Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
To thread αναφέρεται σε αγοραίο έρωτα γενικά.....οπότε δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε διαφορετικά θέματα.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Παρ' ότι λίγο πολύ τα έχω ξαναπεί δεν πειράζει θα ξαναπώ την γνώμη μου. Εξ άλλου η επανάληψη βοηθά την εμπέδωση.

Έχω λοιπόν ευθαρσώς δηλώσει πως όταν (σπάνια βέβαια) τυχαίνει με το call girl να αισθάνομαι μια χημεία πέραν της σωματικής έλξης, κάτι που έχει να κάνει με το μυαλό μου και το μυαλό της, ας πούμε να αναγνωρίζω πως πέρα από το καλό πήδημα έχουμε την δυνατότητα να μιλήσουμε και για δύο πράγματα κοινού ενδιαφέροντος, πως έχει ένα επίπεδο μόρφωσης και κουλτούρας, εκτός από ωραίο κώλο και καλές πίπες, αυτό είναι κάτι που προσωπικά με εξιτάρει και με κάνει να αντλώ και μεγαλύτερη ευχαρίστηση και στο σεξ καθαυτό. Τελικά θεωρώ μάλιστα απαραίτητο ένα πανάκριβο call girl, ειδικά αν χρησιμοποιείται ως έσκορτ με την πλήρη σημασία του όρου της συνοδού, εκτός από άψογο σώμα και άριστο σεξ να διαθέτει και κάποιο υψηλό επίπεδο μόρφωσης και καλλιέργειας. Υποθέτω βασίμως πως και η κοπέλα που τυχαίνει να έχει αυτά τα προσόντα κολακεύεται και αποδίδει καλλίτερα γιατί κάποιος εξετίμησε κάτι περισσότερο από τα αυτονόητα σωματικά της προσόντα και την καλή της απόδωση στο σεξ

Το θέμα είναι να ξέρει κανείς πόσο να προχωρήσει αυτή τη σχέση του μυαλού και που να την σταματήσει, ιδίως άμα έχει μπει στο ρίσκο των συχνών και επανειλλημένων συνευρέσεων με μια κοπέλα που έχει, ή έστω που αυτός θεωρεί πως έχει, τα παραπάνω προσόντα.
Τα όρια είναι λεπτά και οι ισορροπίες εύθραυστες και εύκολα κανείς μπορεί να κάνει το λάθος, όσο έμπειρος κι αν είναι, και να φτάσει στο "δαχτυλίδι"!
Φοβάμαι πως τότε την έχει ήδη "πατήσει" διότι τρία ενδεχόμενα υπάρχουν
1. Να αρνηθεί το δαχτυλίδι η κοπέλα και να αυτός αισθανθεί μειωμένος και προσβεβλημένος αναίτια.
2. Να πάρει το δαχτυλίδι η κοπέλα και μετά να του πάρει και ότι έχει και δεν έχει και αφού τον αφίσει ρέστο να τον φτύσει!
3. Να τα φιάξουν πραγματικά.
  Τί να περιμένει άραγε κανείς σ' αυτή την περίπτωση. Να γίνει καλό κορίτσι και να περνάνε καλά με το μισθό του και με το μεροκάματο που θα παίρνει αυτή σαν πωλήτρια, (εκτός άμα ο ενδιαφερόμενος είναι εφοπλιστής ή γιος εφοπλιστή, αλλά αυτοί τις βίζιτες δεν τις ερωτεύονται, μόνο τις πηδάνε!). Ή να συνεχίσει τη "δουλειά" της και να του τα φέρνει για να τα τρώνε μαζί; Άμα έψαχνε νταβά θα είχε ήδη βρει!
Εκτός άμα η κυρία έχει κάνει τα κουμάντα της και έχει ψιλομεστώσει και σκέφτεται σοβαρά τη σύνταξη, οπότε τότε άμα σε γουστάρει και δεν σε ενδιαφέρει να ξέρεις πως οι μισοί από τους φίλους και συγγενείς σου ξέρουν πως η γκόμενά σου ήταν βίζιτα, άμα δεν την έχουν πάρει κι όλας, τότε μπορείς να το προχωρήσεις!
Είναι θέμα επιλογών και αντοχών απέναντι στον κοινωνικό σου περίγυρο.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εγω τις ειχα αυτες της κοινωνικες αντοχες στο κοινωνικο περίγυρο γιαυτο και το τολμηασα
Η μανα μου ειχε γινει εξω φρενων οταν το εμαθε αλλα εγω .......
παντα ηθελα μια γυναικα ξεκωλιαρα και χοντρή
Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια ...το ξερω πως ειμα καλλιτεχνησ
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
φίλε είσαι ποιητής της ζώης!!
 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
εγω τις ειχα αυτες της κοινωνικες αντοχες στο κοινωνικο περίγυρο γιαυτο και το τολμηασα
Η μανα μου ειχε γινει εξω φρενων οταν το εμαθε αλλα εγω .......
παντα ηθελα μια γυναικα ξεκωλιαρα και χοντρή
Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια ...το ξερω πως ειμα καλλιτεχνησ

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:




 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
εγω τις ειχα αυτες της κοινωνικες αντοχες στο κοινωνικο περίγυρο γιαυτο και το τολμηασα
Η μανα μου ειχε γινει εξω φρενων οταν το εμαθε αλλα εγω .......
παντα ηθελα μια γυναικα ξεκωλιαρα και χοντρή
Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια ...το ξερω πως ειμα καλλιτεχνησ
μεγαλε εσυ εκανες το ονειρο καθε ελληνα πραγματικοτητα. :jerking: :jerking: :jerking:
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Που εισαι ρε φιλε χαμενος ? Σε ειχε πλακωσει η φαλαινα ? Αδυνατισε καθολου η Αρκουδα ?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
φίλε επιβήτορα είσαι εριστικός. Γεματούλα είναι η κοπέλα, όχι αρκούδα. Εκτός και αν έχει τρίχωμα.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οχι εχει προβλημα περνει και αλλα κιλα. Τα ξαναφτιαξε με τον Αλβανο. Το εχει διπορτο τωρα ...
μου λεει οτι του καθαριζει το σπιτι αλλα δεν το πιστευω
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Φίλε μήν μασάς. Γυναίκα και αμάξι δεν τα μοιραζόμαστε με κανένα. Μάθε ζίου-ζίτσου και δείρτους και τους δύο.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τωρα τι μου λες ρε φιλε. την εχουν γαμισει οι παντες στη γειτονια. ετσι ακουγεται.
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Ρε φιλε αυτος τα λεει. Ειναι και επισημος κερατας του την γαμαει αλβανος λεει.
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
ρε μαγκες δε μπορω να καταλαβω για ποια κοπελα λετε... για τη Μαγια?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
η χοντρη σημερα με κυνηγαγε με μια σανιδα γιατι την ειπα πουτανα επιδη πηγε με καποιον για να πληρωσουμε την ΔΕΗ. Της ειπα οτι καλυτερα να με χτυπησει με την σανιδα παρα να παω να δουλεψω.
παντως της την βουτιξα και εσπασα εγω στο ξυλο. Μετα πηρα την γνωστη λουριδα και με παρακαλαγε να σταματησω ....αμα δειτε σε φωτο το κωλο της θα καταλαβετε. Εφαγα και εγω μερικες ειναι η αληθεια εχει γαμοτο πολυ βαρυ χερι
βρεγμενη ηταν η σανιδα;βαλε νυχτερινο τιμολογιο στην δεη,μεγαλε γουσταρωωωω στο ενα χερι την σανιδα στο αλλο την λουριδα και να τα χωνεις στο θηριο,πρεπει να εγινε τιτανομαχια ε;
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ερωτευτικα ενα ζωο ...ετσι μου λεει η μανα μου ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom