκτος αν εισαι πολυ τακτικος πελατης ισως.....

γενικα οι καλοι λογαριασμοι εξαρχης στο τι θα κανουμε μεσα στο δωματιο και τι θα πληρωσουμε κανουν τους καλους φιλους στα προγραμματα γενικα....για να μην επερχονται απογοητευσεις....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

διαφωνω....λαθος προσεγγιση του θεματος....αφου ρε σαρουμαν σου εξηγησαν εξαρχης τι παιζει γιατι χαλιεσαι;ή πληρωνεις εξαρχης +10 ή γαμησε το το θεμα....καλως κακως ολες το χρεωνουν εξτρα το γλειφομουνι...πολυ σπανια να το προσφερει καμια τζαμπα εκτος αν εισαι πολυ τακτικος πελατης ισως.....

γενικα οι καλοι λογαριασμοι εξαρχης στο τι θα κανουμε μεσα στο δωματιο και τι θα πληρωσουμε κανουν τους καλους φιλους στα προγραμματα γενικα....για να μην επερχονται απογοητευσεις....
Ετσι ειναι.  :dunno:,

Καλως ή κακως η συγκεκριμενη υπηρεσια ειναι μια extra υπηρεσια που χρεωνεται επιπλεον.
Ειναι λαθος να το ζητας μεσα στο δωματιο. Και φυσικα το πληρωνεις εαν δεν εχεις πληρωσει απο πριν στην τσατσα.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Μήπως χρεώνεται και το δαχτυλάκι στο μουνι? άλλα 10ευρώ?
ή αν της έλεγα να βγάλει τις μπότες?
Πρέπει να τα ζητάω στην τσατσα όλα αυτά πιο πριν? ενα ένα τι θα κάνω?
Εσεις τα ξηγιέστε πιο πριν αυτά?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Γενικα με τα προγραματα υπαρχει ενα μπερδεμα
οπως σου τα λενε με την σειρα νομιζεις οτι τα προηγουμενα ειναι μεσα
δεν ξερω αν φταειο ο σαρουμαν , η τσατσα η η τανα
παντως το ξενερωμα ειναι ξενερωμα   :- ( και δεν το εφαγε ουτε η τσατσα ουτε η τανα )

και σ αυτο συμφωνουμε φανταζομαι
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μήπως χρεώνεται και το δαχτυλάκι στο μουνι? άλλα 10ευρώ?
ή αν της έλεγα να βγάλει τις μπότες?
Πρέπει να τα ζητάω στην τσατσα όλα αυτά πιο πριν? ενα ένα τι θα κάνω?
Εσεις τα ξηγιέστε πιο πριν αυτά?
το δαχτυλακι στο μουνι επισημα δεν ειναι πρακτικη επιτρεπτη στον αγοραιο ερωτα....ακομα και για λογους ΣΜΝ....αλλο ποια θελει να το αφηνει και το αφηνει....μην πετας την μπαλα στην εξεδρα....αλλα το 69 ειναι προγραμμα και καλως κακως χρεωνεται.....προσωπικα τα ξεκαθαριζω ολα ναι....

το χω ξαναγραψει....αν πεσετε θυμα της καυλας σας θα πληρωσετε και πιθανως και παραπανω απο οσα αν κανατε πριν την συνεννοηση......

μια φορα γαμουσα μια ισπανιδα....και αφου με ειχε φτασει στο ζενιθ μου λεει η καριολα....αν θες μπορεις να με γαμησεις κωλο με αλλα 100 ευρω....αν τα ειχα πανω μου το πιθανοτερο να τα  δινα τοσο τρελα που την ηθελα εκεινη την στιγμη...με εσωσε το γεγονος οτι δεν κουβαλαω γενικα πολλα λεφτα πανω μου...και θα μου μασαγε 100 +40 που πληρωσα για απλο 140ευρα ενω πχ αν εδινε απλα κουλουρι στο σαλονι θα μου λεγε πχ ενα κατοσταρικο φουλ....
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Έγω πιστεύω ότι είναι, όπου σε πιάσουνε θα στα πάρουνε. Απλά είναι θέμα κοπέλλας και νοοτροπίας καθώς και της καλώς εννοουμενης σχέσης με τον πελάτη. Τότε να χρεώνουμε και το νερό που πλενόμαστε...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
το δαχτυλακι στο μουνι επισημα δεν ειναι πρακτικη επιτρεπτη στον αγοραιο ερωτα....ακομα και για λογους ΣΜΝ....αλλο ποια θελει να το αφηνει και το αφηνει....μην πετας την μπαλα στην εξεδρα....αλλα το 69 ειναι προγραμμα και καλως κακως χρεωνεται.....προσωπικα υα ξεκαθαριζω ολα ναι....

το χω ξαναγραψει....αν πεσετε θυμα της καυλας σας θα πληρωσετε και πιθανως και παραπανω απο οσα αν κανατε πριν την συνεννοηση......

μια φορα γαμουσα μια ισπανιδα....και αφου με ειχε φτασει στο ζενιθ μου λεει η καριολα....αν θες μπορεις να με γαμησεις κωλο με αλλα 100 ευρω....αν τα ειχα πανω μου το πιθανοτερο να τα  δινα τοσο τρελα που την ηθελα εκεινη την στιγμη...με εσωσε το γεγονος οτι δεν κουβαλαω γενικα πολλα λεφτα πανω μου...και θα μου μασαγε 100 +40 που πληρωσα για απλο 140ευρα ενω πχ αν εδινε απλα κουλουρι στο σαλονι θα μου λεγε πχ ενμα κατοσταρικο φουλ....
:jerking: :birdman: :birdman: :zfuck:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μήπως χρεώνεται και το δαχτυλάκι στο μουνι? άλλα 10ευρώ?
ή αν της έλεγα να βγάλει τις μπότες?
Πρέπει να τα ζητάω στην τσατσα όλα αυτά πιο πριν? ενα ένα τι θα κάνω?
Εσεις τα ξηγιέστε πιο πριν αυτά?
Το δακτυλακι ειναι στην διακριτικη ευχαιρια της κοπελας εαν το δεχεται ή οχι.
Δεν συμπεριλαμβανεται στα προγραμματα, και δεν ειναι υποχρεωμενη να το δεχτει.
Το 69 ειναι ενα στανταρ προγραμμα το οποιο κοστολογηται διαφορετικα απο studio σε studio.
Ειναι λαθος να το ζηταει καποιος δωρεαν.

Για τις μποτες δεν το σχολιαζω γιατι ειναι σαφες πως το φερνεις σαν παραδειγμα.....

Η τσατσα εκφωνει απο πριν τα προγραμματα, διαλεγεις και παιρνεις......

Τωρα ενα μεσα στο δωματιο, σου ελθει η διαθεση για κατι παραπανω, λογικο ειναι να το πληρωσεις.......
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Το δακτυλακι ειναι στην διακριτικη ευχαιρια της κοπελας εαν το δεχεται ή οχι.
Δεν συμπεριλαμβανεται στα προγραμματα, και δεν ειναι υποχρεωμενη να το δεχτει.
Το 69 ειναι ενα στανταρ προγραμμα το οποιο κοστολογηται διαφορετικα απο studio σε studio.
Ειναι λαθος να το ζηταει καποιος δωρεαν.

Για τις μποτες δεν το σχολιαζω γιατι ειναι σαφες πως το φερνεις σαν παραδειγμα.....

Η τσατσατ εκφωνει απο πριν τα προγραμματα, διαλεγεις και παιρνεις......
γιαυτο δεν μας αρεσουν τα στουντιο τυπε
στο μεταξι αυτα ειναι δεδομενα :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom