Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Λιοσίων 91:
{Γιάννα: Ἐπικίνδυναι ἀποστολαί, Κυριακή 11 Απρ 2010, στις 23:07
Γράφτηκε από τον bakalhs
Σχέση απόδοσης/τιμής
6.0
Ἐν γένει ἡ ὠφέλεια συσχετίζεται μὲ τὸν κίνδυνον ἀλλὰ τὸ πρόβλημα ἔγκειται εἰς τὸν πόσον κίνδυνον ἠμπορεῖ τις νὰ ἀναλάβῃ. Ἡ Γιάννα εἶναι πραγματικὸν ἀνατολικοευρωπαϊκὸν «ἐξωγήινον» ὄν μὲ μακρύτατα καὶ λεπτοφυέστατα μέλη, πλήρην ἀπουσίαν λιπώδους ἱστοῦ, μικρὰν κεφαλὴν καὶ στῆθος καὶ ὀφθαλμοὺς ἀτενίζοντες τὸ ἄπειρον. Θὰ προσεγγίζῃ τὰ τεσσαράκοντα ἔτη ἄν καὶ οἱ ὑπολογισμοὶ τοιαύτης φὐσεως διὰ σωματοτύπους τόσο ἀπέχοντες τῶν ἐμπειρειῶν μας εἶναι παρακεκινδυνευμένοι.

Ἡ φήμη της εἰς ἕναν ἰδιαίτερον κῦκλον συναδέλφων εἰς τὸ ἀπόγειὸν της καὶ ἡ ἰδικὴ μας περιέργεια (ἡ φονεύσασα τὴν γαλὴν) τὸ ἴδιον. Ἐπομένως κατενικήθησαν αἱ ἀναστολαὶ καὶ ἐπεσκέφθημεν τὸν εἰδικὸν αὐτὸν οἰκῖσκον τὸν ὁμοιάζοντα πρὸς ἐγκαταλελειμένον συνεργεῖον αὐτοκινήτων. Τὸ δωμάτιον μικρότατον καὶ ρυπαρότατον ἀλλὰ ἦτο πολὺ ἀργὰ δι ὀπισθοχώρησιν.

Αἱ λέξεις ὀλίγισται, καθ΄ὅτι ἀμφιβάλλομεν ἐὰν ὁμιλεῖ ἑτέρα γλώσσα πλὴν τὴν τῆς πατρῖδος της Λετονίας. Κατ΄εὐθείαν ἐπίθεσις καὶ τὸ κυριώτερον πρόβλημα ἦτο ἡ συγκράτησὶς της. Ἦτοι:

Λειχία παντοῦ: Χεῖρες, πόδες, ὄρχεις, κορμὸς πέους, ὅλα ἀπήλαυσαν τὴν περιποίησιν τῆς γλώσσης τῆς ἀφόβου ἀνατολικῆς. Ἡ ἀπουσία ἐλευθέρας πεολειχίας καὶ λείξεως τοῦ ἀφεδρῶνος μας ὀφείλεται εἰς σαφεῖς καὶ ἐπανειλημμένως διατυπωθεῖσες ἀπαγορεύσεις πρὸ τῆς πράξεως.

Ὑπερκινητικότης: Προθυμία δι΄ἐναλλαγὰς στάσεων ἐκπηγάζουσα έκ τοῦ λίαν εὐλυγίστου κορμοῦ της.

Στοματικὴ δεξιότης: Ἴσως νὰ μὴν φθάνῃ τα πρῶτα ὀνόματα τοῦ χώρου, διακατέχεται ὅμως ὑπὸ ἐπιμελείας.

Παντελὴς ἔλλειψις χρονικῆς πιέσεως.

Ἀπεχωρήσαμεν μὲ τοὺς πόδας τρέμοντας καὶ τὴν κεφαλὴν προσπαθούσα νὰ ἀνασυστήσῃ τὰ περὶ ἀφροδισίων νόσων κεφάλαια τοῦ Merck Manual.}


Τι τραβάς και συ στα γεράματα συναγωνιστή Μπακάλη...
Ήταν έτοιμη να σου ρουφήξει την κωλοτρυπίδα;
Είχες μαζί σου πολεμοφόδια; :2funny: Αντισηπτικό-οινόπνευμα;
Σύγκρινε την Αντριάνα-Διδύμου 18άνω με την Γιάννα.Φρονείς οτι αξίζουν να έχουν κοινό πελατολόγιο;.Παρόλο που η Γιάννα είναι νεότερη...
Ανάλυσε το 6 στην σχέση απόδοσης-τιμής.Με όλα αυτά που σου έκανε,μόνο 6;

Μετά από συστάσεις έγκριτου ανταποκριτή από την εμπόλεμη ζώνη,επέδραμα προ δεκαπενθημέρου στο Λιοσίων 91 για να ξαναδώ την Γιάννα.Την είχα δει πριν δύο έτη στο Αχιλλέως & Μαραθώνος.Απογοητευτική εμφάνιση.Δωμάτια κελιά και μια ατμόσφαιρα να προϊδεάζει για την βρωμιά των σεντονιών.
Η αποστολή χαρακτηρίζεται "impossible".
Mission: Impossible!
 

loverpoutanes

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εχω τρελη διαθεση ειναι κυριακη και δεν εχω τι να κανω.ειπα να παω να καταθεσω.παω στην περιοχη φυλης κανω περατζαδα.δεν βλεπω κατι ενδιαφερων.περνω απο στουντι κεφαλληνιας 75.δουλευει κοπελλα ελενα.μετριο υψος ξανθο με ωραιο κορμακι.λεω να περασω και δικαιωθηκα.περνω προγραμματακι 69 και μπαινω.ξαπλωνω στο κρεββατι ο χωρος παρα πολυ καλος μετα απο κανα πενταλεπτο μπαινει το μωρο.μυριζει υπεροχα.φωραει σκουφακι και αρχιζει καλο πιπα το ρουφαει ολο αργα αργα.μετα απο κανα πενταλεπτο με ρωταει αμα θελω να τις γλυξω το μουνακι και φυσικα λεω καθεται στα τεσερα μου περνει πιπα και εγω τις το γλυφω.τελειο μουνακι εχω καυλωσει τρελα και οι δυο νομιζω γιατι δεν λεει να σηκωθει.γλυφουμε ο ενας τον αλλον πολυ ωρα.εχω τρελαθει θελω να το βαλω μεσα αλλα μου λεει οτι της αρεσει οποτε....μετα απο κανα 10λεπτο δεν αντεχω την βαζω στα τεσσερα και την περνω πισωκολιτο βγαζει καυλιαρικες φωνουλες θελω να τελειωσω αλλα κρατιεμαι.την γυρναω και την περνω κανονικα εκει θολωσα τελειος και αρχιζω να την φιλαω.τελειωσαμε μαζι μεσα σε βογγητα και αγκαλιτσα.
 

japam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
τρελοκομεια με τρελανατε παω να καταθεσω οπου βρω γαματο σας με καυλωσατε γαμω τις πουτανες μου
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εχω τρελη διαθεση ειναι κυριακη και δεν εχω τι να κανω.ειπα να παω να καταθεσω.παω στην περιοχη φυλης κανω περατζαδα.δεν βλεπω κατι ενδιαφερων.περνω απο στουντι κεφαλληνιας 75.δουλευει κοπελλα ελενα.μετριο υψος ξανθο με ωραιο κορμακι.λεω να περασω και δικαιωθηκα.περνω προγραμματακι 69 και μπαινω.ξαπλωνω στο κρεββατι ο χωρος παρα πολυ καλος μετα απο κανα πενταλεπτο μπαινει το μωρο.μυριζει υπεροχα.φωραει σκουφακι και αρχιζει καλο πιπα το ρουφαει ολο αργα αργα.μετα απο κανα πενταλεπτο με ρωταει αμα θελω να τις γλυξω το μουνακι και φυσικα λεω καθεται στα τεσερα μου περνει πιπα και εγω τις το γλυφω.τελειο μουνακι εχω καυλωσει τρελα και οι δυο νομιζω γιατι δεν λεει να σηκωθει.γλυφουμε ο ενας τον αλλον πολυ ωρα.εχω τρελαθει θελω να το βαλω μεσα αλλα μου λεει οτι της αρεσει οποτε....μετα απο κανα 10λεπτο δεν αντεχω την βαζω στα τεσσερα και την περνω πισωκολιτο βγαζει καυλιαρικες φωνουλες θελω να τελειωσω αλλα κρατιεμαι.την γυρναω και την περνω κανονικα εκει θολωσα τελειος και αρχιζω να την φιλαω.τελειωσαμε μαζι μεσα σε βογγητα και αγκαλιτσα.
Ποιητη μου καβλωσες την πουτσα..παω να καταθεσω στην σεξοβομβα Νταρια!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:
 

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ρε με τρελανατε φευγω να παω να γαμησω δεν αντεχω απο να βριλησσου που ειναι διπλα να παρω την μαργκοκαυλα
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν έπρεπε να πεις οτι καλά έκανε η τσατσά και μου φέρθηκε άσχημα.
Αυτό το "άντε,άντε φύγε από δω να μην σε βλέπω μπροστά μου..." στα καλά καθούμενα,σαν να μιλάει σε κανένα τσογλάνι,είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!.
Κατά τα άλλα δεν πρόσεξες καλά την κριτική μου...η Συλβάνα δεν με άφηνε να φύγω με τίποτε τάζοντάς μου λάγους με πετραχείλια!.Και τα προβλήματα τα δημιουργούσε διαδοχικά-όχι μαζεμένα-παρακαλώντας μέ κάθε φορά να μην φύγω.Ούτε προσπαθούσα να την βελτιώσω.Περίμενα να δω τι θα κάνει.Και ψύχραιμα ζήτησα τα λεφτά από την τσατσά.Αυτή φώναξε και μίλησε απρεπώς σκοπίμως και εγώ πάλι απάντησα ψύχραιμα. 

Πριν καν δω, όπως γράφεις "τοσα πολλα πραγματα που δεν σου αρεσουν", στην αρχική στιγμή που διαπιστώνω οτι με γράφει κανονικά και δεν έρχεται να κλείσει το κλιματιστικό, έπρεπε να ντυθώ και να πάρω τα λεφτά.Καμία ανοχή!
Από την πρώτη στιγμή που δείχνει οτι σε έχει γραμμένο πρέπει να φεύγεις!
Μην ακους κανεναν...οτι γραφεις ειναι σωστο και χρησιμο....βοηθας εμας τα υπολοιπα μελη... να εχουμε τσαγανο..σε καποιες απο αυτες που νομιζουν οτι οι πελατες ειναι μαλακες..!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.455
Πόντοι
41.447


Βαλεντίνα ...., Δευτέρα 12 Απρ 2010, στις 05:19

Γράφτηκε από τον gaoubiou  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Βαλεντίνα) 
Συνολική βαθμολογία  7.7
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Βαλεντίνα.... δεν θα πω πολλα... μονο οτι πηγα μην περιμενωντας πολλα... (εχω φαει αρκετες φολες βραδιατικα )
ευχαριστη εκπληξη.... σχετικα ωραιο μωρο καλλιγραμο αλλα με καλη συμπεριφορα....και το κυριως αρκετη ωρα... πρεπει να ειμουν μεσα κανα 20 λεπτο οπου εγινε πολεμος.. :)
γενικα ωραια εμπειρια....

Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Στάση 69 • Sex show
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Βαλεντίνα
Ημερ/νια επίσκεψης: 10.04.2010
Βάρδια επίσκεψης: 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)



ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΤΟΥ gaoubiou:

αυτό τώρα λεγεται κριτικη????
ουτε την κοπέλα μας περιεγραψες, ουτε τον χώρο και πολυ περισσοτερο ουτε τι εκανε στο δωματιο.... :think:


 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.455
Πόντοι
41.447
o MEΓΑΣ ΠΥΡΑΥΛΟΣ ξαναχτύπησε με φοβερή κριτικη για το στουντιο της Τριγγετα!!! :rockon:

"Είναι αξιοσημείωτο ότι η νεαρά μας διευκόλυνε στην απαγωγή – απόρριψη της χρησιμοποιημένης περικαυλίδας".

αυτες ειναι λεπτομέριες που κάνουν την διαφορά!

 

Επισκέπτης
πεδια να ροτισω οταν πας στο σπιτι το meeting γινετε μονο στο δοματιο η εχεις και το σαλονι? :huh: :huh: :huh: :huh:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
πεδια να ροτισω οταν πας στο σπιτι το meeting γινετε μονο στο δοματιο η εχεις και το σαλονι? :huh: :huh: :huh: :huh:
Στο σαλονι το πολυ να σου φερουν καμια πορτοκαλαδιτσα!!!
Την κοπελα πολυ δυσκολο!!!(δυσκολο ειπα, οχι ακατορθωτο!!!)
 

Επισκέπτης
ευχαριστω μαγκα εχεις καμια ιδεα που να παω?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ευχαριστω μαγκα εχεις καμια ιδεα που να παω?
Αφου σου αρεσουν τα σαλονια να πας στο Βριλησσου 46 στο κατω το δωματιο!!!Αυτο ειναι γκαρσονιερα επιπλωμενη,οχι απλα δωματιο!!!Μακραν το καλυτερο δωματιο την Αθηνας και δεν του λειπει τιποτα!!! ;)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
o MEΓΑΣ ΠΥΡΑΥΛΟΣ ξαναχτύπησε με φοβερή κριτικη για το στουντιο της Τριγγετα!!! :rockon:

"Είναι αξιοσημείωτο ότι η νεαρά μας διευκόλυνε στην απαγωγή – απόρριψη της χρησιμοποιημένης περικαυλίδας".

αυτες ειναι λεπτομέριες που κάνουν την διαφορά!
Σας ευχαριστούμε κύριε Ζήρο Τόλερανς για την επιδοκιμασία σας σε www.bourdela.tv/content/view/485/224#jreview_14135] ΑΥΤΗΝ [/url] την κριτική μας (Τριγγέτα).

Ωστόσο, πιστεύουμε ότι www.bourdela.tv/content/view/477/224#jreview_13994] ΑΥΤΗ ΕΔΩ [/url] προηγούμενη κριτική μας (Θησέως 35) είναι παρασάγγας ανώτερη. Τι λέτε επ΄ αυτού;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Διαβαστε την κριτικη του Womanohalic...με τιτλο..."Μαρινα ψυχρη...αλλα αψογη επαγγελματιας"...εχω παρει τριων ειδων χαπια και ακομα προσπαθω να καταλαβω τι γραφει....παμε σιγα-σιγα να δουμε τι καταλαβα...δινει ο λεβεντακος 100 ευρω και ανεβαινει στο δωματιο και μεχρι που να ελθει η κοπελλα εβλεπε τσοντα και επαιζε μαλακια....καλα αναρωτιεμαι :think: επρεπε να δωσει 100 ευρω για να το παιζει(μεχρι να ελθει η Μαρινα) στο δωματιο του Φ104???....παμε στο δευτερο και σημαντικοτερο...τις αλλαξε το αδοξαστο της κοπελλας...οτι ζητουσε αυτη του το πραγματοποιουσε...και αυτος στο τελος γραφει σαν τιτλο........ ψυχρη...αλλα αψογη επαγγελματιας...και λεω εγω τωρα...τι αλλο επρεπε να του κανει για να μην την χαρακτηρισει ψυχρη....δηλαδη επρεπε η Μαρινα να γελαγε, οταν αυτος τις δαγκωνε τον κωλο της...για να μην την χαρακτηρισει ψυχρη....αρε κατι ατομα που υπαρχουν στην κοινωνια...και μας τα γραφουν και προσπαοθουμε εμεις να βγαλουμε ακρη...και ο λεβεντακος σε λιγο, θα μου ζητησει και το λογο γιατι τον σχολιαζω!!!!...καντε ενα κοπο και διαβαστε την!!!!!!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.455
Πόντοι
41.447
Σας ευχαριστούμε κύριε Ζήρο Τόλερανς για την επιδοκιμασία σας σε www.bourdela.tv/content/view/485/224#jreview_14135] ΑΥΤΗΝ [/url] την κριτική μας (Τριγγέτα).

Ωστόσο, πιστεύουμε ότι www.bourdela.tv/content/view/477/224#jreview_13994] ΑΥΤΗ ΕΔΩ [/url] προηγούμενη κριτική μας (Θησέως 35) είναι παρασάγγας ανώτερη. Τι λέτε επ΄ αυτού;
Aξιότιμε κύριε ΠΥΡΑΥΛΕ έχετε απόλυτο δίκιο!
Όντως η κριτική που μου υποδείξατε είναι πολύ ανώτερη απο αυτή που δημοσιεύσατε τελευταία, και πρέπει ακόμα να παραδεχθώ πως είμαι ασυγχώρητος που μου διέφυγε!
και πάλι ευγε!
και πρέπει να παρρπρέπει να
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Aξιότιμε κύριε ΠΥΡΑΥΛΕ έχετε απόλυτο δίκιο!
Όντως η κριτική που μου υποδείξατε είναι πολύ ανώτερη απο αυτή που δημοσιεύσατε τελευταία, και πρέπει ακόμα να παραδεχθώ πως είμαι ασυγχώρητος που μου διέφυγε!
και πάλι ευγε!
και πρέπει να παρρπρέπει να

Σας συγχωρούμε, σας συγχωρούμε...
Γράφετε ακατάληπτα στο τέλος του μηνύματός σας; Παραμιλάτε; Παραληρείτε; Παραπαίετε; Εκτροχιαστήκατε; Είστε καλά;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εγώ πάντως με τον πύραυλο πάω μέχρι και τον πλανήτη δία... :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
:2funny:

γεια σου ρε παιχτουρα Λακωνα!

αυτη η μονολεχτικη απαντηση που της εδωσες με εστειλε ναουμ

:2funny: :2funny: :2funny:
Οπως βλεπεις φιλε..εστω με καθυστερηση..εβαλα μυαλο και απο Ρωσιδακι σε Ρωσιδακι παω.....στη συγκεκριμενη, κατα την διαρκεια της πραξης...φωναζα να μας ζησει ο Πουτιν...που μας εστειλε εδω αυτα τα Υπεροχα πλασματα!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom