Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Συμφωνω απολυτα με το να μπει καποιο οριο στις κριτικες!Απαξ κι εχει περασει καποιος πανω απο 2 αντε 3 φορες με μια κοπελα υπαρχει κι η Ημερησια Ενημερωση για να το αναφερει με παραπομπη στο link της κριτικης του του στυλ..ξαναπερασα με την Χαηδω για πολλοστη φορα και περασα πολυ καλα δες κριτικη-ες μου ταδε και ταδε!Απο ενα σημειο και μετα κατανταει κουραστικο να διαβαζουμε τα ιδια και τα ιδια..εξαιρειται για μενα ο Αρχοντας Πουτανγαμων ο οποιος καθε φορα και εκπλησει με την ευρηματικοτητα και το απιστευτο χιουμορ του!Το site αν δεν κανω λαθος ειναι για ανταλλαγη πληροφοριων μεταξυ των μελων του κι οχι για να διαφημιζονται οι κοπελες στους επισκεπτες-κηφηνες!Απο εκει και περα ο καθενας κανει τις επιλογες του
+1
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εγώ θα 'λεγα να διαγραφεί τελείως κι η ημερήσια ενημέρωση. Ή ακόμα καλύτερα να διαγραφούν όλα τα μέλη και το bourdela να γίνει blog  :jerking:
 Μην πηγαινεις στην αλλη οχθη του ποταμου....αλλα κοιταξε να αναβαθμισεις την υπαρχουσα οχθη που εισαι....αυτος ειναι ο σκοπος ενος σωστου και αντικειμενικου μελους..... και οχι να μπαινει ο καθενας και με προσθηκη και αλλων μελων που σταδιακα αυξανονται... να μας γραφουν το κοντο τους και το μακρυ τους...Εχει κανταντησει αηδια απο μερικους και δεν εννοω τους παλιους συναδελφους που τους σεβομαι..... αλλα την μαζα γιατι αν δεν ληφθουν μετρα απο τους υπευθυνους..σε λιγο και η κουτση Μαρια που λεει ο λογος, θα μας κανει ενημερωση...με αποτελεσμα οσοι θελουμε να παμε να γαμησουμε σαν ανθρωποι να χανουμε τον κουσουλα...τελος συμβουλευω ολους τους παλιους, να το καταλαβουν αυτο... εφοσον θελουν να παραμενουν αντικειμενικοι και δεν εξυπηρετουν αλλους λογους.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
εδω ρε παιδια τον τελευταιο καιρο κανουμε "αμαν" να δουμε μερικες κριτικες και θελετε να σταματισει και αυτο?
οσοι ειστε απο παλια στο site θα ξερετε πολυ καλα οτι παλια υπηρχαν παρα πολλες κριτικες. θυμαμαι μερικες φορες μαλιστα οτι δεν εβλεπες μια κριτικη στην πρωτη σελιδα για πανω απο μια μερα, ενω τωρα βλεπεις η ιδια κριτικη να μην φαινετε στην πρωτη σελιδα μετα απο μια εβδομαδα.
και στο κατω κατω εγω δεν παρακαλουθω τον καθε cheyenne και δεν εχω λιστα με ποιες κοπελες εχει παει για να ξερω. ο ανθρωπος περασε καλα και ηθελε να το μοιραστει μαζι μας. δεν καταλαβαινω γιατι ειναι κατακριταιο αυτο!
και μην μου πειτε οτι υπαρχει υπονια διαφημισης κτλ κτλ.....

οσον αφορα κατι αλλο που ειπε καποιος νωριτερα σχετικα με το να καταργηθουν οι ενημερωσεις απο τα μελη.
δηλαδη τι θα γινει το σιτε? τοπος διαφημισης καθαρα τον στουντιο που εχουν τα λεφτα να κανουν διαφημιση?

αν ειναι ετσι να καταργησουμε και το forum γενικα να μην μπαινουμε να γραφουμε να τελειωνει η κατασταση.

ειναι κριμα γιατι το σιτε αυτο παλια ειχε μελη πιο ενεργα αλλα κατι τετοιες αντιλυψεις τα εδιωξαν και απο τοτε εχει παρει την κατω βολτα!
 

Επισκέπτης
Κύριε Τζόκερεξ, με όλο το θάρρος, παρακαλούμε να μας επιτρέψετε μια μικρή διόρθωση:

Είναι εκ των ΩΝ ουκ άνευ!

Η παρέμβασή μας γίνεται χωρίς να θέλουμε να παραστήσουμε τους ξύπνιους.
Γιατί είμαστε.
Και εκτός αυτού είμαστε και πολύ όμορφοι.
Και μετριόφρονες.
Και ματαιόδοξοι.
Πράγματι κ.Πύραυλε η φράση στην ολοκληρωμένη της μορφή είναι:
Εκ των ων ουκ άνευ=από αυτά που δεν μπορούμε χωρίς αυτά.
Αλλά επίσης και η φράση {Εκ των ουκ άνευ=από αυτά που δεν μπορούμε χωρίς} είναι σωστή διότι απλά παραλείπουμε τη μετοχή "ων" και αποδίδεται το ίδιο νόημα.

Δεν παρεξηγώ την παρέμβασή σας.Πολλές φορές φρίττω με τα λεκτικά ολισθήματα έως τερατουργήματα που διαβάζω!
Ένα από αυτά που αναλυτικά σχολίασα στο παρελθόν,διόρθωσα και επέστησα την προσοχή των μελών   είναι η χρήση των λέξεων "συνιστώ"-"συνιστάται"-"συνίσταται"-"συστήνεται".
"Συνιστάται η κοπέλα" είναι το σωστό.

Κατά τα άλλα κ.Πύραυλε είσθε μπαξές ανθηρός και μυροβόλος!
Μου θυμίζετε την ηρωίδα του παραμυθιού που ρωτούσε τον καθρέπτη της:
"Καθρέπτη καθρεπτάκι μου...."
Η αθωότητα των παιδικών χρόνων συνδεδεμένη με τα παραμύθια είναι πήγη έμπνευσης και οργασμικής κορύφωσης για σας.


 
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
 Μην πηγαινεις στην αλλη οχθη του ποταμου....αλλα κοιταξε να αναβαθμισεις την υπαρχουσα οχθη που εισαι....αυτος ειναι ο σκοπος ενος σωστου και αντικειμενικου μελους..... και οχι να μπαινει ο καθενας και με προσθηκη και αλλων μελων που σταδιακα αυξανονται... να μας γραφουν το κοντο τους και το μακρυ τους...Εχει κανταντησει αηδια απο μερικους και δεν εννοω τους παλιους συναδελφους που τους σεβομαι..... αλλα την μαζα γιατι αν δεν ληφθουν μετρα απο τους υπευθυνους..σε λιγο και η κουτση Μαρια που λεει ο λογος, θα μας κανει ενημερωση...με αποτελεσμα οσοι θελουμε να παμε να γαμησουμε σαν ανθρωποι να χανουμε τον κουσουλα...τελος συμβουλευω ολους τους παλιους, να το καταλαβουν αυτο... εφοσον θελουν να παραμενουν αντικειμενικοι και δεν εξυπηρετουν αλλους λογους.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Άστα κάτω πού τα πας άρπατα και τρέχα.
Η αχαριστία σε όλο της το μεγαλείο σ' αυτό το θρεντ
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Άστα κάτω πού τα πας άρπατα και τρέχα.
Η αχαριστία σε όλο της το μεγαλείο σ' αυτό το θρεντ
Την πανω προταση δεν την καταλαβα,αν κανενα αλλο σκεπτομενο μελος την καταλαβε... θα αποτελει ειδηση...παμε τωρα στην τελευταια προταση, να μπω στο κοπο να την απαντησω..αν και δεν εχει αποδεκτη εμενα πιστευω...το να θελουν τα μελη σωστη ενημερωση απο αρμοδιους φορεις που υπαρχουν στο site μεσα και οχι απο αλλα μελη.....αυτο ονομαζεται Αχαριστια???
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ νομίζω οτι ως μέλη του σαιτ πρέπει να μας ενδιαφέρει περισσότερο το άν η κάθε κριτική είναι σωστή, αν αναφέρει πραγματικά γεγονότα και όχι τις πίπες του καθενός και φυσικά αν σέβεται τόσο την κοπέλα, όσο και τους αλλους που θα την διαβάσουν και μπορεί να προγραμματίσουν επίσκεψη.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Την πανω προταση δεν την καταλαβα,αν κανενα αλλο σκεπτομενο μελος την καταλαβε... θα αποτελει ειδηση...παμε τωρα στην τελευταια προταση, να μπω στο κοπο να την απαντησω..αν και δεν εχει αποδεκτη εμενα πιστευω...το να θελουν τα μελη σωστη ενημερωση απο αρμοδιους φορεις που υπαρχουν στο site μεσα και οχι απο αλλα μελη.....αυτο ονομαζεται Αχαριστια???
δεν μου λες ρε παιχτουρα για θεσσαλονικη ή λαρισα ας πουμε που τα στουντιο δεν διαφημιζονται και οι κοπελες δεν μπαινουν ποιος θα ενημερωνει??μην εισαι αθηναιοκεντρικος...επειτα τα μικρα μπουρδελακια που δεν εκπροσώπουνται??
Ποιοι ειναι οι αρμοδιοι σ αυτες τις περιπτωσεις???
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Την πανω προταση δεν την καταλαβα,αν κανενα αλλο σκεπτομενο μελος την καταλαβε... θα αποτελει ειδηση...παμε τωρα στην τελευταια προταση, να μπω στο κοπο να την απαντησω..αν και δεν εχει αποδεκτη εμενα πιστευω...το να θελουν τα μελη σωστη ενημερωση απο αρμοδιους φορεις που υπαρχουν στο site μεσα και οχι απο αλλα μελη.....αυτο ονομαζεται Αχαριστια???
Εσενα εχει αποδεκτη σαφως, οπως και ομοιους σου και οντως το <<η αχαριστια σε ολο το μεγαλειο>>, ταιριαζει απολυτα...

Δηλαδη καποιοι απο εδω μεσα που πηγαινουν για 3 ωρες τσαρκα ας πουμε, αφιερωνουν αλλα 10-20 λεπτα να σημειωνουν στο μπλοκακι, ή στο κινητο τα ονοματα των κοριτσιων και άλλα τοσα για να προσφερουν απλοχερα την ενημερωση εδω περα και οχι μονο να μας πουν τα ονοματα των κοριτσιων, αλλά και τις εντυπωσεις τους(με τα ωραια λεφτουδακια τους που εχουν ξοδεψει για να παμε εμεις διαβασμενοι μετα), ωστε να μην φαμε την φωλα εμεις ή να σπευσουμε σε καποια εργαζομενη που κανει καλα την δουλεια της, και ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΛΕΜΕ κιολας...

Κι οσο για το τελευταιο θεμα που εχει προκυψει, απλα και ξεκαθαρα εαν το επιθυμει η πλειοψηφια ή/και το αποφασισει ο διαχειριστης του σαιτ, οι κριτικες απο καποιο μελος για την ιδια κοπελα σε διαστημα ενος ετους, μπορουν να περιοριστουν σε 3 το μεγιστο...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Κατά τα άλλα κ.Πύραυλε είσθε μπαξές ανθηρός και μυροβόλος!
Μου θυμίζετε την ηρωίδα του παραμυθιού που ρωτούσε τον καθρέπτη της:
"Καθρέπτη καθρεπτάκι μου...."
Η αθωότητα των παιδικών χρόνων συνδεδεμένη με τα παραμύθια είναι πήγη έμπνευσης και οργασμικής κορύφωσης για σας.

Θα συμφωνήσουμε στο μυροβόλος, με την εξαίρεση του συμβάντος στο πορνείο Αχιλλέως 40, που ήρθαμε σε επαφή όχι με μύρα, αλλά με ούρα, και μάλιστα σκυλίσια.

Ή κακιά βασίλισσα που ρωτούσε τον καθρέφτη, ήταν μια μελαχρινή αυταρχική, την οποία έχουμε γαμεύσει επανειλημμένα (νοερά βεβαίως).

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν μου λες ρε παιχτουρα για θεσσαλονικη ή λαρισα ας πουμε που τα στουντιο δεν διαφημιζονται και οι κοπελες δεν μπαινουν ποιος θα ενημερωνει??μην εισαι αθηναιοκεντρικος...επειτα τα μικρα μπουρδελακια που δεν εκπροσώπουνται??
Ποιοι ειναι οι αρμοδιοι σ αυτες τις περιπτωσεις???
 Στο τομεα αυτο πρεπει να βρεθει μια φορμουλα απο τους υπευθυνους του site..εφοσον δεν ενδιαφερονται τα αντιστοιχα μαγαζια της Θεσσαλονικης-Λαρισας(ισως τα μαγαζια αυτα να εχουν αλλους τροπους διαφημισης)....σε καθε περιπτωση παντως, δεν αποτελει ενδεδειγμενη λυση να γινεται απο ενα-δυο μελη ενημερωση μονο, για ευνοητους λογους....χαρακτηριστικα σου αναφερω εναν..την υποκειμενικοτητα....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κι οσο για το τελευταιο θεμα που εχει προκυψει, απλα και ξεκαθαρα εαν το επιθυμει η πλειοψηφια ή/και το αποφασισει ο διαχειριστης του σαιτ, οι κριτικες απο καποιο μελος για την ιδια κοπελα σε διαστημα ενος ετους, μπορουν να περιοριστουν σε 3 το μεγιστο...

Καμια αντιρηση απο πλευρας μου.

Ετσι ομως "εγκυμονει" ο κινδυνος να μην κοινοποιουνται πιθανες διαφοροποιησεις στην συμπεριφορα της κοπελας ειτε προς το καλυτερο, ειτε προς το χειροτερο.

Γιατι φυσικα δεν μπορει να γινεται επιλογη ποιες θα δημοσιοπουνται και ποιες οχι, με βαση το περιεχομενο τους.

Το γιατι πιστευω ειναι κατανοητο σε ολους μας.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
 Στο τομεα αυτο πρεπει να βρεθει μια φορμουλα απο τους υπευθυνους του site..εφοσον δεν ενδιαφερονται τα αντιστοιχα μαγαζια της Θεσσαλονικης-Λαρισας(ισως τα μαγαζια αυτα να εχουν αλλους τροπους διαφημισης)....σε καθε περιπτωση παντως, δεν αποτελει ενδεδειγμενη λυση να γινεται απο ενα-δυο μελη ενημερωση μονο, για ευνοητους λογους....χαρακτηριστικα σου αναφερω εναν..την υποκειμενικοτητα....
κοιτα. υποκειμενικοτητα υπαρχει. λογικο ειναι.
οταν για παραδειγμα λεει αυτος που κανει την ενημερωση οτι στο "ταδε" μπουρδελο ειναι "αυτη" η κοπελα που ειναι μελαχρινη κτλ κτλ κτλ τοτε αυτο αποτελει εν μερει αντικειμενικη ενημερωση διοτι αρχικα λεει πια κοπελα δουλευει στο μαγαζι. οσον αφορα την εμφανιση σαφως ειναι αντικειμενικη. μια θεα για μενα μπορει να ειναι μπαζο για σενα.

δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα. εδω με φωτογραφιες που εχουν ορισμενες και παλι διαφωνουμε για το αν ειναι ωραια μια κοπελα!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εσενα εχει αποδεκτη σαφως, οπως και ομοιους σου και οντως το <<η αχαριστια σε ολο το μεγαλειο>>, ταιριαζει απολυτα...

Δηλαδη καποιοι απο εδω μεσα που πηγαινουν για 3 ωρες τσαρκα ας πουμε, αφιερωνουν αλλα 10-20 λεπτα να σημειωνουν στο μπλοκακι, ή στο κινητο τα ονοματα των κοριτσιων και άλλα τοσα για να προσφερουν απλοχερα την ενημερωση εδω περα και οχι μονο να μας πουν τα ονοματα των κοριτσιων, αλλά και τις εντυπωσεις τους(με τα ωραια λεφτουδακια τους που εχουν ξοδεψει για να παμε εμεις διαβασμενοι μετα), ωστε να μην φαμε την φωλα εμεις ή να σπευσουμε σε καποια εργαζομενη που κανει καλα την δουλεια της, και ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΛΕΜΕ κιολας...

Κι οσο για το τελευταιο θεμα που εχει προκυψει, απλα και ξεκαθαρα εαν το επιθυμει η πλειοψηφια ή/και το αποφασισει ο διαχειριστης του σαιτ, οι κριτικες απο καποιο μελος για την ιδια κοπελα σε διαστημα ενος ετους, μπορουν να περιοριστουν σε 3 το μεγιστο...
Αυτος ειναι ο λογος που σε καποιο απο τα παραπανω σχολια μου, ειπα οτι σεβομαι τα παλια μελη.Αλλα πιστευω οτι το τελευταιο διαστημα εχουν αναλαβει αυτοβουλα ...κι αλλοι την ενημερωση, με αποτελεσμα να υπαρξει στο μελλον..αν οχι απο τωρα... η επιβεβαιωση, της ρησης... οπου λαλουν πολλοι κοκοροι,αργει να ξημερωσει.Φιλικα ο Παιχτουρας.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Αυτος ειναι ο λογος που σε καποιο απο τα παραπανω σχολια μου, ειπα οτι σεβομαι τα παλια μελη.Αλλα πιστευω οτι το τελευταιο διαστημα εχουν αναλαβει αυτοβουλα ...κι αλλοι την ενημερωση, με αποτελεσμα να υπαρξει στο μελλον..αν οχι απο τωρα... η επιβεβαιωση, της ρησης... οπου λαλουν πολλοι κοκοροι,αργει να ξημερωσει.Φιλικα ο Παιχτουρας.
Όταν το κοτέτσι δεν είναι δικό σου και δε μπορείς να κάνεις κανένα κόκορα να σκάσει, διάλεξε μόνος σου ποιος θέλεις να σε ξυπνάει
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
 Στο τομεα αυτο πρεπει να βρεθει μια φορμουλα απο τους υπευθυνους του site..εφοσον δεν ενδιαφερονται τα αντιστοιχα μαγαζια της Θεσσαλονικης-Λαρισας(ισως τα μαγαζια αυτα να εχουν αλλους τροπους διαφημισης)....σε καθε περιπτωση παντως, δεν αποτελει ενδεδειγμενη λυση να γινεται απο ενα-δυο μελη ενημερωση μονο, για ευνοητους λογους....χαρακτηριστικα σου αναφερω εναν..την υποκειμενικοτητα....
αληθεια τικαρει κανεις που πηγε μετα απο καιρο καπου αν τον βοηθησε η κριτικη αλλου προγενεστερου μελους??νομιζω ειναι σημαντικο και δειχνει αν το μελος βοηθα με τις κριτικες του...τα περι υποκειμενικότητας το βρισκω αυτονοητο...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καμια αντιρηση απο πλευρας μου.

Ετσι ομως "εγκυμονει" ο κινδυνος να μην κοινοποιουνται πιθανες διαφοροποιησεις στην συμπεριφορα της κοπελας ειτε προς το καλυτερο, ειτε προς το χειροτερο.

Γιατι φυσικα δεν μπορει να γινεται επιλογη ποιες θα δημοσιοπουνται και ποιες οχι, με βαση το περιεχομενο τους.

Το γιατι πιστευω ειναι κατανοητο σε ολους μας.
Για αυτο λεω αν επιθυμει η πλειοψηφια, μονο ετσι ειναι το σωστο...

Αν για παραδειγμα ξερεις οτι εχεις 3 κριτικες το μεγιστο, θα μπορεις να γραψεις τις εντυπωσεις σου απο την 1η φορα μαζι της, ωστε να βοηθησεις και τους υπολοιπους υποψηφιους(ιδιαιτερα αν ειναι καινουρια η κοπελα στο επαγγελμα). Μετα αν την συναντησεις 2-3 φορες ακομη, θα μπορεις να καταθεσεις μια πιο ολοκληρωμεν αποψη ε βαθος χρονου για την κοπελα και αν υπαρξει μεγαλη διαφοροποιηση στις υπηρεσιες της, θα μπορεις να γραψεις και την 3η κριτικη. :zfuck:

Αλλα οπως ειπα μπορει να οριστει εαν ειναι τεχνικα εφικτο, να μπορεις να καταχωρησεις και 4η κριτικη εφοσον εχει περασει πχ 1 χρονος απο την 1η σου φορα μαζι της...

Σου λεω πως το βλεπω εγω, οπως και να εχει εγω δεν χαλιεμαι που μας προσφερεις συνεχεια ενημερωσεις καθως μονο καλο κανουν, απλα θα σε παρακινουσα να επεκταθεις και στα ταπεινα ρδελακια που εχει αρκετες αξιολογες περιπτωσεις κατα καιρους  :) :)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Όταν το κοτέτσι δεν είναι δικό σου και δε μπορείς να κάνεις κανένα κόκορα να σκάσει, διάλεξε μόνος σου ποιος θέλεις να σε ξυπνάει
Σε καθε περιπτωση εχω γραψει αρκετα ηδη οσον αφορα την ενημερωση απο αλλα μελη...ας βγαλει ο καθενας τα δικα του συμπερασματα.
αληθεια τικαρει κανεις που πηγε μετα απο καιρο καπου αν τον βοηθησε η κριτικη αλλου προγενεστερου μελους??νομιζω ειναι σημαντικο και δειχνει αν το μελος βοηθα με τις κριτικες του...τα περι υποκειμενικότητας το βρισκω αυτονοητο...
Ας αποφασισουν οι ''μοντ''.......οι πολλες κριτικες ομως για την ιδια κοπελα δεν βοηθουν σε τιποτα,μην γραφω τα ιδια και τα ιδια,......αν θελεις διαβασε με στις τελευταιες σελιδες και παρε ολα τα μηνυματα του γραπτου λογου μου και οχι τα μισα.....θελω να πιστευω οτι εισαι εξυπνο παιδι...
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Είμαι υπέρ ενός μάξιμουμ της τάξης των 2 κριτικών ανά κοπέλα, με δυνατότητα αντικατάστασης της κριτικής). Δηλαδή, να γράφει κάποιος κριτική για την Χ στις 20 Μαρτίου. Να ξαναγράφει στις 22 Απριλίου και τέλος. Αν αποφασίσει να ξαναγράψει στις 10 Μαΐου, θα πρέπει να αποφασίσει ποια από τις 2 κριτικές θα αντικαταστήσει, κάνοντας ενδεχομένως και μια συγκριτική αναφορά σε σχέση με την προηγούμενη κριτική. 

Είπα να γράψω κάτι τις για τη Νικόλ..., Τετάρτη 13 Ιαν 2010, στις 12:48

Γράφτηκε από τον Quagmire2

[...] Άλλο κουλό είχα συνενοηθεί με την τσατσά να της δώσω το 50αρικο και μέσα ότι προκύψει με την αναάλογη χρέωση αλλα προφανός ή δεν το μετέφερε ή η κοπέλα δεν το κατάλαβε και κατέληξα μέσα να νομίζω ότι μου δίνει λιγο απ'όλα ίσα να με χρεώσει οπώτε μ@#@$%@ μου μην το δοκιμάσετε εαν δεν είστε βέβαιοι ότι ξέρει ελληνικά η κοπέλα ή είναι πρόθημη να μηλείσει (χαρακτιριστικό παράδειγμα η νικόλ ξέρει ελληνικά αλλά τα αποφεύγει για να μην μιλάτε ΚΑΝ μέσα στο δωμάτιο με ενα ηλ#$@ "[size=10pt][size=10pt]νο ταλκινγκ ναου μπαιμπι!![/size][/size]" ενω προσπαθούσα να της εξηγείσω τη συνενώηση με την τσατσά). τεσπα φυλής εαν δεν είναι εγγυημένο-τεστ ντραιβαρισμένο γι'αυτό υπάρχει αυτό το σάιτ.

Την επόμενη φορά, πάρε κι αυτό μαζί σου, Μπά(ι)μπη  :rockon:
URL]]
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Τέλος πάντων ακούστηκαν όλες οι απόψεις . Προσωπικά είμαι υπέρ του να γράφει ο καθένας πώς πέρασε την πορνοβάρδιά του.  Από εκεί και πέρα αν αποφασίσει η διαχείριση του σάιτ κάποιο περιορισμό , τότε no problem  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom