Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
πλάκα κάνεις έτσι;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

θα τρελαθούμε ρεεε....
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Κυριως στο Φυλης 104 αρχοντα.

Την εχω πετυχει ομως και στο Ιακχου 7Α με την καταπληκτικη προσφορα 40 ευρω και μια σταση.
Ολες οι στασεις 50 ευρω.

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
Η Σοφία του 104 δεν είναι ξανθιά ? :think:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
0 στους 0 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Μου έμεινε απορία, Σάββατο 06 Φεβ 2010, στις 20:17

Γράφτηκε από τον kostas725  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Άννα)
Συνολική βαθμολογία
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
7.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
4.0
Την Αννα την ειδα στο ιντερνετ απο φωτογραφιες και μου αρεσε.Ετσι πηγα.Ηταν λιγο γεματουλα (με πιασιματα) και μου ειπε οτι οι φωτο ηταν πριν 2 χρονια.Πηρα το φθηνο προγραμμα των 40 € με 1 σταση.Μεσα καναμε αυτα που πληρωσα.Δηλαδη προφυλακτικο και απο πανω.Τελειωνω συντομα.Απλως μου εμεινε η απορια αν ηταν τρανσεξουαλ η΄γυναικα παρολο που η φωνη ηταν ενταξει.Δε μπορω να το καταλαβω ευκολα.Οποιος εμπειρος το διαπιστωσι ας το πει.Κατα τα αλλα ηταν κανονικα τα πραγματα.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Άννα
Ημερ/νια επίσκεψης: 04.02.2010
Βάρδια επίσκεψης: 1η (πρωινή)

συγχάριτήρια στον συνάδελφο που κατάφερε και πήρε το πιο απάτη πρόγραμμα που κυκλοφορεί σε οίκο ανοχής ή στούντιο. Απλά θα ήθελα να μας εξηγήσει τι ακριβώς είχε στο νού του. :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Με αφορμή την κριτική του CHEYENNE για την Κατερινα απο Αγ.Μελετιου 37...
θελω να κανω μια ερωτηση εδω και καιρό..

ρε παιδια μερικοί ανεβάζεται κριτικες για τις ιδιες και ιδιες κοπέλες
ΠΧ η σημερινή κριτική του CHEYENNE για την Κατερινα είναι η 5η (!!!) κριτική για την Κατερίνα που κάνει ο φιλος CHEYENNE...

και ερωτώ το αυτονόητο

ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ Η 5η ΚΡΙΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΙΕΡΟΔΟΥΛΟ.??????
Τι δεν εχει καλυψει ο συναγωνιστης στις 4 προηγουμενες κριτικες του και χρειαζεται να ανεβάσει και 5η ?

να πω οτι αλλαξε σουντιο, μπουρδελο η κοπελα , να πω ΟΚ...
να πω οτι αλλαξε προγραμμα υπηρεσιαων, αντε ΟΚ

τιποτα δεν συμβαινει απο ολα αυτα...

οποτε προς τι να ανεβαζουμε συνεχεια κριτικες για τις ιδιες και τις ιδιες?

τι νοημα εχει αυτό?

εξηγηστε μου παρακαλώ για να καταλάβω και εγώ

και ισως θα πρέπει να βαλουμε ενα συστημα ωστε κανενας να μην μπορεί να ανεβασει πανω απο πχ 3 κριτικες (?) για το ιδιο κοριτσι.

ακουω

































 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κλαψεεεεεεεεεεεεεεε  !!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
σωστο με δυο μονο ενστασεις.....οτι οπως λες μπορει να θες να προσθεσεις κατι καινουριο ή κατι να αλλαξε στις υπηρεσιες...ή τεσπα να το πηρες τοτε εσυ χαμπαρι

και δευτερον οτι οι κριτικες αν δεν γινονται πολυ κοντα χρονικα μπορει να δειχνουν και την πορεια μιας κοπελας στον χρονο και να βοηθαν να ενημερωνονται νεοι χρηστες ή μη εμπειροι χρηστες του σαιτ που δεν καθονται να ψαξουν κριτικες αλλα απλα παρακολουθουν την πρωτη σελιδα απο πλευρας  ανανεωσης ;)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Με αφορμή την κριτική του CHEYENNE για την Κατερινα απο Αγ.Μελετιου 37...
θελω να κανω μια ερωτηση εδω και καιρό..

ρε παιδια μερικοί ανεβάζεται κριτικες για τις ιδιες και ιδιες κοπέλες
ΠΧ η σημερινή ριτική του CHEYENNE για την Κατερινα είναι η 5η (!!!) κριτική για την Κατερίνα που κάνει ο φιλος CHEYENNE...

και ερωτώ το αυτονόητο

ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ Η 5η ΚΡΙΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΙΕΡΟΔΟΥΛΟ.??????
Τι δεν εχει καλυψει ο συναγωνιστης στις 4 προηγουμενες κριτικες του και χρειαζεται να ανεβάσει και 5η ?

να πω οτι αλλαξε σουντιο, μπουρδελο η κοπελα , να πω ΟΚ...
να πω οτι αλλαξε προγραμμα υπηρεσιαων, αντε ΟΚ

τιποτα δεν συμβαινει απο ολα αυτα...

οποτε προς τι να ανεβαζουμε συνεχεια κριτικες για τις ιδιες και τις ιδιες?

τι νοημα εχει αυτό?

εξηγηστε μου παρακαλώ για να καταλάβω και εγώ

και ισως θα πρέπει να βαλουμε ενα συστημα ωστε κανενας να μην μπορεί να ανεβασει πανω απο πχ 3 κριτικες (?) για το ιδιο κοριτσι.

ακουω          
Σωστο το πολυ δυο κριτικες για την ιδια κοπελα..παραπανω δεν βρισκω τον λογο.










 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
σωστο με δυο μονο ενστασεις.....οτι οπως λες μπορει να θες να προσθεσεις κατι καινουριο ή κατι να αλλαξε στις υπηρεσιες...ή τεσπα να το πηρες τοτε εσυ χαμπαρι

και δευτερον οτι οι κριτικες αν δεν γινονται πολυ κοντα χρονικα μπορει να δειχνουν και την πορεια μιας κοπελας στον χρονο και να βοηθαν να ενημερωνονται νεοι χρηστες ή μη εμπειροι χρηστες του σαιτ που δεν καθονται να ψαξουν κριτικες αλλα απλα παρακολουθουν την πρωτη σελιδα απο πλευρας  ανανεωσης ;)
  Σεβαστε αγνωστε φιλε οι πολλες κριτικες για την ιδια κοπελα (ανεξαρτητου χρονικου διαστηματος και πιθανη αλλαγη συμπεριφορας της)οταν γραφονται απο το ιδιο προσωπο, εκτος οτι αγεται πλεον σε θεματα λεπτολογιας.. δεν παυει να ειναι υποκειμενικες, εφοσον ειναι απο το ιδιο..μελος, κατα συνεπεια οσοι συναγωνιστες θελουν να σχηματιζουν εκτιμηση και αποψη για την καθε εργαζομενη θα τους βοηθαει καλυτερα αν διαβαζουν για την ιδια κοπελα, αλλα απο διαφορετικα μελη κριτικες.Εκτος του οτι... πολλοι απο μας δεν γραφουμε οταν βλεπουμε ορισμενα μελη να γραφουν για τις ιδιες κοπελες..... γιατι δεν βρισκουμε το λογο να γραψουμε και εμεις..μιλαω παντα για μας τους Αθηναιους που ειμαστε τα περισσοτερα μελη που γραφουμε κριτικες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αν παω με αλλο προγραμμα ή εχω κατι να διορθωσω θα γραψω...διαφορετικα συμφωνω...κουραζει....εκτος και αν περασω τοσο τελεια που μου βγει σαν μια αναγκη να γραψω δυο λογακια....το τελευταιο νομιζω μπορει να συμβαινει καπου καπου αλλα δυστυχως μπορει να εκληφθει απο μερικους ως υποπτο.....

φυσικα δεν μιλαμε για μελη γνωστα με πολλες κριτικες και παρουσια στην ενημερωση.....αυτοι ενδεχομενως μονο να κουραζουν....αλλα υποπτοι δεν ειναι
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αν παω με αλλο προγραμμα ή εχω κατι να διορθωσω θα γραψω...διαφορετικα συμφωνω...κουραζει....εκτος και αν περασω τοσο τελεια που μου βγει σαν μια αναγκη να γραψω δυο λογακια....το τελευταιο νομιζω μπορει να συμβαινει καπου καπου αλλα δυστυχως μπορει να εκληφθει απο μερικους ως υποπτο.....

φυσικα δεν μιλαμε για μελη γνωστα με πολλες κριτικες και παρουσια στην ενημερωση.....αυτοι ενδεχομενως μονο να κουραζουν....
  Σωστα προβληματιστικες..κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει υποψια.. ουτε κουραση....απλα ειναι μονοτονο και δεν βοηθαει τα μελη που θελουν να σχηματισουν αποψη...εκτος οτι πολλοι γραφουν κριτικες για καποια ιδια κοπελα και συμβαινει να πεφτουν σε αντιφασεις με αποτελεσμα να χανουν την αξιοπιστια τους απο τα υπολοιπα μελη...τι να το κανει ενα μελος που γραφει συνεχεια κριτικες με αποτελεσμα να ειναι στους πρωτους αξιολογητες..οταν εχει χασει την αξιοπιστια του..για καποιο λογο? Οποτε καλυτερα για την ιδια κοπελα κατα την ταπεινη μου γνωμη να γραφονται το πολυ δυο αντε τρεις κριτικες.... αν την παρεις σε αλλο προγραμμα...η...αν θελεις να διορθωσεις κατι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
στις 70 κριτικες μου εχω προσωπικα γραψει απο δυο φορες για εξι ή εφτα συνολικα κοπελες....για τις τρεις γιατι κατι αλλαξε προς το καλυτερο ή το χειροτερο και για τις αλλες γιατι περασα πολυ καλα και ηθελα να το κανω να φανει...την μια δε και το λεω ευθεως  για να βαλω και καλυτερη βαθμολογια μιας και στην πρωτη κριτικη μαζι της ημουν νεο μελος με αυτο το νικνειμ και την αδικουσα ουσιαστικα....
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
προσωπικά δε βλέπω το λόγο να περιοριστούν οι κριτικές για κάποια κοπέλα από το ίδιο μέλος!
Εκτός αν είναι ίδιες μεταξύ τους!!

Σε αντίθετη περίπτωση, δε βλέπω τον λόγο να περιοριστούν οι κριτικές!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
στις 70 κριτικες μου εχω προσωπικα γραψει απο δυο φορες για εξι ή εφτα συνολικα κοπελες....για τις τρεις γιατι κατι αλλαξε προς το καλυτερο ή το χειροτερο και για τις αλλες γιατι περασα πολυ καλα και ηθελα να το κανω να φανει...την μια δε και το λεω ευθεως  για να βαλω και καλυτερη βαθμολογια μιας και στην πρωτη κριτικη μαζι της ημουν νεο μελος με αυτο το νικνειμ και την αδικουσα ουσιαστικα....
Ρε φιλε μην απολογεισαι δεν γραφεις μονο εσυ κριτικες αλλα τουλαχιστον αν δεν κανω λαθος πολλα μελη....τις εισηγησεις μας στους υπευθυνους κανουμε οσον αφορα την καλυτερη ενημερωση ολων μας.Χαρακτηριστικα σου αναφερω οτι στην Μαρια την Σαλονικια απο δικη σου κριτικη ορμωμενος πηγα....και εγραψα και εγω την δικη μου...δεν βρισκω λογο να ξαναγραψω παλι...Παρε να εχεις κι αλλο ενα παραδειγμα...με το πολυβολο που ακουει στο ονομα Μαρινα στο Φ104 εχω παει τουλαχιστον τρεις φορες και σε διαφορετικα προγραμματα...μια κριτικη τις εγραψα ομως..δεν θελω να κουραζω... θελω να βοηθω τους συναγωνιστες μου οπως βοηθουν και αυτοι εμενα με τις κριτικες τους...τωρα οταν διαβαζω για την ιδια κοπελα παραπανω απο τρεις κριτικες απο το ιδιο ατομο κουραζομαι...να μην πω τιποτα αλλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom