Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δηλαδη τι να κανουν φιλια και ακαποτα γενικος υπαρχει κριση υπαρχουν κοπελες που τα κανουν ολα και αλλες που κανουν τα τυπικα δεν μπορει να κανουν ολες τα παντα για να μας ευχαριστησουν.υπαρχουν πολλες οποτε μπορουμε να κανουμε τις επιλογες μας
[size=10pt]parisos, κόμμα και τελεία = ευταξία και όχι αναρχία!
Οι προτάσεις έχουν αρχή,μέση και τέλος!
[/size]
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
μια ερώτηση

είμαι απόλυτος φαν του ακάποτου,αλλά αυτή η Αντριάνα πόσο σπέρμα τρώει την μέρα?

από γέρους,Πακιστανούς,πρεζόνια κλπ...τί γίνεται με την υγιεινή εκεί μέσα?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
κάποιος είχε πει ότι είναι 1.96?!!!

και μοιάζει κάπως με Μαρία Ιωαννίδου?

έχω τρομερή περιέργεια να την δω,λόγω κριτικών
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
κάποιος είχε πει ότι είναι 1.96?!!!

και μοιάζει κάπως με Μαρία Ιωαννίδου?

έχω τρομερή περιέργεια να την δω,λόγω κριτικών
και με τακουνι χλωμο το κοβω τυπε
ναι ρε τυπε ιδια ειναι
οπως εγω μοιαζω με τον μουστακα ενα πραγμα :2funny:
καλα ρε τυπε πως γινεται να μην εχει τιμησει την αντριαννα?ειναι cult μορφη
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
και με τακουνι χλωμο το κοβω τυπε
ναι ρε τυπε ιδια ειναι
οπως εγω μοιαζω με τον μουστακα ενα πραγμα :2funny:
καλα ρε τυπε πως γινεται να μην εχει τιμησει την αντριαννα?ειναι cult μορφη

αφού ρε από Θεσσαλονίκη είμαι

όσες φορές κατέβηκα Αθήνα δεν βόλεψε...δεν πάω ποτέ σε μπουρδέλα,μόνο για αυτήν θα πήγαινα

μια φορά πήγα Αλκαμένους και ήταν όλα θεόκλειστα,κατά τις 1 το βράδυ....

αλλά φοβήθηκε το μάτι μου,κάτι στενά σαν λαβύρινθος που δεν έβγαζαν πουθενά παρά μόνο σε άλλα στενά....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
αφού ρε από Θεσσαλονίκη είμαι

όσες φορές κατέβηκα Αθήνα δεν βόλεψε...δεν πάω ποτέ σε μπουρδέλα,μόνο για αυτήν θα πήγαινα

μια φορά πήγα Αλκαμένους και ήταν όλα θεόκλειστα,κατά τις 1 το βράδυ....

αλλά φοβήθηκε το μάτι μου,κάτι στενά σαν λαβύρινθος που δεν έβγαζαν πουθενά παρά μόνο σε άλλα στενά....
τυπε πρεπει να την δοκιμασεις
να προσεχεις στο δρομο δικε μου υπαρχει αλητεια ε
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
μια ερώτηση

είμαι απόλυτος φαν του ακάποτου,αλλά αυτή η Αντριάνα πόσο σπέρμα τρώει την μέρα?

από γέρους,Πακιστανούς,πρεζόνια κλπ...τί γίνεται με την υγιεινή εκεί μέσα?

Γιατί θεωρείτε ανθυγιεινούς τους γέρους;
 

Επισκέπτης
Φυλής 71 κάτω:
{Μακριά!!!, Σάββατο 24 Απρ 2010, στις 00:00
Γράφτηκε από τον giannis28k  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Αντζελίνα)

Συνολική βαθμολογία
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
6.0
Πρόσβαση/Parking
8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
3.0
η κοπέλα είναι μια όμορφη καστανόξανθη με μεγάλο στήθος ωραίο πρόσωπο κ σώμα βγαίνει με ένα παρεό. λόγο της ωραίας εμφάνισης είπα να δοκιμάσω. στο δωμάτιο μαύρο χαλι.όταν πήγα να την χαϊδέψω μου είπε εδώ είναι μπουρδέλο δεν έχει χάδια έλα να σου παρω πίπα να τελειώνουμε.ξενέρωσα απίστευτα κ ήταν λάθος μου που δεν το σταμάτησα εκεί. η κοπέλα δεν κάνει για αυτή τη δουλειά....χαλια από τις πιο χαλια που έχω πάει στη περιοχή κρίμα που πάει χαμένη η εμφάνιση
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Όχι
Όνομα κοπέλας: Αντζελίνα}

Τελευταία -φαίνεται- είναι σε έξαρση το "σε μπουρδέλο βρίσκεσαι,5 λεπτά είναι".
[size=10pt]Τέλος πάντων συνέλθετε κύριοι και κυρίες επιχειρηματίες γιατί ήδη περιμένετε "της αναπαντεχιάς το δείπνο"...και κυνηγάτε τους πελάτες να μην φύγουν.[/size]
Αν νομίζετε οτι θα εκπαιδεύσετε τους πελάτες στην ψυχολογία του "5 λεπτά μόνο είναι", είστε γελασμένοι!!!.Κακό στην τσέπη σας κάνετε.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Πού θα πάει αυτή η κατάσταση;, Σάββατο 24 Απρ 2010, στις 12:24

Γράφτηκε από τον ntinos69  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές

Συνολική βαθμολογία
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
3.0
Πρόσβαση/Parking
3.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
3.0
Η τσάτσα ήταν η συνηθισμένη κοντούλα με τα γυαλάκια που είναι πολύ ευγενική κ μιας κ είπε πολύ καλά λόγια για την κοπέλα και ήταν όμορφη με αθώο βλέμμα στο σαλόνι είπα να περάσω.
Ψηλή, μελαχρινή σχετικά αδύνατη και στήθος προς το μικρό άλλα στητό κ με ωραίες θηλεσ από ισπανια όπως είπε κ "συνεννόηση" στα αγγλικά.
Μπαίνει μέσα κ το αθώο βλέμμα δεν υπήρχε πια. χωρίς χάδια βάζει την καπότα με το στόμα σε τελείως πεσμένο πούτσο καθώς δεν ηθελε να τον ακουμπήσει (το κατάλαβα εμμέσως αργότερα γιατί το έβαλε με το στομα).Πίπα με χέρια μεν αλλά καλή.
Αρχίζουμε ιεραποστολικά κ εκεί που πάω να της πιάσω τα πόδια για να τα βάλω στου ώμους μου με αγκυλώσουν οι τρίχες της. Αξύριστη κάνα δεκαήμερο σίγουρα. οταν τησ το είπα μου έλεγε κατι ασυναρτησίες για να δικαιολογηθεί που δεν μπορούσα να καταλάβω κ το προσπερασα. Σε κάποια στιγμή βγαίνει εξω ο πούτσος κ οταν πάω να τον βάλω δεν με άφηνε κ μου λέει ότι δεν θέλει να την ακουμπάνε γιατι τα χεριά μου είναι βρώμικα κ μπορεί να έχω πιάσει τον πούτσο πριν μου βάλει την καπότα. Καλά λεω τι έχει να ακούσει η τσάτσα μόλις βγω για τις μαλακίες που έλεγε στο σαλόνι. πάω να τησ ανοίξω τα πόδια για πιο καλή διείσδυση κ μου λέει η καργίολα όχι πιο ανοικτά τα πόδια γιατί δεν μπορεί. κ ολα αυτα σε διάστημα κανα δυο λεπτά..δηλαδή πιο πολύ μιλάγαμε πάρα έσπρωχνα. την γυρίζω στα τέσσερα κ εγώ όρθιος έξω από το κρεβάτι κ δεν στηνόταν καθόλου καλά για να μην μπαίνει ο πούτσος όλος μέσα κ εκει που πάω να βάλω το ένα πόδι πάνω στο κρεβάτι γιατι δεν βολευόμουν προηγουμένως νευριάζει, κ μου λεει όχι ετσι μόνο σε κανονική θέση, ξενέρωσα τελείωσ κ μου έπεσε κ ο πούτσος. Κ εκει αρχίζει μια συζήτηση για να διαπραγματευτούμε σε τι στάση θα τη γαμήσω. Εκει έπρεπε να φύγω άλλα δεν ξέρω γιατί δεν το έκανα. Αδικαιολόγητος ήμουν. Μαλακία μου που δεν το έκανα. Αφου συμφώνησα να μην το βάλω το πόδι πάνω στο κρεβάτι πάω να της τον βάζω ξανά, σε άβολη θέση το πορνίδιο εξακολουθούσε να στήνεται, (αφού είχε προηγηθεί λίγο απαράδεκτο παίξιμο από εκείνη για να στηθεί πάλι ο πουστοσ) έβαζε χέρια συνέχεια για να μπαίνει μέσα ΜΟΝΟ το πουτσοκέφαλο κ όταν πάω να της βγάλω τα χέρια άρχισε να μιλάει (μάλλον έβριζε) στην γλωσσά τησ κ έφυγε .. χωρίς να τελειώσω βεβαια!!!!!!!!!!!

Ντύνομαι βγαίνω έξω κ με περίμενε η τσάτσα όπου με πήγε στην κουζίνα μαζί με δύο άλλους αλβανούς για να τα πούμε. εν τω μεταξύ έξω γινόταν μια φασαρία πριν βγω, με την τσάτσα κ μαλλον με τους δύο αλβανούς κ την κοπέλα άλλα δεν κατάλαβαγιατί. αρχίσαμε μια συζήτηση για το τι έγινε κ όταν της είπα μου λέει ότι η κοπέλα είναι μια χαρά κ ότι εγώ φταίω κ να μην λέω τέτοια πράγματα μπροστά στους άλλους πελάτες κ στους αλβανούς γιατί θα με δείρουν. Μη με απειλείς τησ λέω κ δώσε μου πίσω δέκα ευρώ . ο ένας αλβανος συμφωνεί άλλα η τσατσά δεν ήθελε γιατί είχα κάτσει λεει το δεκάλεπτο που μου αναλογεί. κ της λέω ότι δεν ηταν δεκάλεπτο αλλα ακόμα κ έτσι να ήταν την πιο πολλή ώρα μιλάγαμε. τελικά μετα απο δική μου πίεση μου δίνουν δέκα ευρώ κ την κάνω.

Δεύτερη συνεχόμενη απογοητευτική εμπειρία μου στην περιοχή κ δεν ξέρω τι πρέπει επιτελούς να γίνει για να αλλάξει αυτή η κατάσταση.

ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ, ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ
Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης: 23.04.2010
Βάρδια επίσκεψης: 2η (απογευματινή)

δεν θα σχολιάσω την γκόμενα που όπως είπε και ο φίλος ήταν μαυρα χάλια στο δωμάτιο αλλα το γεγονός οτι υπήρχαν οι δηθεν σεκιουριτάδες και έπρεπε να μιλήσει μαζί τους και μετά απο απειλές να πάρει κάποια λευτά πίσω. Απαράδεκτο. Οκ, δεχομαι να υπαρχει καποια ασφάλεια για τον οποιοδήποτε ανώμαλο, επικύνδυνο, ληστή που μπορεί να μπεί μέσα και να απειλήσει κοπέλα και τσατσά αλλα το να διαπραγματέυονται με πελάτες που έχουν παράπονα και να λέει η τσατσά οτι θα τον δείρουν κιόλας είναι έσχος. Μαυρό και ξανά ΜΑΥΤΟ σε τέτοια σπίτια και σε τέτοιες συμπεριφορές.  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Υ.Γ Προφανός ο ένας αλβανός θα ήξερε οτι η κοπέλα δεν λεει μία στο δωμάτιο και γιαυτό συμφώνησε να δώσουν πίσω τα 10€. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Για ποια να λέει στο Φ86 άνω;
Για την Σάντρα;
 

basilaros09

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εχθές πέρασα Βριλησσου 55 απογεύματα, γνώρισα την Αννα Μαρια!
Με τόσες κρητικές που διάβαζα για την κοπέλα; ήμουν περίεργος να την γνωρίσω:
Πραγματικά η Αννα Μαρια  καταπληκτική σε όλα!     
     
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.587
Κριτικές
31
Like
13.163
Πόντοι
5.097
δεν θα σχολιάσω την γκόμενα που όπως είπε και ο φίλος ήταν μαυρα χάλια στο δωμάτιο αλλα το γεγονός οτι υπήρχαν οι δηθεν σεκιουριτάδες και έπρεπε να μιλήσει μαζί τους και μετά απο απειλές να πάρει κάποια λευτά πίσω. Απαράδεκτο. Οκ, δεχομαι να υπαρχει καποια ασφάλεια για τον οποιοδήποτε ανώμαλο, επικύνδυνο, ληστή που μπορεί να μπεί μέσα και να απειλήσει κοπέλα και τσατσά αλλα το να διαπραγματέυονται με πελάτες που έχουν παράπονα και να λέει η τσατσά οτι θα τον δείρουν κιόλας είναι έσχος. Μαυρό και ξανά ΜΑΥΤΟ σε τέτοια σπίτια και σε τέτοιες συμπεριφορές.  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Υ.Γ Προφανός ο ένας αλβανός θα ήξερε οτι η κοπέλα δεν λεει μία στο δωμάτιο και γιαυτό συμφώνησε να δώσουν πίσω τα 10€. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
παπαρια τι να δειρουν για να το κανουν αυτο δεν πρεπει να σκεφτονται τις συναιπειες και αντε και δειρανε καποιον ποιος ξερει τι μπορει να κανει μετα φερνει και αυτος καμια δεκαρια ατομα σπανε το μπουρδελο και οποιον ειναι μεσα γι'αυτο ειναι παπαριες οι απειλες του στυλ θα σε δειρω εχει διευθηνση το οικημα δεν ειναι τρεχα γυρευε ξερεις που θα πας να ζητησεις τα ρεστα μετα η νομιμα η με αντεκδικηση
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Τελευταία -φαίνεται- είναι σε έξαρση το "σε μπουρδέλο βρίσκεσαι,5 λεπτά είναι".
[size=10pt]Τέλος πάντων συνέλθετε κύριοι και κυρίες επιχειρηματίες γιατί ήδη περιμένετε "της αναπαντεχιάς το δείπνο"...και κυνηγάτε τους πελάτες να μην φύγουν.[/size]
Αν νομίζετε οτι θα εκπαιδεύσετε τους πελάτες στην ψυχολογία του "5 λεπτά μόνο είναι", είστε γελασμένοι!!!.Κακό στην τσέπη σας κάνετε.
δακτυλος του Δ.Ν.Τ. ;) οι τυποι εθεαθησαν πριν καιρο φυλης-μεταξι και περιξ απο οπου ξεκινησαν οι εντολες για "περικοπες".μετα πηγαν επισκεψη στο μεγαλο ντελο του.... :grin:
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
δεν θα σχολιάσω την γκόμενα που όπως είπε και ο φίλος ήταν μαυρα χάλια στο δωμάτιο αλλα το γεγονός οτι υπήρχαν οι δηθεν σεκιουριτάδες και έπρεπε να μιλήσει μαζί τους και μετά απο απειλές να πάρει κάποια λευτά πίσω. Απαράδεκτο. Οκ, δεχομαι να υπαρχει καποια ασφάλεια για τον οποιοδήποτε ανώμαλο, επικύνδυνο, ληστή που μπορεί να μπεί μέσα και να απειλήσει κοπέλα και τσατσά αλλα το να διαπραγματέυονται με πελάτες που έχουν παράπονα και να λέει η τσατσά οτι θα τον δείρουν κιόλας είναι έσχος. Μαυρό και ξανά ΜΑΥΤΟ σε τέτοια σπίτια και σε τέτοιες συμπεριφορές.  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Υ.Γ Προφανός ο ένας αλβανός θα ήξερε οτι η κοπέλα δεν λεει μία στο δωμάτιο και γιαυτό συμφώνησε να δώσουν πίσω τα 10€. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

+1000

Μαύρο δηλαδή ΜΠΟΥΚΟΤΑΖ στους οίκους της αλητείας και της απατεωνιάς !! (Φ86Α εν προκειμένω)

Να μην ξαναπατήσει κανείς μπας και καταλάβουν οι χαμένοι.
 

Επισκέπτης
δακτυλος του Δ.Ν.Τ. ;) οι τυποι εθεαθησαν πριν καιρο φυλης-μεταξι και περιξ απο οπου ξεκινησαν οι εντολες για "περικοπες".μετα πηγαν επισκεψη στο μεγαλο ντελο του.... :grin:
Άσε nikospireas...ήμουν μπροστά την πρώτη μέρα που πέρασαν κι έκαναν αρχή από το Φυλής 200!.Αποτέλεσμα; 30 ευρώ η Κατερίνα! :headbang: :2funny:Στον κόσμο τους οι ιδιοκτήτες του Φ200 :idiot:
Μείωσαν τους μισθούς και αύξησαν το παραεμπόριο και την μαύρη αγορά.
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Γιατί θεωρείτε ανθυγιεινούς τους γέρους;
1) Είναι θέμα στατιστικής/πιθανοτήτων φίλε!
Αν υπάρχει 1/10000 (λέμε τώρα) πιθανότητα να "φας γερό παράσημο" τότε άμα πας 10000 φορές θα το φας (κατά μέσο όρο πάντα).
Νούμερο που μάλλον δεν θα βρεις στον μικρής ηλικίας μπουρδελιάρη.
2) Άλλη αντίσταση/ανοχή έχει ο γέρος σε ένα μικρόβιο και άλλη ο νέος. Ο νέος κατά πάσα πιθανότητα θα το ξεπεράσει (με την κατάλληλη αγωγή) πράγμα που δυσκολεύει όσο αυξάνεται η ηλικία. Άμα ρωτήσεις γιατρό θα σου πει ότι οι χρόνιες λοιμώξεις είναι απείρως ποιο συχνές στους ηλικιωμένους παρά στους νεώτερους.
3) Η έκπτωση (όσο μικρή και αν είναι) των πνευματικών λειτουργιών μπορεί να επηρεάσει αρνητικά τις πιθανότητες και της προσβολής και της παραμονής μικροβίων είτε από ελλειπή μέτρα υγιεινής είτε από πλημμελή τήρηση του όποιοι θεραπευτικού σχήματος.

Μιλάμε πάντα για το μέσο όρο βέβαια.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
1 στους 1 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Σελένα: Πομφόλυξ, Σάββατο 24 Απρ 2010, στις 21:06

Γράφτηκε από τον bakalhs  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 50 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Σελένα)
Συνολική βαθμολογία
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
7.0
Πρόσβαση/Parking
3.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
3.0

Αἱ γυναὶ τοῦ εἴδους της ἀπαντοῦν εἰς τὸν καθημερινὸν βῖον. Τὰς συναντῶμεν εἰς τοὺς ἐργασιακοὺς χώρους, εἰς τὰ καφενεῖα ἤ τὰς νυκτερινὰς λέσχας νὰ ὁμιλοῦν ὑψηλοφώνως, νὰ ἄδουν, νὰ παραθέτουν τὰς ἀπόψεις των ἐπὶ παντὸς ἐπιστητοῦ, νὰ βωμολοχοῦν. Εἰς τὴν Ἑλλάδα εἶναι καθηγήτριαι γ΄βαθμίου ἐκπαιδεύσεως, προϊστάμεναι νομαρχιακῶν ὑπηρεσιῶν, συγγραφεῖς. Ἀλλαχοῦ πόρναι. Κᾶτι εἶναι καὶ αὐτό.

Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Όχι
Όνομα κοπέλας: Σελένα
Ημερ/νια επίσκεψης: 23.04.2010
Βάρδια επίσκεψης: 2η (απογευματινή)

αγαπητέ κυριε μπακάλη, να κάνω μια ερώτηση;
όταν λέτε συγγραφείς εννοείτε συγγραφείς γυναικείας ρόζ λογοεχνίας σαν αυτή που εκδίδεται απο τον Λιβάνη έτσι με τίτλους όπως "Μήν με λες αντίο", "Σαν γλυκό του κουταλιού" ή "Τα τριαντάφυλλα δε μυρίζουν πάντοτε";  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: αν ισχύει αυτό τότε ΜΑΥΡΟ και πάλι ΜΑΥΡΟ.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom