Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
Για τους χαρακτηρισμούς του Στρατάρχη με πρόλαβαν οι Mods και καλά έκαναν και τους διέγραψαν!
Προσωπική μου γνώμη είναι πως επειδή γράφουμε σ' ένα σάιτ για πουτάνες δεν σημαίνει πως είμαστε αλήτες και γι αυτό όλοι θα πρέπει να κρατήσουμε ένα επίπεδο, για να το αποδεικνύουμε συνεχώς.
Και ρε φίλε Στρατάρχη, έκανε μια άστοχη υπόθεση ο Ρεμπέτης, δεν σου έβρισε ούτε τη μάνα ούτε την οικογένεια για να δικαιολογείται τέτοιο ξέσπασμα.
Λοιπόν εγώ μελέτησα το προφίλ σου και λέω πως δεν είσαι ο Μιχαλάκης! Ευχαριστημένος; Τα άλλα δεν χρειαζόνταν. Τέλος πάντων!

Λοιπόν φίλε Αρχάριε, αφού είσαι πραγματικά αρχάριος, να μην σου μένουν απορίες.
Ο Μιχαλάκης είναι ο Μισέλ, ιδιοκτήτης του ομώνυμου γραφείου call girls.
Η Βανέσσα δούλευε για το Μισέλ όταν είχε πρωτοέρθει, αλλά μετά αποφάσισε μα δουλέψει μόνη της, όπως είχε κάθε δικαίωμα. Οι φήμες λοιπόν λένε πως ο Μισέλ της το κρατάει και τη διαβάλλει όπου μπορεί, δεν ξέρω αν αληθεύουν.
Τώρα το Μισέλ προσωπικά δεν τον ξέρω, μερικές [λίγες] φορές έχω πάρει κορίτσια του. Πάντως σαν γραφείο είναι σοβαρό και αξιόπιστο.
Τη Βανέσσα όμως την ξέρω καλά γιατί βρισκόμαστε πολύ συχνά. Είμαστε πια φίλοι και έτσι μια φορά που είχα κάνα δυο βδομάδες να την δώ πιάσαμε κουβέντα για το ποιές κοπέλλες είχα συναντήσει στο μεταξύ. Μεταξύ αυτών ήταν και μία του Μισέλ, Ρουμάνα επίσης [όλες είναι], μικρή, πολύ όμορφη, αλλά στο σέρβις μέτρια. Της το ανέφερα λοιπόν και της είπα πως δεν σκόπευα να ξανασυναντήσω την συγκεκριμένη. Α! μου λέει, μην βιαστείς να την απορρίψεις, μικρή είναι και μαθαίνει, δώσ΄της μια ευκαιρία ακόμη. Κα μην της γράψεις κακή κριτική, κρίμα είναι την καημένη!
Αυτά για την ποιότητα και το ήθος της Κυρίας, ελπίζω και ο Μισέλ να το διαβάζει. Για τις επιδόσεις τα έχω ξαναπεί, μην γίνομαι κουραστικός.

Πολυ ωραια κ σωστα κατα τη γνωμη μου οσα εγραψες.... (η κοπελα που λες μαλον θα ειναι η Αριανα...) οσο για την Βανεσσα σ αυτην θα γηνω κ εγω κουραστικιος αμα πς ποσο κυρια φανικε απ΄αυτη τη σταση....


edit_Duracell: Διόρθωση παράθεσης
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
έχω την αμυδρή εντύπωση πως έχεις ψιλό επενδύσει συναισθηματικά στην Βανέσα η μου φαίνεται?
και παλαιότερα από ότι διάβασα σε κάποια άλλη κοπέλα ονόματι Martina...

δεν θέλω να πω κάτι...απλά είμαι 22 είσαι 52...

αυτό δεν είναι κάτι που πρέπει να αποφεύγουμε όπως ο "διάολος το λιβάνι"? πως μπορεί ένας ώριμος άνθρωπος -ΚΑΙ οικονομημένος από ότι έχω καταλάβει- σαν εσένα να μου λέει ότι η βανέσα είναι "φίλη" μου...

κάπου τρελένομαι...

μάλλον όλοι μας εδω μέσα έχουμε μεγάλα προβλήματα και κάπου θέλουμε να την φάμε και την παραμύθα...
δν είναι προσωπικά για σένα...ιδέες μου εκφράζω με αφορμή εσένα...
Αρχαριε να σου πω κατι κ εγω ειμαι 25 κ μερικες φορες τη νιοβι της εσθανομαι Φιλη μου δε νομιζω οτι ειναι κακο... Αλοστε εγω δε το εχω κριψει οτι θα γουσαρα μια φαση με κοπελα απο το χωρο αυτο... κ να ζησω μαζι της να της εχω το σπιτι τ΄αμαξι κ να περναμαι καλα.... (εχουμε βγει απο το θεμα του θρεντ, αλλα δε νομιζω οτι πιραζει)
 

Analyst

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
320
Like
1
Πόντοι
1
Θα σας βοηθήσω να ξεφύγετε ακόμα περισσότερο από το θέμα με μία δικιά μου σκέψη.  :offtopic:

Νομίζω πως οι κοπέλες αυτού του χώρου που έχουν μεγάλη προϋπηρεσία, δύσκολα ξεφεύγουν όχι από το επάγγελμα αλλά από τη νοοτροπία.

Κάποτε είχα σχέση με μία του χώρου, ερωτική και φιλική. Στριπτιζέζ που έκανε και βίζιτες. Τη βοήθησα όταν μου το ζήτησε και άλλαξε δουλειά. Άρχισε να εργάζεται σε ένα μπαρ ως barwoman.  Για αρκετό καιρό τα πράγματα πήγαιναν όμορφα και ήταν το κορίτσι μου. Σε κάποια φάση, χρειάστηκε να βρεθώ εκτός Αθηνών για δουλειά για δύο εβδομάδες περίπου. Όταν γύρισα, σε μία φάση που συζητούσαμε για το πώς περάσαμε, μου είπε πως ένα βράδυ είχε πιεί αρκετά και είχε έρθει στο κέφι και της την έπεσε ο μάνατζερ του μαγαζιού. Μου είπε πως θα του καθόταν γιατί ένοιωθε πολύ καυλωμένη όπως μου είπε αλλά την συγκράτησε η φίλη της.
Μου το είπε έτσι απλά όπως σας το έγραψα. Της φαινόταν φυσιολογικό να πηδηχτεί με άλλον όταν εγώ δεν ήμουν εκεί. Η δικαιολογία την μέθης ήταν υπεραρκετή. Όταν το συζητήσαμε μου είπε πως δε θα ήταν και τόσο τραγικό να το έκανε.

Τελικό συμπέρασμα:

Η που…νιά μπορεί να φύγει από το σώμα αλλά δεν φεύγει από το μυαλό
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.211
Κριτικές
41
Like
25.606
Πόντοι
17.470
εδω ειναι το ρητο που λεει "θελει η πουτανα να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει"
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ρε παιδια να ρωτησω κατι . Αν μια γυναικα παει μια δυο φορες με καποιον με λεφτα θεωρειτε πουτανα
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
η χοντρη σημερα με κυνηγαγε με μια σανιδα γιατι την ειπα πουτανα επιδη πηγε με καποιον για να πληρωσουμε την ΔΕΗ. Της ειπα οτι καλυτερα να με χτυπησει με την σανιδα παρα να παω να δουλεψω.
παντως της την βουτιξα και εσπασα εγω στο ξυλο. Μετα πηρα την γνωστη λουριδα και με παρακαλαγε να σταματησω ....αμα δειτε σε φωτο το κωλο της θα καταλαβετε. Εφαγα και εγω μερικες ειναι η αληθεια εχει γαμοτο πολυ βαρυ χερι
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
να σε ρωτήσω κάτι; Σε τι στάσεις το κάνετε;
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Μπορεις να την πεις και πουτανα πολυτελειας
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ρε παιδια να ρωτησω κατι . Αν μια γυναικα παει μια δυο φορες με καποιον με λεφτα θεωρειτε πουτανα
δεν θεωρειται πουτανα ο νομος λεει απο τις 5 φορες και μετα θεωρειται πουτανα, αυτη που παει μεχρι 5 φορες ειναι πουτανακι...
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Η  φαλαινα θελει και λευτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Ρε ουστττττττττττττττττττττττττττττττ
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
154
Like
153
Πόντοι
1
η χοντρη σημερα με κυνηγαγε με μια σανιδα γιατι την ειπα πουτανα επιδη πηγε με καποιον για να πληρωσουμε την ΔΕΗ. Της ειπα οτι καλυτερα να με χτυπησει με την σανιδα παρα να παω να δουλεψω.
παντως της την βουτιξα και εσπασα εγω στο ξυλο. Μετα πηρα την γνωστη λουριδα και με παρακαλαγε να σταματησω ....αμα δειτε σε φωτο το κωλο της θα καταλαβετε. Εφαγα και εγω μερικες ειναι η αληθεια εχει γαμοτο πολυ βαρυ χερι

Τις τρως καλά τελευταία; Που χάθηκες; lol
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
βεβαια δεν ξερω τι εχετε δει παντος εχω ανεβασει και σκοπευω να ανεβασω και αλλα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ έχω δεί αρκετά. Πολύ καλλιτεχνικά!! Μπράβο σας!
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
Ανοίγω αυτό το Θρεντ Για όποιους την έχουν πατήσει κ έχουν ερωτευτεί Call girl, ξέρω ότι υπάρχει ένα θρεντ που λέγετε <<σχέσεις με επαγγελματίες>> νομίζω ότι είναι πολύ διαφορετικό… :headbang: :headbang:
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
νομίζω ότι από τη στιγμή που καταλαβαίνεις ότι την έχεις πατήσει το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι μάλλον να μη τη ξανά καλέσεις… για να μη ρεζιλευτείς κ στα μάτια της… (αυτό ισχύει στις επαγγελματίες κ στα amateur… ακούω τη γνώμη σας….
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Συγχωνεύτηκαν τα θέματα λόγω θεματολογίας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom