Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:.....xaxaxa!!!!....4th november i will online again...greetings se olous apo to ALKMAAR...Prin ligo sinousia me neari boulgara...ola teleia misi hora sto domatio kai 35 euro...!!!
 

Επισκέπτης
Ο κ. Μπακάλης συνεχίζει ακατάπαυστα στο πίσω μέρος του μπακάλικου να αναμιγνύει τα ερεθίσματα και τις παραστάσεις από τα πορνεία, με εικόνες και σχήματα από την «εντός περιθωρίων» κοινωνία.
Αυτή τη φορά στη σούπα προσέθεσε και τη www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fulhs-69v/]Μπιάνκα[/url]
Ναί, διότι εἶναι ὠραῖον ...πουλερικόν.
 

Επισκέπτης
Φώκαιας 19-Άμάντα:
από xilnik:
Απαραδεκτη επισης και η υπηρεσια η οποια χτυπησε αρκετες φορες την πορτα και τ ακουσε στη συνεχεια,χωρις να τη προσβαλω αλλα ετσι πρεπει.Οπως μου ειπε αυριο δεν θα είναι εκει όταν τη ρωτησα για οποιον ενδιαφερεται.Εγω επειδη δεν ειμαι λατρης των mlf πολύ δυσκολα θα την ξανατιμησω και διοτι δεν νομιζω ότι αντεχει και πολύ στα δυσκολα..

Ήταν η πρωϊνή υπηρέτρια της Μαρίνας (κοντό βαμμένο ξανθό μαλλί-παχυλή) η η απογευματινή της Αλίνας;
Στα πόσα λεπτά κτύπησε την πόρτα;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Αυτη τι σκατα ειναι? Ειτζου? Ελεος ρε φιλε κατα τα αλλα ελεγχονται λεει.
Μωρε κατι ξερω εγω που θα κανω 4-5 μπουρδελοτσαρκες πριν μπω καπου.
Τι διαολο πεταμενες τις εχουνε?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τι είναι αυτη η τερμινθος που αναφερει o heelover? Είναι μεταδοτική?
Γιατι όπως καταλαβαίνετε την εχω παρει και αυτην και ημουν και άτακτος μαζι της  :zfuck: :grin:

Έχει ωραίο καρεδάκι και φρεσκολουσμένο(τουλαχιστον οταν της ειχα καταθεσει) και χαιρεσαι να της τραβας το μαλλι  :dancing: :dancing:

Πολύ καλη και η αλλαγή στις τσατσαδες. Είχα παει νευριασμενος απο αλλη καταθεση και της ειπα οτι θα περασω μονο αν δεν μου δημιουργησει προβλημα χρονου και δεν ειχε προβλημα να με αφησει 15αλεπτάκι.

Την 1η φορα ηταν τοσο καλη και αγαπουλιαρικη που ξεχασα να της ζητησω κωλο  :o :o .
Και την επομενη μερα που της ζητησα δεν μου εδινε με τπτ, τι να κανουμε...

Έχει παντως πολλα σημαδια ρε τυποι, λετε να ειναι τιποτα κακο  :think: :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τι είναι αυτη η τερμινθος που αναφερει o heelover? Είναι μεταδοτική?
Γιατι όπως καταλαβαίνετε την εχω παρει και αυτην και ημουν και άτακτος μαζι της  :zfuck: :grin:

Καλα εσυ τυπε πας γυρευοντας  :2funny: :2funny: :2funny:

Ειπαμε του μπουρδελιαρη να γαμησει και αυτος ξεπουτσιαστηκε  :cheesy:

Να πα να γαμηθουν , εγω αν δεν κανω 3-4 τσαρκες να προσεξω δεν μπαινω στο ετσι.  :boobies: :boobies:

Αλλωστε δεν βαριεμαι μ αρεσει και το ματι οποτε μια χαρα.  :rockon:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλα εσυ τυπε πας γυρευοντας  :2funny: :2funny: :2funny:

Ειπαμε του μπουρδελιαρη να γαμησει και αυτος ξεπουτσιαστηκε  :cheesy:

Να πα να γαμηθουν , εγω αν δεν κανω 3-4 τσαρκες να προσεξω δεν μπαινω στο ετσι.  :boobies: :boobies:

Αλλωστε δεν βαριεμαι μ αρεσει και το ματι οποτε μια χαρα.  :rockon:
Πρέπει να κανεις παντως και μια τσαρκα απο μεταξουργειο μερια, εχει αρκετο αξιολογο υλικο, όπως και γελιο. Για αρχη αχιλλεως όπου εχει καλα ΚΩΛΟ-κόριτσα  :zfuck: ;) και θα βρεις και την τιτίκα την αλληθωρη που ειναι πολυ μορφη και επιτιθεται στους πελατες στο σαλονι να ριξεις το γελιο της αρκουδας  :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πρέπει να κανεις παντως και μια τσαρκα απο μεταξουργειο μερια, εχει αρκετο αξιολογο υλικο, όπως και γελιο. Για αρχη αχιλλεως όπου εχει καλα ΚΩΛΟ-κόριτσα  :zfuck: ;) και θα βρεις και την τιτίκα την αλληθωρη που ειναι πολυ μορφη και επιτιθεται στους πελατες στο σαλονι να ριξεις το γελιο της αρκουδας  :rockon:

Οκ τυπε  ;) Σε ποιο ειναι αυτη???? να παω να την φασωσω τσαμπα και να φυγω  :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλα γυρευε τι πουτσους θα χει γλειψει ρε διαολε  :headbang: :headbang: :headbang:

Κοιτα να σου πω την αληθεια... δεν καιγομαι για μεταξουργειο.. απο την αρχη της μπουρδελοπορειας μου δεν καιγομουν
ποτε δεν εχω παει. Αλλα αντε μια φορα θα παμε και απο εκει... αλλα ρε φιλε αμα δω τους ναρκομανεις
παιζει να παθω και καμια κριση πανικου επιτοπου και να τρεχω .. δεν θελω ουτε να βλεπω ναρκωτικα ποσο μαλλον να βαρανε συρριγκες εξω απο τα μπουρδελα , δεν θελω να μου μεινει καμια εικονα ασχημη ξερεις.
 

Επισκέπτης
Φυλής 40-Ναταλί:
{από bakalhs
Ἡ καλὴ ὑπηρεσία εἶναι διὰ τὸ πορνεῖον αὐτὸ ὅ,τι ὁ ποδοσφαιριστὴς Βαζέχα διὰ τὸν παλαιὸν Παναθηναϊκόν. Ὁ εἵς κοῦκος ὁ ὁποῖος προσπαθεῖ νὰ φέρῃ τὴν Ἄνοιξιν.}


Πιθανότατα πετύχατε την υπηρέτρια της Λάουρας-Φώκαιας 17 άνω που φωνάζει την κοπέλα στα 7 λεπτά.
Καλή υπηρέσια και "Χώρος/καθαριότητα χώρου 5" δεν συμβαδίζουν.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φυλής 40-Ναταλί:
{από bakalhs
Ἡ καλὴ ὑπηρεσία εἶναι διὰ τὸ πορνεῖον αὐτὸ ὅ,τι ὁ ποδοσφαιριστὴς Βαζέχα διὰ τὸν παλαιὸν Παναθηναϊκόν. Ὁ εἵς κοῦκος ὁ ὁποῖος προσπαθεῖ νὰ φέρῃ τὴν Ἄνοιξιν.}


Πιθανότατα πετύχατε την υπηρέτρια της Λάουρας-Φώκαιας 17 άνω που φωνάζει την κοπέλα στα 7 λεπτά.
Καλή υπηρέσια και "Χώρος/καθαριότητα χώρου 5" δεν συμβαδίζουν.

Πέρα απο τον χρόνο εδω πιστευω εξεταζεται η κατασταση της υγειας της εκδιδομενης  :cheesy:
Μείζον και πρωταρχικό θεμα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αχιλλέως 48 το πανω. Και...δεν καταλαβες, η τιτίκα επιτιθεται όχι για να χουφτωσει, αλλά για να κυνηγησει οποιους δεν περνανε στο δωματιο. Θα δεις και την συλλογη απο κουκλακια που εχει μεσα στο μπουρδελακι της. Με το μεγαλυτερο, εναν τεραστιο τιγρη, κυνηγουσε τον βυζολαγνο και τον χτυπουσε με μανια  :2funny: :2funny:
Δεν νοειται ρε να μην περασεις απο τιτικα...

Για τα ναρκωτικα κι αυτα, δυστηχως τυπε σε μπουρδελα παμε και οχι σε πολυτελεις πολυκατοικιες φκκ που υπαρχουν στη γερμανια κτλ και γαμας χλιδάτα και με την ανεση σου.
Συριγγα εχω πετυχει πολλες φορες να χτυπανε και στην διδυμου ακομα και μερα μεσημερι.
Τωρα αμα πας αχιλλεως δεν προκειται να δεις τπτ τετοιο, ιάσωνος μπορεις να πετυχεις τετοια θλιβερα περιστατικά.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
1.Αχιλλέως 48 το πανω. Και...δεν καταλαβες, η τιτίκα επιτιθεται όχι για να χουφτωσει, αλλά για να κυνηγησει οποιους δεν περνανε στο δωματιο. Θα δεις και την συλλογη απο κουκλακια που εχει μεσα στο μπουρδελακι της. Με το μεγαλυτερο, εναν τεραστιο τιγρη, κυνηγουσε τον βυζολαγνο και τον χτυπουσε με μανια  :2funny: :2funny:
Δεν νοειται ρε να μην περασεις απο τιτικα...

2.Για τα ναρκωτικα κι αυτα, δυστηχως τυπε σε μπουρδελα παμε και οχι σε πολυτελεις πολυκατοικιες φκκ που υπαρχουν στη γερμανια κτλ και γαμας χλιδάτα και με την ανεση σου.
3.Συριγγα εχω πετυχει πολλες φορες να χτυπανε και στην διδυμου ακομα και μερα μεσημερι.
Τωρα αμα πας αχιλλεως δεν προκειται να δεις τπτ τετοιο, ιάσωνος μπορεις να πετυχεις τετοια θλιβερα περιστατικά.

1.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τοτε επιβαλλεται.

2. Εδω θα διαφωνησω. Το γεγονος οτι παμε σε μπουρδελα δεν πρεπει να μας αφηνει εκτεθειμενους σε ενα καρο ακροτητες. Σαφως και μιλας με εναν τυπο που δεν θελει κιολας για να γαμησει να εχει το μαξιλαρακι απο κατω απο τον κωλο του. Αλλα φιλε σε τοσα πορνεια που εχω πατησει ... οπως Αγαθουπολεως 54 , Φυλης 200 , Διδυμου κτλπ η κατασταση ηταν αρκετα καλη .. ειδικα στα 2 πρωτα. (Νταξει τωρα σε μαγαζια που λεγανε για Κολοκυνθους οτι ηταν μεσα τιγκα στα χυσιδια και στους καθρεφτες και παντου , ε οχι ρε φιλε ενταξει... ακροτητα δεν θα μπω σε αυτα) Σαφως εχω δει και καποτα πεταμενη μεσα στην αγαθουπολεως που θεωρουνταν ενα απο τα πιο καθαρα και περιποιημενα μπουρδελα της Φυλης περυσι το καλοκαιρι αλλα ηταν διπλα απο το κρεβατι(Οποιος εχει μπει στο μεσα δωματιο που η αποσταση του καθρεφτη απο του κρεβατιου δεν ηταν μεγαλη και δεν φαινοταν κατι απο εκει αμα ηταν κατω)  οποτε δεν ζητησα καν να αλλαξω δωματιο  :2funny: :2funny: , καλη και η πλακα αλλα εχει και ενα οριο σαφως και δεν ειμαι υποχονδριος και δεν φοβαμαι τα μικροβια αλλα δεν θα βλεπεις και τα χυσια του καθε πουστη να πουμε  :2funny:  


3. Αυτο που λες  εγω δεν το εχω δει ποτε χωρις να αμφισβητω την κριση σου. Και πρεπει να χω κανει στην ζωη μου καμια 40αρια μπουρδελοτσαρκες...(Οχι και λιγες)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και το Πιπινου 65 ειναι πολυ καλο σαν χωρος.... εχει μεχρι και κατι σαν παραβαν μεσα :rockon:

Σιδερενια κρεβατια κτλπ...

Δηλαδη θελω να πω πως... αν το ψαξεις λιγο , πετυχαινεις συνδυασμο και καλης πουτανας και καλου χωρου.

Εγω το ειπα αλλωστε εξαρχης ειμαι πιο προσεκτικος σε αυτα  :sunglasses: δεν ειμαι κασκαντερ μπορδελιαρης!
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.061
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
Τι είναι αυτη η τερμινθος που αναφερει o heelover? Είναι μεταδοτική?
Γιατι όπως καταλαβαίνετε την εχω παρει και αυτην και ημουν και άτακτος μαζι της  :zfuck: :grin:
να πω εγω τι ειναι που την τσιμπησα πριν 2 μηνες...αγνωστο απο που...

ειναι μεταδοτικη , δεν ειναι αφροδισιο νοσημα και δεν μεταδιδεται μονο απο την επαφη, αλλα οπως μου ειπε ο γιατρος μου μπορει να το τσιμπησα απο το γυμναστηριο, απο την παραλια, απο οπουδηποτε, εμφανιζεται πολυ συχνα ακομα και σε μικρα παιδια, στο προσωπο και οπου αλλου φανταστεις!
σε εμενα ειχε μορφη σαν μικρο σπιρακι ακμης, απλα στην ακρη ηταν κοιλο το σχημα του. ειχα βγαλει 5-6 στην περιοχη πανω απο την πουτσα μου και ηταν τοσο μικρα που αν δεν ξυριζα την πουτσα μου συχνα και αν δεν ημουνα τοοοσο παρατηρητικός δεν θα το ειχα καταλαβει. τωρα δεν ξερω αν εμφανιζεται και με πιο εντονη μορφη που να ειναι ευκολα ορατη.

παντως η κοπελα μου μεσα σε 2-3 μηνες που εγω το ειχα, ευτυχως δεν το πηρε το μικροβιο!

θεραπεια = επεμβαση στο γιατρο να σκασει το σπιρακι αυτο και στα καπακια καυτηριασμος με λειζερ...στη συνεχεια αλοιφη για μια βδομαδα.

εγω αυτα γνωριζω.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
να πω εγω τι ειναι που την τσιμπησα πριν 2 μηνες...αγνωστο απο που...

ειναι μεταδοτικη , δεν ειναι αφροδισιο νοσημα και δεν μεταδιδεται μονο απο την επαφη, αλλα οπως μου ειπε ο γιατρος μου μπορει να το τσιμπησα απο το γυμναστηριο, απο την παραλια, απο οπουδηποτε, εμφανιζεται πολυ συχνα ακομα και σε μικρα παιδια, στο προσωπο και οπου αλλου φανταστεις!
σε εμενα ειχε μορφη σαν μικρο σπιρακι ακμης, απλα στην ακρη ηταν κοιλο το σχημα του. ειχα βγαλει 5-6 στην περιοχη πανω απο την πουτσα μου και ηταν τοσο μικρα που αν δεν ξυριζα την πουτσα μου συχνα και αν δεν ημουνα τοοοσο παρατηρητικός δεν θα το ειχα καταλαβει. τωρα δεν ξερω αν εμφανιζεται και με πιο εντονη μορφη που να ειναι ευκολα ορατη.

παντως η κοπελα μου μεσα σε 2-3 μηνες που εγω το ειχα, ευτυχως δεν το πηρε το μικροβιο!

θεραπεια = επεμβαση στο γιατρο να σκασει το σπιρακι αυτο και στα καπακια καυτηριασμος με λειζερ...στη συνεχεια αλοιφη για μια βδομαδα.

εγω αυτα γνωριζω.

Καλα νταξει τρεχαγυρευοπουλος δηλαδη και εξτρα εξοδα στους γιατρους , ειπαμε -> [size=30pt] ΡΕ ΔΕΝ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ? ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ Η ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ[/size]  ΠΡΟΣΕκτικες τσαρκες οχι βιασυνη και αν παιζει κατι καλο μπουκαρουμε...αν και καμια φορα στην αγαμια μου πανω και την θολουρα ομολογω και εγω πως ειναι αρκετα δυσκολο αυτο. Τελοςπαντων θα δουμε.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175

Αυτη τι σκατα ειναι? Ειτζου? Ελεος ρε φιλε κατα τα αλλα ελεγχονται λεει.
Μωρε κατι ξερω εγω που θα κανω 4-5 μπουρδελοτσαρκες πριν μπω καπου.
Τι διαολο πεταμενες τις εχουνε?

Νομίζω ότι η Ναταλί έχει απλά ακμή & όχι κάτι τόσο σοβαρό.

Σύμφωνα με εμπειρίες άλλων, γνώμες γιατρών & διαδίκτυο, λίγο δύσκολο να τα έχεις σε οοοοοοοοοοοοοόλο το σώμα.

Ενημέρωση εδώ:              
Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να προσέχουμε. Ότι νομίζουμε οτι μας απειλεί, ΔΕΝ το πλησιάζουμε.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Νομίζω ότι η Ναταλί έχει απλά ακμή & όχι κάτι τόσο σοβαρό.

Σύμφωνα με εμπειρίες άλλων, γνώμες γιατρών & διαδίκτυο, λίγο δύσκολο να τα έχεις σε οοοοοοοοοοοοοόλο το σώμα.

Ενημέρωση εδώ:                
Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να προσέχουμε. Ότι νομίζουμε οτι μας απειλεί, ΔΕΝ το πλησιάζουμε.
Kαι εγώ μέσα στο δωμάτιο το πρόσεξα και γιαυτο χρησιμοποιησά προφυλακτικό απο την αρχή ως το τέλος της πράξης,απέφυγα γλυψίματα και αφαίρεσα το προφυλακτικό με χαρτί υγείας πλένοντας μετά καλά τα χέρια μου.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Νομίζω ότι η Ναταλί έχει απλά ακμή & όχι κάτι τόσο σοβαρό.

Σύμφωνα με εμπειρίες άλλων, γνώμες γιατρών & διαδίκτυο, λίγο δύσκολο να τα έχεις σε οοοοοοοοοοοοοόλο το σώμα.

Ενημέρωση εδώ:              
Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να προσέχουμε. Ότι νομίζουμε οτι μας απειλεί, ΔΕΝ το πλησιάζουμε.
Για να λέμε την αληθεια ειναι πολυ υποπτη...

Εγώ ειχα παρατηρησει τα εκτεταμενα σημαδια στο προσωπο τα οποία δεν φαινόντουσαν και για ακμή,όπως παραδειγματος χάριν ειχε η Βανεσσα-αν και με το εντονο βαψιμο δεν φαινοταν πολυ η ακμη της. Επίσης το γεγονός οτι τα κιλα της ειναι σε ορια ανορεξιας.
Βεβαια από ''ατακτη'' εμπειρια μου μαζι της ξαναλεω εγω δεν εχω παθει τπτ, αλλά εγω ειμαι και κομαντο της κωλοκυνθους  :2funny: :2funny: και αντέχω πολλά.

Και το Πιπινου 65 ειναι πολυ καλο σαν χωρος.... εχει μεχρι και κατι σαν παραβαν μεσα :rockon:

Σιδερενια κρεβατια κτλπ...

Δηλαδη θελω να πω πως... αν το ψαξεις λιγο , πετυχαινεις συνδυασμο και καλης πουτανας και καλου χωρου.

Εγω το ειπα αλλωστε εξαρχης ειμαι πιο προσεκτικος σε αυτα  :sunglasses: δεν ειμαι κασκαντερ μπορδελιαρης!

Έχεις δει το παραβαν στο πιπινου? Γαμαει λεμε!! Το εχουν για διακριτικότητα στον χώρο του νιπτήρα, ωστε αν εχεις καμια αναγκη  :piss: και δεν προλαβεις μεχρι να μπει η κοπελα, να μην σε παρει χαμπαρι  :grin:
Και το φυλης109 το πανω ειναι παλάτι και επισης το αγιου πετρου πρωην στουντιο, του εχουν ξεμεινει τα μεγαλα ανετα κρεβατια  ;) και οσες φορες ειχα παει-παει καιρος βεβαια-ήταν καθαρά.

Σαφως εχω δει και καποτα πεταμενη μεσα στην αγαθουπολεως που θεωρουνταν ενα απο τα πιο καθαρα και περιποιημενα μπουρδελα της Φυλης περυσι το καλοκαιρι αλλα ηταν διπλα απο το κρεβατι
Οι κασκαντέρ θα ξερουν από που ειναι αυτό το πουτσοδωμάτιο, χωρις ουτε μερος για να αφησεις τα ρουχα σου τότε.

img1002br.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom