Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
καμία σχέση σίγουρα προπονήται στο Varma Kalai για να δείρει τους Αλβανούς που πηδάνε την δικιά του.

 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
bbwlover δωσε σημεια ζωης!!!!!ο λαος σε ζηταει,εισαι μυθος εδω μεσα,δεν μπορεις να χανεσε ετσι!!πες μας τι εχει συμβει
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εδω ειμαι ρε παιδια.Εχει ερθει η μανα μου και μενει μαζι μας. Την εχει βαλει την χοντρη σε ταξη.
Ολη μερα καθαριζει καικαθετε σουζα. Τα παντα τα εχω στο χερι .Ποναει και η μεση μου.
Φερνει πιο πολλα λεφτα σπιτι τωρα τελευταια,φαινετε βρικε και αλλη δουλεια
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ποναει η μεση μου και την εβαλα να με πατηση για να φτιαξει. Αλλα γαμισε τα κοντευε να με λιωσει. Η μανα μου την εβρισε πολυ ασχημα.
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
εδω ειμαι ρε παιδια.Εχει ερθει η μανα μου και μενει μαζι μας. Την εχει βαλει την χοντρη σε ταξη.
Ολη μερα καθαριζει καικαθετε σουζα. Τα παντα τα εχω στο χερι .Ποναει και η μεση μου.
Φερνει πιο πολλα λεφτα σπιτι τωρα τελευταια,φαινετε βρικε και αλλη δουλεια
βρηκε αλλη δουλεια αρχηγε,η αρχισε να χρεωνει τις παρτουζες που κανει με τους αλβανους?
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ποναει η μεση μου και την εβαλα να με πατηση για να φτιαξει. Αλλα γαμισε τα κοντευε να με λιωσει. Η μανα μου την εβρισε πολυ ασχημα.

πρέπει να τις αποφεύγεις τις κακοτοπιές :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

έτσι στρώστην στην δουλειά να σου φέρνει περισσότερα λεφτά :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εδω ειμαι ρε παιδια.Εχει ερθει η μανα μου και μενει μαζι μας. Την εχει βαλει την χοντρη σε ταξη.
Ολη μερα καθαριζει καικαθετε σουζα. Τα παντα τα εχω στο χερι .Ποναει και η μεση μου.
Φερνει πιο πολλα λεφτα σπιτι τωρα τελευταια,φαινετε βρικε και αλλη δουλεια

τώρα που έχεις και την μαμά σπίτι πως κάνετε σέξ; Κλειδώνεστε στο δωμάτιο ή στέλνεις την μαμά για καφέ;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ποναει η μεση μου και την εβαλα να με πατηση για να φτιαξει. Αλλα γαμισε τα κοντευε να με λιωσει. Η μανα μου την εβρισε πολυ ασχημα.
ελα τυπε μου!!!καλα της εκανε,προσεχε μην σου κανει μεγαλη ζημια στην μεση
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
εδω ειμαι ρε παιδια.Εχει ερθει η μανα μου και μενει μαζι μας. Την εχει βαλει την χοντρη σε ταξη.
Ολη μερα καθαριζει καικαθετε σουζα. Τα παντα τα εχω στο χερι .Ποναει και η μεση μου.
Φερνει πιο πολλα λεφτα σπιτι τωρα τελευταια,φαινετε βρικε και αλλη δουλεια
τυπε βγηκε μια φημη εδω στο σαιτ οτι πηγες για δουλεια γιαυτο ανησυχησαμε ολοι
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
τυπε βγηκε μια φημη εδω στο σαιτ οτι πηγες για δουλεια γιαυτο ανησυχησαμε ολοι
τυπε τον εχει με stage η χοντρη τον τυπο μας.
ειναι ο μονος που μπορεσε να αποκτηση μονιμοτητα με stage. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ποναει η μεση μου και την εβαλα να με πατηση για να φτιαξει. Αλλα γαμισε τα κοντευε να με λιωσει. Η μανα μου την εβρισε πολυ ασχημα.
Εδω ειναι που σε παταει την μεση  ;)
Αφιερωμενο για τον bbwlover   :rockon:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
μια χαρα ζευγαρι ειναι,bbwlover σε ανεβασε η χοντρη στο youtube;μονο εσυ θα την ανεβαζεις;
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ρε bbwlover τι είναι αυτά σου πήρε το πάνω χέρι η χοντρή????????????????????????????????

Θα σε τακτοποιήσει τώρα με όλα αυτά τα βίντεο που έχεις ανεβάσει,τρέξε να σωθείς έρχεται ο οδοστρωτήρας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μα τι οδοστρωτηρας χαλκομανια εγινε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν τον βλέπεις ότι δεν απαντάει πάλι......................γύρευε τι του έχει κάνει η χοντρή ούτε να κατουρήσει δεν θα τον αφήνει όχι να ανεβάζει βίντεο στο youtube  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom