Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
θελει μπρατσα το σπορ,εχει και την μεση του οποτε ζορικα τα πραγματα
τυπε μαλλον φιδια ηταν αυτα για την μεση
οταν τον ζορισε και τον εβαλε να σκουπιζει και να σφουγγαριζει ηταν μια χαρα η μεση του :2funny: :2funny:
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Η χοντρη ας του παει εναν μαυρο να δεις πως φτιαχνει η μεση.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Η χοντρη ας του παει εναν μαυρο να δεις πως φτιαχνει η μεση.
ντροπη!!!ο τυπος ειναι αντρας και το εχει αποδειξη,της εχει ριξει κατι γερες βουρδουλιες τελευταια,τωρα εχει αυτος το πανω χερι(τα παλια τελειωσανε που του ειχε ριξει κατι μπατσες τωρα το γυρισε το ματσακι)
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
τυπε μαλλον φιδια ηταν αυτα για την μεση
οταν τον ζορισε και τον εβαλε να σκουπιζει και να σφουγγαριζει ηταν μια χαρα η μεση του :2funny: :2funny:
δεν το πιστευω,σε στιγμη αδυναμιας τον πετυχε :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
δεν το πιστευω,σε στιγμη αδυναμιας τον πετυχε :2funny: :2funny:
ντροπη!!!ο τυπος ειναι αντρας και το εχει αποδειξη,της εχει ριξει κατι γερες βουρδουλιες τελευταια,τωρα εχει αυτος το πανω χερι(τα παλια τελειωσανε που του ειχε ριξει κατι μπατσες τωρα το γυρισε το ματσακι)
ετσι πιστευω και εγω τυπε
ειναι μεγαλη μορφη ο τυπος :rockon:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
bbwlover μήπως σε παίρνει η γυναίκα σου με στράπον; Απλά ρωτάω γιατι ένας φίλος διαβάζει το τόπικ και έχει απορία.

Ρε εσύ, που να φτάσει το στραπόν;;;
Αφού πέφτει από πάνω η κοιλιά της χοντρής και το σκεπάζει.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ρε εσύ, που να φτάσει το στραπόν;;;
Αφού πέφτει από πάνω η κοιλιά της χοντρής και το σκεπάζει.
σωστο,στην καλυτερη περιπτωση αν ειναι κανενα 25ποντο να του κανει πινελο :2funny: :2funny: :2funny:μεσα δεν περναει οποτε δεν παιζει τετοιο σκηνικο
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
bbwlover πια είναι η αγαπημένη σου μπύρα; Η Berliner Weisse, η Dortmunder, ή Munich Dunkel ή η Kossaat;; :huh: :huh: :huh:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ δεν τα πιστευω αυτα
Πιστευω οτι ο φίλος μας έχει αριστοκρατική καταγωγή. Ισως να είναι και γαλαζοαίματος. Απλά η ήσυχη ζώη στο πυργόσπιτό του, τον κάνει να βαριέται. Οι μέρες περνούν και είναι όλες ίδιες με ελάχιστες συγκινήσεις: κονιάκ δίπλα στο τζάκι με τον θυρεό της οικογένειας να κρέμεται δίπλα στα πορτραίτα των προγόνων του, γευματά στην αίθουσα δείπνου, βραδιές ποίησης με συνοδεία του κλειδοκύμβαλου και καμια φορά λίγες τσαχπινιές στην υπηρέτρια. Ολα αυτά είναι πολύ βαρετα. Ακόμα και το γκόλφ του βαρέθηκε, για να μήν μιλήσουμε για το κρίκετ.

ετσι αποφάσησε να έρθει εδώ σαν απλός λαικός άνθρωπος για να γνωρίσει τον πραγματικό έντονο έρωτα όπως αυτος περιγράφεται στις διαφημίσεις της Lacta.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
τι ειναι το κλειδοκυμβαλο?
 

Επισκέπτης
τι ειναι το κλειδοκυμβαλο?
το πιανο νομιζω, παω να τσεκαρω!

edit :
Η ελληνική ονομασία για το πιάνο, μετάφραση του λατινογενούς clavicembalo. Ο όρος αυτός έχει αντικατασταθεί σήμερα πλήρως από τον όρο "πιάνο" (βλ. και στο λήμμα "πιανοφόρτε" και Ελλάς).
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
πρόδρομος του πιάνου. Αυτό δηλαδή:

 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ω,οκ.

θενκςςςςςςςς!
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
πηγα να δω τι λεει το τοπικ,και επεσα πανω στα πιανα.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ρε μαγκες εεεεεε οχι καθησα 1ορα τορα αλλα διαβασα 50 σελιδες τουλαχιστον χχαχαχαχαχααχαχχαχααχχαχαχαχαχα  :rockon: :rockon: :rockon:

παντος κουτι μου ηρθε  βλεπεται σε λιγες ορες ταξιδευο και αμα κοιμηθω δεν προκεται να ξυπνησω αρα οπιος μπορει ας στειλει το bivteo  τις φρικης!!!!

και ειμαι σιγουρος πος δεν θα μου ερθει υπνος για πολλες ορες ακομα [θα φοβαμαι μην την δω σε εφιαλτη να  :fuck1:]
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
σημερα θα κανουμε ρεβεγιον. θα ερθει ο θυρωρος ο Αμπντουλα και 2 φιλοι του. Τουλαχιστον αυτοι καταδεχονται να ερχονται σπιτι μας. Ο μαλακας ο ταξιτζης να παει να γαμιθει. Θα ημαστε εγω η γυναικα μου και 3 μαυροι .Τιποτα το πονηρο. Η δικια μου ετοιμαζει γαλοπουλα με γεμιση μμμμμ
Αμα δεν φαω γαλοπουλα τα χριστουγεννα κατι με πιανει
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
σημερα θα κανουμε ρεβεγιον. θα ερθει ο θυρωρος ο Αμπντουλα και 2 φιλοι του. Τουλαχιστον αυτοι καταδεχονται να ερχονται σπιτι μας. Ο μαλακας ο ταξιτζης να παει να γαμιθει. Θα ημαστε εγω η γυναικα μου και 3 μαυροι .Τιποτα το πονηρο. Η δικια μου ετοιμαζει γαλοπουλα με γεμιση μμμμμ
Αμα δεν φαω γαλοπουλα τα χριστουγεννα κατι με πιανει.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: κοψιμο;
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
σημερα θα κανουμε ρεβεγιον. θα ερθει ο θυρωρος ο Αμπντουλα και 2 φιλοι του. Τουλαχιστον αυτοι καταδεχονται να ερχονται σπιτι μας. Ο μαλακας ο ταξιτζης να παει να γαμιθει. Θα ημαστε εγω η γυναικα μου και 3 μαυροι .Τιποτα το πονηρο. Η δικια μου ετοιμαζει γαλοπουλα με γεμιση μμμμμ
Αμα δεν φαω γαλοπουλα τα χριστουγεννα κατι με πιανει
Μετα το φαγητο και το πιοτο οι μαυροι μηπως θελουνε να γαμησουνε  :think: :think:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Παιδια εχω ενα προβλημα. η γυναικα μου μου ειπε οτι το πουλι του Αμπντουλα του μαυρου ειναι μεγαλυτερο απο το δικο μου. Μου η κυρια οτι το δικο μου επιπλει μεσα στο χαλαρωμενο κωολο της και στο μουνι της. Εκεινο που με πειραξε ειναι που το ξερει αυτο για τον Αμπτουλα. Οταν ερθει το βραδυ θα εξηγηθω σαν αντρας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom