Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.587
Κριτικές
31
Like
13.163
Πόντοι
5.097
για αυτο σου λεω δεν ειναι για πειραματα την σημερινη εποχη.τσαμπα κοποσ και λεφτα.για αυτο μονο κιμ σταθερη αξια και ασ εχει μικρα βυζακια δε γαμιεται χαλαλι :2funny: :2funny: :2funny:
για να χωρας εσυ καταλαβα μικρο βυζι αλλα κατι αλλο χωνι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δηλαδη η Πενυ δεν ειναι, οπως μας τα φουσκωναν καποιοι εδω μεσα τις προηγουμενες μερες???... Οτι ειναι Τοπ σε εμφανιση και υπηρεσιες??????...Τοτε αναριωτιεμαι, ποιος ο λογος να διαβαζω κριτικες αλλων....εφοσον πεφτουν τοσο πολυ εξω?????
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Δηλαδη η Πενυ δεν ειναι, οπως μας τα φουσκωναν καποιοι εδω μεσα τις προηγουμενες μερες???... Οτι ειναι Τοπ σε εμφανιση και υπηρεσιες??????...Τοτε αναριωτιεμαι, ποιος ο λογος να διαβαζω κριτικες αλλων....εφοσον πεφτουν τοσο πολυ εξω?????
μονο τις δικες μου να διαβαζεις....στανταρ πραματα :sunglasses:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Δηλαδη η Πενυ δεν ειναι, οπως μας τα φουσκωναν καποιοι εδω μεσα τις προηγουμενες μερες???... Οτι ειναι Τοπ σε εμφανιση και υπηρεσιες??????...Τοτε αναριωτιεμαι, ποιος ο λογος να διαβαζω κριτικες αλλων....εφοσον πεφτουν τοσο πολυ εξω?????
απο εμφανιση μια χαρα ειναι τωρα γουστα του καθενοσ ειναι τι να σου πω.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μονο τις δικες μου να διαβαζεις....στανταρ πραματα :sunglasses:
Τι να τις κανω τις δικες σου ρε:!!!!!!!!!!! αφου ειμαι στην Αθηνα!!!!!...οποτε κατεβαινεις, διαβαζω οτι γραφεις για τα Αθηναικα στουντιο!!!!!!!!!!
απο εμφανιση μια χαρα ειναι τωρα γουστα του καθενοσ ειναι τι να σου πω.
Με το στηθος και το στοματικο, κολλησα που αλλα λες εσυ και αλλα καποιοι αλλοι που υποτιθεται οτι ειναι εγκριτοι συναγωνιστες!!!!!!!!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Με το στηθος και το στοματικο, κολλησα που αλλα λες εσυ και αλλα καποιοι αλλοι που υποτιθεται οτι ειναι εγκριτοι συναγωνιστες!!!!!!!!!
Aστο ρε παιχτουρα!
Πολυ θαυμαστικο εισαι κι απο ουσια μηδεν
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παιχτουρας διαβαζε gl δεν πειραζει !!! :grin: :grin: :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

τυπε στο υπεροχο αυτο σκηνικο που εζησες πες μου οτι η κοπελα δεν ειχε και δοντια :2funny:
εισαι τυχερος που γνωρισες την ζεστασια αυτου του σπιτιου :2funny:
ο μικροπωλητης ειναι μονιμος εκει
τον εχω πετυχει πολλες φορες να προσπαθει να πουλησει πραγματα
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
δεν ειναι τοσο χαλια με τιποτα,δε το πιστευω...βεβαια εχω να μπω
κοντα 1 χρονο εκει...αυτη η ιωαννα ειναι μια με καρε που εχει μια ξυνη φατσα
και μεγαλα βυζια ρε τυπε? ολοι για τα βυζια θα μπαινουν μαλλον...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Συνέλθετε κυρίες Των Υπηρεσιών Και Πασών Των Ρωσιών!, Τρίτη 06 Απρ 2010, στις 23:01

Γράφτηκε από τον jockerx  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 100 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Μιχαέλα)
Συνολική βαθμολογία
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
1.0
Πρόσβαση/Parking
5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
8.0
Σημερινή πρωϊνή κατάθεση στο καινούργιο Φυλής 136.
Μιχαέλα η βυζαρού από Φυλής 109 κάτω και Φυλής 80.
Προσεγμένο μετά την ανακαίνιση και άνετο περιβάλλον.Οι πρώτες εντυπώσεις προϊδέαζαν για μία αίσια κατάθεση.Το δωμάτιο άνετο και φωτεινό με νιπτήρα.Μέχρι εκεί ήταν!
Τα σεντόνια μες στην βρωμιά!.Δεν τα πρόσεξα καλά στην αρχή.Ήταν τόσο βρώμικα που καταλάβαινες οτι πρόκειται για τα χθεσινά σεντόνια και πολύ πιθανόν για τα προχθεσινά και πάει λέγοντας!.
Καφέ σημάδια πάνω στα σεντόνια και η γνωστή γλίτσα.
Η υπηρεσία είπε ψέματα οτι άλλαξε σεντόνια το πρωί.
Είχε μάλιστα το θράσος να μου πει:"Τι να σου κάνω,ας ερχόσουν πρωί-πρωί,να ήσουν ο πρώτος που θα έμπαινες στο δωμάτιο!".Υπονοώντας οτι αλλάχθηκαν πρωί-πρωί και ήταν καθαρά.Την στιγμή που τα σεντόνια αυτά με τόση βρωμιά επάνω τους καταδείκνυαν οτι ήταν τουλάχιστον χθεσινά.
Αλλά ακόμα και άν λερώθηκαν σήμερα τόσο πολύ σε τόσο λίγη ώρα,είχε την υποχρέωση να τα άλλαξει πάραυτα!!!
Αφού έφυγε η υπηρεσία,σε δεύτερο χρόνο πρόσεξα οτι τα σεντόνια ήταν πάρα πολύ βρώμικα.
Έκανα παρατήρηση και έφεραν άλλο σεντόνι.
Κατά τα άλλα, η Μιχαέλα είναι καλή στην δουλειά της όταν κάνει βάρδια με καλή κυρία της υπηρεσίας.
Η Μιχαέλα δεν προτείνεται όταν κάνει βάρδια με κακή υπηρεσία:Βρωμιά-πίεση χρόνου-άγχος.
Στα 6-7 λεπτά καθαρής παραμονής της Μιχαέλας,η υπηρεσία την φώναξε.Μετά από ένα λεπτό πάλι τα ίδια.
Τελείωσα χωρίς να ευχαριστηθώ στα 10 λεπτά λόγω της υπηρεσίας=εκκολαπτόμενο έν δυνάμει αντίγραφο της τσατσάς Πωλίνας-Αγ.Πέτρου 7.Η Μιχαέλα δεν έδειξε βιασύνη.
Εν κατακλείδει:Πεταμένα 20 ευρώ ειδικά γι'αυτήν την επίσκεψη λόγω υπηρεσίας.

Η Μιχαέλα είναι ενδιαφέρουσα κοπέλα.Ξανθιά ωραία νταρντάνα,όχι παχιά,φιλική,επικοινωνιακή και φιλότιμη.Η συνολική εντύπωση που έχω αποκομίσει από όλες τις επισκέψεις μου στην Μιχαέλα είναι θετική.Ενδιαφέρεται να ευχαριστήσει τον πελάτη.
Κάνει προκαταρκτικά αλλά εξαρτάται και από το αν θα τα ζητήσει ο πελάτης.
Το 8 στην συμμετοχή αποτελεί συνισταμένη όλων των επισκέψεων.Το 8 στην σχέση απόδοσης, λόγω συμβάντων σαν το σημερινό.
Εν πάσει περιπτώσει το 9 και το 10 στην συμμετοχή και στην σχέση απόδοσης αφορούν άλλες καταστάσεις...
Το 5 στον χώρο μόνο και μόνο για τα σεντόνια.Κατά τα άλλα δεν υφίσταται θέμα.Προφανώς ο τίτλος της κριτικής δεν αφορά την συμπαθέστατη Μιχαέλα.

Προς τους ιδιοκτήτες:
Αν θέλετε να το καταντήσετε κι αυτό το μπουρδέλο όπως το Αγ.Πέτρου 7 που είναι ΣΙΧΑΜΑ από σεντόνια με την τσατσά Πωλίνα και με την άλλη παλαιότερα (δεν ξέρω αν είναι εκεί και τώρα),
ΚΑΤΑΝΤΗΣΤΕ ΤΟ!!!
Για να δουλεύετε μόνο με βρωμιάρηδες Πακιστανούς-σχιστομάτηδες-μαύρους-ρακένδυτους με τις σαγιονάρες!!!

Γιατί απ'ότι ξέρω η τσατσά Πωλίνα συνεχίζει να δουλεύει κανονικά στο Αγ.Πέτρου 7.Εκτός κι αν άλλαξε κάτι πρόσφατα.
Και όχι μόνο αυτό αλλά την έστελναν και καθάριζε στο Φυλής 134 ισόγειο.Και φυσικά δεν άλλαζε σεντόνια στο Φυλής 134 ισόγειο.
Κοπέλα που δούλεψε με την τσατσά Πωλίνα στο Αγ.Πέτρου 7 και μετά πήγε Φυλής 134 ισόγειο, μου είπε τα ίδια ακριβώς πράγματα.Επί λέξει:
"Ευτυχώς έφυγα από Αγ.Πέτρου 7 και γλύτωσα από την βρωμιά αλλά και εδώ που ήρθα (Φυλής 134 ισόγειο), η τσατσά Πωλίνα έρχεται πρωί-πρωί και καθαρίζει.Και τα σεντόνια δεν τα αλλάζει ούτε εδώ!"
Και δεν είναι η μόνη κοπέλα που μου τα έχει πει αυτά για την τσατσά Πωλίνα.

Αν έμας του Έλληνες μας γράφετε στ'αρχίδια σας, σας γράφουμε και μεις στ'αρχίδια μας και πάμε αλλού...
Και κάντε κονόμα με Πακιστανούς-σχιστομάτηδες-μαύρους-ρακένδυτους με τις σαγιονάρες.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Μιχαέλα
Ημερ/νια επίσκεψης: 06.04.2010
Βάρδια επίσκεψης: 1η (πρωινή)

μπράβο στον φίλο jockerx που τα είπε όπως έπρεπε, αν και το κανονικό θα ήταν, με το που δεί μπίχλα στο κρεβάτι να σηκωθεί να φύγει άμεσα.  :dancing:

Να συμπληρώσω οτι πολλές φορές δεν είναι μόνο η τσατσά βρωμιάρα, αλλα και η κοπέλα γιατι εντάξυ, η τσατσά, δεν είναι στο δωμάτιο και στην τελική μπορεί να βαριέται, αλλα η κοπέλα που ξέρει τι γίνεται μεσα και ποιόν βάζει, αντέχει να δουλέυει μέσα στην λέρα και την βρώμα;  :huh: Εκτός και αν είναι γουρουνίτσες οπότε θα έχουν την ανάλογη πελατεία. Γιατι όπως το είπε ο φιλος:


Αν έμας του Έλληνες μας γράφετε στ'αρχίδια σας, σας γράφουμε και μεις στ'αρχίδια μας και πάμε αλλού...
Και κάντε κονόμα με Πακιστανούς-σχιστομάτηδες-μαύρους-ρακένδυτους με τις σαγιονάρες.

και μπορεί στην αρχή στα @@ σας, αλλα όταν θα δείτε τίποτα σπυράκια στο γατάκι σας, ή όταν θα πέφτετε για ύπνο (λίγα χρόνια αργότερα που θα έχετε αλλάξει δουλέια -εαν εχετε αλλάξει δουλεία) θα θυμάστε τον κάθε σαλιάρη βρωμιάρη σκατόφατσα να γελάει καθώς σας καρφώνει και θα έχετε όνειρα γλυκά. Γιαυτό, όσες θέλετε πελατεία σωστή, να προσέξετε να είστε και εσείς σωστες.  :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
αυτη η ιωαννα ειναι μια με καρε που εχει μια ξυνη φατσα
και μεγαλα βυζια ρε τυπε? ολοι για τα βυζια θα μπαινουν μαλλον...


Και το απόσπασμα που σοκάρει: "Ενώ το δωμάτιο είχε νυπτήρα, γυρίζει από την άλλη μεριά του κραβατιού και φτύνει χάμο." http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Eklig/smilie_iek_107.gif[/img[/URL]]

Ναι για το βυζί μπαίνουν/με... :banghead: :banghead: :banghead:

Η τύπισσα πρέπει να'ναι απ'τα πιο πεταμένα 20ρικα όλων των εποχών. :hammer:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ρε βυζο αυτη ειναι πατσαβουρι,κατι τετοιες με παρακαλανε να τις γαμησω οχι να πληρωσω κιολας...
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80

τυπε στο υπεροχο αυτο σκηνικο που εζησες πες μου οτι η κοπελα δεν ειχε και δοντια :2funny:
εισαι τυχερος που γνωρισες την ζεστασια αυτου του σπιτιου :2funny:
ο μικροπωλητης ειναι μονιμος εκει
τον εχω πετυχει πολλες φορες να προσπαθει να πουλησει πραγματα
Είχα στοιχηματίσει 20 Ευρώ, ότι θα είσαι ο πρώτος που θα σχολιάσει την κριτική. Νομίζω πως τα 10, σου ανήκουν δικαιωματικά! Πέρα από την πλάκα, μιλάμε για υγειονομικό έγκλημα, στο οποίο συμβάλλει και η (μη ξεδοντιάρα) κοπέλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom