Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
τις επαναλαμβανομενες κριτικες απο τα ιδια ατομα στα ιδια να τις φοβασαι...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Salut Rea !!! (Γειά σου Ρέα στα Ρουμάνικα), Παρασκευή 30 Απρ 2010, στις 17:13
Γράφτηκε από τον ISO9002   
Η Ρέα ειναι μέσα στην τσαχπινιά. 22 χρονών Ρουμάνα, σώμα θηλυκό, στήθη μέτρια σε μέγεθος αλλά πολύ στητά και ζουμερά. Καταβάλει ΜΕΓΑΛΗ προσπάθεια και σε κοιτάει στα μάτια τόσο κατά το sex όσο και στο στοματικό. Φιλάκια παντού, γλείψιμο στις ρώγες. ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ αυτό που κάνει. Πολύ κάβλα.. Προτείνεται χαλαρά. Σίγουρα θα την ξαναεπισκεφτώ.

Πάρτε και φώτος
Salute Rea !

Γιατί τώρα αυτό εμένα μου θυμίζει "Nos Morituri Te Salutamus" - Χαιρετισμός των μονομάχων προς τον Αυτοκράτορα της Ρώμης
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
στηθη μικρα σε μεγεθος και πεσμενα...sorry...
 

Επισκέπτης
Φυλής 69 άνω:
{Χριστίνα: Μετὰ 2,5 ἔτη, Παρασκευή 30 Απρ 2010, στις 20:13
Γράφτηκε από τον bakalhs
...Εἰς τὸ κυρίως ἔδεσμα ὁ εὐλύγιστὸς της κορμὸς τὴν ἐβοήθει εἰς τὴν ἐναλλαγὴν τῶν στάσεων, πλὴν ὅμως ὁ κόλπος ἦτο ὑπερβολικῶς λιπανθεῖς καὶ ἡ προσπάθεια ἐκβιάσεως τοῦ ρυθμοῦ δὲν ἐξέλιπεν.
...}


Αυτή ἡ προσπάθεια ἐκβιάσεως τοῦ ρυθμοῦ είναι όλη η ουσία φίλε μου.Το ακανόνιστο και άκαιρο "κόντρα λεκάνη".
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Βρε τσιμπούκιε, salute σημαίνει ΓΕΙΑ ΣΟΥ στα ρουμάνικα. Της στέλνω χαιρετίσματα μέσω της κριτικής μου ;-)



Salut Rea !!! (Γειά σου Ρέα στα Ρουμάνικα), Παρασκευή 30 Απρ 2010, στις 17:13
Γράφτηκε από τον ISO9002   
Η Ρέα ειναι μέσα στην τσαχπινιά. 22 χρονών Ρουμάνα, σώμα θηλυκό, στήθη μέτρια σε μέγεθος αλλά πολύ στητά και ζουμερά. Καταβάλει ΜΕΓΑΛΗ προσπάθεια και σε κοιτάει στα μάτια τόσο κατά το sex όσο και στο στοματικό. Φιλάκια παντού, γλείψιμο στις ρώγες. ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ αυτό που κάνει. Πολύ κάβλα.. Προτείνεται χαλαρά. Σίγουρα θα την ξαναεπισκεφτώ.

Πάρτε και φώτος
Salute Rea !

Γιατί τώρα αυτό εμένα μου θυμίζει "Nos Morituri Te Salutamus" - Χαιρετισμός των μονομάχων προς τον Αυτοκράτορα της Ρώμης
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Νταξ ρε ISO ,...συνεννοηθήκαμε !  :grin:
 

Επισκέπτης
Φυλής 69 άνω:
{Χριστίνα: Μετὰ 2,5 ἔτη, Παρασκευή 30 Απρ 2010, στις 20:13
Γράφτηκε από τον bakalhs
...Εἰς τὸ κυρίως ἔδεσμα ὁ εὐλύγιστὸς της κορμὸς τὴν ἐβοήθει εἰς τὴν ἐναλλαγὴν τῶν στάσεων, πλὴν ὅμως ὁ κόλπος ἦτο ὑπερβολικῶς λιπανθεῖς καὶ ἡ προσπάθεια ἐκβιάσεως τοῦ ρυθμοῦ δὲν ἐξέλιπεν.
...}


Αυτή ἡ προσπάθεια ἐκβιάσεως τοῦ ρυθμοῦ είναι όλη η ουσία φίλε μου.Το ακανόνιστο και άκαιρο "κόντρα λεκάνη".

Ναί, περιορισμένη χρήσις ὅμως (ἐν ἐναντίᾳ περιπτώσει θὰ εἶχε ἀποσταλῇ εἰς τὰ Τάρταρα τῆς βαθμολογίας)
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
whowho, μήπως έτυχε απλά εκείνη την στιγμή να είναι βρώμικο το δωμάτιο;
Είσαι παλιός και έχεις πάει αρκετές φορές στο Φ200 όπως κι εγώ.
Ο νιπτήρας στο μεγάλο δωμάτιο ήταν βουλωμένος και καμιά φορά βρώμικος.Ας το προσέξουν.
Κατά τα άλλα, η άποψή μου είναι οτι πρόκειται για καθαρό χώρο.Και οι δύο κυρίες της υπηρεσίας (πρωϊνή και απογευματινή) φροντίζουν για την καθαριότητα (σεντόνια-παρκέ).

Αν ζήταγες προκαταρκτικά από την Γιάννα θα τα είχες πιθανότατα.
30 ευρώ είναι το δώρο της Κατερίνας στην πρωϊνή βάρδια.
Εκ παραδρομής βέβαια...η βάρδια ήταν η απογευματινή.

Βασικά τις τρεις τελευταίες φορές έχω εξυπηρετηθεί στο πρώτο δωμάτιο δεξιά. Ο νεροχύτης κοντεύει να ξεχυλήσει αν ανοίξεις τη βρύση πάνω από 30''. Ας βάλουν και κανά σωστό σαπούνι και όχι το νερόπλυμα. Γενικά από την ανακαίνιση και μετά είναι καλά τα πράγματα, αλλά σίγουρα θα μπορούσε να είναι καλύτερα (και για τις κοπέλες). Στα πολύ θετικά το face control & κουδουνάκι. Φυσικά υπάρχουν και 'τυχερά' όπως το να πετάξει κάποιος προηγούμενος το προφυλακτικό του όπου να 'ναι πριν φύγει. Αυτό όντως δύσκολα ελέγχεται και από την υπηρεσία.

Κατά τα άλλα, δεν με ενόχλησαν τα προκαταρκτικά, η Γιάννα με εντυπωσίασε από την αρχή έως το τέλος, και πιθανότατα θα τη ξανασυναντήσω.

Το 30αρι όντως με παραξένεψε.
 

nikita1972

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0


Της ζητησα αυτη να μου κανει προκαταρκτικα και μου απαντησε οτι αυτη δεν εχει χρονο.. Γιαννα.  :jerking:
[/quote]
 

Bono8888

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλυτερα να πληρωνω περισσοτερα και να παρω κατι οτι πρεπει  :sunglasses:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Δεν είναι επαγγελματίας. Πέταξα 20 ευρώ, Κυριακή 02 Μάι 2010, στις 06:05

Γράφτηκε από τον FLESH  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Σακίρα)
Συνολική βαθμολογία
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
8.0
Πρόσβαση/Parking
4.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
3.0
Μού είπε ότι την λένε Σακίρα, ότι είναι Ρουμάνα και 20 ετών.
Είναι μελαχροινή, είναι εμφανίσιμη αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Με το eyeliner όπου χρησιμοποιεί θυμίζει το βλέμμα της, σαν Gothic επειδή κοιτάει με άγριο βλέμμα.
Καλό το σώμα... στήθος, οπίσθια κλπ
Λοιπόν...
Μου λέει ότι η πούτσα σου είναι δύσκολη και μεγάλη. Δεν γαμιέμαι με μεγάλες πούτσες. Ενώ είναι 15 εκατοστά μήκος και 2 εκατοστά πάχος.

Δηλαδή αν πάει να την γαμήσει ένας με 20 εκατοστά? Τι θα κάνει? Θα τον διώξει?
Αρχίζει πίπα για 2 λεπτά. Και της λεω από πάνω και μου λέει όχι. Μου την έσπασε επίσης, δίοτι προσπάθησε με αυνανισμό να με ικανοποιήσει και λέω πλήρωσα για να γαμήσω όχι για να μου τραβήξεις μαλακία, όπου μπορώ και εγώ.
Τελικά την γάμησα ιεραποστολικά, πισωκολητό και αυτή απο πάνω και άρχιζε να φωνάζει αλλά συνέχεια έβαζε το χέρι της και έλεγε σιγά σιγά επειδή η πούτσα είναι μεγάλη.
Τέλος πάντων μαλακίες... μου λέει εγώ είμαι καλό κορίτσι και δεν θέλω να φεύγει ο πελάτης χωρίς να χύσει. Της λέω αφού και στο πισωκολητό δεν κάθεσαι σωστά τι να κάνω εγώ, να το κόψω λόγω μεγέθους?
Δεν αξίζει, άλλες γυναίκες κάνουν καλύτερο σέξ απο αυτήν.
Μόνο άν σας ερεθίζει το βλέμμα, αυτό με τράβηξε. Κατά τ' άλλα, για έμενα θα έπρεπε να δουλεύει στο Μεταξουργείο με 15 ευρώ και πάλι για την συμπεριφορά της πολλά είναι παρά στην Φυλής με 20 εύρω.
Στράβωσε επείδη της τα έχωσα.
Για παράδειγμα η 24χρονη Ρωσίδα η Στέλλα από Μόσχα όπου εργάζοταν στην Φυλής 109Α, είχα δώσει 30 ευρώ για 15 λεπτά... και ήταν επαγγελματίας και με έκανε να χύσω και ήμουν πάρα πολύ ικανοποιημένος και ήταν τρυφερή σαν γκόμενα !!! Και πολύ ποιό όμορφη στο πρόσωπο και το σώμα.
Αλλά ο συγκεκριμένος οίκος ανοχής, είναι συνέχεια κλειστός εδώ και εβδομάδες.
Μάλλον θα τον σφράγισε η αστυνομία... ???
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Όχι
Όνομα κοπέλας: Σακίρα
Ημερ/νια επίσκεψης: 02.05.2010
Βάρδια επίσκεψης: 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)

τα λευτά πίσω και αντε γεία. Χωρίς συζήτηση.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Που νας σας κατουρησει η γκομενα οταν της κανετε γλυφωμουνι  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom