Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
γεια σας παιδια τι κανετε.  καλα.
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
bbwlover που εχεις τις καλητεχνικες σου δημιουργιες?
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Καλως τον τι εγινε χοντρηνε και αλλο η δικια σου ???
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ πάω στοίχημα οτι κάνανε μαζί γυμναστική και έγινε στυλάκι.
 

arcans60

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
εγώ πάω στοίχημα οτι κάνανε μαζί γυμναστική και έγινε στυλάκι.
αυτη φιλε για να γινει στυλακι μονο με γυμναστικη πρεπει να κανει γυμναστικη τα υπολοιπα 50 χρονια κα8ε μερα χωρις σταματημο.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οχι πηρε 15 κιλα στο χωριο που πηγαμε. θα κανει διαιτα απο Δευτέρα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
o μεταβολισμός θα φταίει.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
γιατί ποιος είναι αυτός ο Μιχαλάκης ντε?

Για τους χαρακτηρισμούς του Στρατάρχη με πρόλαβε ο Σόλι και καλά έκανε και τους διέγραψε!
Προσωπική μου γνώμη είναι πως επειδή γράφουμε σ' ένα σάιτ για πουτάνες δεν σημαίνει πως είμαστε αλήτες και γι αυτό όλοι θα πρέπει να κρατήσουμε ένα επίπεδο, για να το αποδεικνύουμε συνεχώς.
Και ρε φίλε Στρατάρχη, έκανε μια άστοχη υπόθεση ο Ρεμπέτης, δεν σου έβρισε ούτε τη μάνα ούτε την οικογένεια για να δικαιολογείται τέτοιο ξέσπασμα.
Λοιπόν εγώ μελέτησα το προφίλ σου και λέω πως δεν είσαι ο Μιχαλάκης! Ευχαριστημένος; Τα άλλα δεν χρειαζόνταν. Τέλος πάντων!

Λοιπόν φίλε Αρχάριε, αφού είσαι πραγματικά αρχάριος, να μην σου μένουν απορίες.
Ο Μιχαλάκης είναι ο Μισέλ, ιδιοκτήτης του ομώνυμου γραφείου call girls.
Η Βανέσσα δούλευε για το Μισέλ όταν είχε πρωτοέρθει, αλλά μετά αποφάσισε μα δουλέψει μόνη της, όπως είχε κάθε δικαίωμα. Οι φήμες λοιπόν λένε πως ο Μισέλ της το κρατάει και τη διαβάλλει όπου μπορεί, δεν ξέρω αν αληθεύουν.
Τώρα το Μισέλ προσωπικά δεν τον ξέρω, μερικές [λίγες] φορές έχω πάρει κορίτσια του. Πάντως σαν γραφείο είναι σοβαρό και αξιόπιστο.
Τη Βανέσσα όμως την ξέρω καλά γιατί βρισκόμαστε πολύ συχνά. Είμαστε πια φίλοι και έτσι μια φορά που είχα κάνα δυο βδομάδες να την δώ πιάσαμε κουβέντα για το ποιές κοπέλλες είχα συναντήσει στο μεταξύ. Μεταξύ αυτών ήταν και μία του Μισέλ, Ρουμάνα επίσης [όλες είναι], μικρή, πολύ όμορφη, αλλά στο σέρβις μέτρια. Της το ανέφερα λοιπόν και της είπα πως δεν σκόπευα να ξανασυναντήσω την συγκεκριμένη. Α! μου λέει, μην βιαστείς να την απορρίψεις, μικρή είναι και μαθαίνει, δώσ΄της μια ευκαιρία ακόμη. Κα μην της γράψεις κακή κριτική, κρίμα είναι την καημένη!
Αυτά για την ποιότητα και το ήθος της Κυρίας, ελπίζω και ο Μισέλ να το διαβάζει. Για τις επιδόσεις τα έχω ξαναπεί, μην γίνομαι κουραστικός.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ναι εχει προβλημα αλλα τρωει κιολας. σε 2 βδομαδεσ
 

Επισκέπτης
έχω την αμυδρή εντύπωση πως έχεις ψιλό επενδύσει συναισθηματικά στην Βανέσα η μου φαίνεται?
και παλαιότερα από ότι διάβασα σε κάποια άλλη κοπέλα ονόματι Martina...

δεν θέλω να πω κάτι...απλά είμαι 22 είσαι 52...

αυτό δεν είναι κάτι που πρέπει να αποφεύγουμε όπως ο "διάολος το λιβάνι"? πως μπορεί ένας ώριμος άνθρωπος -ΚΑΙ οικονομημένος από ότι έχω καταλάβει- σαν εσένα να μου λέει ότι η βανέσα είναι "φίλη" μου...

κάπου τρελένομαι...

μάλλον όλοι μας εδω μέσα έχουμε μεγάλα προβλήματα και κάπου θέλουμε να την φάμε και την παραμύθα...
δν είναι προσωπικά για σένα...ιδέες μου εκφράζω με αφορμή εσένα...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
έχω την αμυδρή εντύπωση πως έχεις ψιλό επενδύσει συναισθηματικά στην Βανέσα η μου φαίνεται?
και παλαιότερα από ότι διάβασα σε κάποια άλλη κοπέλα ονόματι Martina...

δεν θέλω να πω κάτι...απλά είμαι 22 είσαι 52...

αυτό δεν είναι κάτι που πρέπει να αποφεύγουμε όπως ο "διάολος το λιβάνι"? πως μπορεί ένας ώριμος άνθρωπος -ΚΑΙ οικονομημένος από ότι έχω καταλάβει- σαν εσένα να μου λέει ότι η βανέσα είναι "φίλη" μου...

κάπου τρελένομαι...

μάλλον όλοι μας εδω μέσα έχουμε μεγάλα προβλήματα και κάπου θέλουμε να την φάμε και την παραμύθα...
δν είναι προσωπικά για σένα...ιδέες μου εκφράζω με αφορμή εσένα...

Δεν έχεις τελείως άδικο, αλλά ξέρεις το σεξ στον άνθρωπο δεν είναι παιχνίδι του σώματος μόνο, είναι και του μυαλού [φαντάζεσαι πως τα ζώα μπορούν να κάνουν κριτική μετά το σεξ;] και άμα κάτι βοηθάει να περνάς καλά αποφασίζεις αν αξίζει να ρισκάρεις και πόσο να το "ζορίσεις"
Τώρα τα 52 μου και η 20χρονη προϋπηρεσία [τα φράγκα δε μετράνε] με βοηθάνε να ελέγχω την κατάσταση. Μέχρι τώρα δεν μου έχει ξεφύγει, τώρα άμα ξεμωραθώ μπορεί, δε βαριέσαι...

Το τελευταίο επιχείρημα που επιστρατεύω πάντως άμα "κινδυνεύω" είναι να λέω στο εαυτό μου :
"Άμα πραγματικά ενδιαφέρεσαι για αυτή την νέα κοπέλλα, δεν πρέπει να θέλεις να βρίσκεται στο πλευρό ενός παλιόγερου 52άρη σαν και σένα." Πιάνει...

Κλεμμένο από τον Γούντυ Άλλεν είναι, παραφρασμένο. Είχε πει "Δεν θα δεχόμουν ποτέ να γίνω μέλος σε ένα κλαμπ, που θα δεχόταν για μέλη του άτομα σαν και μένα"
Εξυπναδούλες και νοητικές ακροβασίες θα μου πεις. Έτσι είναι, αλλά σε βοηθάνε να "διαχειρίζεσαι" [όχι να λύνεις] τα προβλήματά σου, που φυσικά όλοι μας έχουμε.

Σου φαίνεται απολύτως νορμάλ όλη αυτή η ενασχόληση;
 

Επισκέπτης
μεγάλη κουβέντα...πολύ μεγάλη κουβέντα....

νορμάλ? κοίταξε έχω περάσει πολλά ούτως ώστε να έχω την εφυια να αποδέχομαι το οτιδηποτε και τον οποιονδήποτε, και η λέξη "νορμάλ" ή στην προκειμένη "ανώμαλο" να μην υπάρχει στο λεξικό μου...

δεν ξέρω τι είναι αυτό που οδηγεί το κάθε ένα απο εμάς στις πουτάνες..σίγουρα όμως ξέρω ότι η παρόρμηση αυτή δεν προέρχεται από ένα καθαρό κομμάτι του μυαλού μας..δεν είναι μια επιλογή του στυλ "πάω να παίξω τέννις" ή "πάω σινεμα".
δεν είναι απλώς ένα συμπλήρωμα του ελεύθερου μας χρόνου...

είναι μια προέκταση της παρεκλίνουσας από τη φυσιολογική πορεία συναισθηματικής ψυχοσύνθεσης μας...είναι λάθος..είναι αάρρωστο..είναι ναρκωτικό ΚΑΙ έχει συμπτώματα ή αν μη τι άλλο έτσι το βιώνω εγώ.

μεγάλες κουβέντες όπως είπα και έχω και ένα ωραίο βιβλιαράκι να διαβάσω...τα ξαναλέμε...
 

Varvaros

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Κλεμμένο από τον Γούντυ Άλλεν είναι, παραφρασμένο. Είχε πει "Δεν θα δεχόμουν ποτέ να γίνω μέλος σε ένα κλαμπ, που θα δεχόταν για μέλη του άτομα σαν και μένα"
Μικρή διόρθωση. Από τον Groucho Marx είναι αυτό.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Μικρή διόρθωση. Από τον Groucho Marx είναι αυτό.

Το έχω διαβάσει στο "Χωρίς φτερά" του Άλλεν, χωρίς αναφορά απ ότι θυμάμαι. Ίσως να ψιλοκλέβει κι αυτός, εκτός κι αν κάνω λάθος και αναφέρει την πηγή του.
Μια φορά εγώ τη "βιβλιογραφία" μου την παρέθεσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom