Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

σε αυτα τα 2 παιζει πολυ αλβαναρια για προστασια τυπε
να τους προσεχεις
Kαλα εκανε μεσα και δεν κολωσε....απλα να προσεχε εξω, μην του την στηνανε δια μεσου κινητης τηλ. συνεννοησης με κανενα τριτον εξω...οι Αλβανοι ειναι θρασυδειλοι..μεσα στο μαγαζι δεν υπηρχε περιπτωση να του κανανε τιποτα...αν ηταν θα του κανανε οπως εγραψα παραπανω με το που εφευγε και εβγαινε εξω....αφου ομως μας εγραψε κριτικη,... σημαινει οτι σταθηκε τυχερος...σε καθε περιπτωση πρεπει να ειμαστε προσεχτικοι γιατι εχει γεμισει ο κοσμος αποβρασματα και σκουπιδια!!!!!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
θα τολμησω να πω οτι οι φωτο την αδικουν...απο κοντα βλεπεις ενα λαχταριστο πιπινι να το πινεις στο ποτηρι!!!!!!!! :rockon: :rockon: Στα υπολοιπα πιστευω να ειναι κατατοπιστικη η κριτικη μου!!!Ειναι αστερακι!!!!! :rockon: :rockon:.
ok. απλα τωρα εχουμε και μια πιο ολοκληρωμενη εικονα της κοπελας ;)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
παιδιά...... μαύρο στο Φωκαίας μου φαίνεται αλλά και στα παρόμοια τέτοιων σκηνικών!!!!!
Γι αυτο τσάρκα πάντα με παρέα ;)

γεμίσαμε με πουτάνες στην κυριολεξία όμως.....  :birdman:
 

libito

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Kαλα εκανε μεσα και δεν κολωσε....απλα να προσεχε εξω, μην του την στηνανε δια μεσου κινητης τηλ. συνεννοησης με κανενα τριτον εξω...οι Αλβανοι ειναι θρασυδειλοι..μεσα στο μαγαζι δεν υπηρχε περιπτωση να του κανανε τιποτα...αν ηταν θα του κανανε οπως εγραψα παραπανω με το που εφευγε και εβγαινε εξω....αφου ομως μας εγραψε κριτικη,... σημαινει οτι σταθηκε τυχερος...σε καθε περιπτωση πρεπει να ειμαστε προσεχτικοι γιατι εχει γεμισει ο κοσμος αποβρασματα και σκουπιδια!!!!!
το μεγαρο που παιχτικε το σκηνικο ειναι ανοιχτο ακομη και οταν τα μπουρδελα ολης της Αθηνας ειναι κλειστα.Αυτα να τα βλεπουν τα λαγωνικα :police: (που βλεπουν το site) ποσο  :shit: τους εχουν οι νταβαδες
 

Επισκέπτης
καλησπερα μαγκες να ροτισω θελω να παω σε οικο αλλα επειδη ειναι η προτη μου φορα ποτε εχει λιγο κοσμο (καθολου καλυτερα)και που να παω αμα ξερετε καπου καλο (οχι ξεπετα ειναι και προτη να το νιοσω και λιγο).. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
να προτιμας μεσημεριανες ωρες κατα τις 3-4...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλησπερα μαγκες να ροτισω θελω να παω σε οικο αλλα επειδη ειναι η προτη μου φορα ποτε εχει λιγο κοσμο (καθολου καλυτερα)και που να παω αμα ξερετε καπου καλο (οχι ξεπετα ειναι και προτη να το νιοσω και λιγο).. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
ντρεπεσαι τυπε?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ελα ρε τυπε τα στουντιο δεν τα πολυδιαβαζω γιατι δεν παω
ελα ρε παιχτουρα μεγαλε :rockon:
πρεπει ομως να καμακωσεις και την τσατσα τυπε μου
Ετοιμος ημουν..εκτιμω οτι ειναι στα πλαισια των δυνατοτητων μου...μου ειπε οτι ειμαι καλο παιδι και ανθρωπος με περιεχομενο!!!!..Οταν την ρωτησα πως το καταλαβε..μου απαντησε οτι στην Ουκρανια ειχε σπουδασει ψυχολογος!!!....Την εκοψα παντως οτι με ψιλογουσταρε....θα σκεφτω τι θα κανω, γιατι δεν γουσταρω τις στενες σχεσεις και τις οικειοτητες!!! :rockon:...Μου αρεσει το ψεκαστε..σκουπιστε...τελειωστε!! :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom