Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
απλά γιατί γράφεις μαλακίες ότι και να είναι ο άλλος είναι και αυτός άνθρωπος και λίγος σεβασμός δεν βλάπτει.
μαλακιες γραφεις εσυ και εχεις γεμισει ολο το φορουμ με παπαριες.σεβασμο μονο σε αυτους που με σεβονται. σε αλλους στα αρχιδια μου.
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
ασε το καταλαβαμε τι 'παιζει' με σενα :2funny: :2funny: :2funny: σου ειπα δεν πεφτω εξω σε αρκετα πραγματα  ;)
παντως εγω ουτε που ασχοληθηκα μαζι σου γιατι μου εισαι απαρατηρητη τελειως.εσυ πρωτοεκανες παραθεση για την αποψη μου.

Το τι καταλαβες εσυ μου ειναι εντελως αδιαφορο ;)
Εγω εκανα μια παραθεση στο θεμα σχεσεων δεν σου ζητησα να σε πιασω πελατη ;)
Τωρα για το ποσο απαρατηρητη περασα δεν σου φανηκε καθολου αυτο :2funny:
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
μην μου συγχιζεται το νεφελακι ειναι πολυ καλο παιδι, λιγο ισχυρογνωμον αλλα θα στρωσει μετα απο καποια χιλιομετρα...
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Το τι καταλαβες εσυ μου ειναι εντελως αδιαφορο ;)
Εγω εκανα μια παραθεση στο θεμα σχεσεων δεν σου ζητησα να σε πιασω πελατη ;)
Τωρα για το ποσο απαρατηρητη περασα δεν σου φανηκε καθολου αυτο :2funny:
πιστεψε το μου εισαι αδιαφορη.εγω ομως σου προξενησα μεγαλο ενδιαφερων αρνητικο η θετικο γιατι ΕΣΥ πρωτοεκανες ποστ αντιπαραθεσης σε μενα. δεν ειναι κακο να το παραδεχτεις.
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
ναι μωρακι μου,φιλια
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
πιστεψε το μου εισαι αδιαφορη.εγω ομως σου προξενησα μεγαλο ενδιαφερων αρνητικο η θετικο γιατι ΕΣΥ πρωτοεκανες ποστ αντιπαραθεσης σε μενα. δεν ειναι κακο να το παραδεχτεις.

Ωραια εφ'οσον σου ειμαι αδιαφορη δεν σε νοιαζει και τι κανω η πως το κανω η γιατι το κανω,
σωστα? :grin:

 

Επισκέπτης
Η θεματολογια του site επαναλαμβανεται,σε τακτα χρονικα διαστηματα.

Λοιπον,Νεφελακι μπορει και καλο παιδι να εισαι,και ωραιο παιδι να εισαι,και ξυπνιο παιδι να εισαι.

Οσο κανεις αυτην την "δουλεια" ομως ΝΟΡΜΑΛ σχεση(προσοχη-μιλαμε για ΝΟΡΜΑΛ σχεση)ΔΕΝ μπορεις να εχεις.Ουτε εσυ ουτε καμμια σας.Το ΓΙΑΤΙ το ξερεις.

Αν εσυ,βεβαια,θελεις να κοροιδευεις τον εαυτο σου ειναι δικαιωμα σου.Εγω ΔΕΝ σε κοροιδευω και σου μιλαω πολυ,μα παρα πολυ,φιλικα(οπως και αρκετοι αλλοι εδω μεσα).
 

Επισκέπτης
δεν χρειάζεται γιατί οι άντρες που έχουν αρχίδια ξέρουν και να τα τιμούν εσύ όμως τα έχεις μόνο για να τα χαϊδεύεις και τα παντελόνια που φοράς για να μην κρυώνουν τα μπούτια σου.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Ωραια εφ'οσον σου ειμαι αδιαφορη δεν σε νοιαζει και τι κανω η πως το κανω η γιατι το κανω,
σωστα? :grin:
εχεις μεγαλο προβλημα φαινεται. συνεχιζεις να με ζαλιζεις.με τις ερωτησεις που σου εκανα και φυσικα δεν απαντησες καποιοι που ειμαστε και καποιας ηλικιας και με αρκετες εμπειριες καταλαβαμε καποια πραγματα.μη το συνεχισουμε και πολυ το ζητημα γιατι ο κακομοιρος ο δεσποτας θα αρχισει να σβηνει ποστ.
 

Επισκέπτης
Η θεματολογια του site επαναλαμβανεται,σε τακτα χρονικα διαστηματα.

Λοιπον,Νεφελακι μπορει και καλο παιδι να εισαι,και ωραιο παιδι να εισαι,και ξυπνιο παιδι να εισαι.

Οσο κανεις αυτην την "δουλεια" ομως ΝΟΡΜΑΛ σχεση(προσοχη-μιλαμε για ΝΟΡΜΑΛ σχεση)ΔΕΝ μπορεις να εχεις.Ουτε εσυ ουτε καμμια σας.Το ΓΙΑΤΙ το ξερεις.

Αν εσυ,βεβαια,θελεις να κοροιδευεις τον εαυτο σου ειναι δικαιωμα σου.Εγω ΔΕΝ σε κοροιδευω και σου μιλαω πολυ,μα παρα πολυ,φιλικα(οπως και αρκετοι αλλοι εδω μεσα).
φίλε θα διαφωνήσω με την λογική σου, αυτά που γράφεις εκφράζουν το άτομο σου και όχι το γενικό σύνολο.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
δεν χρειάζεται γιατί οι άντρες που έχουν αρχίδια ξέρουν και να τα τιμούν εσύ όμως τα έχεις μόνο για να τα χαϊδεύεις και τα παντελόνια που φοράς για να μην κρυώνουν τα μπούτια σου.
ασε ρε που θα μας πεις τι κανουμε και τα αρχιδια μας.εμενα μου τα γλυφουν γυναικες αν θες να μαθεις.εσυ τιμας τα παντελονια που φορας που κανεις κολιατζα στην καθεμια που δηλωνει ιεροδουλος εδω μεσα? ετσι ειναι οι παντελονατοι? οτι εχω να το πω εγω το λεω χωρις γλυψιμο και χαιδεμα στα ισια.ετσι τιμαω τουλαχιστον εγω τα παντελονια μου.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
ειναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ υποκριτικο !!!!!!!!!!!!!!!
ειναι σαν να λεμε οτι ειμαι ο εσκομπαρ, ο βασιλιας της κοκας, και παραλληλα, να δινω τα μισα μου κερδη στον αγωνα κατα των ναρκωτικων με ανταλλαγμα το να μην με βαλουν στη φυλακη..


;) ;) ;) ;)
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Η θεματολογια του site επαναλαμβανεται,σε τακτα χρονικα διαστηματα.

Λοιπον,Νεφελακι μπορει και καλο παιδι να εισαι,και ωραιο παιδι να εισαι,και ξυπνιο παιδι να εισαι.

Οσο κανεις αυτην την "δουλεια" ομως ΝΟΡΜΑΛ σχεση(προσοχη-μιλαμε για ΝΟΡΜΑΛ σχεση)ΔΕΝ μπορεις να εχεις.Ουτε εσυ ουτε καμμια σας.Το ΓΙΑΤΙ το ξερεις.

Αν εσυ,βεβαια,θελεις να κοροιδευεις τον εαυτο σου ειναι δικαιωμα σου.Εγω ΔΕΝ σε κοροιδευω και σου μιλαω πολυ,μα παρα πολυ,φιλικα(οπως και αρκετοι αλλοι εδω μεσα).
επιτελους και ενας που δεν ειναι πουτανοκαψουρης. πολλα +++ φιλε στο ποστ σου.αν ειναι δυνατον μια εκδιδομενη να εχει 'νορμαλ' σχεση με νορμαλ ανθρωπο.μονο εδω θα τα διαβασουμε αυτα απο ορισμενους αστειους τυπους.
 

Επισκέπτης
ασε ρε που θα μας πεις τι κανουμε και τα αρχιδια μας.εμενα μου τα γλυφουν γυναικες αν θες να μαθεις.εσυ τιμας τα παντελονια που φορας που κανεις κολιατζα στην καθεμια που δηλωνει ιεροδουλος εδω μεσα? ετσι ειναι οι παντελονατοι? οτι εχω να το πω εγω το λεω χωρις γλυψιμο και χαιδεμα στα ισια.ετσι τιμαω τουλαχιστον εγω τα παντελονια μου.
εγώ τα τιμώ μια χαρά δεν έχω ανάγκη να κάνω κολιάτζα όπως την λες απλά βλέπω τον την καθε ένα η μια σαν άνθρωπο.
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Η θεματολογια του site επαναλαμβανεται,σε τακτα χρονικα διαστηματα.

Λοιπον,Νεφελακι μπορει και καλο παιδι να εισαι,και ωραιο παιδι να εισαι,και ξυπνιο παιδι να εισαι.

Οσο κανεις αυτην την "δουλεια" ομως ΝΟΡΜΑΛ σχεση(προσοχη-μιλαμε για ΝΟΡΜΑΛ σχεση)ΔΕΝ μπορεις να εχεις.Ουτε εσυ ουτε καμμια σας.Το ΓΙΑΤΙ το ξερεις.

Αν εσυ,βεβαια,θελεις να κοροιδευεις τον εαυτο σου ειναι δικαιωμα σου.Εγω ΔΕΝ σε κοροιδευω και σου μιλαω πολυ,μα παρα πολυ,φιλικα(οπως και αρκετοι αλλοι εδω μεσα).

Εγω εχω αντιθετη αποψη ισως γιατι εχω ζησει σε νορμαλ σχεση :)
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
εγώ τα τιμώ μια χαρά δεν έχω ανάγκη να κάνω κολιάτζα όπως την λες απλά βλέπω τον την καθε ένα η μια σαν άνθρωπο.
ολοι ειμαστε ανθρωποι και εχουμε αναγκη απο αγαπη και στοργη και απ'ολα.απλως μια ιεροδουλη για να μην κρυβομαστε και πισω απο τα δαχτυλο μας εχει ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ απο πισω της.ΝΟΜΟΣ!!!πηγα να χασω την ζωη μου τοτε που πηγα να το παιξω καλος Σαμαρειτης.αν καποια ιεροδουλος θελει κανονικη σχεση με σοβαρο παληκαρι πρεπει να κοψει αυτη τη δουλεια.ο ανθρωπος της θα εχει προβλημα με αυτο που κανει. Ας θυμηθουμε ολοι και τα 2 παιδια (που ανοιξε και θρεντ ο αγαπημενος μας πιτσιλιστης σημερα) που τα φτιαξανε με πουτανες σε τι ψυχολογικο αδιεξοδο πεσανε. ο νορμαλ ανθρωπος θελει να κοψει η κοπελα του (εφοσον την αγαπαει) αυτη την 'δουλεια' γιατι ειναι υπερβολικα ψυχοφθορο αυτο το πραγμα.δεν μπορει να γυρναει στο σπιτι και να ξερει πιο πριν το αγορι της οτι την γαμησανε και την τσιμπουκωσανε 50 ατομα.και αυτο να γινεται σε καθημερινη βαση.το ιδιο ειχα παθει και εγω με τετοια σκηνικα.τα υπολοιπα που ειχα με ρωσοποντιους και πληρωμες δεν θελω να τα αναφερω αλλα ουτε και να τα σκεφτομαι.

αυτα για σημερα και βγαινω τωρα τσαρκα για  στουντιο και μασαζ για να ενημερωσω και το θρεντ του δεσποτα.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
moi +10 σε οσα λες,ΑΛΛΑ δεν φερει ευθυνη κ το παιδι ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ να κανει δεσμο με καποια ιερόδουλο?
εννοω κακως μεν ΑΛΛΑ οι ιεροδουλες ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ με 50-100 την φορά κ εχουν κ τα νταβατζηλικια που προανέφερες..Γιατι λοιπον ενας νεος πεφτει σε αυτο το λουκι?η ιεροδοουλςο τι φταιει,αυτη θελει το καλο της κ να γαμιεται κ να εχει 1 γκομενο αν κατσει για τα συναισθηματικα κενα..Ο αλλος ομως γιατι ΕΦΟΣΩΝ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ οτι θα γαμιεται με αλλους,κανει δεσμο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom