Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Και κατι αλλο.... δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα, οταν στο site υπαρχει χωρος που διαφημιζονται τα στουντιο αλλα και πολλα απο αυτα μας ενημερωνουν.....ποιος ο λογος που γινεται συμπληρωματικη καθημερινη ενημερωση απο καποια μελη???? Αν εχει γινει καποια αλλαγη δεν μπορουμε να την μαθουμε εμεις με ενα τηλεφωνο στο αντιστοιχο στουντιο????Παμε στο παρασυνθημα....θα μου πει καποιος οτι καποια στουντιο δεν διαφημιζονται εδω μεσα....δεν εχουν τηλεφωνο ομως να παρουμε εμεις να μαθουμε ποια κοπελα εργαζεται???????????Ας μπει καποιος στο κοπο παρακαλω να μου απαντησει στην ευλογη απορια μου????? Η αποψη μου ειναι οτι η ενημερωση πρεπει να γινεται απο τα στουντιο και οχι απο τα μελη.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Είσαι εντός ή εκτός ???  :dancing: :dancing: :dancing:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κυριως στο Φυλης 104 αρχοντα.

Την εχω πετυχει ομως και στο Ιακχου 7Α με την καταπληκτικη προσφορα 40 ευρω και μια σταση.
Ολες οι στασεις 50 ευρω.

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
Να διορθωσω ενα λαθος μου :
Η Σοφια δεν εργαζεται στο Ιακχου 7α, αλλα στο Θησεως 365.

Στο Ιακχου 7Α εχω πετυχει την Ευα, ενα αλλο κοριτσι απο το Φυλης 104 και μ περδευτηκα.

Ου γαρ ερχεται μονο.............

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Με αφορμή την κριτική του CHEYENNE για την Κατερινα απο Αγ.Μελετιου 37...
θελω να κανω μια ερωτηση εδω και καιρό..

ρε παιδια μερικοί ανεβάζεται κριτικες για τις ιδιες και ιδιες κοπέλες
ΠΧ η σημερινή κριτική του CHEYENNE για την Κατερινα είναι η 5η (!!!) κριτική για την Κατερίνα που κάνει ο φιλος CHEYENNE...

και ερωτώ το αυτονόητο

ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ Η 5η ΚΡΙΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΙΕΡΟΔΟΥΛΟ.??????
Τι δεν εχει καλυψει ο συναγωνιστης στις 4 προηγουμενες κριτικες του και χρειαζεται να ανεβάσει και 5η ?

να πω οτι αλλαξε σουντιο, μπουρδελο η κοπελα , να πω ΟΚ...
να πω οτι αλλαξε προγραμμα υπηρεσιαων, αντε ΟΚ

τιποτα δεν συμβαινει απο ολα αυτα...

οποτε προς τι να ανεβαζουμε συνεχεια κριτικες για τις ιδιες και τις ιδιες?

τι νοημα εχει αυτό?

εξηγηστε μου παρακαλώ για να καταλάβω και εγώ

και ισως θα πρέπει να βαλουμε ενα συστημα ωστε κανενας να μην μπορεί να ανεβασει πανω απο πχ 3 κριτικες (?) για το ιδιο κοριτσι.

ακουω
Καλά κάνουν και γράφουν κριτικές
Αφού πήγε δηλαδή γιατί να μην γράψει ?
Καταρχήν ενημερώνουν το σάιτ. Αυτό είναι το περιεχόμενό του και ο σκοπός του.
Επίσης , μπορείς να μελετήσεις την συνάρτηση Q=f(n) , όπου Q = η ποιότητα της συνεύρεσης και n = η συχνότητα των καταθέσεων
 

Επισκέπτης
Επίσης , μπορείς να μελετήσεις την συνάρτηση Q=f(n) , όπου Q = η ποιότητα της συνεύρεσης και n η συχνότητα των καταθέσεων
Απλά μαθηματικά του σεξ, η γνώση των οποίων είναι απαιτητή από τις κοπέλες που τιμούμε συχνά.Όταν μία κορασίδα συλλαμβάνεται αδιάβαστη δικαιολογείται ως άνθρωπος στο αναλογούν ποσοστό.Πρέπει όμως να υποστεί "την βάσανο της μελέτης" για να επανακάμψει.Είναι εκ των ουκ άνευ!.

Όσο για τις επαναλαμβανόμενες κριτικές ας κάνει καθένας την αυτοκριτική του.Αν έχει να γράψει κάτι πρωτόγνωρο ας προχωρεί σε κριτική.Αν παρόλα αυτά γράψει,όλοι κρίνονται στο πεδίο του ιστότοπου.Ας κρίνουν οι τελικοί αποδέκτες,δηλαδή όλα τα μέλη.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Απλά μαθηματικά του σεξ, η γνώση των οποίων είναι απαιτητή από τις κοπέλες που τιμούμε συχνά.Όταν μία κορασίδα συλλαμβάνεται αδιάβαστη δικαιολογείται ως άνθρωπος στο αναλογούν ποσοστό.Πρέπει όμως να υποστεί "την βάσανο της μελέτης" για να επανακάμψει.Είναι εκ των ουκ άνευ!.

Όσο για τις επαναλαμβανόμενες κριτικές ας κάνει καθένας την αυτοκριτική του.Αν έχει να γράψει κάτι πρωτόγνωρο ας προχωρεί σε κριτική.Αν παρόλα αυτά γράψει,όλοι κρίνονται στο πεδίο του ιστότοπου.Ας κρίνουν οι τελικοί αποδέκτες,δηλαδή όλα τα μέλη.
  Σωστος :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Καλά κάνουν και γράφουν κριτικές
Αφού πήγε δηλαδή γιατί να μην γράψει ?
Καταρχήν ενημερώνουν το σάιτ. Αυτό είναι το περιεχόμενό του και ο σκοπός του.
Επίσης , μπορείς να μελετήσεις την συνάρτηση Q=f(n) , όπου Q = η ποιότητα της συνεύρεσης και n = η συχνότητα των καταθέσεων
του κωλου επιχειρήματα μέγιστε...
τα λες αυτα γιατι και εσυ πάνω - κατω τα ιδια κάνεις, πχ, έχεις ανεβάσει 7(!!!) κριτικες για την Ντενιζα απο Ρευμουνδου 21
και ξαναρωτώ, σε τι βοηθάει τους άλλους αυτό?
ποια συναρτηση λες?

συντομα θα μπει όριο στις κριτικες που θα μπορει να ανεβάσει καποιος για την ίδια κοπέλα

ΥΓ. ο CHEYENNE αβαβά, δεν μπηκε καν στον κόπο να μας απαντήσει...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
του κωλου επιχειρήματα
τα λες αυτα γιατι και εσυ πάνω - κατω τα ιδια κάνεις, πχ, έχεις ανεβάσει 7(!!!) κριτικες για την Ντενιζα απο Ρευμουνδου 21
ποια συναρτηση λες?

συντομα θα μπει όριο στις κριτικες που θα μπορει να ανεβάσει καποιος για την ίδια κοπέλα

ΥΓ. ο CHEYENNE αβαβά, δεν μπηκε καν στον κόπο να μας απαντήσει...
  Σεβαστε mod την ''τοπικη μικρη χειρουργικη επεμβαση'' σε αυτο που προτεινες για την συχνοτητα κριτικων για την ιδια εργαζομενη....... σωστα σκεφτεσαι να την πραγματοποιησεις αμεσα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Καλά κάνουν και γράφουν κριτικές
Αφού πήγε δηλαδή γιατί να μην γράψει ?
Καταρχήν ενημερώνουν το σάιτ. Αυτό είναι το περιεχόμενό του και ο σκοπός του.
Επίσης , μπορείς να μελετήσεις την συνάρτηση Q=f(n) , όπου Q = η ποιότητα της συνεύρεσης και n = η συχνότητα των καταθέσεων
Θα συμφωνήσω με τον μέγιστο Πουτανγαμών... Αφού πάμε που πάμε στις ίδιες γιατί να μην γράφουμε κριτικές? Δεν μπορώ να φανταστώ τον περιορισμό ούτε καν τον λόγο να μπει περιορισμός... εξάλλου πολύ σωστά τονίζει ότι μπορούμε να μελετήσουμε "την συνάρτηση Q=f(n) , όπου Q = η ποιότητα της συνεύρεσης και n = η συχνότητα των καταθέσεων"...!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Συμφωνω απολυτα με το να μπει καποιο οριο στις κριτικες!Απαξ κι εχει περασει καποιος πανω απο 2 αντε 3 φορες με μια κοπελα υπαρχει κι η Ημερησια Ενημερωση για να το αναφερει με παραπομπη στο link της κριτικης του του στυλ..ξαναπερασα με την Χαηδω για πολλοστη φορα και περασα πολυ καλα δες κριτικη-ες μου ταδε και ταδε!Απο ενα σημειο και μετα κατανταει κουραστικο να διαβαζουμε τα ιδια και τα ιδια..εξαιρειται για μενα ο Αρχοντας Πουτανγαμων ο οποιος καθε φορα και εκπλησει με την ευρηματικοτητα και το απιστευτο χιουμορ του!Το site αν δεν κανω λαθος ειναι για ανταλλαγη πληροφοριων μεταξυ των μελων του κι οχι για να διαφημιζονται οι κοπελες στους επισκεπτες-κηφηνες!Απο εκει και περα ο καθενας κανει τις επιλογες του
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Καλά κάνουν και γράφουν κριτικές
Αφού πήγε δηλαδή γιατί να μην γράψει ?
Καταρχήν ενημερώνουν το σάιτ. Αυτό είναι το περιεχόμενό του και ο σκοπός του.
Επίσης , μπορείς να μελετήσεις την συνάρτηση Q=f(n) , όπου Q = η ποιότητα της συνεύρεσης και n = η συχνότητα των καταθέσεων

Συμφωνούμε με τον κύριο Πουτανγαμών και επαυξάνουμε!
Άλλωστε, προϊόντος του χρόνου, οι αισθητικές προτιμήσεις όπως και οι σχέσεις των ανθρώπων μεταβάλλονται, εξελίσσονται, είυε προς το καλό είτε προς το κακό.

Κύριε Πουτανγαμών, θα μας εξηγήσετε και την παράγωγο της συνάρτησης;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Είναι εκ των ουκ άνευ!.

Κύριε Τζόκερεξ, με όλο το θάρρος, παρακαλούμε να μας επιτρέψετε μια μικρή διόρθωση:

Είναι εκ των ΩΝ ουκ άνευ!

Η παρέμβασή μας γίνεται χωρίς να θέλουμε να παραστήσουμε τους ξύπνιους.
Γιατί είμαστε.
Και εκτός αυτού είμαστε και πολύ όμορφοι.
Και μετριόφρονες.
Και ματαιόδοξοι.
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μου επιτρέπεις τότε και μένα μία διόρθωση ;

Καλημέρα σας κύριοι!
Οι επιδοκιμασίες σας και τα άλλα σχόλιά σας στην εν λόγω κριτική μας, μας συντροφεύουν εξαιρετικά, μας δίνουν δύναμη, χαρά, μας ευχαριστούν και μας διασκεδάζουν αληθινά!

Ωστόσο, αισθανόμαστε υποχρεωμένοι να αναφερθούμε σε αυτούς που με τα βιβλία τους επηρέασαν τη σκέψη μας, την αντίληψή μας για τη ζωή, είδαμε εικόνες που δε μπορούσαμε να δούμε πριν τα διαβάσουμε, μας έκαναν να καυλώσουμε άγρια, να ονειρευτούμε τρελά, να εμπνευστούμε, να προβληματιστούμε, να σκεφτούμε, να γράψουμε, να ξεκαρδιστούμε στα γέλια, να ζήσουμε καλύτερα τελικά.

Χωρίς αυτούς, η ζωή θα ήταν χειρότερη, θα της έλειπαν πολλά πράγματα, κι εμείς δεν θα μπορούσαμε να σκεφτούμε και να γράψουμε τίποτε άλλο πέρα από αυτά που θα μας επέτρεπαν τα ελεεινά, μισητά, σιχαμερά, άθλια, γελοία, διαστροφικά, τιποτένια, μιαρά, βδελυρά, αποκρουστικά, κοπρώδη, τοξικά, σχολικά βιβλία-σκουπίδια του ΟΕΔΒ.

Είναι όλοι βιολογικά νεκροί αλλά θα είναι για πάντα ζωντανοί και επίκαιροι.
Παραθέτουμε όσους έρχονται στο νου πρόχειρα:
Ηλίας Πετρόπουλος
Τσαρλς Μπουκόφσκι
Μπορίς Βιάν
Μίλαν Κούντερα
διάφορα άλλα μεμονωμένα (π.χ. Συντίπας, αγνώστου Άραβα συγγραφέα)

Ο Μίλαν Κούντερα ζει και βασιλέυει..
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΗ ΣΥΣΤΑΣΗ

Η απολαυστική, ανεπανάληπτη, μοναδική βιογραφία ενός μεγάλου καυλιάρη - αλανιάρη κυκλοφορεί σήμερα με την Κ.Ε.
Γιώργος Ζαμπέτας, Βίος και πολιτεία, και η βρόχα έπιπτε τρέιτ θρου.

Θα γαμάτε καλύτερα αν το διαβάστε.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Μου επιτρέπεις τότε και μένα μία διόρθωση ;

Ο Μίλαν Κούντερα ζει και βασιλέυει..

Ναι, το γράψαμε επίτηδες για να σας δοκιμάσουμε (που λέει ο λόγος). [size=10pt]:grin:[/size]
 

Επισκέπτης
Κύριε Πουτανγαμών, θα μας εξηγήσετε και την παράγωγο της συνάρτησης;
ΑΑΑΑ...αυτά κ.Πύραυλε είναι υψηλά μαθηματικά και τα ξέρει μόνο η Αλίνα-Δροσοπούλου 95-Βούρβαχη:
καθότι σπούδασε γιατρός στην μαμά Ρωσία η Λευκορωσία με ειδικότητα την μαθηματική της ανδρολογίας!
Από την κ.Αλίνα έμαθε ο κ.Πουτανγαμών τα λίγα μαθηματικά που ξέρει!
Πάντως η κ.Αλίνα κρίθηκε από εμένα μεταξεταστέα και ανεπίδεκτη περαιτέρω μαθήσεως!
Διότι ήθελε να κάνει κουμάντο πάντα αυτή!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
του κωλου επιχειρήματα μέγιστε...
τα λες αυτα γιατι και εσυ πάνω - κατω τα ιδια κάνεις, πχ, έχεις ανεβάσει 7(!!!) κριτικες για την Ντενιζα απο Ρευμουνδου 21
και ξαναρωτώ, σε τι βοηθάει τους άλλους αυτό?
ποια συναρτηση λες?

συντομα θα μπει όριο στις κριτικες που θα μπορει να ανεβάσει καποιος για την ίδια κοπέλα

ΥΓ. ο CHEYENNE αβαβά, δεν μπηκε καν στον κόπο να μας απαντήσει...
O Cheyenne γυρισε σπιτι του χθες βραδυ λιγο πριν τις 05:00, εκανε ενα διορθωτικο post για να μην υπαρχει παραπληροφορηση και την επεσε για υπνο.

Τωρα που ξυπνησε θα απαντησει:

Οι 5 κριτικες που εχω γραψει για την Κατερια και καθε Κατερινα εχουν γραφτει σε διαστημα ενος χρονου περιπου, και σε χρονικα διαστηματα  τουλαχιστον 1,5 μηνος η μια απο την αλλη και με πολλες αλλες ενδιαμεσες κριτικες, εχοντας συνεχως μεγαλυτερο μετρο συγκρισης.

Το ιδιο απ΄οσο εχω διαπιστωσει, ισχυει και για τον αρχοντα Πουτανγαμων.

Αυτο πραγματικα δεν το περιμενα: Κατηγορουμαστε κατα καποιον τροπο που γραφουμε κριτικες.
Οι συχνες κριτικες για μια κοπελα, πιστευα μιας και γραφονται σε τοσο βαθος χρονου, βοηθουν στην σταθεροποιηση μιας εικονας γι΄αυτην.
"Αποδεικνυει" δηλαδη οτι ειναι παντα καλη στις υπηρεσιες της και ειναι μια σταθερη επιλογη, οσες φορες κι΄εαν πας.
Αυτος ειναι ο ΜΟΝΟΣ λογος που εγω τουλαχιστον γραφω κριτικες για οποιες κοπελες και οσες φορες εχω παει.
Εαν αυτο ενοχλει, καλιστα μπορειται να μην τις διαβαζεται.

Δεν νομιζω τοσο ο Πουτανγαμων, οσο και εγω να μην εχουμε σεβαστει τους κανονες του site.
Οσο με αφορα, εαν ο δοιηκηση του site αποφασισει να μην γραφονται πολλες κριτικες απο το ιδιο μελος, για την για κοπελα θα την σεβαστω επισης.
Υπαρχει ο "κινδυνος" ομως να μην φαινονται οι διαφοροποιησεις ειτε προς το +, ειτε προς το - , οταν δεν δημοσιοπουνται, ή να κατηγορηθουν καποιοι για επιλογη κριτικων.........  

ΥΓ1: Θεωρω καλυτερα να υπαρχουν πολυπληθεις αναλυτικες κριτικες απο το ιδιο μελος, παρα κριτικες με 2 σειρες χωρις καμια πληροφορια.

ΥΓ2: Συγνωμη που ηθελα να κοιμηθω στις 05:00 τα ξημερωματα και δεν απαντησα αμεσως.  
Του λογου το αληθες μπορεις να το δεις, κοιτωντας τα στατιστικα στοιχεια μου (ωρα εισοδου κλπ, κλπ)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλο θα ειναι παντως, να βλεπουμε και το μεσο ορο της συνολικης βαθμολογιας που βαζει καθε μελος, οπως εχουν μεσο ορο τα σπιτια και τα τεμαχια.

άλλη βαρυτητα (για μενα τουλαχιστον) εχουν οι κριτικες καποιου που πεταει στα μουτρα μου αβέρτα τα 10άρια, άλλη αυτού που πεταει 3άρια κ.ο.κ.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
 Σωστη η τοποθετηση του σεβαστου ''CHEYENNH''...Σε αντικειμενικη βαση ομως η πολλαπλοτητα κριτικων για την ιδια κοπελα,ανεξαρτητου χρονικου διαστηματος απο το ιδιο μελος... πιστευω οτι δεν εξυπηρετει σε τιποτα τα υπολοιπα μελη.Οτι αναφερονται απο τα μελη της αντιθετης εκτιμησεως... για διαφοροποιησεις της κοπελας(στην αποδοση της..κ.λ.π) ... πιστευω οτι ειναι αναρμοδια για αυτους... για τον απλουστατο λογο οτι αν πεσει η αποδοση της, το ιδιο το στουντιο την διωχνει...οποτε εμμενω στην εκτιμηση οτι πρεπει να γραφουμε το πολυ δυο-τρεις κριτικες για την ιδια κοπελα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Και κατι αλλο.... δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα, οταν στο site υπαρχει χωρος που διαφημιζονται τα στουντιο αλλα και πολλα απο αυτα μας ενημερωνουν.....ποιος ο λογος που γινεται συμπληρωματικη καθημερινη ενημερωση απο καποια μελη???? Αν εχει γινει καποια αλλαγη δεν μπορουμε να την μαθουμε εμεις με ενα τηλεφωνο στο αντιστοιχο στουντιο????Παμε στο παρασυνθημα....θα μου πει καποιος οτι καποια στουντιο δεν διαφημιζονται εδω μεσα....δεν εχουν τηλεφωνο ομως να παρουμε εμεις να μαθουμε ποια κοπελα εργαζεται???????????Ας μπει καποιος στο κοπο παρακαλω να μου απαντησει στην ευλογη απορια μου????? Η αποψη μου ειναι οτι η ενημερωση πρεπει να γινεται απο τα στουντιο και οχι απο τα μελη.
Εγώ θα 'λεγα να διαγραφεί τελείως κι η ημερήσια ενημέρωση. Ή ακόμα καλύτερα να διαγραφούν όλα τα μέλη και το bourdela να γίνει blog  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom