Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αποστπασμα απο τη κριτικη του συναγωνιστη οπισθομπηχτης για την Ειρηνη στο Χαλκιδικης 83:

[size=9pt]γεια σε ολα τα καυλοπαιδα του bourdela...λοιπον ξεκινησα την τριτη 05/10 με ξημερωματα τεταρτης 06/10 για το κασανδρας 4 πανω που ηταν η [size=20pt]βανεσσα[/size].τελικα κατεληξα στο χαλκιδικης 83 ωρα 4.το συγκεκριμενο καταστημα ειναι ενας παλιος χωρος αλλα παρα πολυ καθαρος[/size]

Ποια ειναι η Βανεσσα στα Κασσανδρας βρε παιδια και δεν την ξερω ?

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
506
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Αποστπασμα απο τη κριτικη του συναγωνιστη οπισθομπηχτης για την Ειρηνη στο Χαλκιδικης 83:

[size=9pt]γεια σε ολα τα καυλοπαιδα του bourdela...λοιπον ξεκινησα την τριτη 05/10 με ξημερωματα τεταρτης 06/10 για το κασανδρας 4 πανω που ηταν η [size=20pt]βανεσσα[/size].τελικα κατεληξα στο χαλκιδικης 83 ωρα 4.το συγκεκριμενο καταστημα ειναι ενας παλιος χωρος αλλα παρα πολυ καθαρος[/size]

Ποια ειναι η Βανεσσα στα Κασσανδρας βρε παιδια και δεν την ξερω ?

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
αυτό δε ήταν τίποτα όμως ακόμα και αν το παιδί που έγραψε τη κρητική είναι γνωστός τους τον πιάσανε και αυτόν κορόηδο εκεί. όπως είπε και ο ίδιος αααα και κατι αλλο...ειδα στα σχολια του φορουμ οτι η g-lykoula που απο οτι καταλαβα ειναι και η ιδιοκτητρια του οικου στις 08-09-2010 ανερτησε μια φωτο της ειρηνης στα σχολια του φορουμ για το συγκεκριμενο στουντιο και ειπε τοτε οτι ...εμενα η τσατσα μου ειπε 100 ευρω.παρακαλω την g-lykoula να απαντησει γιατι η εμενα δουλεψε στο στουντιο η τσατσα,η η g-lykoula ειπε αλλα-νταλλων,η αλλαξανε οι τιμες τοσο γρηγορα σε διαστημα ενος μηνα πραγμα δυσκολο.... όταν τάλεγα εγώ οτι αυτή κοροηδε΄βει το κόσμο πέσανε να με φάνε τώρα του άλλου του φάγανε ενα 20άρικο και κανει ότι δε τρέχει μια. Στην υγήα του κορόηδου πήγε αφτό μάγκα και μη με παρεξηγής που σου τα λέω έτσι αλλά είναι μαλακία να μας δουλεβουνε και να γελάνε με τη πάρτη μας οι πουτάνες. Και δώ θέλω να πώ κάτι άλλο που διάβασα, λέει οτι η τιμή είναι 50 αλλά σε μερικά μαγαζιά άμα το ζητήσεις λεει ευγενικά σου το κάνουνε λέει 40.Και γιατί δε το έχουνε απο την αρχή 40 δηλαδή για να καταλάβω? Τί πρέπει να ξεφτιλιζόμαστε και να παρακαλάμε της τσατσάδες για να μας κάνουνε έκπτοση? Γιαφτό΄λέω εγώ πρίν να βάλουνε κατάλογο στα στούντιο γιατί τόσο χύμα που είναι τα πράματα ότι θέλη ζητάη όποια θέλει ανάλογα τι κέφια έχει και άλλα λέει στο σάητ και άλλα σου λέει άμα πάς εκεί. Αυτά δεν είναι σοβαρά πράματα λεω εγώ και εγώ δε έχω μάθει ούτε να με δουλέβουνε ούτε να μου τρώνε λεφτά αυτές που νομίζουνε ότι θα με πιάσουνε κότσο πάνω στη κάβλα μου. Έτσι λέω εγώ.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Και δώ θέλω να πώ κάτι άλλο που διάβασα, λέει οτι η τιμή είναι 50 αλλά σε μερικά μαγαζιά άμα το ζητήσεις λεει ευγενικά σου το κάνουνε λέει 40.Και γιατί δε το έχουνε απο την αρχή 40 δηλαδή για να καταλάβω?

Κάποια στιγμή 2 κοπέλες το'χαν και 30, αλλά κάποιοι πήγαιναν και όταν το ζήταγαν ψιλοξινίζαν τα μούτρα τους, οπότε όταν έκαναν παράπονα οι πελάτες για το ξίνισμα, είπανε να το κόψουνε κι αυτό. Οι 2 συγκεκριμένες απ'ό,τ ακούγεται δέχονται ακόμα με 30 υπό συγκεκριμένες συνθήκες πάντα.
 

vavel84

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
36
Like
2
Πόντοι
11
Προσκύνημα στη Μέκκα

foot_employer καλυτερο τιτλο δεν θα μπορούσες να φανταστείς!  :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon:
Αληθεια η Ταμαρα ειναι η Μέκκα κάθε ποδολάγνου που σεβεται τον ευατο του!

:humpleg: :lheel: :humpleg: :lheel: :humpleg: :lheel:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Προσκύνημα στη Μέκκα

foot_employer καλυτερο τιτλο δεν θα μπορούσες να φανταστείς!  :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon:
Αληθεια η Ταμαρα ειναι η Μέκκα κάθε ποδολάγνου που σεβεται τον ευατο του!

:humpleg: :lheel: :humpleg: :lheel: :humpleg: :lheel:
Με προβληματισε θετικα η κριτικη του συναγωνιστη.

Την εχω δει την Ταμαρα, αλλα δεν μπορω να πω οτι με εχει ενθουσιασει εμφανησιακα και δεν εχει γινει test drive....

Ουτως ή αλλως ειχα ακουσει καλα λογια γι΄αυτην.

Μετα την κριτικη του φιλου μας, αρχισα να το (ξανα)σκεφτομαι

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Με προβληματισε θετικα η κριτικη του συναγωνιστη.

Την εχω δει την Ταμαρα, αλλα δεν μπορω να πω οτι με εχει ενθουσιασει εμφανησιακα και δεν εχει γινει test drive....

Ουτως ή αλλως ειχα ακουσει καλα λογια γι΄αυτην.

Μετα την κριτικη του φιλου μας, αρχισα να το (ξανα)σκεφτομαι

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Ουτε εμενα! Μακρια απο τα στανταρ γυναικων που μου αρεσει!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Με προβληματισε θετικα η κριτικη του συναγωνιστη.

Την εχω δει την Ταμαρα, αλλα δεν μπορω να πω οτι με εχει ενθουσιασει εμφανησιακα και δεν εχει γινει test drive....

Ουτως ή αλλως ειχα ακουσει καλα λογια γι΄αυτην.

Μετα την κριτικη του φιλου μας, αρχισα να το (ξανα)σκεφτομαι

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Η αλήθεια είναι ότι ούτε εμένα με είχε ενθουσιάσει στην αρχή, κυρίως στο σαλονάρισμα μιας και μου έβγαζε κάτι το βαριεστημένο και το'χω σημειώσει. Νόμιζα επίσης ότι έτεινε πιο πολύ προς το παχουλό, κάτι το οποίο δεν ίσχυε τελικά, αλλά σωματικά έμεινα πλήρως ικανοποιημένος και οι υποψίες μου διαψεύστηκαν. Ίσως παρασύρθηκα κιόλας από ενθουσιασμό, μιας και η γυναίκα είναι πραγματικά αστέρι στην ποδολαγνεία. Θα ήταν ενδιαφέρουσα πάντως και μια γνώμη κάποιου που δεν ανήκει στο συγκεκριμένο "συνάφι", μιας και αν δεν κάνω λάθος όλες, πλην 1-2 κριτικών, έχουν γραφτεί από άτομα που έχουν πάρει ποδολαγνεία και αναφέρονται κυρίως σ'αυτό το μέρος της συνάντησης. Όλα αυτά βέβαια ανάλογα τις ορέξεις του καθενός :) Δε χρειάζεται νομίζω να πω ότι μιλάμε πάντα για προσωπικά γούστα :)
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175

Σχετικά με την δίδα Μπιάνκα, θα ήθελα να αναφέρω στους Συναγωνιστές που θα την επισκεφτούν να προσέξουν λίγο.
Παρατηρήθηκαν 3 περίεργες "ελιές" στον αριστερό της μηρό, εσωτερικά, πλησίον της επίμαχης περιοχής. :S :woldman:
Επειδή καλό είναι να προσέχουμε τα ύποπτα σημάδια . . . . .
3 "κρεατοελιές" μαζεμενες στην ευαίσθητη περιοχή είναι λίγο σπάνιο. :woldman:

Δεν θέλω να σπείρω τον πανικό, μπορεί να μήν είναι κάτι κακο.
Αλλά κάλλιο γαϊδουρόδενε, παρά γαϊδουρογύρευε!
:woldman:
 

Επισκέπτης
Πιπίνου 65-Άνκα:
Αλήθεια? Εχουν κανει τετοιο πραγμα στο Πιπίνου?
Τόσο μυαλό έχουν...
Δεν τους φθάνει που οι περισσότεροι επισκέπτες φεύγουν,  :jerking: θέτουν και χρονικά όρια!

[size=20pt]Θα φάνε καλά μέσα στην κρίση...[/size] :referee: :referee: :referee:

Τελευταία και στο Φυλής 136, οι υπηρέτριες έρχονται στην πόρτα του δωματίου και καλούν την Μιχαέλα να τελειώνει στα 10 λεπτά...
Δεν είναι καλά  :jerking:  οι άνθρωποι!.Φεύγουν που φεύγουν τόσοι υποψήφιοι πελάτες...θα χάσουν και αυτούς που έχουν!

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Ο κ. Μπακάλης συνεχίζει ακατάπαυστα στο πίσω μέρος του μπακάλικου να αναμιγνύει τα ερεθίσματα και τις παραστάσεις από τα πορνεία, με εικόνες και σχήματα από την «εντός περιθωρίων» κοινωνία.
Αυτή τη φορά στη σούπα προσέθεσε και τη www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fulhs-69v/]Μπιάνκα[/url]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom