Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
ρε βυζο αυτη ειναι πατσαβουρι,κατι τετοιες με παρακαλανε να τις γαμησω οχι να πληρωσω κιολας...
Αν λέμε την ίδια, "πατσαβούρι" δεν τη λες, ειδικά για τα δεδομένα της περιοχής. Εκεί που συμφωνώ, όμως, μαζί σου, είναι ότι θα έπρεπε να σε/μας παρακαλάνε, έστω και για να μπεις στο συγκεκριμένο δωμάτιο.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
συγγνωμη φιλε,ενταξει το γουστο ειναι καθαρα υποκειμενικο,μαλακια δικια μου το σχολιο,το παιρνω πισω...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.672
Πόντοι
22.785
Αν λέμε την ίδια, "πατσαβούρι" δεν τη λες, ειδικά για τα δεδομένα της περιοχής. Εκεί που συμφωνώ, όμως, μαζί σου, είναι ότι θα έπρεπε να σε/μας παρακαλάνε, έστω και για να μπεις στο συγκεκριμένο δωμάτιο.
:think:
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
συγγνωμη φιλε,ενταξει το γουστο ειναι καθαρα υποκειμενικο,μαλακια δικια μου το σχολιο,το παιρνω πισω...
Όχι, ρε φίλε. Δεν παρεξηγήθηκα. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να ζητάς συγνώμη. Απλώς να σιγουρευτούμε ότι μιλάμε για την ίδια. Κοινός ο σκοπός, άλλωστε.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Είχα στοιχηματίσει 20 Ευρώ, ότι θα είσαι ο πρώτος που θα σχολιάσει την κριτική. Νομίζω πως τα 10, σου ανήκουν δικαιωματικά! Πέρα από την πλάκα, μιλάμε για υγειονομικό έγκλημα, στο οποίο συμβάλλει και η (μη ξεδοντιάρα) κοπέλα.
τυπε πριν 2-3 χρονια ηταν πολυ χειροτερο :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Και το απόσπασμα που σοκάρει: "Ενώ το δωμάτιο είχε νυπτήρα, γυρίζει από την άλλη μεριά του κραβατιού και φτύνει χάμο." http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Eklig/smilie_iek_107.gif[/img[/URL]]

Ναι για το βυζί μπαίνουν/με... :banghead: :banghead: :banghead:

Η τύπισσα πρέπει να'ναι απ'τα πιο πεταμένα 20ρικα όλων των εποχών. :hammer:
[/quote]τυπε μια φορα ειχα παει κωλο-κυνθους
πριν το φτιαξουν
μπαινω και βλεπω μια μελαμψη,λεω θαναι βραζιλιανα
τελικα ηταν απτο ζοφυρι :2funny:
με το που μπαινει τραβαει μια ροχαλα και την φτυνει στο πατωμα!
μου λεει γεια τι γινεται,και καθως παει να κατσει στο κρεβατι ριχνει και ενα ρεψιμο!!πολυ γελιο δικε μου
ηταν μεγαλημορφη :headbang3:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Αν λέμε την ίδια, "πατσαβούρι" δεν τη λες, ειδικά για τα δεδομένα της περιοχής. Εκεί που συμφωνώ, όμως, μαζί σου, είναι ότι θα έπρεπε να σε/μας παρακαλάνε, έστω και για να μπεις στο συγκεκριμένο δωμάτιο.

εγώ φοβάμαι να μπω εκεί μεσα. Μπορεί να υπαρχουν μεταλλαγμένοι μόρλοκ.  :uglystupid:
 

Επισκέπτης

σορρυ κιολας αλλα καλα του τα ειπε του συναγωνιστη ολο παραξενιες ηταν...
η καποτα του σορου που λεει απλα για να μην ανοιγει την συσκευασια και την πεταει την ανιγει λιγο πριν μπει στο δωματιο...
αλλα και ο συναγωνιστης τις ειπε και "κλεισε το κλιματιστικο" και "ελα σε 10 λεπτα" γενικα το υφος της ενημερωσης δειχνει πως νομιζε πως γαμουσε και εγω δεν ξερω που, παντος οχι σε μπουρδελο στη λιοσιων...

βεβαια το προβλημα ειναι πως μετα που θα παω εγω να γαμησω και η πουτανα θα εχει κανει νευρα και παρω τα αρχιδια μου επειδη ο προηγουμενος ηθελε συνθηκες STP για να γαμησει....

οσο για την συλβανα ειναι πολυ καβλιαρα αλλα στο  δωματιο σου δινει λιγο την εντυπωση της ξεπετας χωρις ομως αυτο να παει να πει πως δεν θα περασεις καλα....
 

Επισκέπτης
σορρυ κιολας αλλα καλα του τα ειπε του συναγωνιστη ολο παραξενιες ηταν...
Παραξενιά που ήταν φούρνος το δωμάτιο και έσκαγες από την ζέστη;
Φαντάσου επιπρόσθετα και την επακόλουθη έξαψη από το σεξ...

Παραξενιά που η Συλβάνα μπαίνει μέσα με μία χύμα καπότα χωρίς συσκευασία;.Αμφίβολης ποιότητας δηλαδή.Όπως υποθέτεις οτι έσκισε το φακελάκι πριν μπει στο δωμάτιο, γιατί να μην υποθέσεις οτι είναι μη ελεγμένη καπότα του σωρού που πωλείται χύμα μαζικά σε σακούλι;

Παραξενιά που ήθελα να βγάλει το κομπινεζόν που κάλυπτε τα πάντα;.Και στην αρχή αρνήθηκε λέγοντας:"Σε μπουρδέλο βρίσκεσαι";.Εσύ την πηδάς με το κομπινεζόν;

Παραξενιά που δεν ανέχομαι να μου βάζουν καπότα από την αρχή γιατί πολύ απλά (εξηγώ την αλφαβήτα τώρα-δεν θά'πρεπε, θά'πρεπε να τα ξέρεις αυτά!), η καπότα δεν πρέπει να μπαίνει σε χαλαρό πούτσο;

[size=10pt]Ξύπνα archwn1416!!! Σύνελθε!!![/size]
Είσαι πολύ χαμηλών απαιτήσεων εως τραγικών για τα 20 ευρώ.
Βρίσκουν και τα κάνουν αυτοί-ές γιατί υπάρχουν πελάτες σαν εσένα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215

σορρυ κιολας αλλα καλα του τα ειπε του συναγωνιστη ολο παραξενιες ηταν...
η καποτα του σορου που λεει απλα για να μην ανοιγει την συσκευασια και την πεταει την ανιγει λιγο πριν μπει στο δωματιο...
αλλα και ο συναγωνιστης τις ειπε και "κλεισε το κλιματιστικο" και "ελα σε 10 λεπτα" γενικα το υφος της ενημερωσης δειχνει πως νομιζε πως γαμουσε και εγω δεν ξερω που, παντος οχι σε μπουρδελο στη λιοσιων...

βεβαια το προβλημα ειναι πως μετα που θα παω εγω να γαμησω και η πουτανα θα εχει κανει νευρα και παρω τα αρχιδια μου επειδη ο προηγουμενος ηθελε συνθηκες STP για να γαμησει....

οσο για την συλβανα ειναι πολυ καβλιαρα αλλα στο  δωματιο σου δινει λιγο την εντυπωση της ξεπετας χωρις ομως αυτο να παει να πει πως δεν θα περασεις καλα....

γιατι αγαπητέ, τι πρόβλημα υπάρχει με τα μπορντέλα της Λιοσίων; Και γενικά δεν αντιλαμβάνομαι την λογική τύπου: γαμάς στην Λιοσίων/Μεταξουργέιο οπότε περίμένε χαμηλή ποιότητα και πες και ευχαριστώ. Το γεγονός οτι βρίσκεται στην Λιοσίων ή χρεώνει μόνο 20€ σημαίνει οτι μπορεί να είναι η καθε κοπέλα/τσατσα όσο βλαμμένη θέλει; Ας είμαστε λογικοί!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

παιχτουρα μιας και ειδα οτι η κοπελα εχει φωτο στο σιτε του στουντιο πιστευω θα βοηθουσες εαν ελεγες εαν μοιαζει με τις φωτο  ;)
θα τολμησω να πω οτι οι φωτο την αδικουν...απο κοντα βλεπεις ενα λαχταριστο πιπινι να το πινεις στο ποτηρι!!!!!!!! :rockon: :rockon: Στα υπολοιπα πιστευω να ειναι κατατοπιστικη η κριτικη μου!!!Ειναι αστερακι!!!!! :rockon: :rockon:.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Οποιος συναγωνιστης ξερει, ας μου γραψει αν η Πενυ ειναι σημερα... σιγουρα μετα τις οκτω(και μεχρι τι ωρα αργα)στο Βριλησσου 36...γιατι το τηλεφωνο δεν το σηκωνουν με τιποτα!!!!...Εφτασε και αφηνης η ωρα....ανοιχτε τις Πυλες....εεεερχομαι!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom