Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ε τι μας λέει ρε πορνομεταναστη ο κμαν ότι βγάζει 5000, και ότι είναι Μπρουκλης, ρε μήπως έχει πάρει τίποτα δάνεια? Ο τραμου μαλωνε εχτές με τον ζαν κλοντ, και ο τραμου έλεγε ότι έχει εταιρία στην Βουλγαρία για να φοροδιαφευγει,βλέπουμε λοιπόν τον νεαρό στην φώτο, και λέει αλήθεια, το βλέμμα του είναι αληθές. Όσο για της κλοπές, πρέπει δυστυχώς να έχεις στοιχεία επαρκή εναντίων κάποιου για να τον κατηγορήσεις εδώ. Πρέπει να είναι κάποιος τέρμα στόκος να νομίζει ότι έμεινε ένα κράτος όπως την δεκαετία 90, και λογικο αυτό που λες σε δέρνανε αν έκλεβες έστω ψωμί, ήταν άγριες εποχές. Υγ καλησπερα είμαι ο Νώντας
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ρωσίδα νοσηλεύτρια στην Ρωσική πόλη Τούλα εμφανίστηκε έτσι λόγω ζέστης!!!

Δείτε τον παππού πίσω που είναι έτοιμος να καταπιεί την μάσκα!!!
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1589984260114.jpg
    FB_IMG_1589984260114.jpg
    26,7 KB · Εμφανίσεις: 55
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Ρωσίδα νοσηλεύτρια στην Ρωσική πόλη Τούλα εμφανίστηκε έτσι λόγω ζέστης!!!

Δείτε τον παππού πίσω που είναι έτοιμος να καταπιεί την μάσκα!!!

Γλύτωσε από τόσες περιπέτειες ο παππούς, ήταν της μοίρας του να πάει από εγκεφαλικό
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Είδα το παραπάνω βιντεάκι. Προφανώς ο τυπάς πήγε στη Γερμανία με μηδενικά προσόντα, για να κάνει καριέρα. Αν είναι να ξενιτευτείς για να γίνεις σερβιτόρος, κλάφτα Χαράλαμπε.

Υπάρχουν 2 διακριτές κατηγορίες πάντως:

1) Η παραπάνω περίπτωση.
2) Άντρες και γυναίκες με σπουδές και εμπειρία, που αξιοποιούν πολύ καλύτερα τα προσόντα τους στο εξωτερικό.

Μην τα μπερδεύετε.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ε τι μας λέει ρε ο κμαν ότι βγάζει 5000, και ότι είναι Μπρουκλης, ρε μήπως έχει πάρει τίποτα δάνεια? Ο τραμου μαλωνε εχτές με τον ζαν κλοντ, και ο τραμου έλεγε ότι έχει εταιρία στην Βουλγαρία για να φοροδιαφευγει
Και τους δυο εχει σαπισει η ξενιτια και εχουν γινει σαν παλιογριες. Μενουν σε καμαρουλα μια σταλια με κοινοβιο wc και κουζινα. Ξεροσταλιαζουν απ τις 5 το πρωι στην σταση του λεωφορειου να πανε στο μεροκαματο για να χτυπησουν 12ωρα.. Ζωαρα!! 5000e/μηνα στον υπνο τους μπορει να βγαζουν.. :sunglasses:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ε τι μας λέει ρε πορνομεταναστη ο κμαν ότι βγάζει 5000, και ότι είναι Μπρουκλης, ρε μήπως έχει πάρει τίποτα δάνεια? Ο τραμου μαλωνε εχτές με τον ζαν κλοντ, και ο τραμου έλεγε ότι έχει εταιρία στην Βουλγαρία για να φοροδιαφευγει,βλέπουμε λοιπόν τον νεαρό στην φώτο, και λέει αλήθεια, το βλέμμα του είναι αληθές. Όσο για της κλοπές, πρέπει δυστυχώς να έχεις στοιχεία επαρκή εναντίων κάποιου για να τον κατηγορήσεις εδώ. Πρέπει να είναι κάποιος τέρμα στόκος να νομίζει ότι έμεινε ένα κράτος όπως την δεκαετία 90, και λογικο αυτό που λες σε δέρνανε αν έκλεβες έστω ψωμί, ήταν άγριες εποχές. Υγ καλησπερα είμαι ο Νώντας
Συγγνώμη πλάκα κάνεις? :2funny:δεν μπορώ να φανταστώ ότι υπάρχει άνθρωπος που να πιστεύει ότι ο Βλάκμαν που μένει σε μιά αποθήκη που του έχουν παραχωρήσει από τη δουλειά του και δεν έχει βρακί να πάρει  :2funny:γιά αμάξι δεν το συζητάω  :2funny:παίρνει αυτά τα λεφτά! :2funny:στο βιντεάκι το παιδί τα λέει όλα γιά τους μισθούς.
  Δε λέω υπάρχουν άνθρωποι που παίρνεις και 5.000 και 7.000 μισθό αλλά αυτοί είναι διευθυντές και όχι γκαστερμπά'ι'τερ που μένουν σε αποθήκες  :2funny:.
  Η Τραμοπουστάρα τα γράφει αυτά μπας και βρει κανένα φτωχό αγοράκι γιά να τον  :knockinb: νομίζοντας ότι έχει λεφτά  :2funny:.
  Εδώ στην Αγία Πετρούπολη οι Σεκιουριτάδες κάνουν καλή δουλειά!πολλές φορές σε εμπορικά κέντρα έχω δει που δεν αφήνουν να μπούνε πιτσιρικάδες γιατί δεν τους αρέσουν!Μόσχα ήταν πολύ πιό χάλια  :vomit:
  Και έχω και ένα παράδειγμα πριν μερικές μέρες στο μετρό,αυτόν επειδή ήταν κακομτυμένος δεν τον άφηναν να μπει μέσα και τον τραβάγαν και του έλεγαν να φύγει και να πάει με τα πόδια!
 

Συνημμένα

  • Vlakman metro.jpg
    Vlakman metro.jpg
    287,7 KB · Εμφανίσεις: 139
  • VLAKMAN METRO2.jpg
    VLAKMAN METRO2.jpg
    107,3 KB · Εμφανίσεις: 86

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακη μας λες πως η ζωη σου ειναι 1.000.000 φορες καλυτερη απο ελλαδα,
Ενω στο θρεντ της μεταναστευσης λες πως ελλαδα ειναι 1.000.000 φορες καλυτερα απο γερμανια.
Δλδ 1.000.000 ×1.000.000 = 1,000,000,000,000 φορες καλυτερα στην ρωσια απο την γερμανια.
Σωστα?
Φυσικά και είναι!Δε μιλάω να είσαι φτωχομπινές  :2funny:αν είσαι φτωχομπινές όπου και να πας φουκαράς σα το βλάκμαν γιά  :shit: θα είσαι  :2funny:.
  Αν όμως έχεις κάποια λεφτά η Ρωσσία είναι παράδεισος!
  Η Ελλάδα είναι παράδεισος γιά έναν με χαμηλά εισοδήματα.Αν έχεις δικό σου διαμέρισμα στην Ελλάδα και ένα εισόδημαναπό κάπου 300-400 ευρώ ζεις πολύ καλύτερα από κάποιον που μένει Γερμανία και παίρνει 1.200-1.400 και μένει σε μιά σοφίτα.Αν παραπάνω λεφτά η Ελλάδα δεν είναι γιά σένα γιατί δεν έχει καθόλου ανέσεις.Αλλά γιά το φτωχό είναι ο παράδεισος!Πας γιά μπάνιο με το λεοφωρείο τσάμπα με την κάρτα ανέργου.....τρως 1-2 φαλάφελ στην πλατεία βάθης με 1-1,2 Ευρώ!Κάνεις και την μπουρδελότσαρκα σου και γαμάς στο Μεταξουργείο με 10 ευρώ και κάθεσαι σε καμιά πλατεία μετά.
  Αν τώρα έχεις παραπάνω λεφτά εννοείται ότι πρέπει να φύγεις από την Ελλάδα.
 
Είδα το παραπάνω βιντεάκι. Προφανώς ο τυπάς πήγε στη Γερμανία με μηδενικά προσόντα, για να κάνει καριέρα. Αν είναι να ξενιτευτείς για να γίνεις σερβιτόρος, κλάφτα Χαράλαμπε.

Υπάρχουν 2 διακριτές κατηγορίες πάντως:

1) Η παραπάνω περίπτωση.
2) Άντρες και γυναίκες με σπουδές και εμπειρία, που αξιοποιούν πολύ καλύτερα τα προσόντα τους στο εξωτερικό.

Μην τα μπερδεύετε.
Ωραία έχεις προσόντα και παίρνεις μισθό 1.700-2.200 ευρώ το μήνα!Για πήγαινε και δοκίμασε να ζήσεις με αυτά τα λεφτά!Ένα απλό διαμέρισμα σε ένα καλό σχετικά κεντρικό σημείο της Φρανκφούρτης ή του Μονάχου έχει ενοίκιο 1.200+ Ευρώ.
  Εκτός αν εσύ εννοείς προσόντα τον 1 στους 10.000 Έλληνες.Εμείς μιλάμε γιά το 99.9% όχι γιά την εξαίρεση της εξαίρεσης!
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
   Ωραία έχεις προσόντα και παίρνεις μισθό 1.700-2.200 ευρώ το μήνα!Για πήγαινε και δοκίμασε να ζήσεις με αυτά τα λεφτά!Ένα απλό διαμέρισμα σε ένα καλό σχετικά κεντρικό σημείο της Φρανκφούρτης ή του Μονάχου έχει ενοίκιο 1.200+ Ευρώ.
   Εκτός αν εσύ εννοείς προσόντα τον 1 στους 10.000 Έλληνες.Εμείς μιλάμε γιά το 99.9% όχι γιά την εξαίρεση της εξαίρεσης!
Το 99.9% των ξενιτεμένων στην Ευρώπη είναι σερβιτόροι;

Είσαι καλά άνθρωπέ μου;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το 99.9% των ξενιτεμένων στην Ευρώπη είναι σερβιτόροι;

Είσαι καλά άνθρωπέ μου;
Το 99.9% των Ελληνων μεταναστών παίρνουν 1.000-2.500 ευρώ το μήνα στη μαυρη ξενητιά  :2funny:μη μου αναφέρεις κανέναν Έλληνα διευθυντή πολυεθνικής γιά παράδειγμα ή κανένα καθηγητή πανεπηστημίου,αυτοί είναι το 0.1%.
  Βέβαια στην Ελλάδα όταν πάνε σας πουλάνε παραμύθι γιά το πόσο καλά ζούνε στη Γερμανία και στην Αγγλία  :jerking: :2funny:.
  Απλός δεν έχετε πάει να δείτε πως ζούνε και πιστεύεται τα παραμύθια που σας λένε γιά την επυτηχία τους στο εξωτερικό  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Τύπε, από τα ορθογραφικά που κάνεις και μας βγάλανε τα μάτια, αμφιβάλλω αν έχεις τελειώσει 3τάξιο Γυμνάσιο.

Φίλοι μου (ο ένας οδοντίατρος, ο άλλος μηχανικός με διδακτορικό), βγάζουν λεφτά στην Ευρώπη που δε μπορώ ούτε καν να πλησιάσω.

Δε θα πω για σένα, γιατί θα παρεξηγηθείς και μπορεί να μιλάμε μέχρι το βράδυ και άκρη δε θα βγάλουμε.

500.000 Έλληνες και Ελληνίδες που μετανάστευσαν, ζουν σε τρώγλες; Αυτά βλέπω γράφεις. Σοβαρά μιλάς τώρα;

Επειδή έχεις λοιπόν (για τους δικούς σου λόγους, που δεν κατανοώ και δε μ' ενδιαφέρει κιόλας) φτιάξει αυτό το βολικό :think: σενάριο στο κεφάλι σου, εγώ δε θα σου χαλάσω τη φαντασίωση.

To each their own, λένε οι Αμερικάνοι. Googlαρέ το.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τύπε, από τα ορθογραφικά που κάνεις και μας βγάλανε τα μάτια, αμφιβάλλω αν έχεις τελειώσει 3τάξιο Γυμνάσιο.

Φίλοι μου (ο ένας οδοντίατρος, ο άλλος μηχανικός με διδακτορικό), βγάζουν λεφτά στην Ευρώπη που δε μπορώ ούτε καν να πλησιάσω.

Δε θα πω για σένα, γιατί θα παρεξηγηθείς και μπορεί να μιλάμε μέχρι το βράδυ και άκρη δε θα βγάλουμε.

500.000 Έλληνες και Ελληνίδες που μετανάστευσαν, ζουν σε τρώγλες; Αυτά βλέπω γράφεις. Σοβαρά μιλάς τώρα;

Επειδή έχεις λοιπόν (για τους δικούς σου λόγους, που δεν κατανοώ και δε μ' ενδιαφέρει κιόλας) φτιάξει αυτό το βολικό :think: σενάριο στο κεφάλι σου, εγώ δε θα σου χαλάσω τη φαντασίωση.

To each their own, λένε οι Αμερικάνοι. Googlαρέ το.
Ο οδοντίατρος με δικό του οδοντιατρείο στην Ελλάδα νομίζεις βγάζει λίγα λεφτά?γιατρός είναι ο πατέρας μου και ξέρω τι βγάζουν οι οδοντίατροι!
  Μηχανικός μπορεί να βγάζει ένα καλό μισθό.
  Ξέχασες να γράψεις ότι είναι μάγκες γιατί αγώρασαν εκεί διαμερίσματα με δάνειο που θα τα χρωστάνε 30 χρόνια στην τράπεζα  :2funny:.
  Έχουμε και στο σά'ι'τ παραδείγματα Ελλήνων που βγάζουν λεφτά που ούτε καν μπορείς να πλησιάσεις  :2funny: ο Βλάκμαν βγάζει 5.000 και ο Τραμουντάνα 20.000 λίρες το μήνα  :2funny:πως και δε τους ανέφερες σαν παράδειγμα? :2funny:
  Πήγαινε πρώτα να δεις πως ζούνε αυτοί και μετά έλα να γράψεις  :2funny:μη μας λες τι σου είπανε  :2funny:.
  Σχετικά με μένα εγώ έχω 3 διαμερίσματα εδώ και ένα στη Βαρσοβία χώρια ότι έχω στην Ελλάδα και ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΆΩ τίποτα σε καμία τράπεζα  :2funny:!
  Άσε που άνετα θα μπορούσα να σας λέω ότι έχω εισόδημα 10.000 το μήνα και θα γινομουν πιστευτός γιατί τα λεφτά που χαλάω γιά ρούχα,τηλέφωνα,κρέμες,κομπιούτερ και ότι άλλο γουστάρω δεν είναι γιά σας εξωπραγματικά  :headbang: :2funny:
 
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
δημητρακη, εαν για παραδειγμα ειχες ενα καλο ποσο σε μετρητα και λες οτι θα κανεις δωρο στο ευατο σου αλλο ενα διαμερισμα εκμεταλευομενος φυσικα και την κατασταση με το κορωναιο που υποθετω οτι θα πεσουν οι τιμες των ακινητων, σε ποια πολη θα αγοραζες το διαμερισμα και που αλλου θα σε ενδιεφερε? με ποια κριτηρια θα αγοραζες το διαμερισμα?  
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.254
Κριτικές
12
Like
2.687
Πόντοι
746
Η αληθεια είναι καπου στην μεση,και η στατιστικη όπως και η ιστορια είναι επιστημες που φτιασιδώνονται και μαγειρεύονται ευκολα,οσο και ασχημα να είναι στην Γερμανια δεν μπορει κανεις να αμφισβητησει ότι είναι χωρα με υψηλοτατο βιοτικο επιπεδο παγκοσμίως,η υγεια και η παιδεια είναι ΔΩΡΕΑΝ για ολους και υπαρχει σοβαρη προνοια δια βιου,ολα τα σπιτια εχουνε θερμανση,και δεν βλέπεις φαινόμενα τυπου ελλαδος να πεθαίνουνε από το ψυχος ανθρωποι η να καίγονται σε πυρκαγιες από αυτοσχεδια θερμαντικα.τωρα σιγουρα υπαρχουνε ανθρωποι όπως ο συμπαθεστατος συμπατριώτης μας,που προσπαθουνε να ξεκινήσουνε από το μηδεν,και σιγουρα θα στριμωχτούνε ασχημα.ο φιλος μας και στην ελλαδα να επιστρεψει δεν θα τα βρει καθολου ευκολα,,,,,.....
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Το 99.9% των Ελληνων μεταναστών παίρνουν 1.000-2.500 ευρώ το μήνα στη μαυρη ξενητιά  :2funny:μη μου αναφέρεις κανέναν Έλληνα διευθυντή πολυεθνικής γιά παράδειγμα ή κανένα καθηγητή πανεπηστημίου,αυτοί είναι το 0.1%.
   Βέβαια στην Ελλάδα όταν πάνε σας πουλάνε παραμύθι γιά το πόσο καλά ζούνε στη Γερμανία και στην Αγγλία  :jerking: :2funny:.
   Απλός δεν έχετε πάει να δείτε πως ζούνε και πιστεύεται τα παραμύθια που σας λένε γιά την επυτηχία τους στο εξωτερικό  :2funny: :2funny: :2funny:
Ακριβως ... απο γαμησι δε με ωραιες γκομενες το ξεχνανε τελειως οι περισσοτεροι ,τιποτα μπαζα και αν ...
αλλο τι λενε βεβαια  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ακριβως ... απο γαμησι δε με ωραιες γκομενες το ξεχνανε τελειως οι περισσοτεροι ,τιποτα μπαζα και αν ...
αλλο τι λενε βεβαια   :2funny:
Ακριβως.

Η γερμανια παντα προσεφερε μια αξιοπρεπη ζωη ,ασφαλεια και σιγουρια σε καποιον που δεν την ειχε στην ελλαδα.
Απο ωραιες γκομενες ξεχασε το.
Ωραιες γκομενες πηδας ευκολα στα fkk ομως. Σε ομορφο, αντρικο και πολιτισμενο περιβαλλον.
Κι ο δημητρακης ετσι κ αλλιως πουτανες γαμαει. Καμμια διαφορα.
Οι ρωσιδες κ γενικως ανατολικες εχουν αλλαξει τροπο σκεψης. Δεν ειναι πλεον οι ευκολες χαζογκομενες του 1990. Δεν σκεφτοντε πλεον σοβιετικα αλλα καπιταλιστικά.

Οποτε και ο δημητρακης ,γερός να ειναι, δεν ζει την ζωη την οποια επελεξε πριν 30 χρονια επειδη οι γκομενες αλλαξαν τροπο σκεψης. Επειδη ομως εχει επενδυσει εκει εχει πλεον εγκλωβιστει κ δεν μπορει να φυγει ακομη κ αν θελει.
Η αγορα ακινητου ειναι δικοπο μαχαιρι. Σε βγαζει απο το ενοικιο αλλα σε εγκλωβιζει καπου που μπορει να μην θελεις πλεον.

Προσωπικο παραδειγμα εγω ετος 2019.
3 ταξιδια σε ελλαδα
5-6 επισκεψεις σε fkk
Ταξιδι βραζιλια
Ταξιδι πορτογαλια
Ταξιδι φιλιπινες
Αγορα ακινητου 50 τμ θεσνικη, αγιων παντων.

2020
Ενα ταξιδι ελλαδα
1-2 φορες fkk
Πληρης ανακαινιση του ακινητου
Ταξιδι τουρκια (ακυρωθηκε λογω κορονα)
Προετοιμασια οικονομικα για αγορα πολυτελους αυτοκινητου, jaguar 10ετιας οχι γιατι το εχω αναγκη, εχω audi,αλλα για την γκαβλα μου.
ΚΙ εχουμε ακομη μαιο....
Προσεχως.... ταξιδι βραζιλια, πορτογαλια ,μαροκο μεχρι τελους του ετους κ αν ο κορονα επιτρεψει.
Συζητω με μεσιτη για αγορα ακινητου 50-60 τμ εδω που μενω (δεν ξερω αν θα γινει)

Ρωτα τον sexvolcano τον κοινο μας γνωστο αν λεω παραμυθια.

Στο γκομενοσεξουαλικοψυχαγωγικο ομως ειναι πικρα σιγουρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom