Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.459
Πόντοι
41.447
τυπε οσο μεγαλωνουν οι ζεστες θα μεγαλωνει και η μυρωδια
η καλοκαιρινη αυρα

μετα θα έχω άδικο εαν πάω εντελώς βρομοκώλης και της πώ να μου γλειψει τα παπαρια και τον κώλο ΜΟΝΟ? :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μετα θα έχω άδικο εαν πάω εντελώς βρομοκώλης και της πώ να μου γλειψει τα παπαρια και τον κώλο ΜΟΝΟ? :grin:
:2funny: :2funny:
τυπε με το που θα μπει πεστης τα παπαρια μου ειναι σαν πατατες
τοσο μεγαλα θα σε ρωτησει
οχι τοσο βρωμικα θα της πεις
και βαλτης το παπαρι στο στομα ετσι για να μαθει :2funny:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
έχει αρχίσει και φοριέται πολύ μου φαινεται η σκατομυρωδιά τελευταια! :toilet:

τυπε οσο μεγαλωνουν οι ζεστες θα μεγαλωνει και η μυρωδια
η καλοκαιρινη αυρα
Eίναι της μόδας αυτό το άρωμα τύποι. http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Eklig/smilie_iek_087.gif[/img[/URL]]

[img]http://i40.tinypic.com/2vvkj69.jpg
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Aκόρεστε, η Ελένη στα 20 ευρώ-πρωκτικό είχε και ακάποτο;
Τι να σου πω, εμενα μονο κώλο και 69 μου ανακοινωσε η τσατσα στο σαλονι. Οπότε κι εγω δεν ζητησα ακαποτο στο δωματιο αφου υποπτευτηκα να μου ζηταει εξτραδακι :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
δηλαδή αυτες που δίνουν κώλο, χέζου και κάνουν και 69 παίζει να σε χέσουν και στην μούρη;;
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Τζίνα η Έκφυλη, Τετάρτη 28 Απρ 2010, στις 18:22
Γράφτηκε από τον Ακόρεστος  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 50 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Τζίνα)

Συνολική βαθμολογία
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
9.0
Πρόσβαση/Parking
8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
9.0

Επισκεψη στην απογευματινη βαρδια την κυριακη στον πανω οροφο. Η τσατσα μας παρουσιασε την Τζινούλα. Γυρω στα 23, με μπλε ματαρες, σκουροχρωμη(εμφανιση γυφτορουμανας), με μετριο προσωπο, αδυνατη με ωραια βυζια, και καλο σωμα.
Μπαινει στο δωματιο και ξεκινημα με αγκαλιες, χαδια και φιλια σε ολο το σωμα. Το προγραμμα περιλαμβανει και αφιλτρο στοματικο για οποιον ενδιαφερεται. Προσπαθουσε να απαντησει στις ερωτησεις μου, αλλα μιλουσε μονο Ιταλικα(ιταλοαλβανιδα, ιταλορουμανογυφτοπουλα, ποιος ξερει). Τσιμπουκι αρκετα καλο και σχετικα βαθύ, τον χτυπουσε στο στομα της και στην γλωσσα της και αρχιδορουφηγμα. Γενικα τουρμπο...
Συνεχεια με πισωκολλητο, αφου εστησε τελεια τον κωλο της, μην αφηνωντας μου περιθωριο να ζητησω αλλη σταση. Φωναζε, χτυπιοτανε και παροτρυνε για οσο πιο δυνατα μπορω. Συνεχεια με ιεραποστολικο με φιλια εκατερωθεν σε λαιμο και αυτια και συνεχιση σε εντονους ρυθμους(με τραβαγε μεσα της δυνατα κτλ), μεχρι να επελθει το τελος. Πραγματικα με ξεκανε και με εστειλε σε αλλη διασταση. Δεν ξερω αν εχω βαλει ποτε 10 στην συμμετοχη, αλλα εδω δεν μπορω να βαλω κατι λιγοτερο........

Να αναφερω επισης οτι ειναι παρα πολυ γυμνασμενη, σε σημειο που ισως να μην αρεσει σε καποιους. Εχει αρκετη γραμμωση. Συμπερασματικα, το τελειο σερβις. Σε οποιους κανει και κλικ η εμφανιση της(εμενα μου αρεσε), δεν το συζηταμε...
Βγαινοντας, της πηγα και το σκουλαρικι της γιατι το ειχε χασει στην μαχη, στο κρεβατι. Η τσατσα δεν ενοχλησε αν και μου τα εψαλλε μετα φιλικα γιατι ημασταν μεσα 18 λεπτα.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Στάση 69
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Τζίνα
Ημερ/νια επίσκεψης: 25.04.2010
Βάρδια επίσκεψης: 2η (απογευματινή)

Μήπως αυτή η Τζίνα είναι μια σχετικά κοντή, με μαύρα σπαστά μαλλιά & με κάτι πλάτες σαν παλαιστής?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ειναι σαν παλαιστης. Ειναι παρα πολυ γραμμωμενη. Αλλα κατα τα αλλα εμενα δε με χαλαγε η εμφανιση και μεσα ειναι....(δεν εχω λογια).
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ειναι σαν παλαιστης. Ειναι παρα πολυ γραμμωμενη. Αλλα κατα τα αλλα εμενα δε με χαλαγε η εμφανιση και μεσα ειναι....(δεν εχω λογια).

Αφού η Τεστοστερόνη της χτυπάει κόκκινο !!!!!!!!
Αφού δεν σου έκανε κανένα κεφαλοκλείδωμα, πάλι καλά.

 

Επισκέπτης
Χωματιανού 11 κάτω-Συλβάνα Βραζιλίζουσα:
{Εύγε κύριε jockerx!, Πέμπτη 29 Απρ 2010, στις 11:24
Γράφτηκε από τον banoutsos}

Συγχωρεμένη η παρεκκλίνουσα βραζιλίζουσα κορασίδα.Διανύοντας τα πρώτα μετεφηβικά χρόνια -"παιδί" είναι- πράττει απερίσκεπτα αλλά φαίνεται οτι δείχνει σημάδια γνώσης και συμμόρφωσης.

Ιδού λοιπόν η Ρόδος (μέσω Βραζιλίας), ιδού και το πήδημα!
Έτεροι συναγωνιστές να επισκεφθούν την Συλβάνα για να επιβεβαιώσουμε την πρόοδό της. 
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
Χωματιανού 11 κάτω-Συλβάνα Βραζιλίζουσα:
{Εύγε κύριε jockerx!, Πέμπτη 29 Απρ 2010, στις 11:24
Γράφτηκε από τον banoutsos}

Συγχωρεμένη η παρεκκλίνουσα βραζιλίζουσα κορασίδα.Διανύοντας τα πρώτα μετεφηβικά χρόνια -"παιδί" είναι- πράττει απερίσκεπτα αλλά φαίνεται οτι δείχνει σημάδια γνώσης και συμμόρφωσης.

Ιδού λοιπόν η Ρόδος (μέσω Βραζιλίας), ιδού και το πήδημα!
Έτεροι συναγωνιστές να επισκεφθούν την Συλβάνα για να επιβεβαιώσουμε την πρόοδό της.   
Ιδιαίτερη αξία, όμως, θα έχει και η δικιά σας, προσωπική, γνώμη. Αίσθησή μου, είναι, πως αποκλείεται να σας έχει ξεχάσει και θα το δείξει στον τόπο του εγκλήματος.
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
Με ποιον τρόπο νομίζετε οτι θα το δείξει;
Θα ποντάριζα σε προκαταρκτικά και πεοθηλασμό άνω του τρίλεπτου, έκαστο και μακρά περίοδο μεταεκσπερματικής ανταλλαγής απόψεων. Δε θα απέκλεια, μάλιστα και δεύτερη εκσπερμάτωση (όχι, δεν υπερβάλω). Θα μπορούσα να επιχειρηματολογήσω επί τούτου, αλλά η σκέψη της πρώτης μου συνάντησης με τη Σελένα (σε 40 λεπτά, περίπου), είναι ανασταλτικός παράγοντας.
 

Επισκέπτης
Φυλής 200:
{Γιάννα - καβλιάρα με τέλειο στήθος, Παρασκευή 30 Απρ 2010, στις 09:34
Γράφτηκε από τον whowho
   Στους Top 50 αξιολογητές
βραδάκι στη Γιάννα. Στο 1.70, καστανο σκούρο μαλλί και λίγο θολωμένο μάτι (από κούραση, από αλλέργία, από 'πιώμα', θα σας γελάσω...). Νέα κοπέλα, 25άρα, με καταπληκτικό στήθος: 3άρι, φυσικότατο, τέλεια στημένο και ευθυγραμμισμένο, όλα τα λεφτά! Φυσικά δεν φέρει περιττά ούτε το υπόλοιπο κορμί, με καλοσχηματισμένο κώλο. Το ραδιόφωνο έπαιζε ρώσικα beatάκια, τα οποία σιγοτραγούδούσε με κέφι. Μπήκε στο βρωμερό δωμάτιο μετά από 10 περίπου λεπτά. Σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης προσπαθούσε να διατηρήσει επαφή με τα μάτια, κάτι που κάνει εξαιρετικά καυλωτικά. Δεν υπήρξαν προκαταρκτικά, αλλά άμεση τοποθέτηση προφυλακτικού με το στόμα, και απόλυτα επιθετική πίπα, χωρίς χέρια. Το γενικο πασπάτεμα πήρε και έδωσε, με τις ρώγες της να ανταποκρίνονται και να σκληραίνουν κατά περίπτωση. Στις στάσεις συμμετείχε ενεργά με κινήσεις και φωνούλες, ενώ στο χαρακτηριστικό τελείωμα στα 4, με κάρφωνε από το καθρέπτη. Θεωρώ άξιο το 20ευρω, για μια περίπτωση που τείνει προς pse. Ο χώρος λειτουργεί ακόμα με κουδουνάκι και face control, αλλά ακόμα είναι μέσα στη βρώμα. Αυτός ο νεροχύτης είναι βουλωμένος ακόμα. Απορώ με το προηγούμενο συναγωνιστή που αναφέρει το χώρο ως καθαρό, αλλά και για το 30ευρω που αναφέρει.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Όχι
Όνομα κοπέλας: Γιάννα
Ημερ/νια επίσκεψης: 27.04.2010
Βάρδια επίσκεψης: 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)
}

whowho, μήπως έτυχε απλά εκείνη την στιγμή να είναι βρώμικο το δωμάτιο;
Είσαι παλιός και έχεις πάει αρκετές φορές στο Φ200 όπως κι εγώ.
Ο νιπτήρας στο μεγάλο δωμάτιο ήταν βουλωμένος και καμιά φορά βρώμικος.Ας το προσέξουν.
Κατά τα άλλα, η άποψή μου είναι οτι πρόκειται για καθαρό χώρο.Και οι δύο κυρίες της υπηρεσίας (πρωϊνή και απογευματινή) φροντίζουν για την καθαριότητα (σεντόνια-παρκέ).

Αν ζήταγες προκαταρκτικά από την Γιάννα θα τα είχες πιθανότατα.
30 ευρώ είναι το δώρο της Κατερίνας στην πρωϊνή βάρδια.
Εκ παραδρομής βέβαια...η βάρδια ήταν η απογευματινή.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • Khajurahosculpture.jpg
    Khajurahosculpture.jpg
    27,9 KB · Εμφανίσεις: 26

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom