Νέα

Σάσα Μπάστα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα diokaz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 993K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε τη Σάσα

  • Ξανθιά

    Ψήφοι: 319 21,2%
  • Μελαχρινή

    Ψήφοι: 51 3,4%
  • Κοκκινομάλλα

    Ψήφοι: 69 4,6%
  • Ξυρισμένη

    Ψήφοι: 28 1,9%
  • Ξυρισμένη στα 4

    Ψήφοι: 686 45,5%
  • Τίποτα απ' αυτα. Μ'ενδιαφέρει ΜΟΝΟ ο εσωτερικός της κόσμος

    Ψήφοι: 354 23,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.507

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.432
Κριτικές
3
Like
12.215
Πόντοι
3.506
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=396.0;attach=1074272;image[/img[/URL]]
οι ακριβες πουτανες φωτογραφιζονται μεσα στα 30 μετρα κοτερα , οι [b]φτωχοτσουλαρες[/b] οπως αυτη αποξω ... ;D
[/quote]

Μην την αδικεις τυπε..
Μπορει να την εχουν προσλαβει ναυτη,να λυνει και να δενει τους καβους...

  ;D

 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.178
Like
34.493
Πόντοι
9.931
Ποιος μαλάκας πηγε και γκάστρωσε την Σασα ρε παιδιά :o :huh: :think: :idiot: :uglystupid: :headbang:

Επτά μηνών έγκυος η Σάσα Μπάστα - Οι πρώτες δηλώσεις της τραγουδίστριας
Η Σάσα Μπάστα περιμένει το πρώτο της παιδί.

Η τραγουδίστρια είναι ήδη επτά μηνών έγκυος και ανυπομονεί να κρατήσει στην αγκαλιά της τον καρπό του έρωτά της από τον σύντροφό της, Δημήτρη.
Η τραγουδίστρια αποκάλυψε το ευχάριστο γεγονός σε ραδιοφωνικό σταθμό της Κύπρου.
«Είμαι έγκυος. Δεν ξέρω από πού μαθεύτηκε. Όλα καλά, όλα ωραία. Είναι ένα θαύμα. Γεννάω μέσα Ιανουαρίου. Είμαι επτά μηνών. Προσέχω πολύ. Διατροφή, γυμναστήριο. Όχι για κάποιο λόγο. Για τη δική μου υγεία και του μωρού. Όταν παίρνεις πολλά κιλά δεν κάνει καλό ούτε στο μωρό, ούτε στη μητέρα», είπε η Σάσα Σταμάτη και το απόσπασμα προβλήθηκε στην εκπομπή «Ευτυχείτε»!

 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
Ποιος μαλάκας πηγε και γκάστρωσε την Σασα ρε παιδιά :o :huh: :think: :idiot: :uglystupid: :headbang:

Επτά μηνών έγκυος η Σάσα Μπάστα - Οι πρώτες δηλώσεις της τραγουδίστριας
Η Σάσα Μπάστα περιμένει το πρώτο της παιδί.

Η τραγουδίστρια είναι ήδη επτά μηνών έγκυος και ανυπομονεί να κρατήσει στην αγκαλιά της τον καρπό του έρωτά της από τον σύντροφό της, Δημήτρη.
Η τραγουδίστρια αποκάλυψε το ευχάριστο γεγονός σε ραδιοφωνικό σταθμό της Κύπρου.
«Είμαι έγκυος. Δεν ξέρω από πού μαθεύτηκε. Όλα καλά, όλα ωραία. Είναι ένα θαύμα. Γεννάω μέσα Ιανουαρίου. Είμαι επτά μηνών. Προσέχω πολύ. Διατροφή, γυμναστήριο. Όχι για κάποιο λόγο. Για τη δική μου υγεία και του μωρού. Όταν παίρνεις πολλά κιλά δεν κάνει καλό ούτε στο μωρό, ούτε στη μητέρα», είπε η Σάσα Σταμάτη και το απόσπασμα προβλήθηκε στην εκπομπή «Ευτυχείτε»!



τυπε καποιος χυστης εχυσε σε λαθος τρυπα    :S :S :S
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Ποιος μαλάκας πηγε και γκάστρωσε την Σασα ρε παιδιά :o :huh: :think: :idiot: :uglystupid: :headbang:

Επτά μηνών έγκυος η Σάσα Μπάστα - Οι πρώτες δηλώσεις της τραγουδίστριας
Η Σάσα Μπάστα περιμένει το πρώτο της παιδί.

Η τραγουδίστρια είναι ήδη επτά μηνών έγκυος και ανυπομονεί να κρατήσει στην αγκαλιά της τον καρπό του έρωτά της από τον σύντροφό της, Δημήτρη.
Η τραγουδίστρια αποκάλυψε το ευχάριστο γεγονός σε ραδιοφωνικό σταθμό της Κύπρου.
«Είμαι έγκυος. Δεν ξέρω από πού μαθεύτηκε. Όλα καλά, όλα ωραία. Είναι ένα θαύμα. Γεννάω μέσα Ιανουαρίου. Είμαι επτά μηνών. Προσέχω πολύ. Διατροφή, γυμναστήριο. Όχι για κάποιο λόγο. Για τη δική μου υγεία και του μωρού. Όταν παίρνεις πολλά κιλά δεν κάνει καλό ούτε στο μωρό, ούτε στη μητέρα», είπε η Σάσα Σταμάτη και το απόσπασμα προβλήθηκε στην εκπομπή «Ευτυχείτε»!

Αμπελαλέ ποιανού είναι το παιδί οέοοοοο ;;;;  :dunno: :helpsos: :sperm: :grouphug:
 

Nikos Kotsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Περισσότερο απ' όλα μου αρέσει το "η τραγουδίστρια"....
 

efialtes

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
351
Like
2.017
Πόντοι
441
Για να μην τον παροθσιαζει κανας της νυχτας θα ειναι ...
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Nασο Αθανασιαδη σου εστειλα πμ για το λεσβιακο βιντεο Σασας Μπαστα με Αγγελικη Ηλιαδη που εχεις. Στειλε το λινκ  :rockon: :rockon:
 

nikos triantafillis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2018
Μηνύματα
24
Like
2
Πόντοι
0
Nασο Αθανασιαδη σου εστειλα πμ για το λεσβιακο βιντεο Σασας Μπαστα με Αγγελικη Ηλιαδη που εχεις. Στειλε το λινκ  :rockon: :rockon:

Τρελό βιντεάκι τύπε, μου το έστειλε και έμεινα, έχει και το βίντεο με Ράλλη και Κρεμλίδου, τρελάθηκα μιλάμε :2funny: :headbaning1:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
που τα βρισκει τοσα βιντεακια ο καργιολης ο νασος ρε μαγκες....πραγματικα απορω...πρεπει να είναι χακερ, δεν εξηγειται αλλιως τοσα τσοντοβιντεακια που εχει..μπραβο του!!!! :heavymetalbig:
 

nikos triantafillis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2018
Μηνύματα
24
Like
2
Πόντοι
0
που τα βρισκει τοσα βιντεακια ο καργιολης ο νασος ρε μαγκες....πραγματικα απορω...πρεπει να είναι χακερ, δεν εξηγειται αλλιως τοσα τσοντοβιντεακια που εχει..μπραβο του!!!! :heavymetalbig:

Πρέπει να έχει τρελά κονε για να τα βρίσκει αυτά τα βιντεάκια, πιστεύω οτι έχει και άλλα αλλά τα κρατάει για τον εαυτό του  :rockon:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Πρέπει να έχει τρελά κονε για να τα βρίσκει αυτά τα βιντεάκια, πιστεύω οτι έχει και άλλα αλλά τα κρατάει για τον εαυτό του  :rockon:

όχι ο νασος δεν είναι ατομιστης..οσα βιντεακια εχει τα δινει και σε αλλους…
απλως πρεπει να του στελνετε συνεχεια πμ, γιατι στην αρχη είναι διστακτικος...αλλα αμα τον φλομωσετε στα πμ, στο τελος θα σας τα δωσει τα βιντεακια..
 

nikos triantafillis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2018
Μηνύματα
24
Like
2
Πόντοι
0
όχι ο νασος δεν είναι ατομιστης..οσα βιντεακια εχει τα δινει και σε αλλους…
απλως πρεπει να του στελνετε συνεχεια πμ, γιατι στην αρχη είναι διστακτικος...αλλα αμα τον φλομωσετε στα πμ, στο τελος θα σας τα δωσει τα βιντεακια..

Κοίτα, στην αρχή μου το έπαιζε δύσκολος αλλά μπορώ να πώ οτι ισχύει, μετά απο λίγη προσπάθεια μου έδωσε τα βίντεο που του ζήτησα!
Τι να τα κάνεις τα volafiles όταν έχεις Νασο;
 

cretanman2

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Στείλτε και σε μένα κανένα βιντεάκι!!

Ευχαριστώ πολύ
 

Bio69

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Ποιος ειναι ο Νασος ρε παιδια ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom