Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
{Υπέροχη Αγνή!, Κυριακή 07 Φεβ 2010, στις 15:31
Γράφτηκε από τον pathos gia ta temachia  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - 

...Τελικά αυτές οι πολωνές έχουν κάτι το πολύ τίμιο μέσα τους ώς λαός.Όπου έχω πετυχεί πολωνέζα οι συναλλαγές είναι σχεδόν πάντα τιμιότατες.}

Το μυαλό σου πήγε στην Ιζαμπέλα της αμαρτωλής ξεπετοτριγγετοαλυσίδας;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Το μυαλό σου πήγε στην Ιζαμπέλα της αμαρτωλής ξεπετοτριγγετοαλυσίδας;

εννοείται....και εκεί ειδικότερα...τετοιες υπηρεσίες σε στούντιο δεν θα υπάρξουν ξανά ποτέ!!!!!!!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εντελως διαφορετικες εντυπωσεις εχω εισπραξει τοσο απο την Αγνη, οσο και απο την Ναταλυ συγκριτικα με τις τελευταιες κριτικες του pathos gia ta temachia



Με την Ναταλυ εχω περασει υπεροχα, ενη με την Αγνη ειχα μια απο τις χειροτερες εμπειριες μου.

Να ξεκαθαρισω κατι εξ΄αρχης: Σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση δεν υποννοω κατι για τις κριτικες του pathos, τις οποιες  θεωρω αξιοπιστες.

Ειναι ακομα ενα αδιασιστο στοιχειο, που αποδεικνυει την διαφορετικη συμπεριφορα που μπορει να εχουν τα κοριτσια με τον εκαστοτε επισκεπτη.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Αυτή η Ναταλί ρε πστ μου , ενώ μπορεί άμα θέλει...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αυτή η Ναταλί ρε πστ μου , ενώ μπορεί άμα θέλει...

Ακριβως ετσι αρχοντα.
Εγω προσωπικα εχω περασει και σουπερ και χαλια με την Ναταλυ σε διαφορτικες "συνεδριες"
Και πιστευω οτι "μπορει" ακομα περισσοτερο

Αν το εισπραξω θα το γαρψω και ας μου την πουνε.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εντελως διαφορετικες εντυπωσεις εχω εισπραξει τοσο απο την Αγνη, οσο και απο την Ναταλυ συγκριτικα με τις τελευταιες κριτικες του pathos gia ta temachia



Με την Ναταλυ εχω περασει υπεροχα, ενη με την Αγνη ειχα μια απο τις χειροτερες εμπειριες μου.

Να ξεκαθαρισω κατι εξ΄αρχης: Σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση δεν υποννοω κατι για τις κριτικες του pathos, τις οποιες  θεωρω αξιοπιστες.

Ειναι ακομα ενα αδιασιστο στοιχειο, που αποδεικνυει την διαφορετικη συμπεριφορα που μπορει να εχουν τα κοριτσια με τον εκαστοτε επισκεπτη.
Δεν ειναι μονο η διαφορετικη συμπεριφορα, ειναι κυριως και τα γουστα του καθενος και οι απαιτησεις του...

πχ εγω οταν ειχα παει στην Αγνη(πολυ παλια) ειδα οτι στηνεται παρα πολυ ομορφα, θελει πολυ δυνατο σεξ και η φαση φερνει σε pse...

Αντικειμενικα δεν μπορω να την χαρακτηρισω κακη, ομως δεν θα ξαναπηγαινα και δεν με εντυπωσιασε καθολου γιατι προτιμω πιο τρυφερες καταστασεις με φιλακια, χαδακια, προκαταρκτικα και τετοια.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Καμια αντιρηση απο πλευρας μου.

Ετσι ομως "εγκυμονει" ο κινδυνος να μην κοινοποιουνται πιθανες διαφοροποιησεις στην συμπεριφορα της κοπελας ειτε προς το καλυτερο, ειτε προς το χειροτερο.

Γιατι φυσικα δεν μπορει να γινεται επιλογη ποιες θα δημοσιοπουνται και ποιες οχι, με βαση το περιεχομενο τους.

Το γιατι πιστευω ειναι κατανοητο σε ολους μας.

Εγω δεν πιστευω πως πρεπει να μπει καποιος περιορισμος στις κριτικες. Ας αφησουμε τους συναγωνιστες να επιλεξουν τι θα διαβασουν και τι οχι.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
O Cheyenne γυρισε σπιτι του χθες βραδυ λιγο πριν τις 05:00, εκανε ενα διορθωτικο post για να μην υπαρχει παραπληροφορηση και την επεσε για υπνο.

Τωρα που ξυπνησε θα απαντησει:

Οι 5 κριτικες που εχω γραψει για την Κατερια και καθε Κατερινα εχουν γραφτει σε διαστημα ενος χρονου περιπου, και σε χρονικα διαστηματα  τουλαχιστον 1,5 μηνος η μια απο την αλλη και με πολλες αλλες ενδιαμεσες κριτικες, εχοντας συνεχως μεγαλυτερο μετρο συγκρισης.

Το ιδιο απ΄οσο εχω διαπιστωσει, ισχυει και για τον αρχοντα Πουτανγαμων.

Αυτο πραγματικα δεν το περιμενα: Κατηγορουμαστε κατα καποιον τροπο που γραφουμε κριτικες.
Οι συχνες κριτικες για μια κοπελα, πιστευα μιας και γραφονται σε τοσο βαθος χρονου, βοηθουν στην σταθεροποιηση μιας εικονας γι΄αυτην.
"Αποδεικνυει" δηλαδη οτι ειναι παντα καλη στις υπηρεσιες της και ειναι μια σταθερη επιλογη, οσες φορες κι΄εαν πας.
Αυτος ειναι ο ΜΟΝΟΣ λογος που εγω τουλαχιστον γραφω κριτικες για οποιες κοπελες και οσες φορες εχω παει.
Εαν αυτο ενοχλει, καλιστα μπορειται να μην τις διαβαζεται.

Δεν νομιζω τοσο ο Πουτανγαμων, οσο και εγω να μην εχουμε σεβαστει τους κανονες του site.
Οσο με αφορα, εαν ο δοιηκηση του site αποφασισει να μην γραφονται πολλες κριτικες απο το ιδιο μελος, για την για κοπελα θα την σεβαστω επισης.
Υπαρχει ο "κινδυνος" ομως να μην φαινονται οι διαφοροποιησεις ειτε προς το +, ειτε προς το - , οταν δεν δημοσιοπουνται, ή να κατηγορηθουν καποιοι για επιλογη κριτικων.........  

ΥΓ1: Θεωρω καλυτερα να υπαρχουν πολυπληθεις αναλυτικες κριτικες απο το ιδιο μελος, παρα κριτικες με 2 σειρες χωρις καμια πληροφορια.

ΥΓ2: Συγνωμη που ηθελα να κοιμηθω στις 05:00 τα ξημερωματα και δεν απαντησα αμεσως.  
Του λογου το αληθες μπορεις να το δεις, κοιτωντας τα στατιστικα στοιχεια μου (ωρα εισοδου κλπ, κλπ)

κοιτα φιλτατε
ουτε κατηγορώ ουτε την λέω σε κανένα
απλά ο τρόπος μου ειναι ειναι  λιγο περίεργος σε ορισμενους γιατι ποτέ δεν μασάω τα λόγια μου
τίποτα απο αυτα που λεω δεν ειναι επι προσωπικου
κουβεντα κάνουμε να βρούμε τι ειναι το σωστό.
για αυτό άνοιξα και την συζητηση.

δεν με ενδιαφερει ουτε τι ωρα γυρισες , ουτε τι ώρα ξυπνησες, ουτε σε "μαλώνω"

με ενδιαφέρει να γίνει κουβέντα και να κάνουμε το σωστότερο για όλους.

Πιστευω πάντα αυτο που είπα, οτι δηλ δεν ειναι σωστό να γράφονται πολλες κριτικες για την ιδια κοπέλα απο το ίδιο ατομο.
γιατι δεν προσθετουν κατι νεο μετα απο κάποια βαθμο


για αυτο υπάρχουν και τα θρεντ "ημερησια ενημερωση"...

τεσπα γραφτε ολοι την αποψη σας, να βγαλουμε ενα συμπερασμα και να δουμε τι θα κάνουμε στην πορεία
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
κοιτα φιλτατε
ουτε κατηγορώ ουτε την λέω σε κανένα
απλά ο τρόπος μου ειναι ειναι  λιγο περίεργος σε ορισμενους γιατι ποτέ δεν μασάω τα λόγια μου
τίποτα απο αυτα που λεω δεν ειναι επι προσωπικου
κουβεντα κάνουμε να βρούμε τι ειναι το σωστό.
για αυτό άνοιξα και την συζητηση.

δεν με ενδιαφερει ουτε τι ωρα γυρισες , ουτε τι ώρα ξυπνησες, ουτε σε "μαλώνω"

με ενδιαφέρει να γίνει κουβέντα και να κάνουμε το σωστότερο για όλους.

Πιστευω πάντα αυτο που είπα, οτι δηλ δεν ειναι σωστό να γράφονται πολλες κριτικες για την ιδια κοπέλα απο το ίδιο ατομο.
γιατι δεν προσθετουν κατι νεο μετα απο κάποια βαθμο


για αυτο υπάρχουν και τα θρεντ "ημερησια ενημερωση"...

τεσπα γραφτε ολοι την αποψη σας, να βγαλουμε ενα συμπερασμα και να δουμε τι θα κάνουμε στην πορεία

Σε θεωρω εξυπνο ανθρωπο και θεωρω οτι ηδη δωσαμε μεγαλη εκταση στο ολο θεμα.
Εννοειται οτι δεν το πηρα "προσωπικα" το αρχικο σου post, αλλα για να ειμαι απολυτα ειλικρινης μαζι σου "ενοχλησε" λιγο η φραση σου "O Cheyenne αβαβα, δεν μπηκε καν στον κοπο να μας απαντησει" σε μεταγενεστερη δημοσιευση, μιας και παντα "απανταω" σε οτι με αφορα.

Τελος παντων,περασε.

Ενα πραγμα μονο μου κανει εντυπωση:

Διαβαζοντας εγω τουλαχιστον μια κριτικη, δεν εχω κρατησει "στατιστικα στοιχεια" για να ξερω εαν ο "Χ" εχει γραψει 3, 4 ή 5 κριτικες για την συγκεκριμενη κοπελα.
Τωρα εαν καποιοι κρατουν τετοια στοιχεια για τις κριτικες μου, αυτο με τιμα ιδιεταιρα......
Και εαν στην περιπτωση που το θυμαμαι,τότε ή δεν μπαινω στον κοπο να την διαβασω,ή του βαζω ενα "κοκκινο τικ" στην ενοτητα σας βοηθησε η οχι αυτη η κριτικη.
Δεν μπαινω καν στην διαδικασια σκεψης εαν ειναι 1η, 2η, 3η κριτικη....

Να εισαι σιγουρος oτι θα σεβαστω την οποια αποφαση της διοικησης του site για το ολο θεμα.

Καλη εβδομαδα.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Σε θεωρω εξυπνο ανθρωπο και θεωρω οτι ηδη δωσαμε μεγαλη εκταση στο ολο θεμα.
Εννοειται οτι δεν το πηρα "προσωπικα" το αρχικο σου post, αλλα για να ειμαι απολυτα ειλικρινης μαζι σου "ενοχλησε" λιγο η φραση σου "O Cheyenne αβαβα, δεν μπηκε καν στον κοπο να μας απαντησει" σε μεταγενεστερη δημοσιευση.

Τελος παντων,περασε.

Ενα πραγμα μονο μου κανει εντυπωση:

Διαβαζοντας εγω τουλαχιστον μια κριτικη, δεν εχω κρατησει "στατιστικα στοιχεια" για να ξερω εαν ο "Χ" εχει γραψει 3, 4 ή 5 κριτικες για την συγκεκριμενη κοπελα.
Τωρα ενα καποιοι κρατουν τετοια στοιχεια για τις κριτικες μου, αυτο με τιμα ιδιεταιρα......
Και εαν στην περιπτωση που το θυμαμαι,τότε ή δεν μπαινω στον κοπο να την διαβασω,ή του βαζω ενα "κοκκινο τικ" στην ενοτητα σας βοηθησε η οχι αυτη η κριτικη.
Δεν μπαινω καν στην διαδικασια σκεψης εαν ειναι 1η, 2η, 3η κριτικη....

Να εισαι σιγουρος oτι θα σεβαστω την οποια αποφαση της διοικησης του site για το ολο θεμα.

Καλη εβδομαδα.

Εδω πολλοι γραφουν κριτικες ανουσιες που δεν βοηθουν, και κανενας δεν παραπονιετε. Τουλαχιστον μερικα μελη γραφουν πολυ κατατοπιστικες κριτικες που βοηθουν εμας τους υπολοιπους. Να μην πουμε για κατι "γαμηκους" που γραφουν ψεματα στις κριτικες για να μας εντυπωσιασουν... και αν πιστευετε μερικοι οτι αποκλειεται να συμβαινει κατι τετοιο μαλλον κοιμαστε... Εγω δεν κοιταζω και δεν θυμαμαι ποσες κριτικες εχει γραψει ενα μελος για μια συγκεκριμενη κοπελα, ή ποσες κριτικες εχει γραψει γενικα. Τωρα μερικοι εδω μεσα καθεστε και το ψαχνετε προφανως γιατι το μυαλο σας παει στο πονηρο... Αλλα ας μην αδικουμε κανεναν με κατηγοριες που δεν μπορουμε να αποδειξουμε , και για τις οποιες ουτε καν ενδειξεις υπαρχουν κατα την γνωμη μου. Δεν πρεπει να υπαρχει περιορισμος στις κριτικες κατα την γνωμη μου.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Σε θεωρω εξυπνο ανθρωπο και θεωρω οτι ηδη δωσαμε μεγαλη εκταση στο ολο θεμα.
Εννοειται οτι δεν το πηρα "προσωπικα" το αρχικο σου post, αλλα για να ειμαι απολυτα ειλικρινης μαζι σου "ενοχλησε" λιγο η φραση σου "O Cheyenne αβαβα, δεν μπηκε καν στον κοπο να μας απαντησει" σε μεταγενεστερη δημοσιευση, μιας και παντα "απανταω" σε οτι με αφορα.

Τελος παντων,περασε.

Ενα πραγμα μονο μου κανει εντυπωση:

Διαβαζοντας εγω τουλαχιστον μια κριτικη, δεν εχω κρατησει "στατιστικα στοιχεια" για να ξερω εαν ο "Χ" εχει γραψει 3, 4 ή 5 κριτικες για την συγκεκριμενη κοπελα.
Τωρα εαν καποιοι κρατουν τετοια στοιχεια για τις κριτικες μου, αυτο με τιμα ιδιεταιρα......
Και εαν στην περιπτωση που το θυμαμαι,τότε ή δεν μπαινω στον κοπο να την διαβασω,ή του βαζω ενα "κοκκινο τικ" στην ενοτητα σας βοηθησε η οχι αυτη η κριτικη.
Δεν μπαινω καν στην διαδικασια σκεψης εαν ειναι 1η, 2η, 3η κριτικη....

Να εισαι σιγουρος oτι θα σεβαστω την οποια αποφαση της διοικησης του site για το ολο θεμα.

Καλη εβδομαδα.
στο ξαναλεω
μην με παρεξηγεις στο πως μιλαω γιατι μιλάω παντα "εξω απο τα δοντια"
http://[URL unfurl="true"]www.dirtyoldmenband.com/old-man-laughing.jpg[/img[/URL]]
και ναι περιμενα μια απαντηση απο εσενα γιατι εισαι παντα συνεπής και κοσμιος (περα απο μεγας σκαουτερ και  αξιολογητης, σε αυτο δεν τιθεται θεμα)

και μην σου κανει εντυπωση το οτι θυμαμαι...
γενικα εχω μνημη ελεφαντα  :cool: [img]http://[URL unfurl="true"]www.overthehill.info/Images/memElephant.jpg[/img[/URL]]

και πάντα διαβάζω ΟΛΕΣ τις κριτικές...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
στο ξαναλεω
μην με παρεξηγεις στο πως μιλαω γιατι μιλάω παντα "εξω απο τα δοντια"
http://[URL unfurl="true"]www.dirtyoldmenband.com/old-man-laughing.jpg[/img[/URL]]
και ναι περιμενα μια απαντηση απο εσενα γιατι εισαι παντα συνεπής και κοσμιος (περα απο μεγας σκαουτερ και  αξιολογητης, σε αυτο δεν τιθεται θεμα)

και μην σου κανει εντυπωση το οτι θυμαμαι...
γενικα εχω μνημη ελεφαντα  :cool: [img]http://[URL unfurl="true"]www.overthehill.info/Images/memElephant.jpg[/img[/URL]]

και πάντα διαβάζω ΟΛΕΣ τις κριτικές...

[/quote]

Δεν υπαρχει καμια παρεξηγηση. Ολα καλα.
:headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3:

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια.

ΥΓ: Και εγω τις διαβαζω ολες τις κριτικες.Μονο των studio και των μπουρδελων ομως.

 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Ως ταπεινός συναγωνιστής θα πω κι εγώ τη γνώμη μου και θα πάω για νανάκια. Θεωρώ πως από τη στιγμή που κάτι δε δημιουργεί πρόβλημα δεν υπάρχει κανένας λόγος να κοπεί ακόμα κι αν δε "βοηθάει" με πολύ εμφανή τρόπο. Στις πολλαπλές κριτικές αναφέρομαι. Στο κατά πόσο βοηθάνε οι πολλές κριτικές από ένα άτομο για την ίδια κοπέλα είναι ψιλουποκειμενικό θέμα. Εγώ προσωπικά, όπως είπε και ο κύριος Cheyenne από πάνω αν θυμάμαι καλά, δεν κρατάω αρχείο για το ποιες κριτικές έχουν γραφτεί για ποιες κοπέλες, από ποιους και πόσες στον αριθμό. Βλέπω καινούρια κριτική, αν έχω όρεξη, χρόνο κι ενδιαφέρον για το συγκεκριμένο κατάστημα μπαίνω και τη διαβάζω. Με βοηθάει? Κάνω κι ένα κλικ στο "τικ" για να δώσω ένα τυπικό feedback και πάμε παρακάτω. Βάζω την κοπέλα στα υπόψιν και αποφασίζω αν θα επισκευτώ ή όχι. Ούτε θυμάμαι αν η ίδια κοπέλα έχει ξαναβαθμολογηθεί από τον ίδιο συναγωνιστή ούτε τίποτα.

Πέραν αυτού για να πιάσουμε τα υπέρ. Θεωρώ ότι επανάληψη είναι μήτηρ πάσης μαθήσεως είτε αφορά στην "κατάθεση" σε μία κοπέλα είτε στη σύνταξη κριτικής είτε στην ανάγνωση αυτής. Επίσης αν κάτι έχει αλλάξει όπως ειπώθηκε στις υπηρεσίες-συμπεριφορά της κοπέλας, προς το καλό ή το κακό, καλό είναι να το γνωρίζουμε από τον άξιο συναγωνιστή που αποφάσισε να ενημερώσει. Το κατά πόσο υπάρχει λόγος να γραφτεί δεύτερη-τρίτη-τέταρτη-δέκατη πέμπτη κριτική ας το κρίνει το ίδιο το μέλος που τη γράφει κι όχι η "λογοκρισία". Κι εγώ έχω πάει στη γνωστή Αλίνα από Βούρβαχη-Δροσοπούλου 4-5 φορές κι έχω γράψει μόνο μία ή δυο κριτικές. Γιατί? Θεώρησα ότι το θέμα έχει υπερκαλυφθεί και δεν είχα κάτι να προσθέσω. Αν είχα να είστε σίγουροι πως θα ποστάριζα κι άλλες.

Στα πιο ασήμαντα υπέρ λογίζω τη συνήθεια στη σύνταξη κριτικών που έχει αναδείξει κάποια πολύ σπουδαία "ταλέντα" εδώ μέσα στον τρόπο με τον οποίο ενημερώνουν. Γράφουν την κριτική τους κι ανάλογα με το feedback που παίρνουν βελτιώνονται. Επίσης ακόμα πιο ουσίωδες θέμα θεωρώ την αγάπη προς την ενημέρωση που μοιράζονται κάποιοι από εδώ. Εγώ επισκέπτομαι σπιτάκια μόνο πολύ αργά το βράδυ. Αν έχω γράψει περίπου 8 κριτικές οι 7 έχουν γραφτεί αμέσως μόλις γύρισα από τον οίκο και συνολικά να έχω πάει σε οίκο 12-13 φορές. Ούτε μίζες παίρνω ούτε προσπαθώ να πλασάρω κάτι. Απλώς καίγομαι να μοιραστώ ΑΜΕΣΑ την όποια γνώση απεκόμισα από αυτή την εμπειρία και να βάλω κι εγώ το λιθαράκι μου στον τεράστιο τοίχο της ενημέρωσης που άλλοι έχουν χτίσει με 200 κριτικές. Από τη στιγμή λοιπόν που κάποιος νιώθει την ανάγκη να μοιραστεί αυτά τα συναισθήματα μαζί μας δε βρίσκω κανέναν λόγο να του
στερήσουμε έστω και στο ελάχιστο αυτή τη χαρά με ένα ανούσιο μέτρο.

Τώρα εάν υπάρχει πρόβλημα με ηλεκτρονικούς πόρους (δεν ξέρω αν το λέω και σωστά) πχ χώρο των σκληρών του server ή δεν ξέρω κι εγώ τι
άλλο τότε πάω πάσο γιατί δεν τα γνωρίζω αυτά τα χωράφια. Άλλο κακό πάντως εγώ δε βλέπω.

Κατ'εμέ λοιπόν ας μείνει το πράγμα όπως έχει γιατί όμορφα μου φαίνεται να λειτουργεί και για τα "μικρά" μέλη όπως εγώ αλλά και για τα
"μεγάλα". Αυτά από εμέ. Καλή μας νύχτα.


ΥΓ Σόρρυ αν σας κούρασε το "σεντόνι".
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Τώρα εάν υπάρχει πρόβλημα με ηλεκτρονικούς πόρους (δεν ξέρω αν το λέω και σωστά) πχ χώρο των σκληρών του server ή δεν ξέρω κι εγώ τι
άλλο τότε πάω πάσο γιατί δεν τα γνωρίζω αυτά τα χωράφια. Άλλο κακό πάντως εγώ δε βλέπω.

Κατ'εμέ λοιπόν ας μείνει το πράγμα όπως έχει γιατί όμορφα μου φαίνεται να λειτουργεί και για τα "μικρά" μέλη όπως εγώ αλλά και για τα
"μεγάλα". Αυτά από εμέ. Καλή μας νύχτα.


ΥΓ Σόρρυ αν σας κούρασε το "σεντόνι".
συμφωνω. ο αποθηκευτικος χωρος δεν νομιζω να ειναι θεμα γιατι το σιτε εχει και εσοδα!
 

Επισκέπτης
Αχιλλέως 48:
{Πόσο πιο χαμηλά θα πέσω;, Δευτέρα 08 Φεβ 2010, στις 10:17
Γράφτηκε από τον banoutsos...}
Όταν σε πιάνουν μαζοχιστικές τάσεις πήγαινε σπίτι σου,βγάλε την γραβάτα σου και αυτομαστιγώσου :s&m_2: μ'αυτήν!
Η κάνε ένα κρύο  :shower: 
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
163
Κριτικές
13
Like
207
Πόντοι
11
Για την Καριολάιν της Ισμήνης :
"Η γνωστή καρολάιν: Απίστευτο εργαλείο που την κοιτάς και χαζεύεις. Από όρεξη όχι και πολλά. Μεγάλα βυζόμπαλα που πρέπει να πάρεις ειδική άδεια από τον Πάπα για να τα χαϊδέψεις. Τα αξίζει τα 50 ευρώπουλα γιατί είναι μούναρος. Απλά για να την χαζεύεις..." ταδε εφη ISO9002
Καλά ρε φιλαράκο αν πρώτα απ΄ολα δεν σ'αφήνει να τα πιάσεις,χωρίς προκαταρκτικα, σκυλοβαριέται για οτιδήποτε εκτός του ιεραποστολικού,βιάζεται λες και ο χρόνος της είναι πιο ...γρήγορος απο τον δικό μας κλπ. κλπ.Μήπως οι κριτικές είναι λίγο fake? >:(   ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ...ΤΡΑΒΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
φιλε banoutsos επεσες στην πιο αγενη και psycho πορνη που υπαρχει αυτη τη
στιγμη...αν δε περασεις σε αρχιζει τα βρισιδια...απο την αλλη για να περασεις
πρεπει να εισαι ηρωας...
 

Revenger

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
φιλε banoutsos επεσες στην πιο αγενη και psycho πορνη που υπαρχει αυτη τη
στιγμη...αν δε περασεις σε αρχιζει τα βρισιδια...απο την αλλη για να περασεις
πρεπει να εισαι ηρωας...
Σε ποια πόρνη αναφέρεσαι φίλε hardoras?
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
σε αυτη την αληθωρη που ειναι αχιλλεως 48 πανω τα βραδυα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom