Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
δεν τον βλέπεις ότι δεν απαντάει πάλι......................γύρευε τι του έχει κάνει η χοντρή ούτε να κατουρήσει δεν θα τον αφήνει όχι να ανεβάζει βίντεο στο youtube  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κοιματε τωρα τυπε
το βραδυ εχει φαμπρικα
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
κοιματε τωρα τυπε
το βραδυ εχει φαμπρικα

ωχ σοβαρά μιλάς :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

Τι τον έστρωσε η χοντρή στο μεροκάματο πάνε οι εποχές που του τα έφερνε αυτή?????????????????????????????

Άτιμη οικονομική κρίση κατέστρεψες μέχρι και την μασκότ του site τον bbwlover :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ωχ σοβαρά μιλάς :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

Τι τον έστρωσε η χοντρή στο μεροκάματο πάνε οι εποχές που του τα έφερνε αυτή?????????????????????????????

Άτιμη οικονομική κρίση κατέστρεψες μέχρι και την μασκότ του site τον bbwlover :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γαμησετα τυπε
ετσι μαθαμε εδω
τον εχει βαλει διπλη βαρδια
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
γαμησετα τυπε
ετσι μαθαμε εδω
τον εχει βαλει διπλη βαρδια

ρε που είσαι να αποκαταστήσεις την τιμή σου?????????????????????

εδώ ακούγουνται τρομερές φήμες για το προσωπό σου...............................

Ξύπνησε τελικά η χοντρή και τον έβγαλε στην φάμπρικα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ρε που είσαι να αποκαταστήσεις την τιμή σου?????????????????????

εδώ ακούγουνται τρομερές φήμες για το προσωπό σου...............................

Ξύπνησε τελικά η χοντρή και τον έβγαλε στην φάμπρικα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πρεπει να ξεκαθαρισει τι θεμα γιατι οι φημες οργιαζουν τυπε
τωρα μου ειπα οτι οχι μονο τον εβαλε σε δουλεια αλλα του παιρνει και τα λεφτα!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
πρεπει να ξεκαθαρισει τι θεμα γιατι οι φημες οργιαζουν τυπε
τωρα μου ειπα οτι οχι μονο τον εβαλε σε δουλεια αλλα του παιρνει και τα λεφτα!

γαμησέτα και αφησέτα έχει γίνει η κατάσταση με τον bbwlover δεν συμμαζεύεται με τίποτα :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Ξύπνησε για τα καλά η χοντρή και τον έχει βάλει στον ίσιο δρόμον ή αλλιώς στον δρόμο του θεού  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ενταξι το παραδεχομαι μου βρικε δουλεια. Παμε μαζι και καθαριζουμε.
τι να κανουμε δεν εβγαινε ... το παραδεχομαι καθαριζω και εγω μαζι της. Τουλαχιστον την προστατευω απο τους διαφορους που της κολανε. δεν ξερω αν εχετε ακουσει για sexual abuse 
Γιαυτο παω μαζι της στην δουλεια .....κανεις δεν την πλησιαζει τωρα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ενταξι το παραδεχομαι μου βρικε δουλεια. Παμε μαζι και καθαριζουμε.
τι να κανουμε δεν εβγαινε ... το παραδεχομαι καθαριζω και εγω μαζι της. Τουλαχιστον την προστατευω απο τους διαφορους που της κολανε. δεν ξερω αν εχετε ακουσει για sexual abuse 
Γιαυτο παω μαζι της στην δουλεια .....κανεις δεν την πλησιαζει τωρα
ειδατε τυποι που οι φημες βγηκαν αληθινες :2funny:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
να αλλα εγω ειμαι ο αρχηγος ....ασε που πηγα γιατι εκει στην δουλεια με κερατωνε....τωρα ελεγχω την κατασταση
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
μπορει να ειναι και φημες γιατι τωρα που ειμαι εγω εκει κανενας δεν την κοιταζει...ουτε που της δινουν σημασια. Μονον μερικοι γελανε που την βλεπουν τοσο χοντρη.
μπα αμα γελανε δεν νομιζω να θελει να την γαμισει κανενας ετσι δεν ειναι εσεισ τι λετε
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
αφού σε κατάφερε να σε παίρνει μαζί της στην δουλειά τι άλλο να πούμε???????????????????????

τουλάχιστον είσαι τίμιος και το παραδέχεσαι αλλά σε κεράτωνε κιόλας τι να πω?????????????????

επέβαλε την τάξη πριν είναι αργά ρε bbwlover  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
μπορει να ειναι και φημες γιατι τωρα που ειμαι εγω εκει κανενας δεν την κοιταζει...ουτε που της δινουν σημασια. Μονον μερικοι γελανε που την βλεπουν τοσο χοντρη.
μπα αμα γελανε δεν νομιζω να θελει να την γαμισει κανενας ετσι δεν ειναι εσεισ τι λετε
τυπε θελει προσοχη γιατι μπορει να γελαν για ξεκαρφωμα και οταν λειψεις εσυ να της τον καρφωσουν
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
τυπε θελει προσοχη γιατι μπορει να γελαν για ξεκαρφωμα και οταν λειψεις εσυ να της τον καρφωσουν

θέλει νπολύ προσοχή η κατάσταση γιατί μου φαίνεται ότι η χοντρή έχει ξυπνήσει για τα καλά και γαμιέται αβέρτα μπροστά στα μάτια σου........................

Πρόσεξε μην σπάει πλάκα μαζί σου και εσύ νομίζεις ότι την ελέγχεις την κατάσταση :o :o :o :o :o :o
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν την θελουν ρε παιδια αυτο ειναι σιγουρο. Ο αλβανος την εχει διωξει.Εχει παρει τωρα και αλλα κιλα και οι περισσοτεροι δεν γουσταρουν ...αφου προσπαθω να της ανεβασω το ηθικο με τα βιντεακια .....αφηστε κανενα καλο μυνημα να της ανεβασετε το ηθικο.Οι περισσοτεροι της αφηνουν αυτα
Posted by: greman30 on 2009-11-16 21:54:59, [Delete Comment]

bravo. kataferes na mas ahdiaseis bradiatika. mou ton afanhses.......... 

vaql th mpoulntoza na soy parei kamia pipa
Posted by: nikolas890 on 2009-11-16 22:48:35, [Delete Comment]

ki as ta video malakies me ta opoia mas exeis phksei 

Posted by: Anonymous on 2009-11-17 13:44:10, [Delete Comment]

oxi allo karvouno!!!!! eleos 

Posted by: MOPAN on 2009-11-17 14:33:57, [Delete Comment]

re anikane tha thn phdhkseis epitelous................... 

teleia
Posted by: leffy on 2009-11-19 00:32:45, [Delete Comment]

min tous akous.den einai apla kali einai teleia

 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
καλα μιλαμε οτι ειναι μαλακες,μην δινει σημασια να της πεις,προσεχε την στην δουλεια μην σου παιζει κανενα παιχνιδι τυπε μου,το νου σου!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom