Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Taranis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2015
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Τύποι ο μοναδικός λόγος να κανείς σχέση με επαγγελματία είναι για να βγαλεις λεφτά. Να της πουλας αγάπη και αυτή να ακουμπάει τα ευροπουλα της.  :s&m_1:
Στην πουτάνα πουτανιές θα πουλήσεις  :think:
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Έχω άλλη άποψη τυπε, αλλά και η νύχτα είναι ζόρικο πράγμα δεν είναι για τον κάθε έναν



σιγουρα μαν

επισης σεβομαι την αποψη σου, ομως δεν μιλαω υποθετικα...

 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Μόλις μου τηλεφώνησε γκόμενα κολλητου που είναι τσατσα για να μου κάνει παράπονα για το φιλαράκι μου :S
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Στην πουτάνα πουτανιές θα πουλήσεις  :think:

Τύπε υπάρχουν πολλών ειδών πόρνες, δε βγαίνουν πανομοιότυπες από εργοστάσιο ούτε ξέρουν από την αρχή να κάνουν τη δουλειά και προφανως δεν εχουν ολοκληρωμένη προσωπικότητα και ακέραιο συναισθηματικό κόσμο. Κάποιες είναι στυγνοί επαγγελματίες απο την αρχή είτε γίνονται στη πορεία, άλλες το ζούνε αυτό που κάνουν με κάποιο τρόπο και προφανώς στη πορεία των χρόνων όσες συνεχίζουν το επάγγελμα αναθεωρούν ξανά και ξανά για και τη σχέση τους με τα δουλειά/χρήμα/προσωπική ζωή.

Μπορεί μια πχ που θα έρθει απο τη Μολδαβία φτωχή κοπέλα να βγάλει τα πρώτα της χρήματα και παράλληλα να θέλει να κάνει τις βόλτες της με κάποιον για παρέα σαν να έχει σχέση (γνωρίζω τέτοια περίπτωση εξού και το λέω σαν παράδειγμα). Άλλη έχει απ τα 16 της γκόμενο/νταβά και όσες στρατιές από πούτσες και να περάσουν από το μουνί της δε τον αλλάζει με τίποτα και της φαίνεται ο ένας και μοναδικός (επίσης υπαρκτές περιπτώσεις/γνωρίζω πάρα πολλές). Άλλες κάνουν το επάγγελμα για κάποιο διάστημα, μαζεύουν χρήμα και γυρνάνε στη χώρα τους να κάνουν οικογένεια. Αλλές γνωρίζουν κάποιον απο ένα δίκτυο γνωριμιών που φτιάχνουν εδω στην ελλάδα μεταξύ νταβάδων/τσατσάδων και κάνουν σχέση και παράλληλα συνεχίσουν το επάγγελμα (επίσης γνωρίζω περίπτωση που πχ κορασίδα εχει κάνει σχέση με συγγενή τσατσάς που γνώρισε εδώ). Άλλη, επίσης υπαρκτό παράδειγμα, τα έφτιαξε με τον ιδιοκτήτη των οίκων που εργαζόταν και έχουν αρραβωνιαστεί. Μια μεγάλη μερίδα ιερόδουλων έχει σχέση και παράλληλα εργάζεται, ο αριθμός είναι πολύ μεγαλύτερος από όσο νομίζουμε όλοι. Για να μην αναφέρω συγκεκριμένες περιπτώσεις ιερόδουλων που αγοράζουν αμαξάρες (bmw x7) στου γκόμενους και άλλες που τα φτιάχνουν με ασχημάντρες ενώ εμεις κάνουμε ουρά να τις γαμήσουμε.   :hi:

 

Taranis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2015
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Τύπε υπάρχουν πολλών ειδών πόρνες, δε βγαίνουν πανομοιότυπες από εργοστάσιο ούτε ξέρουν από την αρχή να κάνουν τη δουλειά και προφανως δεν εχουν ολοκληρωμένη προσωπικότητα και ακέραιο συναισθηματικό κόσμο. Κάποιες είναι στυγνοί επαγγελματίες απο την αρχή είτε γίνονται στη πορεία, άλλες το ζούνε αυτό που κάνουν με κάποιο τρόπο και προφανώς στη πορεία των χρόνων όσες συνεχίζουν το επάγγελμα αναθεωρούν ξανά και ξανά για και τη σχέση τους με τα δουλειά/χρήμα/προσωπική ζωή.

Μπορεί μια πχ που θα έρθει απο τη Μολδαβία φτωχή κοπέλα να βγάλει τα πρώτα της χρήματα και παράλληλα να θέλει να κάνει τις βόλτες της με κάποιον για παρέα σαν να έχει σχέση (γνωρίζω τέτοια περίπτωση εξού και το λέω σαν παράδειγμα). Άλλη έχει απ τα 16 της γκόμενο/νταβά και όσες στρατιές από πούτσες και να περάσουν από το μουνί της δε τον αλλάζει με τίποτα και της φαίνεται ο ένας και μοναδικός (επίσης υπαρκτές περιπτώσεις/γνωρίζω πάρα πολλές). Άλλες κάνουν το επάγγελμα για κάποιο διάστημα, μαζεύουν χρήμα και γυρνάνε στη χώρα τους να κάνουν οικογένεια. Αλλές γνωρίζουν κάποιον απο ένα δίκτυο γνωριμιών που φτιάχνουν εδω στην ελλάδα μεταξύ νταβάδων/τσατσάδων και κάνουν σχέση και παράλληλα συνεχίσουν το επάγγελμα (επίσης γνωρίζω περίπτωση που πχ κορασίδα εχει κάνει σχέση με συγγενή τσατσάς που γνώρισε εδώ). Άλλη, επίσης υπαρκτό παράδειγμα, τα έφτιαξε με τον ιδιοκτήτη των οίκων που εργαζόταν και έχουν αρραβωνιαστεί. Μια μεγάλη μερίδα ιερόδουλων έχει σχέση και παράλληλα εργάζεται, ο αριθμός είναι πολύ μεγαλύτερος από όσο νομίζουμε όλοι. Για να μην αναφέρω συγκεκριμένες περιπτώσεις ιερόδουλων που αγοράζουν αμαξάρες (bmw x7) στου γκόμενους και άλλες που τα φτιάχνουν με ασχημάντρες ενώ εμεις κάνουμε ουρά να τις γαμήσουμε.   :hi:
Το έχεις φιλοσοφήσει το θέμα. Από ότι κατάλαβα συναναστρέφονται με άτομα του κυκλώματος. Που να μπλεξεις  :S Εγώ είμαι του ψεκάστε σκουπίστε 
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Εσύ γράφεις συγκεκριμένα όμως κι άσε τα "μυρίζει".
Περί Βασίλη πως θες να σου απαντήσω; σαν ρουφιάνος ή σαν διαταραγμένος;
έτσι με κατάντησαν...ίσως να φταίει ίσως και όχι, είναι ερώτηση αυτή;

και αν σου πω θα με πιστέψεις δηλαδή; θα πιστέψεις έναν διαταραγμένο ρουφιάνο;

τον Βασίλη τον γνώρισα ως τιτλούχο για το 2015, από'κει και πέρα ότι έχει γίνει μεταξύ
δύο ατόμων αφορά μόνο αυτά τα δύο άτομα.  :sunglasses:

Τώρα το αν πληρώνω πιο πολλά, είναι θέμα δικό μου αλλά ένα να ξέρεις.
Όλοι πληρώνουμε στα συγκεκριμένα μπουρδέλα που πάμε ότι αναλογεί
ίσως και λιγότερα λόγω γνωριμιών  :o
αλλά εγώ πιο πολλά, πολύ πιο πολλά γιατί είμαι διανοητικά καθυστερημένος.

2emdjs0.gif


:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:








 

Εννοείς τον Billy13 τύπε;

Πού να χάθηκε αυτή η ψυχή;  :think:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ειναι αληθεια οτι μελος του σαιτ παντρευτηκε πουτανα απο τη Φυλης;
 

dismorfian

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
372
Like
0
Πόντοι
1
φιλε το αβαταρ σου μου θυμιζει εντονα ενα παλαιο και εκδιωγμενο μελος ολιγον τι διανοητικα καθυστερημενο..  :vomit:

...μα τετοια ομοιότητα?????  :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.reactiongifs.com/r/idjut.gif[/img[/URL]]

[/quote]

Πσσστ...κρύβε λόγια. Εγώ είμαι και μπαίνω κρυφά.  Μην με κοροιδεύεις όμως και με καταλάβουν
γιατί δεν έχω το σθένος να μπω να απαντήσω ξεκάθαρα μήπως με τραμπουκίσουν αυτοί
που δικαίως με έχουν καταξευτυλίσει τέτοιο σκουπίδι που είμαι.

[color=red][b]ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ!!![/b][/color]

[u][b]ΑΥΤΟΤΡΟΜΟΚΡΑΤΟΥΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ!!![/b][/u]

[img]http://i.imgur.com/HnED6cg.gif

GTbp530.gif


:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

dismorfian

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
372
Like
0
Πόντοι
1
Πάω τώρα να πάρω ένα σουβλάκι από ένα καινούργιο μαγαζί στο Κολωνάκι σκέτος κολοσσός.
Πολύ νόστιμο κι αρχοντικό σουβλάκι με εξαιρετική επίγευση στον ουρανίσκο.
Βέβαια θα πρέπει να παρκάρω 2 χλμ πιο πίσω γιατί γυρίζει ένας καντινιέρης
με μπιφτέκια γάτας αντί για σουβλάκια και επιτίθεται στα αμάξια
φωνάζοντας ότι του βουτάει τους πελάτες το μαγαζί κολοσσός...

Μυστήρια πράγματα!


iVBkjA1.gif


:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Ειναι αληθεια οτι μελος του σαιτ παντρευτηκε πουτανα απο τη Φυλης;

Ναι τύπε στις κριτικές τις ανέφεραν ότι είναι καλό κορίτσι και πήγε και τη ζήτησε σε γάμο ένας πυρφόρος.  :kissass2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom